PDA

View Full Version : Епилиране с Дерма Сета ?



DoomShadow
08-20-2010, 05:58
По тв-то почнаха да пускат някаква реклама за уред който премахва космите безболезнено. Та въпроса ми към вас е има ли някой, който да си го е купил и да каже дали действа? Във БГ-Мама има такава тема, но всички му се чудят без никой да се пристраши да си го вземе. Това е напълно нормално щото на всеки му е писнало да си дава парите на вятъра за боклуци. Аз съвсем наскоро си взех епилатор филипс, но този продукт Дерма Сета ми привлече вниманието с това въпросното безболезнено епилиране и най-вече, че уредът ексфолирал кожата.
Аз чесно да си призная не успявам да си ексфолирам кожата (може би защото нямам опит) и затова ми привлече вниманието.
Ако някой си го е взел, нека да сподели.
Също така искам да ви помоля за съвет по какъв начин да си ексфолирам кожата, тъй като ми се получават враснали косъмчета?
:) :) :)

Backspace93
08-20-2010, 10:03
Не мога да помогна, ама ще следя темата :-o

Biskfitka
08-20-2010, 10:19
Имаше тема за тва с доста мнения и отзивите не бяха добри :)

DoomShadow
08-20-2010, 11:01
Имаше тема за тва с доста мнения и отзивите не бяха добри :)
в тийн-а ли има тема? защото като потърсих в търсачката нищо не ми излезна и затова реших да пусна темата :)

DoomShadow
08-30-2010, 12:14
Има ли някой който да си го е купил или да знае нещо по темата ? :(

wezinka
09-12-2010, 11:31
Такам значи аз съм нова тук и тъй като четох в един друг форум за Дерма сета риших да ви предупредя. Аз не съм си го купила и нямам намерение да го купувам след като прочетох това: \цитирам\


``Здравейте на всички дами!Поръчах си Дерма Сета и голяма грешка направих.Първо ,че чаках около 2 месеца да ми го донесат и второ НИЩО НЕ СТАВА С ТОЯ БОКЛУК!И грам косъм не пак нито дълъг,къс тънък,дебел нито един!!!!С приставката за бикини същата работа.Само за космите над горната усна става ама после тежко ви цял ден ходих зачервена и така боли че все едно с шкурка съм се търкала там ....ужас направо как може така да лъжат хората и така да ни разиграват.Сега ме мотаят този ден ще ви се обадим онзи ден за да го върна и да ми върнат парите.Ако не ми се обадят и не ми върнат парите ще ги съдя!Защото съм си спазила всичко,от което зависи връщането на тоя боклук!Така че надявам се да съм ви била полезна и да не направите моята грешка повече то тоя телешоп няма си купя нищо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!``

Това е мнението на една жена,която си го е купила и аз като го прочетох се отказах.

ecstazy
09-12-2010, 11:36
Разбира се, че няма ефект. Дълготрайно, ефективно и безболезнено обезкосмяване (без процедурите фотоепилация и т.н.) няма! Не се залъгвайте, а си давайте по старите методи. Никога не съм вярвала на тези реклами ;)

vIKToriYa
09-12-2010, 14:38
аз не съм го използвала .... ноо ми звучи малко странно безболезнено епилиране... невъзможно е !!! а когато прочетох това на горната съфорумничка където цитира.... напълно се отказах ! :)

tanch3t093
09-12-2010, 15:09
Абсолютно всичко, което рекламират по телевизийте са пълни боклуци. Изобщо не вярвайте на нещата, дето ги говорят .. Пълни глупости!

wezinka
09-12-2010, 17:24
Ахам, поредната лъжа. Като си нямат друга работа, създават боклуци, чиято цел е да вземът парите на хората.

fuckme
09-12-2010, 17:27
изглежда ми съмнително.. :?

raqtaaa
09-12-2010, 21:16
Мнаистина изглежда съмнително..
Защото това нещенце, което се върти доколкото се разбира от рекламата, нито скубе косъмчетата, нито има ножчета, за да ги бръсне.. и не виждам как ще стане работата.. а и тази приставка за бръснене е гладка.. и само с въртене не е възможно да се премахне и грам косъмче..
:( :razz: :booooomb: :o

