PDA

View Full Version : Не знам дали ще издържа



BakuTo
08-20-2010, 12:53
не съм сигурен дали темата е за тук,но ако се наложи-преместете я.така,с гаджето ми учим в различни училища,като тя е в един клас с бившия си.Аз съм много ревнив и тя все ми казва че я опипва,бъзика я с разни работи и тн..ясно ви е какво ми е.Доста по-дребен е от мен(за ръст говоря)а и аз съм много добре сложен,с 2 думи няма проблем да се разправим с него.Лошото е,че тя не обича такива неща и не знам какво да направя.Казвам ви,МНОГО съм ревнив.Искам да си поговоря с него,да го сплаша,но той все ме избягва и взима всичко на шега

Tempest
08-20-2010, 12:56
хубаво бе, бъди си ревнив.. тя е с тебе нали? Освен ако тя не иска, няма как той да ти я "открадне".. а ако тръгне с него, значи и да си ревнив и да не си.. все тая.. ;)

BakuTo
08-20-2010, 13:00
хубаво бе, бъди си ревнив.. тя е с тебе нали? Освен ако тя не иска, няма как той да ти я "открадне".. а ако тръгне с него, значи и да си ревнив и да не си.. все тая.. ;)
аз съм сигурен,че няма да тръгне с него,ама въпроса е че това че я обарва МНОГО,АМА МНОГО ме дразни

Unendlich
08-20-2010, 13:11
Аз пък да ти кажа според мен тя се опитва да те дразни по някакъв начин и те провокира да си ревнив, след като ти казва тези неща. :) Не е нужно да го сплашваш и такива неща, кажи 'и, че ако тя самата не е поискала - няма това да стане и няма да му позволява. Все си мисля, че те кара да ревнуваш =))

BakuTo
08-20-2010, 13:13
тя не е такава,аз съм я предупредил,че съм много ревнив.Тя не е от тези,които се правят на интересни и не мисля,че го прави за да ме дразни.До колкото знам до скоро са били и танцова двойка е някакви курсове,но тя помоли да й сменят партньора само заради мен-така че се съмнявам че ме провокира

Tempest
08-20-2010, 13:16
еми тогава... кво се палиш... ако тя иска, няма да позволи на оня да я бара...

gLoRcHi
08-20-2010, 13:18
еми тогава... кво се палиш... ако тя иска, няма да позволи на оня да я бара...

Точно казано!

BakuTo
08-20-2010, 13:19
добре,а вие какво бихте направили на мое място?

Unendlich
08-20-2010, 13:22
Аз лично на твое място ще поговоря с нея, за да разбера тя какво изпитва към него, вече само приятели ли са. Тя ако е момиче на място ще държи дистанция с него и ще си бъде само с теб :)

BakuTo
08-20-2010, 13:25
Аз лично на твое място ще поговоря с нея, за да разбера тя какво изпитва към него, вече само приятели ли са. Тя ако е момиче на място ще държи дистанция с него и ще си бъде само с теб :)
говори ли сме с нея за това,те дори вече не са приятели,но той постоянно я притиска.Помня на РД-то й бяхме останали само двамата с нея и сякаш той знаеше и й звънеше и пращаше СМС-си през 2 минути от сорта на "4РД,помниш ли когато..."Тогава не знам как се сдържах.

Tempest
08-20-2010, 13:31
аз не съм ревнив..... много 8-) и не знам аз как бих реагирал... ако е тръгнала с мене, ше бъде с мене.. ако ше ми се връща при оня, да си оди при него, на мен не ми е притрябвало момиче, дето не знае кого иска.. :?

BakuTo
08-20-2010, 13:33
аз не съм ревнив..... много 8-) и не знам аз как бих реагирал... ако е тръгнала с мене, ше бъде с мене.. ако ше ми се връща при оня, да си оди при него, на мен не ми е притрябвало момиче, дето не знае кого иска.. :?
тя изобщо не харесва онзи,просто той я притиска

Tempest
08-20-2010, 13:37
аз не съм ревнив..... много 8-) и не знам аз как бих реагирал... ако е тръгнала с мене, ше бъде с мене.. ако ше ми се връща при оня, да си оди при него, на мен не ми е притрябвало момиче, дето не знае кого иска.. :?
тя изобщо не харесва онзи,просто той я притиска

еми пак те питам - кво се палиш в такъв случай?

