PDA

View Full Version : Да продължавам ли да опитвам .. ? ;x



fenkaaa
08-19-2010, 09:04
С бившия ми приятел всичко беше кажи речи перфектно,докато едно момче,с което се занимавах преди него и чрез което се запознахме не започна да прави всичко възможно да ни раздели.. и ето,заради една тъпа смучка,която ми направи насила и приятеля ми я видя и аз не исках да го лъжа,обесних му всичко,но той някак си не ми повярва,защото мисли,че още имам чувства към това момче,колкото и пъти да съм му казвала,че не е така и ако беше,нямаше толкова лесно да оставя всичко с другия,за да съм с него ! И така.. той си намери оправдание,че е по добре да не сме заедно,че ставали много интриги и само ще си развалим още повече отношенията,но хубавото е,че поне останахме приятели.. След въпроса на най-добрата ми приятелка как може да скъсаме за такава глупост,която няма да се повтори той каза " Нямаше да стане така,ако момчето беше друго,защото аз я предупреждавах,че иска да ни скара,но тя си знае нейната ! " кофтито беше,че в този момент бях там и просто нямаше какво да кажа.. Една вечер ми се събраха доста семейни проблеми и тези неща с него.. и просто излязох сама за да си поплача на спокойствие,когато най добрата ми приятелка се сети къде може да съм,дойде и му се обади да дойде.. при положение,че го събуди в 1 през ноща,но той дойде.. след което останахме само двамата и той ми каза по добре да се прибирам вече,а моите думи бяха " Ако не можеш чак толкова да ме гледаш ще си ида" след което той каза,че ако не е искал да ме види е щял да остане да спи и е нямало да дойде,но не го е направил.Поговорихме още малко,закачахме се след което аз го прегърнах той ми се дърпаше .. Когато му звънна и го помоля за нещо го прави,но въпреки всичко продължава да се дърпа ! И всеки ми казва,че той си е такъв,че каже ли нещо не се връща назад,колкото и да не го иска,че искал да е с мен,но се е получило много кофти положение .. и при всички тези думи от хора които го познават и при тези негови объркани действия .. да продължавам ли да опитвам да оправя нещата :( ?? :smt087

Dizziness
08-19-2010, 09:10
Все едно разказа моя случай, аз плаках преди малко заради вече бившия си приятел... Скара ни пак едно момче. Той ми каза, че иска да е сам, защото ще го боли по-малко, само щял да ме поздравява или ако пък имам нужда от него, щял да дойде. И аз се пробвах да го прегърна, но и той се дърпаше...

Съжалявам за това, което ще кажа, но вече няма смисъл да се бориш. Вярвай ми, аз се борих месеци и не стана нищо... не си губи времето. :)

Sh@d0w
08-19-2010, 09:10
Държи се така,защото достойнството му е наранено,но си личи че все още го е грижа за теб.Опитай се да оправиш нещата,убеди го че няма нищо между теб и другото момче и да не обръща внимание на жалките опити да ви раздели.

Успех :)

Hopegiver
08-19-2010, 12:42
Първо се постави на негово място...
ако го усмуче някоя негова приятелка как ще се почувстваш и какво ще си мислиш...
и на мен ми изглежда съмнително тва с насилственото усмукване...
така де - ако не си го искала нямаше да го допуснеш...

И ако ти пука за момчето се бори за него ,
защото вече ти е доболка убиден най-малкото
или по вероятно се дърпа за да види дали се интересуваш от него..
но ако го правиш просто за впечатление ще загубиш и тва което ти е останало от негова страна.

RomantiCBoY
08-19-2010, 13:15
Първо се постави на негово място...
ако го усмуче някоя негова приятелка как ще се почувстваш и какво ще си мислиш...
и на мен ми изглежда съмнително тва с насилственото усмукване...
така де - ако не си го искала нямаше да го допуснеш...

