PDA

View Full Version : Кажете нормално ли е ... според вас ?



Hopegiver
08-19-2010, 23:18
та...
Нормално ли е е така... да ревнувам (по скоро да се дразня) , от това че
приятелката ми се е качила на конче на някакъв неин
цитирам я - просто приятел - и всъщност знам че е такъв наистина ;д

И как бихте реаргирали вие...
какво мислите вие по ситуацията ? :Д
(освен че пиша детински темички) :Д

tuzaro
08-19-2010, 23:26
ше му отрежа ташацитe майна.

GossipGirl89
08-19-2010, 23:33
Ако наистина й е само приятел и ти си убеден в това нещо тогава няма от какво да ревнуваш :) Ако вече си имат някви зарибявки тва е друга тема 8-)

xinfamous
08-19-2010, 23:41
Случвало ми се е.Ако го направи пак,разеби му майката!

partychild
08-20-2010, 03:50
:lol: :lol: :lol: Тва си е нормално...кво като му се е качила на конче :-D Тва не значи , че има нещо между тях ...

Sh@d0w
08-20-2010, 04:10
Нормално е,ако си го харесваш ;)

partychild
08-20-2010, 05:17
Нормално е,ако си го харесваш ;)Защо пък ако си го харесваш...правила съм куп простотии с приятелите ми...но нямам абсолютно никакви симпатии дори :) Зависи тя как го приема...има уста да пита

Bellatrix
08-20-2010, 05:33
Аз като се катерех на конче на най-добрия ми приятел, вече връзката ми с гаджето беше обречена, честно казано. После с тоя приятел ходихме бая. :) Ама някои хора наистина не приемат разни кончета, подмятаници във въздуха и прочие за нещо повече от бъзик. Може твоята да е от тях.

soul1199
08-20-2010, 07:11
гадно,ама просто и кажи,че не ти е приятно да го прави и да спре

lmao
08-20-2010, 07:42
та...
Нормално ли е е така... да ревнувам (по скоро да се дразня) , от това че
приятелката ми се е качила на конче на някакъв неин
цитирам я - просто приятел - и всъщност знам че е такъв наистина ;д

И как бихте реаргирали вие...
какво мислите вие по ситуацията ? :Д
(освен че пиша детински темички) :Д
бих реагирал като теб
и все пак за едни е нормални, за други не, така че не може да очакваш отговор

mimka1912
08-20-2010, 07:49
Аз мисля, че няма нищо лошо в тва да качва на конче и т.н. И все пак ако не си сигурен питай я..

valdesbg
08-20-2010, 07:53
ше му отрежа ташацитe майна.

Един път да съм съгласен с тузи :)

Neon
08-20-2010, 08:40
Зависи колко си ревнив.Ако бях на твоето място и аз щях да се дразня. :smt077

iveetyy
08-20-2010, 08:57
Да се включа и аз в темата . .
GossipGirl89 , мога да те убедя , че няма каквито и да било зарибявки. (:
Sh@d0w , няма никаква опасност за харесване или каквито и да било чувство освен приятелство.
Bellatrix , наистина всичко си е в кръга на шегата , базика или както искате го наречете.Просто не виждам как едно глупаво конче би било от такова значение , но явно за някои е.С Hopegiver-a си поговорихме и се разбрахме.

henrietta
08-20-2010, 09:01
Какъв интересен начин за комуникация между гаджета. Форум, бе!
Ако нещо ме притеснява, но се смущавам да ти го кажа, ще пусна тема във форума, ти ще я видиш и всичко ще е ток! ТРИ ПЪТИ УРА!

iveetyy
08-20-2010, 09:03
Миличка , мога да ти кажа , че с него си говорихме надълго и нашироко много преди тази тема.
Някакъв проблем , че е решил да попита за реакцията на други ?

Hopegiver
08-20-2010, 09:07
Да се включа и аз в темата . .
GossipGirl89 , мога да те убедя , че няма каквито и да било зарибявки. (:
Sh@d0w , няма никаква опасност за харесване или каквито и да било чувство освен приятелство.
Bellatrix , наистина всичко си е в кръга на шегата , базика или както искате го наречете.Просто не виждам как едно глупаво конче би било от такова значение , но явно за някои е.С Hopegiver-a си поговорихме и се разбрахме.


Както ти казах и на теб , тва нищо не значи и въпреки, че е приятелско...
и да е за фън и така нататък..
просто се дразня и не ми е приятно някви си да размятат приятелката ми...
същото беше и с поляната...
Може би е време да потърся лозарската ножица :Д
И да вече се разбрахме , просто искахме да видиме и другите мнения по въпроса и точно за това е темата.

henrietta
08-20-2010, 09:10
"Миличка" ми е антипатично като обръщение, но щом предпочиташ...
Та, миличка, не виждам какво в моя пост би могло да те засегне, като аз просто изказвах наблюдение относно развитието на днешното общуване, което е крайно любопитно от всяка една гледна точка. : )
Приеми го като безпристрастно становище на един обикновен наблюдател. Без задни мисли.

Hopegiver
08-20-2010, 09:14
"Миличка" ми е антипатично като обръщение, но щом предпочиташ...
Та, миличка, не виждам какво в моя пост би могло да те засегне, като аз просто изказвах наблюдение относно развитието на днешното общуване, което е крайно любопитно от всяка една гледна точка. : )
Приеми го като безпристрастно становище на един обикновен наблюдател. Без задни мисли.

