PDA

View Full Version : телефон с 2 сим карти :)



edi_koq_si
08-19-2010, 17:57
Здравейте! искам да попитам някой дали знае за телефоните с 2 сим карти как работят... примерно звъниш на някой и на коя сметка се причислява и някви такива ? мерси предварително

TheBeliever
08-19-2010, 18:02
Този, който аз съм виждала си имаше опция като набираш да избереш от кой номер, т.е от коя SIM, да набираш. Но не се сещам модела. :-o

UltraViolencia
08-19-2010, 18:09
просто имат по два бутона "зелена слушалка"

xs
08-19-2010, 18:14
^ глупости

пишеш си номера или пък го избираш от телефонния указател, след това натискаш зелената слушалка и то те пита от sim1 или sim2 .. от която карта натиснеш, на нейната сметка ще ти се причисляват паричките.. много е удобно наистина :)) ноо.. не можеш да говориш от 2те карти едновременно (както е с 2 разговора на една карта..)

UltraViolencia
08-19-2010, 18:18
^ глупости

пишеш си номера или пък го избираш от телефонния указател, след това натискаш зелената слушалка и то те пита от sim1 или sim2 .. от която карта натиснеш, на нейната сметка ще ти се причисляват паричките.. много е удобно наистина :)) ноо.. не можеш да говориш от 2те карти едновременно (както е с 2 разговора на една карта..)недей вика глупости, щото телефоните които аз съм виждал са точно така, ето пример.
http://www.orderbg.com/images/aimages2/Privileg_X6.jpg
може наистина да има такива дето те пита от коя карта искаш.
и къв е смисъла да говориш с двете карти едновременно....

TheBeliever
08-19-2010, 18:45
Май това, което имаше предвид е, че не могат и двете карти да са активни по едно и също време. Но не съм сигурна, че сим-овете с два номера могат да ги поддържат и двата едновременно.

edi_koq_si
08-20-2010, 16:34
аха мерси мн на всички :))) :-)

shadow4e
08-20-2010, 16:39
Майка ми е с такъв, какъвто е показал ултрата и е доволна от него, точно както го описа той е - с две слушалки. Една приятелка имаше също привилег, но друг модел и й губеше мрежа доста честичко.

m1nik
08-20-2010, 16:52
Мисля, че можеш да имаш 2 номера и без 2 сим карти - пак на 2 различни оператора :)