PDA

View Full Version : Объркана ?!!???



denityyy77
08-20-2010, 13:33
Много съм обаркана и искам съвет . В началото на предната година разбрах че едно момче ме харесва. Тогава го смятах за тъп зубар и не му обращтах внимание. Така си мислех , защото не го познавах . Така 3 месеца той ме харесваше и се опитваше да ми предложи но аз все го избягвах! В края на Девември той спря да ме харесва .Същност тогава не ми пукаше въобще ! Някаде края на Април започнахме а се събираме в една компания.Прекарвахме по цял ден заедно . Беше страхотно! Оказасе че той е невероятен ! И така почти вече 4 месеца вече сме постоянно заедно . Та сега съм много обаркана незнам да ли го харесвам или просто ми харесва вниманието му ! Искам да ви питам какво да направя да покажа ли чуствата си ? :( :( :( :( :(

teddyx33
08-20-2010, 13:37
Ами питай го бе.
Сигурно го харесваш и това е.
Ако той ти каже,че не те харесва,кажи му "хахха и аз" и преглъщай там.
Ако да .. ей ти на happy end.

sasha_90
08-20-2010, 13:42
Ако не си сигурна в чувствата си,не му давай фалшиви знаци!

Sh@d0w
08-20-2010, 13:43
Ндам.

Стигааа :lol:

По темата:ако ти не можеш да си отговориш на този въпрос,кое в него ти харесва никой не може.Но преди да се решиш да направиш нещо,се запитай дали наистина чувстваш към него нещо повече от привързаност,да не пускаш после теми от рода на "как да го зарежа без да го боли"..

Sh@d0w
08-20-2010, 13:51
ндам права си 8-)

Sh@d0w
08-20-2010, 14:01
СПРИ ДА МЕ КОПИРАШ! :razz: :lol: :-)

http://media.ebaumsworld.com/picture/petros753/you-make-bunny-cry.jpg

Sh@d0w
08-20-2010, 14:14
http://www.clipartguide.com/_named_clipart_images/0511-0712-1412-0909_Happy_Rabbit_Jumping_Around_clipart_image.jpg

FuckedUp
08-20-2010, 14:24
СТИГА СПАМИХТЕ, БЕ! МАМКА МУ!
И..стига с т'ва НДАМ!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x
http://s.chakpak.com/se_images/222566_-1_564_none/angry-young-baby-lolz-wallpaper.jpg

Sh@d0w
08-20-2010, 14:46
СТИГА СПАМИХТЕ, БЕ! МАМКА МУ!
И..стига с т'ва НДАМ!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x


ндам...nerd rage lol ;d

7227
08-20-2010, 16:36
Много съм обаркана и искам съвет . В началото на предната година разбрах че едно момче ме харесва. Тогава го смятах за тъп зубар и не му обращтах внимание. Така си мислех , защото не го познавах . Така 3 месеца той ме харесваше и се опитваше да ми предложи но аз все го избягвах! В края на Девември той спря да ме харесва .Същност тогава не ми пукаше въобще ! Някаде края на Април започнахме а се събираме в една компания.Прекарвахме по цял ден заедно . Беше страхотно! Оказасе че той е невероятен ! И така почти вече 4 месеца вече сме постоянно заедно . Та сега съм много обаркана незнам да ли го харесвам или просто ми харесва вниманието му ! Искам да ви питам какво да направя да покажа ли чуствата си ? :( :( :( :( :(
Еййй лапешка работаа :lol: След като ти не знаеш какво чувстваш ние от къде да знаем?!?!?! Излезте двамата на саме,поговорете,кажи му какво чувстваш и решавайте! Така става,директно стреляш! :razz:

soul1199
08-20-2010, 17:09
може да е привличане,ти сама трябва да разбереш,какво е

denityyy77
08-20-2010, 17:53
Да бе ако не ме харесва и аз ако му призная после ама въобще няма да ме погледне ще го е срам даже и да кажа и аз базикам се няма да ми повярва . :( :( :( това е невъзможно но се пак благодаря на всички !

lyfche
08-20-2010, 19:09
научи се да пишеш ;)

denityyy77
08-21-2010, 09:26
мога да пиша споко не се претеснявай :wink: :wink:

sasha_90
08-21-2010, 09:30
мога да пиша споко не се претеснявай :wink: :wink:
Тогава защо изреченията ти са лишени от начало и край?Всяко изречение започва с главна буква и завършва с препинателен знак!При теб се вижда от време на време само знакът накрая.

