PDA

View Full Version : Какво му се върти из главата...xD ?



hasanotheraccounthere
08-19-2010, 12:01
Мм така...цялата работа започна да се развива по време на учебната година. С едно момче ходихме на курсове заедно и постепенно почнахме да се опознаваме и да ставаме по-близки. Както се досещате..аз започнах да си падам по него. :D За него не бих могла да знам..но общо взето добре се разбирахме, споделяхме си, закачахме се, имахме си 'наши' бъзици... Бих могла да ви разказвам подробности за това какво и как сме си говорили и да ви опявам за цяла поредица от откраднати погледи и подмятания ноо..не мисля че е нужно ;)
След последното ни занятие се помотахме за около час, той каза, че може да излизаме през лятото. Говорихме и на тема връзки и той спомена че съм му напомняла на бившата му (което е добре, тъй като те сега са в добри отношения така че едва ли му напомням за нея по кофти начин), обаче спомена, че не иска връзка за лятото. След седмица излязохме(не като на среща) и също си изкарахме готино, правехме си комплименти(той каза нещо от типа на "не мога да повярвам че не си ходила с никого досега") и въобщее изкефих се.
След няколко дена му изпратих смс дали иска да се видим отново, но той каза че едва ли ще можем скоро тъй като си е намерил работа. И оттогава той сякаш се изпари.. не ми е писал нито веднъж(освен за едни резултати съвсем за кратко), ако му коментирам нещо по фцб ми отговаря с една дума, не сме се засичали никъде и абе нищичко.
Някакси не виждам логиката в това изведнъж да прекъсне всякаква връзка с мен.. дори и да не ме харесва за гадже, знам, че поне му беше приятно да общува с мен (не е от хората, които се преструват).

Та ако вие, като по-опитни можете да ми кажете каква би могла да е причината -> go ahead xD

(за да не питате: правя 15 след няколко месеца, а той е на 17)
(и не, не искам сама да го питам. просто не мога да тръгна да го занимавам с "неудобни" въпроси при положение че не сме се чували от началото на лятото.)

MaLkaTa_LaDy
08-19-2010, 12:07
Това, че му напомняш на бившата не е добре, защото значи, че те сравнява с нея. Което значи, че още явно има нещо към нея. Причина за държанието му не мога да ти дам. Но защо ти е причина, като следствието е достатъчно красноречиво?

hasanotheraccounthere
08-19-2010, 12:13
мерси за отговора ^^ а причина ми трябва защото съм решила, че ще го забравя...и ще ми е по-лесно, ако съм намерила логика в действията му (или липсата на такива xD ). но имаш право - в крайна сметка нещата от преди няколко месеца си остават само подробности.. :)

BaffaLsc
08-19-2010, 12:16
След като не искаш да го питаш как очакваш нещата да се наредят ? :?

umri
08-19-2010, 12:19
Мм така...цялата работа започна да се развива по време на учебната година. С едно момче ходихме на курсове заедно и постепенно почнахме да се опознаваме и да ставаме по-близки. Както се досещате..аз започнах да си падам по него. :D За него не бих могла да знам..но общо взето добре се разбирахме, споделяхме си, закачахме се, имахме си 'наши' бъзици... Бих могла да ви разказвам подробности за това какво и как сме си говорили и да ви опявам за цяла поредица от откраднати погледи и подмятания ноо..не мисля че е нужно ;)
След последното ни занятие се помотахме за около час, той каза, че може да излизаме през лятото. Говорихме и на тема връзки и той спомена че съм му напомняла на бившата му (което е добре, тъй като те сега са в добри отношения така че едва ли му напомням за нея по кофти начин), обаче спомена, че не иска връзка за лятото. След седмица излязохме(не като на среща) и също си изкарахме готино, правехме си комплименти(той каза нещо от типа на "не мога да повярвам че не си ходила с никого досега") и въобщее изкефих се.
След няколко дена му изпратих смс дали иска да се видим отново, но той каза че едва ли ще можем скоро тъй като си е намерил работа. И оттогава той сякаш се изпари.. не ми е писал нито веднъж(освен за едни резултати съвсем за кратко), ако му коментирам нещо по фцб ми отговаря с една дума, не сме се засичали никъде и абе нищичко.
Някакси не виждам логиката в това изведнъж да прекъсне всякаква връзка с мен.. дори и да не ме харесва за гадже, знам, че поне му беше приятно да общува с мен (не е от хората, които се преструват).

Та ако вие, като по-опитни можете да ми кажете каква би могла да е причината -> go ahead xD

(за да не питате: правя 15 след няколко месеца, а той е на 17)
(и не, не искам сама да го питам. просто не мога да тръгна да го занимавам с "неудобни" въпроси при положение че не сме се чували от началото на лятото.)
Иска да вей байрака лятото и според мен ще те задоми в началото на учебната година. Трай си за сега, не се ври... не та е забравил.

mimka1912
08-19-2010, 12:24
Аз мисля, че не го прави нарочно. За чувства към тебе не може да става и дума, но щом е почнал работа просто ежедневието го е грабнало. С мен поне така се слува. Моят съвет е да не го търсиш и да го забравиш, защото за него си само приятелка.

vas4e3to0
08-19-2010, 14:16
През учебната година пак ще излизате, но всичко ще си остане по старому:))

sasha_90
08-19-2010, 16:31
Как можа дори и да си помислиш колко било добре,че му напомняш за бившата?Точно обратната.За всеки е обида да ти кажат,че приличаш на бившия партньор.

mnogoznaikO
08-19-2010, 17:43
В момента може би е зает :) Заинтригувай го с нещо ? Т'ва , че го харесваш явно си го знаеш само ти :)

soul1199
08-19-2010, 19:06
гадно е че те сръвнява с бившата си,мисля че не те харесва,по-добре за сега го остави,все някога ше ти пише

hasanotheraccounthere
08-19-2010, 19:37
амм мерси на всички... то аз си мислех вече да го заебавам ама .. ше видим XD
@soul1199 и sasha_90 : Еми той не го каза в кофти смисъл...просто каза че има някви прилики между нас но не е с нещо лошо конкретно а и доколкото знам те са приятели и тея причини които са се разделили са в миналото... Наречете ме наивна, но като имам предвид отношенията, в които са - не мисля, че е толкова лошо. Но както каза malkata lady, може да има още чувства към нея.
@vas4e3to0 май натам отиват нещата :D

fenasf
08-19-2010, 19:46
Съдейки по дължината на поста ти, само мухи се въртят в главата му.