PDA

View Full Version : Диетата на Боряна



Emi955
08-19-2010, 11:40
ЕФЕКТ: при повторение на тази диета за 10 дни се свалят 8-9 килограма.

1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)

Какво мислите за нея?
Има ли някой който я е правил\прави?
Аз съм на 4ти ден днес ще изям 3ри яйца че 5 ми се виждат множко :)

mArMaLaDkA
08-19-2010, 11:46
А обмисляла ли си се как да се захраниш, когато приключиш диетата?

Emi955
08-19-2010, 11:49
До обмисляла съм и ако намекваш за йо-йо ефект или че като приключи ще ям здраво няма да е така.. :)

LipSy
08-19-2010, 11:49
Аз пък, за да сваля 8-10 кг НИКОГА няма да се подложа на диета! Аз не съм спазвала никакви диети и т.н. Със коремните преси също си ги свалям десетте килограма, така че... И тялото ми се оформя!

Emi955
08-19-2010, 11:51
Да но мазнините не се горят само с коремни преси а и ако човек е по пълен трябва и режим и спорт. С коремните преси стягаш мусколите но не изчезва напълно сланинката :)

LipSy
08-19-2010, 11:53
Да но мазнините не се горят само с коремни преси а и ако човек е по пълен трябва и режим и спорт. С коремните преси стягаш мусколите но не изчезва напълно сланинката :)

Е, на мен не ми трябва режим на спорт! :-D

Emi955
08-19-2010, 11:54
Еми окей :)

LipSy
08-19-2010, 12:03
Еми окей :)

Е, не казвам сега, че диетите са забранени, просто всеки решава за себе си какво ще му подейства по-добре! :)

Emi955
08-19-2010, 12:10
Разбира се така както ти предпочиташ с преси аз предпочитам с диета .. за повечето не е здравословно но всеки сам решава.. 8-)

LipSy
08-19-2010, 12:14
Разбира се така както ти предпочиташ с преси аз предпочитам с диета .. за повечето не е здравословно но всеки сам решава.. 8-)

\:D/ То аз и не спазвам някакъв много голям режим на ядене и ако кажа на нашите, че ще тръгвам да правя диета...сигурно ще ми се скарат, защото и плюс това не ям много! 8-)

titinkaa
08-19-2010, 13:26
Опитах се да я спазвам един път и на първия ден ми стана лошо,така че не си струва да си хабите силите и да се тормозите с тая диета,аз оттогава не съм и помисляла да я почвам отново,особенно ако сте с ниско кръвно,тогава изобщо не си и помисляйте да я почвате.Съвет!

anna93
08-19-2010, 13:31
И на мен като titinkaa ми е ставало лошо по време на диетата. Пробавала съм да я почна няколко пъти, но все ми ставаше лошо и се отказах от нея окончателно.

Emi955
08-19-2010, 13:55
На мен пък не ми става лошо :)

TheBeliever
08-19-2010, 14:06
10 килограма за 5 дни. По 2 килограма на ден? Ако си мислиш, че ще са мазнини се лъжеш. Ако си мислиш, че няма да качиш още на 3-тия ден след диетата пак се лъжеш. Да не говорим за купищата здравословни проблеми, които може да си докараш. А сети ли се за стриите, които се появяват при резките колебания в теглото?

По-добре се информирайте за процесите в организма ви и това как реагира човешкото тяло при строги диети и ограничения. Има достатъчно материал в нета, стига да потърсите. Но здравето си е ваше. Вие ще съжалявате.

mArMaLaDkA
08-19-2010, 14:22
Недочели и недоразбрали - 8-9 кг за 10 дни, а не 10 кг за 5 дни.

Как и да е де, пак са много. Стриите са едно на ръка и в повечето случаи се получават почти винаги, когато израстеш с повечко сантиметри за една година примерно, обаче е възможно и така гадно да си разбуташ цикъла, че да се чудиш после какво да пиеш, че отново да имаш.

И понеже темата е вече тотално оспамена...: авторке, 4-ти ден ти е, колко килограма свали засега? А сантиметри от талията? По време на диетата, правиш ли поне едни 20 коремни преси, излизаш ли да си направиш една разходка за 40 минути, ала-бала?