a1a2b3v
08-21-2010, 09:39
СТИГА СПАМИХТЕ, БЕ! МАМКА МУ!
И..стига с т'ва НДАМ!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x
http://s.chakpak.com/se_images/222566_-1_564_none/angry-young-baby-lolz-wallpaper.jpg

Стига бе кво толкоз те дразнят.. мене пък мн. ме кефи кат почват с тва "ндам" и спаменето ... на мен лично ми е интересно да им чета спама и дори повече от някои тъпи теми, които мине, не мине седмица и пак някой малоумник ги повтаря просто щото не му се търсила подобна тема.

fenasf
08-21-2010, 14:04
Не го харесвай, той е тъп зубър.

mnmlstar
08-21-2010, 15:18
според мен първо изясни се със собственото си АЗ за чувствата си към това момче и чак тогава ако си разбрала, че искаш да си с него му го кажи направо без да увърташ, да се притесняваш и да кълчиш пръсти дали ще откликне на чувствата ти ... деиствай без да се замисляш така ще ти е по-лесно.. и не се притеснявай дали ще те отблъсне защото после ще ти е по-гадно.. успех :) :) :)

3oPuTy
08-21-2010, 19:45
Първо казваш,че не знаеш дали го харесваш,а след това питаш дали да му разкриеш чувствата си?!
Е,какви чувства може да имаш към него след като не си наясно със себе си?!

zlonamerena
08-21-2010, 20:40
Я се изясни първо със самата теб, и после реши какво да правиш.. но след като си го отрязала,невярвам все още да те иска,но можеш да направиш няколко женски номера за да разбереш дали още те харесва :)

cAnDyYy
08-22-2010, 15:09
Може просто да искаш вниманието му. Аз например искам всички да ме харесват,дори и аз да не ги харесвам :D :D

denityyy77
08-23-2010, 18:40
Вече се изясних с чуствата си . Сигурна съм че го харесвам. Не е толкова лесно да му презная щото ако не ме харесва вече с нас всичко е свършено. Сега сме нещо като приятели. Той нето приемо нито отдава и незнам дали ме харесва. Държе се естествено. Незнам ще ви питам нещо или по точно ще ви разкажа. Преди абе около седмица се бяхме събрали на паметника бяхме много хора . И той се обади на брат си ( а забравих да спомена той има брат близнак ама въобще не си преличат не са еднояйчни!) ...и говореха нещо там и брат му вика че сме беле много пора и той да дойдел ама той не искаше и после брат му пак му се обажаз щот се разпадна връзката и вика да дойдел щото и аз съм била тука и след 20 мин той дойде с брачетси . Всички си помислиха че е дошъл заради мен ,защото първо не му се идваше обаче кат чул че аз сам там веднага дошъл.оф това още повече ме обърква дали ме харесва. Един път се даржи добре друг път ама въобще се прай че не ве забелязва! :( :( :(

denityyy77
08-23-2010, 18:42
мога да пиша споко не се претеснявай :wink: :wink:
Тогава защо изреченията ти са лишени от начало и край?Всяко изречение започва с главна буква и завършва с препинателен знак!При теб се вижда от време на време само знакът накрая.

Ако си забелязала в форума има много хора които пишат така и това не значи че са нограмотни ! Помисли трябва малко мозак ! :? :? :?

Josefinne
08-23-2010, 18:43
Първо си разясни пред себе си чувствата си пък после му ги разкривай.

Sladurchoo
08-23-2010, 20:48
^ същото. дай си време, разбери какво чувстваш и тогава му казвай.