май не си достатачно запозната с отношенията ни.. за да изкажеш наблюдението си относно общуването между нас , което е извун темата на поста по горе..
Но попринцип би била права , ако комуникацията ни се свеждаше до единия форум.

iveetyy
08-20-2010, 09:16
"Миличка" ми е антипатично като обръщение, но щом предпочиташ...
Та, миличка, не виждам какво в моя пост би могло да те засегне, като аз просто изказвах наблюдение относно развитието на днешното общуване, което е крайно любопитно от всяка една гледна точка. : )
Приеми го като безпристрастно становище на един обикновен наблюдател. Без задни мисли.
Не ми е от любимите думи за обръщение към някого , да си призная просто се издразних на поста ти.
Разбирам наблюденията ти , но мога да те уверя , че не си общуваме по разни форуми и т.н. , предпочитаме всичко да става очи в очи.
Просто след разговора решихме да видим как биха реагирали други хора и както каза той затова се появи тази тема.
Не ми звучеше толкова безпристрастно предишното ти мнение , но както и да е.Мисля , че се разбрахме.
Както каза , нека всичко си остане без задни мисли.

henrietta
08-20-2010, 09:18
Честно казано не съм заинтересованана от отношенията ви, освен ако не са нещо изключително, а съдейки по изложения проблем, това е последното, което би ми дошло на ума.
Също така, отново не разбирам защо и двамата заемата някаква отбранителна позиция, за което няма грам причина.
И малкото ми небрежно изводче въобще, ама въобще не се отнасяше до свеждане на комуникацията "до единия форум". Ставаше въпрос за нещо коренно различно, за което се опасявам, че мястото му не е тук.

Поздрави и пийте една студена вода, че времето пак започва да се ебава с мозъците.

Hopegiver
08-20-2010, 09:22
Не търсиме мнение за да решим проблема
а искаме да видиме реакцията на другите потребители и
как приемат те това..
но няма значение - просто Наздраве ;д :smt006

iveetyy
08-20-2010, 09:24
Хайде да сложим край на излишния спам.Лично аз не съм в отбранителна позиция , просто споделях мнение.
Не мисля , че отношенията ни биха били нещо изключително за когото и да било освен за нас двамата.
Проблемът е решен между нас , темата е направена от чисто любопитсво как биха реагирали други.
Съжалявам ако съм те оставила с грешно впечатление , нямам за цел да се заяждам или нещо от този род.
Всъщам поздравите и наздраве с водичката.

Hopegiver
08-20-2010, 09:25
Далече съм ти от мозъчния потенциал за да гоня логиката и да опозирам на написаното от теб.
в едно мнение могат да се изкарат хиляди значения
явно така сме го приели ..
пак наздраве ;д :smt006

lyfche
08-20-2010, 19:17
Ако някаква се качи на моя,защото няма как той да се качи на няква :D .. може би бих се издразнила по някъв начин .. ,но ако знам ,че му е приятелка -не. :)(но наистина да знам,че му е приятелка :D )

anonymous708973
08-21-2010, 09:39
Какъв интересен начин за комуникация между гаджета. Форум, бе!
Ако нещо ме притеснява, но се смущавам да ти го кажа, ще пусна тема във форума, ти ще я видиш и всичко ще е ток! ТРИ ПЪТИ УРА!

+1! *удря си главата в стената*

Определено съм изненадана как реагираха някои от вас. Това е конче брях!

radeberger
08-21-2010, 10:48
Смятам , че е нормално да ревнуваш. Все пак не не нужно да го показваш и после да се карате. Дразни си се и си мълчи :-D

UnkNoWn12
08-21-2010, 12:06
Абе вие добре ли сте :) Как за едно конче при положение,че знаеш,че и е само фр ще ревнуваш :-D

Marietchety
08-21-2010, 12:11
Ми за мен не е нормално :neutral:

Elenichkaa
08-21-2010, 13:32
Щом сте се разбрали вече.....
но щом ви е толкова любопитно и за мен също не е много нормално....

mnmlstar
08-21-2010, 15:13
наистина е адски дразнещо и детинско да се впечатляваш от такива неща.. споко не е болка за умиране ако имаш доверие на приятелката си би трябвало да не ревнуваш от такива неща.. стегни се няма смисъл да се дразниш за подобни дреболии :)

loliii
08-21-2010, 22:14
Аз съм съгласна с Хенриета. Може би вие се разбрахте, но аз не ви разбрах. Нормално ли е да разгласявате проблемите си публично, при положение, че има и друга алтернатива? В случая вие "уж" сте се оправили - къв е смисълът да искате чуждо мнение? И освен това ми е доста смешно като видя гаджета да си пишат в една тема и да си комуникират във форума. Не ме интересува дали общувате извън интернет, важното е че първото впечатление, което получих ме накара да падна от стола 8-)

Behemoth
08-21-2010, 22:27
Да се подразня само за момент - да, но чак да го изкарвам като такъв проблем...

didi0804
08-21-2010, 22:58
Кажи й

kalina90
08-22-2010, 09:54
Да!Напълно нормално е да се подразниш.
И аз бих се подразнила,колкото и голямо да е доверието ни

Josefinne
08-22-2010, 10:43
Не мисля, че все още имаш повод за притеснение, не е като да са били голи... Надявам се.

sasha_90
08-22-2010, 10:49
Ми за мен не е нормално :neutral:
И за мен.Просто аз съм толкова вярна на човека до мен,че не поглеждам други,какво остава да сядам в тях или да им се качвам на врата и не знам си къде още....