Bukmopu
08-19-2010, 14:23
TheBeliever,защо гледаш само да се заядеш?
Момичето е написало,че при повторение на диетата,тоест за 10 дни,могат да се свалят 8-9 кг.Никой не говори за 10 кг за 5 дни.
Това ми се вижда физически невъзможно...
Не се прави на големия разбирач,защото ми е писнало на всяка тема за диети разни перковци да ми обяснсяват как не било здравословно и т.н.Ти ако никога не си имал/а проблеми с килограмите е лесно да го кажеш... :(

За да не е спам-диетата не съм я пробвала,но мисля да я пробвам...Да видя какво ще стане.Аз принципно съм свикнала да гладувам,така че нямам проблема с това дали ми става лошо по време на диета,както споменаха две момичета преди мене.От доста време имам мерак да сваля 4 кг и се надявам това да подейства. :)

Едит:Авторке,дай малко инфо наистина как си дотука-действа ли това чудо? :)

Emi955
08-19-2010, 14:28
10 килограма за 5 дни. По 2 килограма на ден? Ако си мислиш, че ще са мазнини се лъжеш. Ако си мислиш, че няма да качиш още на 3-тия ден след диетата пак се лъжеш. Да не говорим за купищата здравословни проблеми, които може да си докараш. А сети ли се за стриите, които се появяват при резките колебания в теглото?

По-добре се информирайте за процесите в организма ви и това как реагира човешкото тяло при строги диети и ограничения. Има достатъчно материал в нета, стига да потърсите. Но здравето си е ваше. Вие ще съжалявате.



8-9 кг за 10 дни поне чети правилно преди да храниш хората а и здравето е мое не ви питам какво може да ми стане.. :-x

Emi955
08-19-2010, 14:31
TheBeliever,защо гледаш само да се заядеш?
Момичето е написало,че при повторение на диетата,тоест за 10 дни,могат да се свалят 8-9 кг.Никой не говори за 10 кг за 5 дни.
Това ми се вижда физически невъзможно...
Не се прави на големия разбирач,защото ми е писнало на всяка тема за диети разни перковци да ми обяснсяват как не било здравословно и т.н.Ти ако никога не си имал/а проблеми с килограмите е лесно да го кажеш... :(

За да не е спам-диетата не съм я пробвала,но мисля да я пробвам...Да видя какво ще стане.Аз принципно съм свикнала да гладувам,така че нямам проблема с това дали ми става лошо по време на диета,както споменаха две момичета преди мене.От доста време имам мерак да сваля 4 кг и се надявам това да подейства. :)

Едит:Авторке,дай малко инфо наистина как си дотука-действа ли това чудо? :)

Днес както казах ми е четвърти ден ефект има то не може веднага да се свалят. Почнах в понеделник малко е трудно вечерно време но щом аз която на глад не държи се справям значи и другите могат :) Имаше мнения че на някой им става лошо при мен няма такова нещо. Абе добре ми понася :) :) :)

TheBeliever
08-19-2010, 14:36
Да, имала съм проблеми с теглото. Да, подведох се по примерното 5-дневно меню. Целта ми не е да "храня" когото и да било, а да помогна на наивните момичета да не си съсипват здравето и тялото с безумни диети.

И аз съм се връзвала на подобни глупави обещания "5кг за 3 дни", "15 за месец" и още и още. Още си нося последствията. Затова недейте да нападате без да знаете.

Както и да е. Опитах да помогна. Както безразсъдно подчертахте - ваше си е здравето, съсипвайте си го.

Emi955
08-19-2010, 14:43
А ти от къде знаеш че тази диета не действа ?

silviq8888
08-19-2010, 14:47
TheBeliever,защо гледаш само да се заядеш?
Момичето е написало,че при повторение на диетата,тоест за 10 дни,могат да се свалят 8-9 кг.Никой не говори за 10 кг за 5 дни.
Това ми се вижда физически невъзможно...
Не се прави на големия разбирач,защото ми е писнало на всяка тема за диети разни перковци да ми обяснсяват как не било здравословно и т.н.Ти ако никога не си имал/а проблеми с килограмите е лесно да го кажеш... :(

За да не е спам-диетата не съм я пробвала,но мисля да я пробвам...Да видя какво ще стане.Аз принципно съм свикнала да гладувам,така че нямам проблема с това дали ми става лошо по време на диета,както споменаха две момичета преди мене.От доста време имам мерак да сваля 4 кг и се надявам това да подейства. :)

Едит:Авторке,дай малко инфо наистина как си дотука-действа ли това чудо? :)

Аз не съм авторката но ще се включа ! Аз я правих преди около месец издържах 8 дни и свалих 6 кг не ми ставаше лошо! После не съм се ограничавала и качих 2 кг затова не нападайте излишно! Сега пак я започнах и на мен ми е 4 ден !след първата 5-ца ще се премеря и ако някой е заинтересован ще напиша колко съм свалила! :)

Emi955
08-19-2010, 14:54
напиши,напиши и аз във събота ще напиша..

viksun
08-19-2010, 15:08
да да напишете моля ви :-)

silviq8888
08-19-2010, 15:09
Няма проблем ! :-)

Bukmopu
08-20-2010, 10:19
Хорааа,и аз от утре я почвам.
Ще пиша за резултати,поне като виждам,че и други хора я спазват,поне няма да съм сама. :)
Аз принципно от четири дена си спазвам една импровизирана диетка,ям малко и здравословно,не съм се мерила,но мисля,че съм свалила около 1 килограм.Напоследък не свалям много бързо,защото нямам много излишни килограми,но искам да сваля 4.
От утре я почвам и след първата петица ще напиша за резултати-като вас.
Успех и не се отказвайте. :) :)

