PDA

View Full Version : лесна победа или пък ... не ?



sExYbEbS
08-20-2010, 17:20
Сега сте вие момчета ! Какво прадпочитате лесните момичета или тези за които се иска малко повече труд ? Защото съм забелязала ,че вече повечето си падат по лесни (не говоря за всички ) та споделете ... а и какво значи точно лесно момиче ? ( даа знач ,че съм назад с материала :D :D :D )
п.п извинявам се ако не е за тук темата , ама незнаех къде точно да я пусна . :) :) :)

Slamdancer
08-20-2010, 17:29
Лесна - 1 кафе , след тва айде в нас и щрак тва дето искам е готово :д
Трудна - Отделя се повече време , но победата е по-сладка :Д

umri
08-20-2010, 17:33
Лесна - 1 кафе , след тва айде в нас и щрак тва дето искам е готово :д
Трудна - Отделя се повече време , но победата е по-сладка :Д
Тва за едното кафе си повярва, че си го правил май.

Какво означава лесна и трудна? Ако ме изпълва и ми прави денят по-добър няма значение категоризацията.

Slamdancer
08-20-2010, 17:36
Лесна - 1 кафе , след тва айде в нас и щрак тва дето искам е готово :д
Трудна - Отделя се повече време , но победата е по-сладка :Д
Тва за едното кафе си повярва, че си го правил май.

Какво означава лесна и трудна? Ако ме изпълва и ми прави денят по-добър няма значение категоризацията.
Ммм... тва с кафето го пробвай в Lulin , ще се изумиш от резултата ! :Д

sExYbEbS
08-20-2010, 17:51
ама каква предпочитате за сериозна връзка?

GregoryHouse
08-20-2010, 18:01
Не мога да разбера какво ви прави тъпи, честно? След като искаш сериозна връзка, значи търсиш сериозен човек. На теб сериозно ли ти звучи както колегата се изрази по-горе - кафе и щрак у нас на кревата ?

Мислете малко, пък даже и много, не е вредно. За всеки влак разбира се има пътници. И "лесните" и "трудни" си намират това което търсят. Ама то в днешно време 90% и не знаят какво търсят де...

radeberger
08-20-2010, 18:11
Зависи какво целя от връзката .

obichamgo
08-20-2010, 18:11
Момиче съм..
И въпреки това мисля познавам доста момчета да не кажа всички който познавам те предпочитат по трудните момичета,защото когато видиш че едно момиче е лесно не ти е интересно .. както се казва :-D .. а колкото по-трудна е според мен по я желаеш и по се стремиш да я спечелиш .. а лесните момичета за един ден и после миракът минава и тръпка няма.. Мое мнение :)

Sh@d0w
08-20-2010, 18:15
Трудните момичета,са по-интересни :D



ама каква предпочитате за сериозна връзка? момиче съм.
Държа, да отбележа, че с к***а сериозна връзка не може да има.

Напълно съм съгласен колежке и твърдо заставам зад теб 8-)

GossipGirl89
08-20-2010, 18:17
Аз също съм момиче ама понеже имам бая приятели момчета и ще кажа те какво мислят - общо взето се подиграват на лесните. Доста пъти се е случвало да ги заслушам като споменат някое момиче и веднага след това коментари от сорта на "абе вахни я тая цял квартал е спал с нея"... и оставам с впечатлението, че не искат лесни... Ама както се казва "За всеки влак си има пътници" - има и момчета, които пък предпочитат да не се трудят много и за това си хващат по-лесни момичета

GregoryHouse
08-20-2010, 18:19
ама каква предпочитате за сериозна връзка? момиче съм.
Държа, да отбележа, че с к***а сериозна връзка не може да има.

Кой ти говори за курви тука? Ти знаеш ли какво е курва?

Ти още малко ще искаш рицарски дуел да ти спечели да претрепа 2-3 змея, че да те залсужи още малко. Която се даде за по малко - курва...



П.п. Народа изпростява все повече...

Sh@d0w
08-20-2010, 18:25
Имаше предвид "лесните жени"...не пропускате момент да се заядете нали :?

LuxurySk0B
08-20-2010, 18:28
те трябва да ме търсят не аз тях

GregoryHouse
08-20-2010, 18:29
Да виждаш някъде авторката да говори нещо за курви? Аз - не. Въпроса е съвсем различен от отговора й. И това, че можеш да свалиш едно момиче по лесно от друго, не я прави курва... нито пък "лесна жена."

Sh@d0w
08-20-2010, 18:33
И това, че можеш да свалиш едно момиче по лесно от друго, не я прави к***а... нито пък "лесна жена."

Айде като се хващаш на тоя разговор,обясни ми какви ги прави това?

GregoryHouse
08-20-2010, 18:42
По лесна от другата. Що? Да не би да има някакви категории и еталони и по тях да се определя коя е лесна,трудна,средно ниво и etc? Ако има, моля постни да се образоваме всички. Тва, че си кон с капаци и се водиш по стадото и като видиш някоя по- лесно от някоя друга и почвате всички да викате курва...аз кфо съм виновен.

