PDA

View Full Version : Помощ за Skype.



Jus7DreamBoy
08-19-2010, 18:14
Хакнаха ми skype-a смениха му паролата хакнаха ми и emaila и там я смениха и със забравена парола не мога да си ги върна знам голям ташак. А въпроса ми е мога ли да видя от някъде списъка ми с абонати ?

doomkillerr
08-19-2010, 19:01
Да можеш, като отвориш следния файл с някой текстов редактор:

При ХР-то пътя е следния:


C:\Users\Твоето потребителско име\AppData\Local\Skype\Скайп името ти\config.xml

При Виста и 7-цата е така:


C:\Users\Твоето потребителско име\AppData\Roaming\Skype\Скайп името ти\config.xml

:)

K_O_L_E_V
08-19-2010, 23:36
Хакнаха ти го ? По-скоро ползваш проста парола.....по тази логика аз току що "хакнах" на една кифла фейсбука :D

NoOneElse
08-20-2010, 00:45
Просто са го заразили с трянски кон, spyware, etc. и са му откраднали паролите.

Jus7DreamBoy
08-20-2010, 08:05
въобще ги нямам тези папки ;( нито Users нито AppData и тоя файл го пуснах в търсачката намери този файл "config.xml" доста файлове намери с това име но никой от тях не свърши работа други идеи :С

doomkillerr
08-20-2010, 08:33
въобще ги нямам тези папки ;( нито Users нито AppData и тоя файл го пуснах в търсачката намери този файл "config.xml" доста файлове намери с това име но никой от тях не свърши работа други идеи :С

Добре де хора - мислете малко и Вие... Вярно, че аз съм объркал пътя при ХР-то ама горе долу е така, както го бях написал и горе... :oops:


C:\Documents and Settings\Твоете потребителско име\Application Data\Skype\Скайп име\config.xml

Jus7DreamBoy
08-20-2010, 09:00
помислих преди да напиша че не става по всички начини който се сетих пробвах но нямам Application Data папка :(

doomkillerr
08-20-2010, 09:16
помислих преди да напиша че не става по всички начини който се сетих пробвах но нямам Application Data папка :(

Тази папка по принцип е скрита - за да я видиш трябва да влезеш в менюто на "Windows Explorer" - Tools - Folder options... - View - и щракаш на "Show hidden files, folders, and drives" - ОК :)

Jus7DreamBoy
08-20-2010, 09:29
ох мерси човек въобще бях забравил за тея скрити папки 10х
П.П. имам да те черпя вече 10 бири :smt006