EsteticLoff
08-20-2010, 12:37
Ден 1 : 2 кофички кисело млякоо !? :shock:
Баси, честно хлопа ти дограмата.. Невъзможно е да издържиш цял ден само на тва, особено ако излизаш навън с приятели или някъде другаде.. А и даа .. тези 8-9 кг за 10 дни са много ..
Ама давай, после да не ревеш, че тва станало,онова станало ;)

elito0o0o0
08-20-2010, 13:12
Само като прочетох първия ден какво трябва да изгълташ и тотално се отказах да чета нататък.
Ясна е работата колко акълец имаш.... :?

На диети аз не се доверявам.

По-добре яж по 5 пъти на ден ЗДРАВОСЛОВНА храна, отколкото да спазваш глупави диети, с които да си съсипваш организма.
Ако спортуваш и се храниш правилно няма да имаш проблем с килограмите.Пък и по-добре да отслабваш бавно с ефект, отколкото да отслабнеш много бързо и после да качиш двойно повече килограми.
Ами за цикъла помисли ли? Или ти нямаш и цикъл още.. :lol: Ако нямаш цикъл... ясно..
Вие не разбирате ли, че все още се развивате?! Когато един човек навлиза в пуберитет тялото му започва да се променя (някои напълняват, други израстват изведнъж, на трети друго и така...). Боже, боже... какво ли се хабя и аз...вие родители си имате, нека да ви гледат как си трошите главите. След като човек сгреши в нещо или за нещо осъзнава след това и се бие по главата, но файда никаква... :)

uBeTy
08-20-2010, 13:33
Не влизам често във форума,но вече ми писва от всичките ви коментари за тия диети , много сте компетентни и всички казвате едно и също , като съм сигурна че поне 70% от вас са правили такива ограничения поне 1 път в живота си.

П.С. правила съм диетата 1 път за 8 дни - 3,5кг , днес я почвам отново ,но мисля да е само за 5 дни те ще са ми достатъчни.

RedJeans
08-20-2010, 13:42
elito0o0o0 точно,защото сме в пубертета сега ако имаш да отслабваш всички ти се подиграват.Ако се запишеш да спортуваш-пак.Така,че остава диетата.И аз не мисля,че е подходяща,но само ти казвам защо всички правят диети.Или от мързел не спортуват,но дори да се хванат пак им се подиграват.

П.С:Днеска когато гледах Къщата на Парите и имаше една диетоложка,която каза,че ако правиш режим,то той трябва да не трае повече от 2 седмици(защото организма свиква с храната) и да не се повтаря от преди(смисъл ако си я правила миналата година сега да не я празвиш,защото организма си "спомнял" и не отслабвал).Също така каза,че ще се отслабне по-бързо и е по-здравословно да се яде често,но по малко.
^Само казвам това-"разбирачите" да не коментират,защото аз го прочетох и не съм сигурна,че е така,но просто споделям и м/у другото си мисля,че е правилно. =)

elito0o0o0
08-20-2010, 14:04
Също така каза,че ще се отслабне по-бързо и е по-здравословно да се яде често,но по малко. Еми, да. :) Това си е напълно вярно.

Българин ли е - сутрин не яде, на обед я хапне, я не и вечер като седне на масата - преяжда... После давай диети да правим...

Bukmopu
08-20-2010, 14:05
elito0o0o0,оффф....ти пък ме отегчи още с първите си няколко изречения.
На диети не се доверяваш,защото сигурно никога не си имала проблеми с килограмите,нали?Ако си имала щеше да говориш друго.Ако човек иска да отслабва просто трябва да намали храната.Независимо колко ще я намали,просто трябва да го направи.Нали се сещаш,че това което го казваш за спорта също е пълна глупост.Цял живот съм спортувала.Още от детската градина бях супер запалена,тренирах модерен балет,карате,народни танци,лека атлетика и карах колело всеки ден и то едновременно.Ако щеш ми вярвай,но е така и го правех от малка.Но обичах да си хапвам и винаги съм имала проблем с килограмите,независимо какво и колко тренирах.И досега не съм спирала да тренирам,но сега тренировките си са само във фитнеса,бягане,карам и колело навън.Другите неща ги зарязах около 4-5 клас някъде.И познай?Докато не започнах да пазя диети не свалих и килограм.Не съм се тъпчела,просто обичах да си хапвам и то от всичко.Така че тая глупост със спорта дето си я чула от баба си не ми я разправяй.Аз пък точно на диети се доверявам.
В диетата няма нищо драстично,даже на някои места яденето е много-тоя ден с картофите или тоя с яйцата.
За да ти спре цикъла трябва да гладуваш до такава степен,че мускулите и органите ти да започнат да се самоизяждат и да си вече болна.Просто трябва да спреш да се храниш и дори и тогава става след време.Гладувала съм и с дни и не ми е спрял цикъла. :lol:
А от тая диета ако на някой му стане нещо освен да свали някое килце,ще се учудя. :-o