И ако ти пука за момчето се бори за него ,
защото вече ти е доболка убиден най-малкото
или по вероятно се дърпа за да види дали се интересуваш от него..
но ако го правиш просто за впечатление ще загубиш и тва което ти е останало от негова страна.
Коглега е прав. Ако не си искала тая смучка щеше да направиш всичко за да го разкараш тоя сополанко. Само не ме упреквай защото знам какви ритници и шамари биете :D . Така че, ако искаш да си с твоето момче направи всичко възможно:P. Успех !!!

sasha_90
08-19-2010, 16:39
Според мен още има чувства към теб,но е наранен и му трябва време.

BlindedAngel
08-19-2010, 16:46
Мхм,най - вече не си искала тая смучка.Ако не я искаше щеше да отблъснеш другото момче или да му забиеш шамар...Аман от лигави к*рви.

GossipGirl89
08-19-2010, 17:01
Недейте да я нападате така за смучката - не се знае каква е била ситуацията. Може наистина да не я е искала, но представете си онзи глупак я е хванал на тясно някъде и й е затиснал ръцете и краката...то тия неща стават за секунди, какво е можела да стори?

По темата: Ако наистина обичаш момчето се бори за него. Щом е дошъл посред нощ да те види как си значи не си му безразлична и му пука за теб просто явно в момента се чувства наранен и си пази достойнството... Направи всичко възможно да му докажеш, че го обичаш и че искаш да бъдеш само с него,а другият не значи нищо. Твоят човек приятел ли е с онзи? Защото си споменала, че е казал нещо от сорта на "ако беше друг човека да ама...". Ако са добри приятели може да му е кофти за това, че трябва да се скара с него заради момиче...Изобщо много варианти има, но едно е сигурно - момчето все още си те иска, но е наранено и ти трябва да го спечелиш отново!

fenkaaa
08-19-2010, 23:36
Мхм,най - вече не си искала тая смучка.Ако не я искаше щеше да отблъснеш другото момче или да му забиеш шамар...Аман от лигави к*рви.

Благодаря за "комплимента" : ))

Като толкова ме нападате,а не знаете как стоят нещата както каза GossipGirl89 ще ви обесня ситуацията .. с вапросното момче се занимавахме преди да тръгна с бившия ми приятел,но след това всичко приключи и отношенията ни останаха чисто приятелски.Един ден ме попита дали имам да му дам една цигара,казах му да и той дойде до нас със още 3 момчета,най-добрата ми приятелка и сестра и.Та така.. цялата тайфа беше в нас и при положение,че държах много на приятеля си няма като някоя долна курва да тръгна да се натискам с друг ! Стана така че започнахме да се бием [ на шега ] , но той нещо започна да се вживява,ядосах се и му ударих с юмрук в рамото.. след което той ме натисна за стената хвана ми ръцете и тръгна да ме хапе по врата [ което и преди често обичаше да прави и не само по врата ами по ръцете и къде ли не даже се чудех да не е канибал :D ] но явно е целял друго .. и приятелят ми да го види и такаа и от там стана цялата каша :-x :-x :x :x .. И да,бяха приятели,сега незнам какви са им отношенията.. само че момчето заради което скъсах с бившия ми на всеки 2 седмици ходи с една,а си ляга с друга [ ако има значение той е на 17 ].. а този с който ходех беше различен от всички момчета с които съм била до сега !! [ той е на 22 ]

Mi6inka
08-20-2010, 08:16
Докажи му с всички сили и начини, коитоо ти идват на ум, че държиш на него! Той е наранен и убиден, има нужда да знае, че си искрена и че искаш да си само и единсвено с него..Успех ! :)

ScorpionGirl
08-20-2010, 08:34
Според мен имаш шансове да си с него отново. Трябва да знаеш обаче, че ще се наложи да се бориш много, за да върнеш доверието му в теб.


П.П. Сигурно знаеш, че доверието се печели трудно и се губи лесно. Стегни се и бъди силна. \:D/