PDA

View Full Version : Защо се на мен...?



allaballaaaa
08-20-2010, 12:37
Здравейте...Писна ми от тоя скапан живот,от 3 години не съм имала 1 хубав ден без да се ядосвам.Преди 2 месеца скъсахме с приятеля ми,с който ходех 2 години,страшно много страдах за него и си мислех,че няма да срещна друг.Обаче срещнах и се влубих страшно много за,1ния месец в който ходехме,той ме направи щаслива,но до вчера когато сичко свърши...заради глупост...Още когато тръгнах с него бившата му ми прати приятелство във фб и аз приех,сепак бях любопитна и тя започна да ме разпитва от къде го познавам,незнам си кво и от тогава започнахме да си пишеме секи ден,тя почна да ми разказва колко го обича,незнам си кво.А той ми беше казал,че я е оставил защото не е имал чувства,и ми каза да не се занимавам с нея и да не и пиша,обаче продължихме да си пишеме,но не си пишехме за него,а някви си общи теми.Обаче той сега незнам от къде е разбрал,ама е разбрал,че сме си писали доста и си мисли,че аз съм я разпитвала за него и тн и сега ми вика,че е ядосан защото съм го излъгала,а аз не мога да му обясня точно как седят нещата и той не може да ме разбере и каза,че аз съм била мн ревнива и съм почнала да я разпитевам,след като той ми е казал,че няма чувства към нея.И това го било наранило,че не съм му повярвала и,че съм го излъгала,но това не е така,аз не съм я разпитвала нищо за него.Той ми каза,че за момента иска да е сам.Направо съм разбита,незнам какво да правя,как да му обясня,как да си го върна и защо винаги страдам не мога да си го обясня...

Sh@d0w
08-20-2010, 12:42
Перла епизод 197 :D

vas4e3to0
08-20-2010, 12:52
Кажи му, че искаш да поговорите и обясни какво точно е станало, пък и щом ти е казал да не се занимаваш с нея, ти от какъв зор си продължила? ;)

allaballaaaa
08-20-2010, 12:56
Кажи му, че искаш да поговорите и обясни какво точно е станало, пък и щом ти е казал да не се занимаваш с нея, ти от какъв зор си продължила? ;)
Точно! сама съм си виновна,но трябва да поговора с него,ама той едва ли ще иска да ме изслуша след като ми каза,че иска да е сам вече,а не мога да се моля на никой,няма да се унижавам така...

scanadal
08-20-2010, 12:58
Защо не си оставила бившата в миналото?
Май тя е която има чувства към него щом предлага приятелство на тебе.Отиди при гаджето си и му обясно ситуацията,а после го изненадай с горещ секс :P

vas4e3to0
08-20-2010, 12:59
Защо не си оставила бившата в миналото?
Май тя е която има чувства към него щом предлага приятелство на тебе.Отиди при гаджето си и му обясно ситуацията,а после го изненадай с горещ секс :PСекс ли? По-скоро мисля, че е 12 годишна:)) Ако се лъжа-съжалявам:))

А инак-помоли го отново да сте приятели и един хубав ден му разкажи какво е станало. Ще се смеете, но пък няма пак да провърви :)

allaballaaaa
08-20-2010, 13:05
Защо не си оставила бившата в миналото?
Май тя е която има чувства към него щом предлага приятелство на тебе.Отиди при гаджето си и му обясно ситуацията,а после го изненадай с горещ секс :PСекс ли? По-скоро мисля, че е 12 годишна:)) Ако се лъжа-съжалявам:))

А инак-помоли го отново да сте приятели и един хубав ден му разкажи какво е станало. Ще се смеете, но пък няма пак да провърви :)
в греша си,аз съм почти на 18,а той е на 21,далече съм от 12 годишна

Sh@d0w
08-20-2010, 13:18
в греша си,аз съм почти на 18,а той е на 21,далече съм от 12 годишна

Обаче държанието ви е като на 12 годишни.Той се държи като малко дете,на което са му взели близалката,а ти да нямаш сливи в устата,че не можеш да му обясниш...

allaballaaaa
08-20-2010, 13:19
преди 10 минути ми писа смс и се оправихме :)

SemperFidelis
08-20-2010, 14:24
И сега, а аз , и сега той, и бла бла бла бла бла"

umri
08-20-2010, 14:34
Здравейте...Писна ми от тоя скапан живот,от 3 години не съм имала 1 хубав ден без да се ядосвам.Преди 2 месеца скъсахме с приятеля ми,с който ходех 2 години,страшно много страдах за него и си мислех,че няма да срещна друг.Обаче срещнах и се влубих страшно много за,1ния месец в който ходехме,той ме направи щаслива,но до вчера когато сичко свърши...заради глупост...Още когато тръгнах с него бившата му ми прати приятелство във фб и аз приех,сепак бях любопитна и тя започна да ме разпитва от къде го познавам,незнам си кво и от тогава започнахме да си пишеме секи ден,тя почна да ми разказва колко го обича,незнам си кво.А той ми беше казал,че я е оставил защото не е имал чувства,и ми каза да не се занимавам с нея и да не и пиша,обаче продължихме да си пишеме,но не си пишехме за него,а някви си общи теми.Обаче той сега незнам от къде е разбрал,ама е разбрал,че сме си писали доста и си мисли,че аз съм я разпитвала за него и тн и сега ми вика,че е ядосан защото съм го излъгала,а аз не мога да му обясня точно как седят нещата и той не може да ме разбере и каза,че аз съм била мн ревнива и съм почнала да я разпитевам,след като той ми е казал,че няма чувства към нея.И това го било наранило,че не съм му повярвала и,че съм го излъгала,но това не е така,аз не съм я разпитвала нищо за него.Той ми каза,че за момента иска да е сам.Направо съм разбита,незнам какво да правя,как да му обясня,как да си го върна и защо винаги страдам не мога да си го обясня...
Сама си надробила лайната. Според теб на бившата му каква и е целта да ти пише? Ново приятелство? Дали? Страдаш, защото си глупава, ако съм на него и аз така ще направя. Не се случва все на теб, а сама си го правиш да ти се случва. Другият път мисли, след това прави каквото и да било.

Човекът иска да се откъсне от боклука, до който е бил, ти му го натрисаш отново. Ама толкова правилно е напрайл, че сигурно и той не знае колко е прав.

Whoopdedoo
08-20-2010, 14:37
Sux to be you. :/

soul1199
08-20-2010, 17:28
покажи му хронологията

SuperBadSuperFresh
08-20-2010, 21:14
Може ли един въпрос малко извън темата? Как така си ходила с предишното момче 2 години,а от 3 не си имала нито един щастлив ден.И защо изобщо си го споменала в темата?
Както и да е,бившите 99% от случаите не ти мислят доброто,с кой акъл реши да си пишеш с нея???Като ти е казал че иска да е сам,остави го,сама си си виновна.

mnogoznaikO
08-20-2010, 22:11
Кажи му да си даде релакс :)

Lexynnka
08-20-2010, 22:25
защо си мислиш, че на цялата земя няма други хора, които също страдат?!
в ебати филма си се вкарала, заклевам се.. обичала си го, много си страдала за него, и изведнъж се влюбваш супер много.. ай, добре...
сериозно, на по колко сте?
и споко, той също е тъп