Сори за дългия пост,но ме дразнят такива мнения на `разбирачи`,които си въобразяват,че знаят всичко и разбират от всичко. :-o

RedJeans
08-20-2010, 14:07
^ Самият начин на хранене е лош.Сигурна съм,че поне 60% от хората щяха да са с нормално тегло ако се храниха когато са гладни и по толкова колкото им се яде,а не само за закуска,обяд,вечеря и колкото им е сипано(обикновенно е повече от нужното).

elito0o0o0
08-20-2010, 14:10
Bukmopu, мила, няма смисъл с теб да говоря.... :)

EsteticLoff
08-20-2010, 14:11
хах .. на 2 кисели млека за 1 ден едва ли ще ти е много хубаво - цял ден да трепериш и всеки момент да усещаш, че ще припаднеш.
Ся нападайте и мене :lol:
Не съм против всички диети, а само против такива като тая.. то тва не е диета, а гладуване :-o

elito0o0o0
08-20-2010, 14:12
хах .. на 2 кисели млека за 1 ден едва ли ще ти е много хубаво - цял ден да трепериш и всеки момент да усещаш, че ще припаднеш.
Ся нападайте и мене :lol:
Не съм против всички диети, а само против такива като тая.. то тва не е диета, а гладуване :-o + това киселото мляко, и то 2 кофички на ден... вредно... вредно колкото искаш. :)

и кой знае... ако е някакво 0,1 процента (щото нали ще отслабваме .. :lol: ), купено от магазина естествено, което не се знае от какво и как е направено... :)

EsteticLoff
08-20-2010, 14:14
^ ДА !!

RedJeans
08-20-2010, 14:18
хах .. на 2 кисели млека за 1 ден едва ли ще ти е много хубаво - цял ден да трепериш и всеки момент да усещаш, че ще припаднеш.
Ся нападайте и мене :lol:
Не съм против всички диети, а само против такива като тая.. то тва не е диета, а гладуване :-o
Като гладуваш и после като си хапнеш ти се лепи.Затова според мен 90 дневната диета (http://www.dieti-otslabvane.com/90-%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D0%B8% D0%B5%D1%82%D0%B0_%D0%B7%D0%B0_%D0%BC%D0%B0%D0%BA% D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE_%D0%BE%D 1%82%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0% B5) и разделното хранене (http://gotvarstvo.georgievi.net/a/article_21) са най-подходящи за деца.В витамино-протеиновата диета (http://www.hubavotialo.com/2009/12/11/%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D 0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D 0%B2%D0%B0-%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0/) също се храни често,но пък 10 дена само плодове/зеленчуци и млечни продукти :?

Абе най-добре е да правиш упражнения и да ядеш здравословни храни,но когато ти се яде,а не например:
8:00 - закуска
8:15 - упражнения
9:00 - бягане
9:30 - скачане на въже
10:00 - компютър
12:00 - обяд
...... и т.н
Не трябва да ядеш когато не си гладна(както се казва"човек трябва да стане от масата малко гладен",защото мозакът разбира,че си ял след 30 мин)

EsteticLoff
08-20-2010, 14:35
^ Да ама в 90-дневната май имаше 1 ден само вода (не съм сигурна дали е така, не съм я пробвала, просто го бях чула) таа .. това е егати и здравословното :shock:
Иначе да, права си за другото - най-добре е да правиш упражнения и да ядеш здравословни храни .

RedJeans
08-20-2010, 14:41
^ Да ама в 90-дневната май имаше 1 ден само вода (не съм сигурна дали е така, не съм я пробвала, просто го бях чула) таа .. това е егати и здравословното :shock:
Иначе да, права си за другото - най-добре е да правиш упражнения и да ядеш здравословни храни .
той може да се замести с плодов ден =)

EsteticLoff
08-20-2010, 14:44
^ аха 8-)

RedJeans
08-20-2010, 14:46
^ аха 8-)
:D е..може и да се пропусне ама поначало е по-добре от такива като тази диета.Аз я правих Боряновата диета и свалих 3 кила за 5 дни,но с такива мъки,че не си заслужаваше :booooomb:

EsteticLoff
08-20-2010, 15:08
Аз я правих Боряновата диета и свалих 3 кила за 5 дни,но с такива мъки,че не си заслужаваше

