PDA

View Full Version : Заслужава ли си да сам с него ??



Valarynce
08-19-2010, 21:08
Здравейте,аз сам на 15г.(почти 16г.)...От декември месец 2009г. започнах да си пиша със стар познат , но никога не сам предполагала че може да има нещо повече между нас освен приятелство.От началото на новата година нещата станаха по-сериозни,..(мисля че се влюбих).
В началото всичко беше както трябва,но дойде един момент в който той започна да се държи странно ,.. спря да ми обръща внимание , почна да си пише с други момичета.Ясно е ,че това ме дразнеше,но премълчавах!И така в продължение на половин година бяхме заедно,..докато не дойде момента ,в който аз разбрах ,че ми е изневерил и сложих края! ;( ;( ;(
Мисля,че това беше правилното решение,но осъзнавам ,че не мога без него .Чувстравам се нервна ,.. постоянно чакам телефона да звънне и да чуя гласът му. :smt090 В момента в който го видя в мен всичко рухва,.. от както сме се разделили (вече 2 месеца) излизаме заедно в една компания (..пред останалите се държим дистанция ,но останем ли сами "огъня се разпалва" ). Не знам какво да правя искам да сам с него,личи си че и той иска да е с мен ,НО дали няма пак да ме нарани?????









(Извинявам се, ако имам правописни и пунктуационни грешки.И се надявам да ми помогнете да взема правилното решение. )

Smrazqvashta
08-19-2010, 21:50
Безсмислено е, но ако отново искаш да изживееш раздялата тръгнете пак.

sweety11
08-19-2010, 21:57
Изневерил ти е веднъж (лично аз никога не бих му простила,колкото и да го обичам).Ако се съберете-той пак може да го направи, защото знае, че пак ще му простиш, понеже го обичаш.И така ще те върти на малкия си пръст, а ти само ще страдаш.Прецени сама какъв тип момче е-ако е от типа женкар, по-добре си наложи и го забрави-след време ще видиш, че е било за добро. :)

SuNsEt
08-19-2010, 23:06
Знам какво е да чакаш да те потърси...
Остави се на течението и спри за известно време да ходиш със същата компания,в която ходи и той.Ако тръгнете не вярвам нещата да станат по-добре.Очи,които не се виждат дълго време се забравят.Имаш шанса да започнеш отначало.Намери си хоби,открии се за света и бъди себе си...живей и дивей(но с граници дивей хах) ии се опитай да бъдеш щастлива. :)

GossipGirl89
08-19-2010, 23:39
Аз лично изневяра не прощавам, т.е. ако бях на твое място изобщо даже нямаше да си помисля за такъв вариант отново да съм с момчето, но все пак ти си знаеш най-добре. Ако решиш да се съберете обаче си имай една на ум, че вече 1 път ти е изневерил - няма гаранция, че няма да повтори...

Sh@d0w
08-20-2010, 04:29
Изневерил ти е,това е ясен знак че не го интересуваш особенно,като включим и факта,че си е пишел и с други момичета.Не мога да ви разбера вас момичетата,някой ви наранява,а вие все повече хлътвте....

Съветвам те да не го търсиш повече,защото ако се съберете по-късно може пак да се разочароваш.

ScorpionGirl
08-20-2010, 08:13
Първо един въпрос: Как разбра, че ти е изневерил?
- Някой ти каза?
- Ти го завари с друга?
- Или той се издаде?
Сега вече моето мнение: Този човек не те заслужава. Не му давай да си играе с теб. Щом е изневерил, значи няма смисъл. Не позволявай да сипва сол в раните ти.

aciko
08-20-2010, 08:26
Не знаеш как да се държиш с него,за това ти е изневерил.
Иначе и ако той е на 15-16 още не знае кво иска,кво очакваш.

4o4ina
08-20-2010, 08:30
Той ти е изневерил,а ти искаш пак да си с него?Не те разбирам.. :?

sasha_90
08-20-2010, 10:08
Човек идневери ли веднъж,може да повтори,потрети,...Не му прощавай,няма смисъл.

fenasf
08-20-2010, 11:42
Пусни му анално.

anichkata999
08-20-2010, 11:52
пффф никаква прошка.... :shock: :shock: :shock:

titinkaa
08-20-2010, 13:39
Човек идневери ли веднъж,може да повтори,потрети,...Не му прощавай,няма смисъл.

+1

elfinka
08-20-2010, 13:55
Според мен всеки заслужава втори шанс! Стига и двамата истински да бъдете заедно, не виждам какво може да ви спре:)

Sintya
08-20-2010, 15:08
Зарежи го. Казвам ти, не те заслужава. Времето лекува всичко... Потърси си друга компания или приятели, разведрявай се с нещо и така. Тия типове са ми най антипатични - мислят се за голяма работа щом въртят по няколко момичета. Злетаци -.-

soul1199
08-20-2010, 17:22
еми можеш да му дадеш 2-ри шанс,но си имай едно на ум