BakuTo
08-20-2010, 13:40
аз не съм ревнив..... много 8-) и не знам аз как бих реагирал... ако е тръгнала с мене, ше бъде с мене.. ако ше ми се връща при оня, да си оди при него, на мен не ми е притрябвало момиче, дето не знае кого иска.. :?
тя изобщо не харесва онзи,просто той я притиска

еми пак те питам - кво се палиш в такъв случай?
кофти ми е,че я притиска,бъзика,обарва...мн го ме дразни,тя не иска да ни събира защото ме е виждала като се ядосам какво става.Неприятно й е,и това си личи,и на мен ми става кофти.Пак ви питам-ако някой ви бара гаджето,вие как бихте реагирали?

Tempest
08-20-2010, 13:45
бих му чупил сурата.. ама ако приятелката ми не харесва тоя вид разправии... сеа.. може и да го изръчкам да му кажа "чичка, виж сеа.. барай колкото си искаш, само не мойто момиче.." ако вземе да се пъне - вариант 1 - чупиш му сурата :) вариант 2 - няма.. :D

BakuTo
08-20-2010, 13:46
бих му чупил сурата.. ама ако приятелката ми не харесва тоя вид разправии... сеа.. може и да го изръчкам да му кажа "чичка, виж сеа.. барай колкото си искаш, само не мойто момиче.." ако вземе да се пъне - вариант 1 - чупиш му сурата :) вариант 2 - няма.. :D
мерси :D само трябва да го срещна "случайно" някъде :D

EsteticLoff
08-20-2010, 13:47
На колко сте ?? :-o

BakuTo
08-20-2010, 13:49
аз на 15,тя на 14

Tempest
08-20-2010, 13:49
На колко сте ?? :-o

друг клас ше са, предполагам, че са 8ми клас :) начи 14 ли се падаше :D

а аз тая година дето иде ше завършвам.. ако се чудиш кви глупости писах - от "Реджеп 3" са :D

EsteticLoff
08-20-2010, 13:54
а аз тая година дето иде ше завършвам.. ако се чудиш кви глупости писах - от "Реджеп 3" са :D

Бе аз питах за автора и гаджето му, ама мерси все пак за инфото :lol: :lol:

Tempest
08-20-2010, 14:00
а аз тая година дето иде ше завършвам.. ако се чудиш кви глупости писах - от "Реджеп 3" са :D

Бе аз питах за автора и гаджето му, ама мерси все пак за инфото :lol: :lol:

аз щото реших, че се чудиш колко треа съм голям да говоря тка :D и отделно и за гадьетата да питаш..

ем BaKuTo, ко да ти кажа.. не се коси ;)

EsteticLoff
08-20-2010, 14:02
аз щото реших, че се чудиш колко треа съм голям да говоря тка :D и отделно и за гадьетата да питаш..

Хихи :D :D

sasha_90
08-20-2010, 15:58
Едно е да ревнува,друго да се биеш.Първо с бой няма да излекуваш ревността си и второ-ще стане по-зле.Другото,което си мисля е,защо има момичета,които позволяват да ги обарват.Винаги съм се чудила-тези момичета нямат ли поне малко достойнство.

EsteticLoff
08-20-2010, 16:29
Другото,което си мисля е,защо има момичета,които позволяват да ги обарват.Винаги съм се чудила-тези момичета нямат ли поне малко достойнство.
Точно!!=D> Не мисля, че вината е само в другото момче. ;)

kristal4ee
08-20-2010, 16:48
хахах аз такива ги знам.. Еми нищо не може да се направи ако я обарва щот той винаги ще го взима на майтап и т.н..

Djuff
08-20-2010, 17:22
Ако бях на твое мястооо така щях да избухна чее...

BakuTo
08-21-2010, 08:44
мерси за отговорите,можете да локвате темата

fenasf
08-21-2010, 14:00
Чупи му носа, после ще си говорите.