А относно мацето с лилавия цвят, авторката не пита това, но очевидно те мързи да се замислиш или просто нямаш физическата възможност. Не знам кое от 2те е, но не е на добре...Питаше дали предпочита ло по-лесни или по трудни, никой не говори за крайностите за които вие си мислите...

Не се заяждам, просто ме дразни, че хората не се замислят ами само си тракат ченетата....От тракане полза - няма.

Sh@d0w
08-20-2010, 18:44
Точно и аз това щях да те попитам,кажи точно и ясно определение за лесна и тогава ще спориме...

едит: и като пишеш с червено не си мисли че е много внушително :)

soul1199
08-20-2010, 18:50
и за лесните и за трудните си има кандидати

GregoryHouse подкрепям те напълно :)

Sh@d0w
08-20-2010, 18:54
и за лесните и за трудните си има кандидати

GregoryHouse подкрепям те напълно :)


естествено и двамата пишете в червено ^^

Аз все още чакам GregoryHouse да ми обясни с какво се различава ку*вата от лесната жена и не са ли те синоними.Ще ти помогна малко-отиваш в дискотека,набелязваш си някоя черпиш я нещо,след което двамата си тръгвате да мачкате чаршафите.

Въпрос:Как ще наречеш момичето?

soul1199
08-20-2010, 19:02
"Sh@d0w"не,не е това,по-скоро неговите отговори по темата и по принцип повече ми допадат

MaLkaTa_LaDy
08-20-2010, 19:05
Аз все още чакам GregoryHouse да ми обясни с какво се различава ку*вата от лесната жена и не са ли те синоними.Ще ти помогна малко-отиваш в дискотека,набелязваш си някоя черпиш я нещо,след което двамата си тръгвате да мачкате чаршафите.

Въпрос:Как ще наречеш момичето?[/b]

Винаги съм се чудила защо се говори толкова за "лесните" момичета, а няма лесни момчета. Към примера ти - тя просто иска същото като теб - само секс. И това я прави лесна? Значи и ти си лесен, но никой не го грее щом се отнася до момче. Това някакъв вид сексизъм ли е? ^^

За мен едно просто разграничаване на "лесната" жена от курвата: "лесната" би си легнала веднага с един, а курвата - с всеки.

А по темата [момиче съм]: Мога да изкажа само предположение, но не смятам, че момчетата харесват нито лесни, нито трудни момичета. С лесните я няма сладкото удовлетворение от спечеленото. А с трудните... То и аз да бях, щеше да ми писне в един момент, ако някой ми се прави на недостижим! :-)

sExYbEbS
08-20-2010, 19:30
ами според мен разлика между курва и лесно момиче има . Курвата си е просто курва , ляга си с всеки за спорта. А, лесна в смисъл ,че ако хареса няко и той започне да я сваля , ще му падне в мрежата веднага , докато по-трудната , дори и да харесва момчето няма да му го покаже веднага а ще се прави на недоспъпна малко че да задържи вниманеито му . поне аз така мисля , доколко съм права незнам както казах не съм напред с материала :D :D :D :)

sExYbEbS
08-20-2010, 19:57
моля за още мнения :-) :-) :)

remix1912
08-20-2010, 20:24
Лесна и пресна.

settingSun
08-20-2010, 20:30
Какво прадпочитате лесните момичета или тези за които се иска малко повече труд ? Защото съм забелязала ,че вече повечето си падат по лесни (не говоря за всички ) та споделете ... а и какво значи точно лесно момиче ?

Момиче съм, но ще ти кажа, че да, наистина повечето момчета харесват по-лесните, защото могат да си ги въртят както си искат(под лесни слагам тези, които се връзват на всичко, казано с една дума наивните и не всички такива са к*рви, за мен това е определението за ''лесно момиче''). :) Според мен к**рвите са, за да те задоволят еднократно, т.е. не влагат чувства, а лесните момичета са податливи и уязвими.

Bellatrix
08-20-2010, 20:51
А защо лепите етикета к*рва като никой не е уточнил, че изобщо става дума за секс? Лесна може да е и някоя, която веднага си признава чувствата и тръгва с някое момче без да го кара да се потруди, за да я спечели? Това няма нищичко общо с к*рвите.

Впрочем, според мен "лесни" момичета няма. Има много влюбени, които са чакали някой и като им се е отворила възможност, не са я пропуснали. Не ми се струва грешно. Всеки иска да е щастлив.

ПП. А мега трудните често изглеждат по-скоро като някакви надувки, които искат да се докажат и си вдигат егото, карайки някой да им тича по гъза.
Момичето харесва някого.
Той я харесва.
Тогава за какво трябва да се прави на интересна, а просто не бъдат заедно?

GregoryHouse
08-21-2010, 14:33
А защо лепите етикета к*рва като никой не е уточнил, че изобщо става дума за секс? Лесна може да е и някоя, която веднага си признава чувствата и тръгва с някое момче без да го кара да се потруди, за да я спечели? Това няма нищичко общо с к*рвите.

Впрочем, според мен "лесни" момичета няма. Има много влюбени, които са чакали някой и като им се е отворила възможност, не са я пропуснали. Не ми се струва грешно. Всеки иска да е щастлив.