Предполагам :(

jackoboy
08-20-2010, 19:39
Какво се правят повечето на интересни тук? Стига с тия клишета, щом са почнали и са опряли до монодиета, която е една от най-драстичните, то явно това им е единствения начин или поне вече са решили.Стига с тия еднообразни приказки с които се изкарвате колко сте умни и колко разумни, в сравнение с тези, които си трошат главите, гладувайки.Темата е направена за хора, които са на режима или вече са го направили и имат резултат.Греша ли?
Диетата воабще не е трудна, нито ти става лошо.Вместо да издумкаш двете кисели млека сутринта и после да береш душа цяла ден - вземи ги раздели на 6 порцийки и си ги сложи в хладилника.Така тъкмо лятото ще се освежаваш и ще си хапваш, за да убиеш глада.Втория ден е много лесен и полезен.Направете си микс от зеленчуци, хапвайте моркови и т.н.Аз съм правил 3 дни на диетата, но спрях, защото ме хвана стомашен вирус с диария.За 3 дни свалих 3 килограма и воабще не са вода, тъй като аз пия по 3-4 литра на ден и няма как.От утре отново съм на диетата.И за това бързо качване... Амииииии то естествено ти като гладуваш 10 дни и организма го свикваш с толкова малки дози и нискокалорични храни, изведнъж като се наплюскаш с 2000-3000 хиляди калории на ден и няма как да не напълнееш.Тялото ти още е в шок от свалените килограми и не подразбира състоянието ти за естествено, тоест веднага започва да ги връща.След диетата просто започвайте да хапвате зеленчуци, риба, много плодове и задължително вода и дори може да свалите още някой килограм. А пък къкви са тия истории за припаднали и темподобни простотии.Хората пият вода по 20 дена и смятат, че това е лечебно, в същото време работят и т.н. А вие като сте тръгнали с тая психическа нагласа - Оооо ще припадна, ще умра от глад - я се съвземете.Да не можеш да изкараш 1 ден на млеката... Е ти какво си? Някъв звяр, умрял за храна? Просто не мислиш за глад, за храна, гледаш да не ти е скучно и никви припадъци, никви проблеми няма да има.Поемайте и ако искате някакви витамини - аз пия витамин комплекс, защото ми капе косата, когато намаля храна.

viksun
08-20-2010, 20:35
^ много си права .. например аз не мога да изкарам един ден на кисело мляко просто защото не обичам и ще го заменя със някой от другите дни не мисля че ще има кой знае каква разлика и стига сте говорили врели не кипели ти като сфалиш 8 и като качиш 2 не мисля че ще умреш щото си имаш едни 6 където липсват и разбирачите да мълчат по добре 10 дни по малко храна отколкото 90 дневни простотий . ти като си напраиш диетата и после не се натъпчеш а започнеш да се храниш по умерено всичко ще е наред ! чакам да кажете какво става с кг момичета :-)

elito0o0o0
08-20-2010, 20:47
трошете си главите... тъпи лапета

Kallyn4eto
08-20-2010, 21:18
лелее хора..
по-горе имаше мнение (цитирам по памет) "като си дебел ти се подиграват,като спортуваш пак, остава диетата" кой се подиграва като някой спортува? това е пълна глупост
вие като сте тръгнали да правите дието прочели ли сте поне една подобна статия -> http://www.bgfit.com/blog/post/d092d0a0d095d094d098d0a2d0952cd09ad09ed098d0a2d09e-d09dd098-d09dd090d09dd090d0a1d0afd0a2-d094d098d095d0a2d098d0a2d095.aspx (примерно, това беше първата която намерих)
или на собствена глава си действате без да мислите? знаете ли какви са последствията? в тийнейджърската възраст (и въобще докато растем) тялото ни се нуждае от витамини,въглехидрати,прот еини и т.н (знаете ги това, нали?) а с две млека не можеш да си ги набавиш
пък и ако щеш мри от глад 20 дена и ще свалиш, колко ще свалиш? и после ще се натъпчеш с каквото свариш и какво става?
не може ли да се отслабва с здравословно хранене (не диета, защото те не са здравословни, напротив) и спорт
и вместо да висите пред компютъра и да пишете глупави мнения може да излезете и да потичате в парка, нали? ама не, защото ви мързи и предпочитате да ядете по 2 млека на ден и да следвате всевъзможни диети, които ви съсипват здравето
"Поемайте и ако искате някакви витамини - аз пия витамин комплекс, защото ми капе косата, когато намаля храна" това нищо ли не ви говори??

:o

RedJeans
08-20-2010, 22:08
^Аз от личен опит го казвам =) (за подиграването)

silviq8888
08-21-2010, 06:29
Здравейте чух нещо за подигравки и момичето по - горе е право ! Ще ви кажа набързо какво стана преди няколко дни !Разхождаме се из парка с 4 мой приятелки и едната е по едричка над 60 няма да казвам точно колко тежи при ръст 160 и минават едни момчета и направиха страшко глупав колентар по нейн адрес и я сравниха с животно! :-x :-x :-x :-x Толкова зле се почувствах аз а пък на ней незнам какво и е било! Така че не говорете като не знаете! Така а бях обещала да пиша за резултатите е за 5 дни -3 кг като не я спазвах стриктно! Успех на всички които са решили да я спазват! :) :) :)

inatche
08-21-2010, 10:39
До сега не бях чувала за тази диета... но и аз ще я спазя.. но искм да попитам нещо дали вместо зеленуци мога да пия само наторални сокове, защото аз не ям нито плодове нито зеленчуци ?