denityyy77
08-25-2010, 10:21
Оф появи се и друг проблем! Той трагна по лоши стъпки !Ужассссс ! Дано да не е заради мен .... :cry: :cry: :cry: :cry: ! Сега ще ви разкажа.
В началото на годината се запознах с много момчета тогава се запознах и с 2 момичета който много обикнах и станаха мои преятелки.После започнахме да се събираме всеки ден на игрището на Рила. БЯХМЕ ГОЛЯМА КОМПАТИЯ имах много приятели и всичко беше много яко. НА 13 март се скарах с един приятел от групата . Той значеше за мен много.Оттогава спрях да ходя на рила. След месец научих че цялата група започнали да пуши.Тогава одрапнах най-добрата ми приятелка от тях за да не пропуши и тя. Бях много разочарована от всички! Но това отмина ус ми обещаха приятелките ми да спрат да пушат заклеха ми се че са пробвали само 2 пъти.НЕ беше такь имало и още. Това лято момчето което харесвам и за което пиша в момента започна да се събира с тях.Първоначалносе радвах.После разбрах че вече не само пушат а че са започнали и да пият ВСИЧКИ.Тогава вече бях разбита затревожихсе за него.Той беше примерен невероятен никога нямаше да прави такива глупости . Вече 2те момичета който обичах и уважавах ми паднаха в очите много! Както всички други! И най-гадното е че немога да направя нищо ! една вечер като се напил преди да припадме той казал че любовта проваляла човека и че колкото да го боли ме обичал.Нещо подомно. Ужас да пие и да пуши ама въобще не е в негов стил.
:cry: :cry: :cry: :cry: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :-k :-k

Sa4kiSabiram
08-25-2010, 10:27
според мен първо изясни се със собственото си АЗ за чувствата си към това момче и чак тогава ако си разбрала, че искаш да си с него му го кажи направо без да увърташ, да се притесняваш и да кълчиш пръсти дали ще откликне на чувствата ти ... деиствай без да се замисляш така ще ти е по-лесно.. и не се притеснявай дали ще те отблъсне защото после ще ти е по-гадно.. успех :) :) :)

scheni
08-25-2010, 20:08
споко бе, да пушиш не е толкова страшно.Това не би трябвало да ти промени чувствата към него според мен.
На тази възраст много хора пробват, не знам защо никога не съм имала желанието.
Едва ли пушенето ще го направи някакъв хулиган или нещо :Р

denityyy77
08-26-2010, 09:53
споко бе, да пушиш не е толкова страшно.Това не би трябвало да ти промени чувствата към него според мен.
На тази възраст много хора пробват, не знам защо никога не съм имала желанието.
Едва ли пушенето ще го направи някакъв хулиган или нещо :Р

ОООООООО да беше само пушенето то и пиенето обарването на момичета разкопчаването на сутиени.Превърнали са го в пълен олигофрен.Харесвах го защото беие различен от другите.С него се чуствах сигурна.Той не беше някакв идиот а беие свестен.а вече го развалиха ужас..... :x :x :x :x ! Незнам както са започнали да я карат може скоро и да почнат да се дрогирват :cry: :cry: :cry: ... Той не е онова момче в което се влюбох. Вече е като всички останали ... Харесвала съм много момчета всичките пълни идиоти,но той не беше като тях той беше свестен мил не правеше глупости...! А сега нимога да го позная! :-x :-x :-x :x :cry:

denityyy77
08-26-2010, 10:05
Вече незная какво да правя със всеки изминал ден се разочаровам повече и повече от него,но все още го харсвам макар и по-малко от преди но все пак имам чуства към него.Сърцето ми се къса кота го видя да си съсипва живота с цигари и алкохол.И аз съм правила много глупости но той не трябва да ги повтаря . ЗА 3 месеца се разочаровах от много хора и само той ми остана а сега и него нямам вече. Исками се да го хвана да му припомня всичко което сме прижевели когато беше свестен да го одара силно и той да се опомни да стани онова момче в което се влюбох а не кретена в който се превърна...........! :x :x :x :x

bratignat
08-26-2010, 10:26
Авторката й темата й са един перфектен пример за психологията на голяма част от момичетата. Нека момчетата се поучат.

Харесвате си някое момиче и смирено ставате неин кавалер и пазител, ако се окажете и интелигентен, тогава сте умрял вие сте зубър или загубеняк.

Естествено повечето момичета ви отрязват, защото ако не сваляш масата момичета по един алгоритъм, уникалността или различноста ви ги обърква. След 1-2-3 месеца (за най-големите будали може и години) вие се отказвате и ако сте честен със себе си спирате контактите.

Да, но девойката е свикнала на вниманието ви, вярно, е че няма намерение да отклине на чувствата си, но за нея сте като ядрено оръжие - никога не ви използва по предназначение, но загуби ли ви - губи силата си. Тогава тя се присеща за него. Тук най-големите глупаци се връщат с надежда към девойката.