SuperBadSuperFresh
09-12-2010, 23:04
То ако ставаше така,нямаше хората да дават луди пари за фотоепилация + това че дори и при нея боли.

srca
01-16-2011, 09:24
здравейте и от мен
аз имам дерма сета и при мен уреда си работи много добре - доволна съм честно казано....от начало и аз реших, че нещо му има но просто разбрах, че си има посока на въртене след като изгледах инструкциите в нета...
получих го със адаптер и с батериии, т.е. може и с кабел и без. Харесват ми и другите приставки... е тези за масаж едвали ще са много ефикасни с/у целулит но четцицата за лице и финната приставка за крака много ми допадат....не знам, аз го получих като подарък от съпруга ми за нова година и си го харесвам много....

Rebirthing
01-16-2011, 09:44
srca, да знаеш, че в този форум както и в повечето форуми никой не харесва потребителите регистрирали се само за да пуснат едно мнение, колко добър бил еди кой си продукт :).


По темата, от опита ми с ТелеШоп и ТопШоп, не съм останала доволна от почти нищо :D. Първо се излъгах с това надуваемо легло, трябваше ни за гости, е оказа се пълен боклук. После със Стии Мопа :lol: няма такава мацаница. Това което ми е харесало е едно ренде Бьорнер, ама е купувано от друго място :D както и продуктите на Дормео не са лоши, пак купувани от друго място. Абе нямайте доверие на тия Дерма Сети и разните там глупости ;).

srca
01-16-2011, 10:06
изобщо не съм казвала колко добър и специялен е продукта и не съм подтиквала никой да го купува....само реших да споделя мнението си тъй като видях, че хората се интересуват
извинявам се, че се регистрирах за да споделя мнение - явно нещо съм се объркала като съм си мислела, че това е целта на форумите....
само не разбирам защо така грубо ме нападаш.....добре повече нищо няма да пиша.....щом смяташ, че твоето мнение като старши потребител е по-важно и аз нямам право да изразя моето - добре.

doney
02-18-2011, 07:50
Вчера получихме с майка продукта Дерма Сета и продукта си е наистина страхотен,дори отстранява и най-малките косъмчета,,изобщо не боли..страхотно чувство и масаж! А тези,които са голи и боси в козметиката,по-добрe си затваряйте устиците-хем пари нямате,ама и акъл ;)

И некадърниците,които не могат да гo използват,по-добре да не си го купуват..била зачервена се едно с шкурка,,умрелещини като такива..не над устната,а по цялото тяло ще са зачервени..то си има упътване има си и начин..български тъп народ :}

Rebirthing
02-18-2011, 08:03
doney аре да не нападаш хората ако обичаш ?! Толкова много епитети само в един пост, говори много лошо за самата теб.
Акъл нямали...пууу, аман от такива като теб които не престават да лепят етикети наляво и надясно. Щом не се чувстваш българка не знам какво изобщо търсиш в български форум ?! Би трябвало да се чувстваш свободна да се изнесеш в някой турски форум, примерно ?

Отрицателните мнения за този продукт са далеч повече от положителните, така, че хората могат да си направят сметка.

GossipGirl89
02-18-2011, 08:23
Аз като цяло съм на мнение, че това, което нон-стоп лансират по ТВ-то е това, което изобщо не не купува или просто не струва :) Никога не съм си купувала нещо от Телешоп или Топшоп, или квито и да било там шопове, и нямам и намерение да си купувам. Както казаха преди мен - ако ставаше толкова лесно хората нямаше да хвърлят луди пари за фотоепилации и какво ли не :)

doney
02-18-2011, 19:12
от твоя зор ли да отида в турски форум..ти ако се имаш за умна,вкарай малко логика и ще ти се получи,ама явно доста ти липсва :) акъл не ми наливай-имам си,както казах не е за малоумници :]

Rebirthing
02-18-2011, 23:03
Ей пубер, престани да обиждаш ! Като ти гледам другите постове не знам как изобщо смееш да си изказваш "компетентното" си мнение ! Етикети от сорта на "малоумници, некадърници, тъп народ" и прочие ще лепиш на себе си, а не на потребителите от форума.

