PDA

View Full Version : Не става с думи, а на мен ми писна..



Zaqkkk
08-20-2010, 12:08
Здравейте.., от няколко месеца харесвам едно момиче, всичко си е перфекно тя също ме харса.., но имаше гадже, което шич не се държеше добре с нея, приемаше е като даденост, бездушен предмет и тн.., е тя скъса с него заради мен, но той от тогава не спира да ми се прави на мъж, но на думи, как щял да ме бие ала бала и тн., проблема е, че не спира, 10000 пъти съм му обеснявал всичко като нормален човек, но той само говори, обиждаме и тн., а на живо като се засечем само прошушва нещо и продължава, на мене ми писна.., накрая мисля да спра да говоря и да се сбие пък квото стане поне да млъкне..

П.С, той е на 16, аз 15..

sasha_90
08-20-2010, 12:15
С такива,хич да не се занимаваш.Това е човек,който не разбира.Не се занимава.

drakon44
08-20-2010, 12:16
Здравейте.., от няколко месеца харесвам едно момиче, всичко си е перфекно тя също ме харса.., но имаше гадже, което шич не се държеше добре с нея, приемаше е като даденост, бездушен предмет и тн.., е тя скъса с него заради мен, но той от тогава не спира да ми се прави на мъж, но на думи, как щял да ме бие ала бала и тн., проблема е, че не спира, 10000 пъти съм му обеснявал всичко като нормален човек, но той само говори, обиждаме и тн., а на живо като се засечем само прошушва нещо и продължава, на мене ми писна.., накрая мисля да спра да говоря и да се сбие пък квото стане поне да млъкне..

П.С, той е на 16, аз 15..
Ами честно да ти кажа,недеи са занимава да се биеш и тн,защото винаги става по лошо.Хвани го нахрани 1 както си трабва за да млъкне,и да му даржи доста време. Това ти предлагам аз.Или го блокни в сакйп;фб и тн.

FuckedUp
08-20-2010, 12:18
И? Ние трябва да дойдем да го набием, така ли? :lol:

Zaqkkk
08-20-2010, 12:20
^ ха-ха, спуках се от смях, чесно!

Ами аз съм го блокнал, но просто тоя на всички разправя глупости и тн, просто ме злепоставя и ми е гадно..

Edit: Колкото до нахранването, аз съм го правил точно преди да го блокна в скайп и думите му бяха "Малее ако знаеш къф бой те чака п**** тъ*" и тн., ии нищо след това ме е виждал и освен да ме убиди друго не прави.., ии нервя се порсто..

Sh@d0w
08-20-2010, 12:23
И защо пускаш тема?Просто не му обръщай внимание,нека да си говори...

SuNsEt
08-20-2010, 12:23
Аз ако бях момче и бях на твоето място щях да си уредя една среща с него да се видим само 2та...Пък тогава вече квото дойде-дали ше го бия,дали той мене..дали ше си говорим.Пха.Пък той ако не иска да се срещнем,тва е вече негов проблем показва колко е жалък само.

Zaqkkk
08-20-2010, 12:38
Аз ако бях момче и бях на твоето място щях да си уредя една среща с него да се видим само 2та...Пък тогава вече квото дойде-дали ше го бия,дали той мене..дали ше си говорим.Пха.Пък той ако не иска да се срещнем,тва е вече негов проблем показва колко е жалък само.Ами и аз така мисля, но просто не знам, момичето ми казва да не се занивам но на мен ми писна, пък и ако се видим лично, едвали ще дойде сам, защото е шубе, пък ако се видим 100% няма да може да говорим, сигурен съм, че ще каже нещо, което ще ме подразни и...

titinkaa
08-20-2010, 13:28
Не се занимавай,трай си,нека ти говори квото си иска,ти не му обръщай внимание.

teddyx33
08-20-2010, 13:32
Нали знаеш как е в детската градина?!
Едно дете се закача с друго и то продължава и се кефи ,защото другото му обръща внимание и се оплаква на госпожата.
Същото е при теб само дето ние сме ти госпожата.Ако дори се правиш ,че не знаеш кой е тоя,ще му стане скучно и ще спре.

LuxurySk0B
08-20-2010, 14:12
да тъпо е да те обиждат и ти да не искаш да се биеш щото боя не е решение само не разбирам защо мен никой не ме обижда 8) // anabolic power

umri
08-20-2010, 15:21
да тъпо е да те обиждат и ти да не искаш да се биеш щото боя не е решение само не разбирам защо мен никой не ме обижда 8) // anabolic power
Зрителната измама е голямо предимство.

До автора. Игнорирай го в социалните мрежи. Някой път ко тръгне да рипа на бой на улицата... ако никога не си се бил, просто го хвани и стисни за ташаците, колкото сила имаш. Ша забрай как се казваш даже...

7227
08-20-2010, 15:47
Абе боя няма да помогне.Не се занимавай с него и като види,че не му обръщате внимание ще спре.Не падай толкова долу,че чак до бой да стигаш :lol:

sweety11
08-20-2010, 16:09
Яд го е, защото си му откраднал момичето-просто няма по какъв друг начин да го покаже.Не му обръщай внимание.

soul1199
08-20-2010, 17:14
спри да му обръ6tаш внимание

lyfche
08-20-2010, 19:13
Или просто не му обръщай внимание,нека си говори.Завижда ти и се дразни,че си с нея и че го е скъсала заради теб.Изобщо не се занимавай !

blader
08-20-2010, 23:03
Пич...според мене с фразата 'Голям си мъж ама (еди коя си там...) ще е с мене тая вечер нали?...' смятам че му затваряш устата перманентно...поне ако има достатъчно акъл за да загрее и достойнство да не се ззаяжда след това...

MaLkaTa_LaDy
08-21-2010, 07:27
Пич...според мене с фразата 'Голям си мъж ама (еди коя си там...) ще е с мене тая вечер нали?...'
Лол, поне един от гениалните умове се сети... Въпроса е, че може да предизвика две емоции - или да му стане тъпо и да млъкне, или да се ядоса и да ти скочи. За това трябва да си готов и за боя. Като цяло това да не му обръщаш внимание не е никакво решение. Или ще го спукаш от бой един път, или засегни темата с приятелката си. [където явно му е "болното" място]

Elenichkaa
08-21-2010, 08:24
незнам но ако не му обърнеш внимание ще си помисли,че те е страх и ще стане още по-настоятелен и няхален.