Lillyann
08-21-2010, 11:09
Ами точно за това, че са й се подигравали трябва да се замисли малко и да се раздвижи.Като прави упражнения у тях и примерно ходи всяка сутрин рано в парка да бяга, когато почти няма хора, кой ще й се подиграва ?! Само оправдания са това с подиграването.
А за диетата няма да коментирам.Ако си мислите, че е добре за вас, правете я, може и да отслабнете с 7-8 кг, но после ще ви се иска да не сте я почвали.

darksunset
08-21-2010, 11:35
Хора моля ви се, спрете с тези тъпи диети, започнете да се храните здравословно и да спортувате...наистина диетите вредят страшно много особенно на момичетата :? не си проваляйте живота! Казвам ви го чисто приятелски, не правете такива грешки. Ако имате нужда да отслабнете просто се откажете от храните-боклуци....в днешно време са само блъскани със оцветители :o :booooomb:

RedJeans
08-21-2010, 11:43
^Еми то всичко е така-даже и зеленчуците са с отрови,за да растат по-бързо.То така излиза,че само на баба доматите и краставиците може да ядем,защото само те не са "боклуци" :booooomb: :-o
Пък и щом казваш това значи не си имала проблем с килограмите :?

darksunset
08-21-2010, 11:52
^Еми то всичко е така-даже и зеленчуците са с отрови,за да растат по-бързо.То така излиза,че само на баба доматите и краставиците може да ядем,защото само те не са "боклуци" :booooomb: :-o
Пък и щом казваш това значи не си имала проблем с килограмите :?

естествено, че не само доматите и краставиците на баба, но кроасаните и другите бокуци вече са в категория страшни бокуци :-D е не съм казала да не си позволяваме такива храни, но да са по-рядко...(на седмица -две веднъж си ги позволявам аз) имала съм проблем и то голям на 165- 62 кг след като бях спряла спорта след травма преди януари 2010, но сега след като мога да си спортувам и като се съобразявам с храните съм 40 кг и даже искам на кача 5, но не с кифли и банички а с месо, яйца и други по- "чисти" храни. И нямам за цел да обидя никой просто искам да помогна с каквото мога.

kotka155
08-22-2010, 15:32
az mislq che tazi dieta e vredna v nqkoi moment chovek moje da se nahvarli na hranata i da priqde kat svinq osobeno vecherta prez parviq den :( tova e moeto mnenie

RedJeans
08-22-2010, 15:35
az mislq che tazi dieta e vredna v nqkoi moment chovek moje da se nahvarli na hranata i da priqde kat svinq osobeno vecherta prez parviq den :( tova e moeto mnenie
Ама ти сериозно,ли? Вредна е,защото ще се "нахвърлим" в/у храната :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Shia
08-22-2010, 19:08
Това даже не е диета.Яденето един път на ден не те спасява,нито киселото мляко,нито нищо.
Важно е да има групите хран.вещества,че да е успешно.Искренно вярвам,че ще свалите килограми,но те ще са Ви в тежест...

XheroineX
08-23-2010, 07:51
Тази диета е гадна и крайно нездравословна!!! :( :-x

DarkKisss
08-23-2010, 08:47
Изглежда ми нездравословна. А и 5 яйца за 1 ден .. :-o Най-много да повърнеш .. И след това тези 8-9 кг. ги качваш тройно. Не мерси .. Отслабва се със спорт, толкова ли е трудно да се разбере!?

shakira96
08-23-2010, 08:51
Тази диета е гадна и крайно нездравословна!!! :( :-x
Абе тези диети са пълна глупост.. :? Как може днеска да си само на едно кисело мляко, утре на 2 ябълки и т.н. На организма му трябва всико: хляб, месо, плодове, зеленчуци, та дори и сладки неща. Просто всичко трябва да се яде в умерени количества. И най-вече да се спортува. От тия диети си увреждате целия организъм.. :!:

JustUnforgivable
08-23-2010, 09:18
Добре супермен, разбрахме колко си корав. :-o

Bukmopu
08-23-2010, 09:29
Охх,аз се преебах на втория ден.Хапнах си малко шоколад и ми отидоха бляновете да я довърша от първия път.
От днеска пак я почвам.
Ще пиша за резултати. 8)

inatche
08-23-2010, 09:41
И аз я почнах днеска... сега ще видим до къде ще я докара ме поне 5 6 килограма да сваля.... :o :-o :) :grin:

RedJeans
08-23-2010, 09:43
Това,което ще свалите ще е от мускулната ви маса.Даже направих тема.И аз искам за 5 дена да сваля 5 кг,но не може :(

Aniiiii
08-23-2010, 22:53
Ех, ама и вие сте едни.. Всички много добре знаем вредите от диетите и гладуването НО всеки сам избира за себе си какво да прави с тялото си.
Аз съм гладувала много, найстина много. Дори по 2 сед. не съм слагала нищо в устата си. И не го казвам ей така да се "изфукам".
И да, мен ме мързи, но не ме мързи да спортувам а да ям краставици, домати и риба цял живот, защото ако изям две вафли и почвам да дебелея. Е ген ...
Така че, вие ако сте слабички не знаете какво е да се съобразяваш винаги какво ядеш и ако изядеш малко шоколад да те е яд после ...

Темата е за диетата и мисля, че ще е добре да се пише по нея - на мен ми е интересно.
От утре ще я почна и аз :)

bathory
08-23-2010, 23:49
и всички килограми, които сте загубили ще се върнат и даже ще има отгоре..
трябва да се слабее бавно по няколко килограма месечно. така няма да върнете мазнината, която сте стопили; кожата ви няма да се отпусне /разбира се трябва да се спортува/..

DesSsi
08-25-2010, 17:41
а дали ще има пак ефект, при повторение на още 10 дена ?

GunSnSteelflowers
08-26-2010, 08:55
elito0o0o0,оффф....ти пък ме отегчи още с първите си няколко изречения.
На диети не се доверяваш,защото сигурно никога не си имала проблеми с килограмите,нали?Ако си имала щеше да говориш друго.Ако човек иска да отслабва просто трябва да намали храната.Независимо колко ще я намали,просто трябва да го направи.Нали се сещаш,че това което го казваш за спорта също е пълна глупост.Цял живот съм спортувала.Още от детската градина бях супер запалена,тренирах модерен балет,карате,народни танци,лека атлетика и карах колело всеки ден и то едновременно.Ако щеш ми вярвай,но е така и го правех от малка.Но обичах да си хапвам и винаги съм имала проблем с килограмите,независимо какво и колко тренирах.И досега не съм спирала да тренирам,но сега тренировките си са само във фитнеса,бягане,карам и колело навън.Другите неща ги зарязах около 4-5 клас някъде.И познай?Докато не започнах да пазя диети не свалих и килограм.Не съм се тъпчела,просто обичах да си хапвам и то от всичко.Така че тая глупост със спорта дето си я чула от баба си не ми я разправяй.Аз пък точно на диети се доверявам.
В диетата няма нищо драстично,даже на някои места яденето е много-тоя ден с картофите или тоя с яйцата.
За да ти спре цикъла трябва да гладуваш до такава степен,че мускулите и органите ти да започнат да се самоизяждат и да си вече болна.Просто трябва да спреш да се храниш и дори и тогава става след време.Гладувала съм и с дни и не ми е спрял цикъла. :lol:
А от тая диета ако на някой му стане нещо освен да свали някое килце,ще се учудя. :-o

Сори за дългия пост,но ме дразнят такива мнения на `разбирачи`,които си въобразяват,че знаят всичко и разбират от всичко. :-o



Говориш пълни глупости :-o Това, че на теб някой неща ти действат така, не означава, че при всеки е така.

Lillyann
08-28-2010, 16:51
Какво си мислите, че ако изядете 2 вафли и ще качите 10кг ли ?!
Ако човек се движи редовно и спортува, яде разнообразна храна абсолютно нищо няма да му стане, ако хапне 2 парчета шоколад от време на време.

fire_magic
08-28-2010, 17:06
веднъж я почнах тази диета исках да сваля кам 5 кг ей така за разнообразие и на 3-4-тия ден припаднах т.е. за 2-3 мин изгубих съзнание, ставаше ми постепенно черно пред очите и накрая бях паднал добре че майками и бащами бяха до мен и саме внесли в стаята след това, изобщо незнаех че съм припаднал :lol: нз дали беше само от диетата защото работих с някакъв маджун който миришеше гадно.

anonymous708973
08-28-2010, 18:14
Преди да започна, ще кажа, че НЕ съм кльощава. 1.68 - 53 кг, имам още 3 кг до мечтаните 50.