Hilary_
02-19-2011, 11:03
За съжаление решиха преди време да ми го подарят и естествено недоверието ми към този продукт си беше заслужено ..
Един единствен път изтърпях 2-3 часа за ръцете ми .. не боли наистина, но за да се махнат самите косъмчета от един участък само на мен ми трябваха 5 минути поне .. да, държеше седмица след това, но търпението ми е бързо изчерпаемо и втори път няма да се захвана!! Предпочитам да се нашляпам с кола маска и за 10 минути да ги махна, отколкото с това нещо да си изчакам чакането .. :lol:
Останалите приставки честно не съм си правила труда да ги ползвам, а и като цяло ще си седи още дълго време в нас .. ама кво да се прави .. няма човек, който да не се е преебавал с нещо .. :-|

ParisHilton
02-20-2011, 10:23
Такам значи аз съм нова тук и тъй като четох в един друг форум за Дерма сета риших да ви предупредя. Аз не съм си го купила и нямам намерение да го купувам след като прочетох това: \цитирам\


``Здравейте на всички дами!Поръчах си Дерма Сета и голяма грешка направих.Първо ,че чаках около 2 месеца да ми го донесат и второ НИЩО НЕ СТАВА С ТОЯ БОКЛУК!И грам косъм не пак нито дълъг,къс тънък,дебел нито един!!!!С приставката за бикини същата работа.Само за космите над горната усна става ама после тежко ви цял ден ходих зачервена и така боли че все едно с шкурка съм се търкала там ....ужас направо как може така да лъжат хората и така да ни разиграват.Сега ме мотаят този ден ще ви се обадим онзи ден за да го върна и да ми върнат парите.Ако не ми се обадят и не ми върнат парите ще ги съдя!Защото съм си спазила всичко,от което зависи връщането на тоя боклук!Така че надявам се да съм ви била полезна и да не направите моята грешка повече то тоя телешоп няма си купя нищо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!``

Това е мнението на една жена,която си го е купила и аз като го прочетох се отказах.

мерси, помогна ми.. тъкмо мама щеше да си го поръчва

silvia.petrova.583
09-29-2013, 06:43
Здравей!
Във връзка с Дерма сета за безболезнено премахване на космите при мен действа и наистина за мен е безболезнено, тъй като имам по-дълбоки косми на краката и по друг начин като ги премахвам не само боли, но и понякога след косъмчето тече кръв. Лощото на този комплект е че когато ти свършат пластинките за обезкосмяване няма как да си набавиш само тях. Самата машинка работи с 6 батерии АА 1,5 волта всяка. Така че ако нямате адаптер към комплетка по-добре си вземете. Когато започнеш да се епилираш с машинката първо кожата трябва да е суха, второ едвам-едвам допираш машинката до кожата си без да прилагаш голям натиск, защото има опасност да си притриеш кожата и трето усетиш ли затопляне на мястото което обработваш с машинката премести на друго място. Нормално е след като е използвана приставка за безболезнено обезкосмяване мястото да е леко побеляло все едно има прах, в този случай просто забърши мястото. При мен специално една такава пластинка за премахване на косми стига за 1 цялостно обезкосмяване, а ефектът трае около 2 максимум 3 седмици и наистина кожата ми става гладка като на бебе.

П.С. Ако някой знае от къде мога да си купя само пластинки за обезкосмяване за уреда моля да сподели. :)

silvia.petrova.583
09-29-2013, 06:54
Мнаистина изглежда съмнително..
Защото това нещенце, което се върти доколкото се разбира от рекламата, нито скубе косъмчетата, нито има ножчета, за да ги бръсне.. и не виждам как ще стане работата.. а и тази приставка за бръснене е гладка.. и само с въртене не е възможно да се премахне и грам косъмче..
:( :razz: :booooomb: :o


raqtaaa: Приставката за премахване на косъмчета наподобява шкурка само дето не ти смъква кожата и не те боли като премахва космите. Казвам ти го от личен опит. Пробвай с парче шкурка да я движиш по някакво дърво, след няколко секунди ще видиш как падат стърготини. Същото е и с приставката само дето вместо стърготини падат косъмчета :)

tHe_COolEst_GIrl
09-29-2013, 10:19
Аз на такива боклуци, които рекламират по телевизията не вярвам, особено на Телешоп. Хората ти казаха, че не струва ;)

baby_baby
09-29-2013, 19:08
Според мен това не струва