PDA

View Full Version : Лентички за нос Purederm



blueberryyy
08-19-2010, 12:53
Става дума за лентички , които се залепват на носа , стои се малко , след което се махат и се очаква чиста кожа , без черни точки и т.н. Има ли някой , който да ги е използвал и какви са отзивите ? Наскоро си ги взех и веднага щом ги пробвам , ще кажа резултата...
http://beautycosmetic.biz/purederm-purederm-dalboko-pochistvashti-lentichki-nos-p-4331.html?language=bg - малко повече информация

XxStupidMuffinxX
08-19-2010, 13:06
и аз използвах такива, но моите бяха на нивеа..
нямаше никакъв резултат..
аз си ги махам сама с парна баня.. и после се напръсквам с термална вода, за да се затворят порите.. : ))

MissBianka
08-19-2010, 13:08
пробвала съм ги и не бих казала, че се изчистват всичките черни точки.махат се само по-повърхностните, но тези които са по-дълбоки няма как да се премахнат.но като цяло се забелязва ефект , малко или много. но трябва да се ползват редовно, защото порите се замърсяват много бързо и новите черни точки са на лице. Така че колкото по-често, толкова по-добре :)

blueberryyy
08-19-2010, 14:02
Сега си сложих да изпробвам една и носът ми пулсира , което означава че има някаъв ефект , защото знам , че на рани като се сложи йод ии започне да пулсира , значи се събира гной . Ще видим де... то вече какви ли не глупости съм пробвала... :-D

sixtenfix
08-19-2010, 16:00
а дали ще стане и някъде другаде освен на носа тъйкато имам в близост до устната ,ии съвсем мънички на бузите..
?? :(

krokkrok
08-19-2010, 16:17
Тия неща можите да си ги направите в домашни условия и ще ви излезе почти безплатно.

Смесвате желатин и прясно мляко 1:1.Получава се смес,която малко прилича на топяща се захар.След това слагате в микровълнова за десет секунди на High и нанасяте тънък слой на кожата с четка по ваш избор.Чакате да изсъхне и бавно премахвате.Важно е да работите докато е още топла сместа.Съдът най-вероятно ще е горещ,но тя не е.Все пак пробвайте върху ръката си и ако е твърде топла изчакайте минута-две.

Claymore
08-19-2010, 16:23
Аз съм ги ползвала...отлепи ми кожичката на носа. Обаче имаше ефект. После няма да ти казвам колко неща имаше по самата лентичка :razz:
Дори не бях подозирала, че имам нещо подобно. Всичко махна...

blueberryyy
08-19-2010, 22:25
Лентичките действат , наистина . Аз си ги взех от Метро и имаше само за нос и още една маска за лице , ама тя май не еше на този принцип . Иначе разбрах че на Nivea има и за брадичка , но не действали много-много.
А за да не се отлева и кожата , трябва да се намокри лентичката преди да се отлепи , така става много по-лесно.
Това , което krokkrok предложи ми изглежда интересно и ще пробвам следващия път .

Biskfitka
08-20-2010, 10:21
И аз съм ползвала и имат ефект :)

sixtenfix
08-21-2010, 14:11
а за колко време ви стигат пише вътре ,че са 6 лентички :-o

krokkrok
08-21-2010, 14:28
Да ви попитам в Метро в Пловдив някой виждал ли ги е или изобщо в което и да е магазинче тук.Смятам и аз да ги пробвам :)