Не знам... родители нямате ли?! Що за родители ще ви позволят да сте на 2 кофички кисело мляко цял ден?! Отслабва се БАВНО чрез ЗДРАВОСЛОВНА храна (а не гладуване), пиене на течности (но не кола) и спорт! Как не го проумяхте? Тъпкали сте се цяла зима и изведнъж... "Как да сваля 5 кг за седмица, на лагер съм, ПОМОЩ!" (Имаше такава тема).
Не ми обяснявайте, че е ген и тем подобни. В гена на майка ми е да е страшно дебела, каквото и да хапне и се лепи. Но жената от 15 години е на пълнозърнест хляб, не пие газирано, хапва натурален шоколад и не яде вафли, пасти, дюнери и останали примери от така наречената junk food. Спортува поне 2 пъти седмично - кардио и вдигане на дъмбели. И от години си е заковала 49 кг на ръст 1.63 и изглежда страхотно.
Аз съм същата - малко да се отпусна с тестеното и сладкото и веднага ми се лепи на корема и на задника! Затова се ограничавам в хапването, гледам да ям до 20 ч (това да приключваш да ядеш в 16 е голяма тъпня) и ходя пеша и не съм дебела!

Както и да е. Смешни сте с тия диети, не е истина просто! И тия смешни 3 килограмчета за 5 дни са ви ВОДА, моите деца, чиста водичка, тъй като тялото ви е 60% вода, затова не си внушавайте, че коремчето ще намалее... Нормално е като не ядете 5 дена да хлътне. Изпиийте литър вода и пак ще щръкне. :? :?

ГЛАДУВАНЕТО (защото това не е диета - диета означава "хранителен режим за цял живот") НИКОГА не е единственият начин. :x

Aniiiii
08-28-2010, 19:15
ГЛАДУВАНЕТО (защото това не е диета - диета означава "хранителен режим за цял живот") НИКОГА не е единственият начин. :x

Не е единствения начин, но е ЕДИН от начините и всеки сам избира какво да яде, кога и какво количество.
Аз също сега не съм дебела, но попринцип много дебелея. Затова предпочитам да ям по две кофички кисело мляко и да изглеждам добре.

Иначе това дето си написала е вярно и съм съгласна с теб, но поне аз това с здравословното и бавно отслабване не мога да го направя, макър си да искам :). Браво на такива като теб :)

Monika321654987
03-13-2014, 14:36
Виждам че темата е много стара но как то и да е диетата е добра наистина не е никак здравословна но всъщност въобще съществува ли здравословна диета?! Както и да е тука има страшно ограничени хора и точно зааради такива като тях младите момичета прибягват към диети лично аз знам какво е да си обиждана ежедневно :0 не е никак приятно ....И към диетата спазвайте я 10 дни и после започнете да се храните по малко и и по-здравословно така наистина ще запазите свалените килограми а ако комбиниране със спорт резултатът ще е още по- голям :))))

trixxter
03-16-2014, 16:07
Леле какъв хейт какво нещо :D ...станели дума за отслабване всички започват да повтарят "здравословен режим и спорт" може би това е най-правилният начин, но имайте предвид,че всеки организъм е различен и губи килограми по различен начин.Диетата просто е краткотраен режим на хранене а йо-йо ефектът си зависи от този който я спазва.Що се отнася до тази диета,аз лично я пробвах и за 10 дни свалих 6 кг. и си се чувствах добре, нито ми е прилошавало, нито ми е било отпаднало или нещо такова...Както казах това си е строго индивидуално, например за човек който е свикнал да похапва повече или организмът му е достатъчно бърз е нормално да се чувства гладен в началото или да му прилошее. И моля ви спрете да казвате колко нездравословно било, продължителността на диетата е само 10 дни и храната не е чак толкова малко,че да се стигне до гладуване,например две кофички кисело мляко са ти около 600 калории, това е достатъчно за човек който иска да смъкне някое друго кило и не спортува или няма голяма физическа активност."Нормалното" и "здравословно" хранене е относително, и си е строго индивидуално спрямо нуждите на всеки човек, така че, спрете да спорите за здравословно или не, дали се гладувало и други простотии, просто споделете опита си с диетата, ако нямате какво друго да кажете поне не хейтвайте толкова много :D .

anonymous708973
03-16-2014, 16:09
две кофички кисело мляко са ти около 600 калории, това е достатъчно за човек който не спортува или няма голяма физическа активност

А, то енергия само за физическата активност ти трябва явно. Я пробвай да учиш и да се концентрираш на 2 кофички кисело мляко. Ако киснеш на дивана цял ден и се въртиш от кълка на кълка, може и да те оправят.
Ненормална история.

П.С. Ха, чета си мнение отпреди 4 години и съм на същото мнение. Само бих го написала с по-малко удивителни.

trixxter
03-16-2014, 16:12
А, то енергия само за физическата активност ти трябва явно. Я пробвай да учиш и да се концентрираш на 2 кофички кисело мляко. Ако киснеш на дивана цял ден и се въртиш от кълка на кълка, може и да те оправят.
Ненормална история.

П.С. Ха, чета си мнение отпреди 4 години и съм на същото мнение. Само бих го написала с по-малко удивителни.
Както казах това си е индивидуално, на всеки му понася различно...