Съвет към всички полове - не позволявайте да ви третират, като изтривалка, независимо, колко силно обичате.

JustUnforgivable
08-26-2010, 14:56
Помисли трябва малко мозак ! :? :? :?

To освен началото и краят на изречението и правописът ти куца, бих казала, че никъв го няма даже! :?
Вместо да се разочароваш от него, реши какво искаш и говори с него.
Току-виш се трогне.


едвали, но..

denityyy77
08-27-2010, 08:54
[quote=denityyy77] Помисли трябва малко мозак ! :? :? :?

To освен началото и краят на изречението и правописът ти куца, бих казала, че никъв го няма даже! :?
Вместо да се разочароваш от него, реши какво искаш и говори с него.
Току-виш се трогне.


едвали, но.. [/q
Правописа ми е добър и ама въобще не куца.Май не си в ред :? :? :? :?

JustUnforgivable
08-27-2010, 09:09
Правописа ми е добър и ама въобще не куца.Май не си в ред :? :? :? :?

Направо е отличен - "Правописа" - ти за пълен член май не си чувала!? ;)
И без обиди, много си отворена, ама пускаш безсмислени теми и пишеш глупости.

Wasilewaa
08-28-2010, 21:38
Първо си го отбягвала.. сега съжеляваш. Винаги е така.
Веднъж накърни ли се мъжкото достойнство връщане няма. Ндам.

Напълно съм съгласна :)

Smrazqvashta
08-28-2010, 22:44
Първо реши какво искаш тогава мисли дали да му показваш, каквото и да е било.

gabiiTu
08-29-2010, 02:32
Покажи ги .
По-добре да ги покажеш и ,ако нищо няма да стане да го знаеш със сигурност,
Отколкото да се чудиш и маеш... :) :)

denityyy77
09-06-2010, 19:48
[quote=denityyy77]Правописа ми е добър и ама въобще не куца.Май не си в ред :? :? :? :?

Направо е отличен - "Правописа" - ти за пълен член май не си чувала!? ;)
И без обиди, много си отворена, ама пускаш безсмислени теми и пишеш глупости.[/qu
Като са безмислени не ги чети бе кой те е карал? :? :? :? :?

cherrycole
09-06-2010, 23:29
Ама харесвам го, ама не го харесвам, ама не знам дали го харесвам, ама дали е само заради вниманието дето ми обръща... ама ние да не сме врачки, че да ти кажем тва ти трябва да си го осъзнаеш сама, пък и да му покажеш чувствата си той как ще разбере дали го харесваш само заради вниманието му, може да ти се стори объркано, ама ти така си го написала!

denityyy77
10-20-2010, 18:35
Вече като сме на училище и постоянно се виждаме . В всяко междучасие, ходим в един магазин да закусваме, събираме се неговата и мойта компания да ядем там под едно старо барче което е затворено.Само че не си говорим просто се поглеждаме и тва е . Повечето от общитени приятели казват че може би ме харесва че всеки път когато споменели името ми той се изчервявал. Например преди няколко седмици одидох в неговия квартал там където се събират всеки ден(отдавна не бях ходила там,но познавах всички). И том нали седнахме на пейката и там един почна да разказва някви истории а останалите момчета бяха някаде там на една нещо като барака и праиха покрив макнаха цикли абе губиха си времето и той беше при тях там и помагаше. Стана кам 6 и всички момчета дойдоха при нас на масите и почнахме да си говорим нали понеже не ги бях виждала отдавна и всеки ми разказваше по нещо ново за себе си. Той си хвана колелото и замина на някаде. После кам 8 аз трябваше да се прибирам и той се връщташе обратно с едно яке ,извиках му след кокелото лека нощ и той ми отварна лека . На следващия ден попитах една приятелка той каде е ходил и тя вика да се преоблече. Помислих си ехе от 6 до 8 се приоблича егати приобличането историческо . според мен ме избягва защото сиг вече няма чуства и гледа да се отдалечи и да ме забрай напълно !
:? :( :( :( :(

PoRcHeTaTa1
10-20-2010, 19:20
Ами питай го бе.
Сигурно го харесваш и това е.
Ако той ти каже,че не те харесва,кажи му "хахха и аз" и преглъщай там.
Ако да .. ей ти на happy end. :) :) :) :)