PDA

View Full Version : доколкото разучих е външен хемороид



vesi777
08-20-2010, 15:20
ако някой може да помогне да даде съвет или ако някой е преживял нещо подобно---имам малко топченце до ануса(момиче съм ако има някакво значение) не съм казала още на майка ми защото сигурно ще ме заведе на някой доктор,а мен доста ме е страх,надявам се че все някой ще има мнение по моя въпрос ще съм много благодарна на тези които наистина се опитат да ми помогнат по някакъв начин

KumchoValcho
08-20-2010, 15:24
Опиши какво е топчето. В смисъл синьо ли е, боли ли, къде точно се намира, като се изхождаш имаш ли проблеми..
Макар че едва ли някой ще ти помогне.

Ходи на лекар, няма да ти изяде ануса, не се страхувай

vesi777
08-20-2010, 15:39
не не е синьо макар че прочетох че ако е външен хемороид цвета трябва да е син,а на моето си е като цвета на кожата, не ме боли не расте до колкото мога да преценя

SmilezZz
08-20-2010, 18:35
Що те е страх да отидеш на лекар ?
Ами така по-добре ли е ? Да се притесняваш и да не знаеш
какво да правиш ?
Кажи на майка си и отидете на лекар..
Няма защо да се притесняваш..Няма да те изядат :?

Force_bladeR
08-20-2010, 23:06
Или ще ти го пукнат или ще ти го премахнат (отрежат)... зависи как е.

LuxurySk0B
08-21-2010, 07:04
то пък е намерило къде да излезе

vesi777
08-22-2010, 16:22
Вече мога да споделя какво ми се случи,най-вече за да помогна на някой който също има.След като казах на мама тя ме оспокои като каза че много хора имат да не се притеснявам тъй като е доста често срещано,рядко при кървене се стига до хирургическа намеса,а моето не е толкова страшно поне за сега и в момента се мажа с едно кремче-Mastu S ако някой има като моя проблем да си купи след всяко ходене по голяма нужда трябва да се измивате с интимния си гел и след това с кремчето,дано да съм помогнала на някой,а аз сега ще чакам да изчезне :) :) :)