PDA

View Full Version : Не знам какво да направя..



xdennyx
08-19-2010, 21:57
Значи с едно момче се познаваме от миналото лято.Бяхме в една компания,но аз още бях луда по бившия си и не му обръщах много внимание.Той ми беше казал,че ме харесва,но на мен въобще не ми пукаше.Около нова година,започнахме да си пишем по скайп,въпреки че не се виждахме,защото той учи в друг град,а аз трябваше да се подготвям за изпитите.Та писахме си и постепенно го опознавах и като дните минаваха дойде лятото и аз като едно лапе дето не знае какво иска (нa 14 съм) ту го харесвах,ту не.Излязохме няколко пъти и бях сигурна,че ме харесва,но той нищо не правеше,за да го покаже.Е,продължихме да си пишем до скоро,но изведнъж той спря всякакви контакти с мен.Като се видим не ме поздравява,не ми пише.Абе все едно не се познаваме.Много започнах да го харесвам,но имам чувството,че той вече не изпитва същото.

Та исках да ви попитам какво да направя,за да разбера защо е спрял всякакви контакти с мен,като му пиша по скайп не отговяра.. :?

Smrazqvashta
08-19-2010, 21:59
Сигурно се е отказал да ти търчи след г*за, грубо казано.

sweety11
08-19-2010, 22:11
Типичен случай- той те харесва-ти не му обръщаш внимание...после се отдръпва- ти веднага проявяваш интерес към него.Сигурна ли си, че го харесваш, а не е само защото търсиш вниманието му и си огорчена от загубата на интерес от негова страна.
А относно това как да го попиташ- човека няма ли телефон ? Все ще намериш начин да го попиташ.

xdennyx
08-19-2010, 22:18
Ами той има нов номер и не му го знам..
Иначе и аз вече не знам какво искам и по-точно какво чувствам..

umri
08-19-2010, 22:30
Ами той има нов номер и не му го знам..
Иначе и аз вече не знам какво искам и по-точно какво чувствам..
Като не знаеш кво искаш, си плющи клитора три пъти дневно и мирувай! Не занимавай хората с недорасълщината си...

Утре на работа, пък с глупости се занимаам... е тва е.

SuNsEt
08-19-2010, 23:00
Еми поговори с него.Попитай го какво е станало,какво се е променило и т.н.Имай предвид,че винаги така става-искаш да си с този,който не те иска,а този който те иска ти не го искаш...и след време нещата се обръщат.

ScorpionGirl
08-20-2010, 08:42
Може би е трябвало да му обърнеш внимание още в началото. Той като е видял, че на теб не ти пука, естествено, че няма да те чака цяла вечност. Вероятно му е гадно, че преди си го отрязала и сега като вижда, че си започнала да го търсиш по-често, е решил да ти го върне...

iiordanova
08-20-2010, 08:52
Сигурна ли си, че го харесваш, а не е само защото търсиш вниманието му и си огорчена от загубата на интерес от негова страна.

И аз съветвам авторката , първо да се изясни със себе си. Дали е сигурна , че го харесва или е огорчена от неговото отношение.
Първо да си изясни тези неща , без да се самозалъгва и тогава ще открие сама точния и най-правилен отговор. ((:

henrietta
08-20-2010, 08:57
...и аз като едно лапе дето не знае какво иска (нa 14 съм)...

Както обикновено отговорът се крие във въпроса. ;)

bratignat
08-20-2010, 09:00
Нищо не можеш да направиш - с право си вкарана в графа несериозни, с които няма да си губи времето. За в бъдеще имай едно наум.

iveetyy
08-20-2010, 09:09
Ъх . .
Харесва те - ти него не..
Ти го харесваш - той теб не..
Ясно . . единственото , което ми идва наум е да опиташ ти да поддържаш контакт с него , ако се дърпа го питай защо . .

sasha_90
08-20-2010, 09:58
Станала си му безразлична т.е. загубил е интереса си към теб.

soul1199
08-20-2010, 17:21
еми писнало my е,надявал се е на не6о повече,но е решил да те заебе,има два варянта:пишеш му смс,че го искаш и 2-рия да го оставиш

GregoryHouse
08-20-2010, 18:04
Поумней и ще разбереш. Т'ва му е майката!

notlike
08-20-2010, 18:28
Хехе, понякога, четейки такива теми, избухвам в смях. Светът е пълен с хора, да не са тръгнали всички теб да чакат. Ако си мислиш така, има едно понятие содомизъм (ако не се лъжа), то ти приляга. Не можеш да очакваш някой да те харесва, ти пет пари да не даваш за него и после да искаш да те обича. Обиден е, ядосан е, писнало му е от простотии и е теглил чертата. Бъдеще - шанс почти нулев. Единственото, което може да те спаси, е откровение.. и пак няма гаранция. А относно този скайп - аман. Абе, скайп да не ходи на работа, скайп да не ти плаща заплатата, скайп да не те храни? Ако искаш нещо сериозно, трябва да е на ЧЕТИРИ очи.

ioiojufka
08-20-2010, 21:49
Ами той има нов номер и не му го знам..
Иначе и аз вече не знам какво искам и по-точно какво чувствам..


ами увери се че го харесваш и после се опитаи да установиш контакт с него .. това е от менн .. ;))