PDA

View Full Version : ?????????????????



martichkaa
08-19-2010, 18:52
ЗАКЛЮЧЕНА!

Alia2412
08-19-2010, 19:09
сложно. МНОГО! ммм... ние момичетата май че по не сме стиснати и... ни е лесно, но ако се поставим на тяхно място! постави се на негово място ииии готово! :grin: :oops:

martichkaa
08-20-2010, 05:18
Разбирам го! Но не искам да къса с мене за това че го е срам или нещо подобно, при положение че още ме обича (поне така казва). :shock:

SmilezZz
08-20-2010, 09:40
Тогава ме покажи,че не е така,както той си мисли..
Докажи му,че наистина си щастлива с него..
...че няма смисъл да се притеснява от това дали е срамежлив..
Всеки човек е различен,следователно не всеки е "отворен"..
...абе покажи му,че ти е приятно с него..Обичаш го..
И че няма смисъл да се притеснява само заради това..

xrusinka
08-20-2010, 09:43
Ако наистина те обича няма да скъса с теб. Кажи му, че това, че е прекалено срамежлив не ти пречи даже ти харесва. И аз бях такава, но с течение на времето се промених вече не съм чак толкова срамежлива като в началото. То и мен ме беше срам да целуна приятелят си, и той ми сподели, че това му харесва .. Кажи му и ти така и малко по малко му приказвай да се отпусне да не мисли за това и да не те зарязва само заради един срам ... :)

pamito14
08-20-2010, 10:02
xrusinka a paj redi az sam bila sramejliva

LipSy
08-21-2010, 10:47
Мисля, че има друга причина, заради която той иска да те зареже. Едва ли от една целувка ще се срамува чак толкова! Все пак за всичко си има първи път! Поговори пак с него и то по-обстоятелно. Може би пък мисли, че му е много рано за това или...и аз не знам!

sasha_90
08-21-2010, 19:22
Ти си на 13,харесвал те от 2-3 години,освен това той е по-малък от теб?
Как не се спряхте,бе,деца?Толкова ли ви тресат хормоните?Не ми се вярва.

martichkaa
08-22-2010, 07:07
Ти си на 13,харесвал те от 2-3 години,освен това той е по-малък от теб?
Как не се спряхте,бе,деца?Толкова ли ви тресат хормоните?Не ми се вярва.

Не мисля че някаде пише че е по малък !!! Хмм .. на 13 имам нормалните тийн проблеми и искам съвет. Моляя не нападай ! А и щом аз съм дете незнам на колко си и какво прваииш в сайт за тийнеджъри :D

sasha_90
08-22-2010, 18:45
Ти си на 13,харесвал те от 2-3 години,освен това той е по-малък от теб?
Как не се спряхте,бе,деца?Толкова ли ви тресат хормоните?Не ми се вярва.

Не мисля че някаде пише че е по малък !!! Хмм .. на 13 имам нормалните тийн проблеми и искам съвет. Моляя не нападай ! А и щом аз съм дете незнам на колко си и какво прваииш в сайт за тийнеджъри :D
След 2 дена правя 20.
Не нападам,казвам само истината.Правиш ли разлика между заяждане и истината?
Мислех си,че момчето е по-малко от теб,защото написа,че ти е странно да тръгваш с момче по-малко или колкото теб.

ameli
08-22-2010, 18:56
И аз останах с впечатлението, че е по-малък от теб. Момичетата съзряват по-бързо, вероятно си го разбрала щом излизаш с по-големи. Извода, до който достигнах аз е, че все още не е готов за връзка. Ако все пак държиш на него му покажи, че няма от какво да се срамува.

martichkaa
08-23-2010, 05:09
Ти си на 13,харесвал те от 2-3 години,освен това той е по-малък от теб?
Как не се спряхте,бе,деца?Толкова ли ви тресат хормоните?Не ми се вярва.

Не мисля че някаде пише че е по малък !!! Хмм .. на 13 имам нормалните тийн проблеми и искам съвет. Моляя не нападай ! А и щом аз съм дете незнам на колко си и какво прваииш в сайт за тийнеджъри :D
След 2 дена правя 20.
Не нападам,казвам само истината.Правиш ли разлика между заяждане и истината?
Мислех си,че момчето е по-малко от теб,защото написа,че ти е странно да тръгваш с момче по-малко или колкото теб.

Е в такъв случей .. благодаря за мнението ти все пак :)