ПП. А мега трудните често изглеждат по-скоро като някакви надувки, които искат да се докажат и си вдигат егото, карайки някой да им тича по гъза.
Момичето харесва някого.
Той я харесва.
Тогава за какво трябва да се прави на интересна, а просто не бъдат заедно?

Е та не разбра ли? Иначе ще е курва... :razz: :razz:

@Sh@d0w смисъл да споря с теб - няма. Щом не можеш сам да направиш разликата между нещата... за какво изобщо си говорим? Като разбереш разликата може да си спорим, винаги съм навит за един качествен спор, стига насреща да е някой който поне малка представа има за какво говори.

П.п: Всеки да си пише както си иска, какво ще кажеш, а?

monotonous
08-21-2010, 20:10
Винаги съм се чудила защо се говори толкова за "лесните" момичета, а няма лесни момчета.

Че как да няма? Всеки женкар/курвар би могъл преспокойно да се нарече "лесно момче", по логиката, по която лесносваляемите момичета ги наричаме така.
Както има мъже и мъже, така има жени и жени.
Не всеки мъж може да бъде грабнат лесно, защото не всеки мъж харесва да му се натискат и да му нахалстват.
Има някои мъже, при които повече трябва да се постараеш, за да ги привлечеш.
Както с "недостъпните" жени.
Обаче не всяка, която се прави на "недостъпна", е много читава.
Някои го правят само от голямо самочувствие (правят се на интересни).
А и нали знаете, че твърде недостъпните в крайна сметка омръзват, защото ако на някого постоянно му се бие шута в продължение на много дълго време, той си пише каузата за загубена.
В крайна сметка, ако харесваме дадения "ухажор", трябва все някога да се сближим с него, защото при положение, че се възползваме от вниманието и склонността му да угажда, ако е умно момче, се досеща, че си играят с него, и затваря вратата... После ходи го търси...
Така че - по темата : май е най-добре момичетата да сме в златната среда - хем отворени и общителни, с които лесно се общува (а не крайно "недостъпни"), хем да не позволяваме лесно да се стига до най-големите крайности.
В крайна сметка да допуснеш един човек до себе си, не означава непременно да го пуснеш в леглото си веднага.
А някои дори не стигат до там.

sExYbEbS
08-21-2010, 20:18
Винаги съм се чудила защо се говори толкова за "лесните" момичета, а няма лесни момчета.

Че как да няма? Всеки женкар/курвар би могъл преспокойно да се нарече "лесно момче", по логиката, по която лесносваляемите момичета ги наричаме така.
Както има мъже и мъже, така има жени и жени.
Не всеки мъж може да бъде грабнат лесно, защото не всеки мъж харесва да му се натискат и да му нахалстват.
Има някои мъже, при които повече трябва да се постараеш, за да ги привлечеш.
Както с "недостъпните" жени.
Обаче не всяка, която се прави на "недостъпна", е много читава.
Някои го правят само от голямо самочувствие (правят се на интересни).

А и нали знаете, че твърде недостъпните в крайна сметка омръзват, защото ако на някого постоянно му се бие шута в продължение на много дълго време, той си пише каузата за загубена.
В крайна сметка, ако харесваме дадения "ухажор", трябва все някога да се сближим с него, защото при положение, че се възползваме от вниманието и склонността му да угажда, ако е умно момче, се досеща, че си играят с него, и затваря вратата... После ходи го търси...
Така че - по темата : май е най-добре момичетата да сме в златната среда - хем отворени и общителни, с които лесно се общува (а не крайно "недостъпни"), хем да не позволяваме лесно да се стига до най-големите крайности.
В крайна сметка да допуснеш един човек до себе си, не означава непременно да го пуснеш в леглото си веднага.
А някои дори не стигат до там. +++ 1 много си прав :)

loliii
08-21-2010, 21:43
Ок, всички имате различно мнение на тема к*рви, лесни жени, лесни мъже даже /о.О/, ама само едно не разбрах - Sh@d0w прави на въпрос това, че Хаус пише с червено, при положение, че и Сянката пише с черно. Нещо Война на цветовете ли ще правим? :D Аз пиша с Болд, който е от Зелените да ме чуе добре - може да бягате, но не можете да се скриете. :smt068 8-)

FreakBitch
08-21-2010, 22:21
.. Разни хора, разни идеали..
Установих, че всеки има различна представа за 'лесните', 'трудните' и 'курвите'. 8)
Все пак във всяка една ситуация е различно. Според мен е много грешно да се лепят такива етикети - ако не сте пряк участинк в ситуацията, не знаете всички подробности.. (чувства, мисли и всички действия на участниците) не можете да коментирате! Пример: Виждате мъж в бара. Отива при някоя мацка. Черпи я. После виждате как и двамата се качват в колата му и потеглят... Е, какво ще си кажете? ''Ебати, курвата!'' , нали?
Ами, ако мъжът и мацката са старни познайници от 1ва и 2ра група в детската и случайно са се засякли? И както са си стояли мацката я заболял корема и мъжът я е закарал до тях? А?? а??
Твърде относително стоят нещата, според мен! :-o