PDA

View Full Version : космическата енегрия !?!!?



geni20
08-19-2010, 12:40
Наскоро бях в Сандански и от там се запътихме към рупите за да видим гроба на Ванга и да усетим космическата енергия , после отидохме в Мелник и от там се отправихме към гроба на Преподобнастойна.И на двете места казват че има много силна космическа енергия.При Ванга усетих доста неща и при Преподобнастойна също но нз дали се дължи на \\космическата енергия \' или на чуство или на нещо такова.Въпроса ми е какво представлява тази космическа .Свързана ли е с религията ? Или е поредната измислица.:!

Nam3less3
08-19-2010, 13:51
Наскоро бях в Сандански и от там се запътихме към рупите за да видим гроба на Ванга и да усетим космическата енергия , после отидохме в Мелник и от там се отправихме към гроба на Преподобнастойна.И на двете места казват че има много силна космическа енергия.При Ванга усетих доста неща и при Преподобнастойна също но нз дали се дължи на \\космическата енергия \' или на чуство или на нещо такова.Въпроса ми е какво представлява тази космическа .Свързана ли е с религията ? Или е поредната измислица.:!
Чекни тая книга, може да ти бъде полезна при изследването на космическите енергии:
http://www.books.bg/books/184/24945.html
Та за такива работи става въпрос. Повечето религии не се занимават с тях, защото не са предмет на духовното усъвършенстване.

gandalfepi4
08-19-2010, 20:10
отвори си учебника по физика, виж каква е дефиницията на енергия и си отговори сам на въпроса възможно ли е да има "космическа" енергия и какво по дяволите би търсила тя на гроба на някаква човешка маймуна

UNITED2
08-19-2010, 21:22
:razz: Измислица..

m0n4yyy
08-19-2010, 22:23
Според мен дали ще се нарече Космическа енергия, Великата сила или по друг начин, това .. Нещо .. е едно и също. Лично аз приемам това усещане като приъствието на нещо свято .. и точно на такива места ,като гробовете на Ванга и Преподобна Стойна, това свято нещо или по- скоро Свят дух се усеща по- силно .. Аз също съм ходила .. определено усещането е странно .. зависи от човека, разбира се. :)

Nam3less3
08-19-2010, 23:02
Май не си имала предвид космически енергии, ами други святи сили. А космическата енергия може да бъде доловена от силно духовни хора, а в учебника по физика нито са чували за тия неща, нито ще могат някога да ги изследват. Но мога да те уверя, че съществува и космическата енергия, и още доста други неуловими фини сили.

Ако някой се интересува от подобни теми, да ми пише ЛС.

kokolan
08-21-2010, 16:27
Аз тъкмо си викаш "ееее, някой се интересува как да замести изчерпващите се енергийни източници на планетата Земя". Всъщност от учебника по физика и с известно заяждане може да кажем, че слънчевата енергия е космически източник.
Тези усещания са най-вероятно плод на самовнушение, като се има предвид, че нямаш естествени рецептори за аномални "космически енергии".

kadishona
08-22-2010, 06:39
отвори си учебника по физика, виж каква е дефиницията на енергия и си отговори сам на въпроса възможно ли е да има "космическа" енергия и какво по дяволите би търсила тя на гроба на някаква човешка маймунаВеднъж да съм съгласен с теб въпреки че имаме различни идеи...


Пророкуването е против христянството! През средновекоевието всичките тези вещици и пророци Светата айка Инквизиция ги е павила алангле. Не казвам, че това е хубаво а даже напротив - това е още едно от извращенията на Католическата цъкрква, но е един от малкото работещи начина да се отървеш от измамници!

gandalfepi4
08-22-2010, 09:37
^ ъ? нали има 2 типа пророци-такива чиито предсказания не се сбъдват (пикльовци) и "истински" (богословени), това не значи ли, че за да си пророк само трябва да направиш верни пророчества или аз бъркам? пък и:

Второзаконие 18:22

22Когато някой пророк говори от Господното име, и думата му не се сбъдне нито се изпълни, тая дума Господ не е говорил; пророкът я е говорил надменно; да се не боиш от него.

geni20
08-22-2010, 14:00
За темата:Принципно и аз се чудя какво пречи на космическата енергия да е другаде из света а ще е точно при тези хора , (Ванга и Преподобнасотина) по точно те казват че там е най силна.Другото което ме касае данеби да черпят няква сила от тази енергия или пък нещо друга , но от научно погледната точка фактически самото слънце се води космическа енергия и то е най силно в пустинята по принцип (Африка).
Оффтопиц:Католическата чурква е правила мн големи простотии които не се връзват със самото хрисиянство GOD!!! учи на добрина и прочия , а католиците убиват палят на клада обесват и прочия и прочия!
:-o

ZipFail
08-22-2010, 14:14
Не се ебавайте с GOD!!! братлета ! :booooomb:

radeberger
08-22-2010, 14:37
Според мен си въобразяваш .

Nam3less3
08-22-2010, 16:46
За темата:Принципно и аз се чудя какво пречи на космическата енергия да е другаде из света а ще е точно при тези хора , (Ванга и Преподобнасотина) по точно те казват че там е най силна.Другото което ме касае данеби да черпят няква сила от тази енергия или пък нещо друга , но от научно погледната точка фактически самото слънце се води космическа енергия и то е най силно в пустинята по принцип (Африка).
Оффтопиц:Католическата чурква е правила мн големи простотии които не се връзват със самото хрисиянство GOD!!! учи на добрина и прочия , а католиците убиват палят на клада обесват и прочия и прочия!
:-oНали ти казах, купи си оная книга или други подобни, и там пише какво представлява тая духовна енергия, която наричат космическа. Няма научна гледна точка тука.