PDA

View Full Version : Палео диета



RedJeans
08-19-2010, 16:27
Някой може ли да ми разясни какво е това малко по-подборно от "ядеш като предците си-месо,зеленчуци,плодове.." :D То не е диета ами нещо като здравословно хранене и ми хареса.но няма информация на български,а едва ли ще разбера термините на английски.

RedJeans
08-19-2010, 16:51
Моля вии.... :D

PinkFloydSound
08-19-2010, 16:56
Диета „Палео”

Програмата за отслабване наречена „Палео” има за цел да върне хората към хранителния режим от времето на пещерния човек или ловците. Диетата за отслабване „Палео” изключва млечни продукти, зърнените и бобовите храни, преработените храни и сладките изделия, както и бързите храни. Бели меса, морски дарове, плодове и зеленчуци се включват в тази диета за отслабване, както и ядки.

Не ми изглежда особено полезна...

RedJeans
08-19-2010, 17:00
^Едно момиче я прави(чета й блога) и казва,че първите дни е мъчение,но после се чувстваш по-добре.Ставаш по-здрав(имала е проблеми с безсънието и контузии от тренировките).Пък и не е толкова зле.Ям месо,зеленчуци,плодове и ядки-всичко от което имам нужда.

П.С:Мерси =)

Little_Lady93
08-19-2010, 17:31
Яде се от 12 до 7, понеже тогава се носел лова. Преди 12 нямало с какво да се хранят, а след 7 се стъмвало и си лягали. Някакви такива теории. На мен лично идеята ми е глуповата ама може и да действа, не съм пробвала