PDA

View Full Version : Teen



raq981974
08-20-2010, 17:48
Тка,от няколко дни ми се случват много лоши неща.1-о постоянно се карам с прияятелят си,2-о наще ме наказват за най-малкото,3-о правя само глупости(изчезвам за по 2-3 часа без да кажа на никои,крия много неща от родителите си)Ако можете ми помогнете с нещо(защо става така и какво да правя)

SmilezZz
08-20-2010, 18:01
(1) Каква е причината,поради която постоянно се
карате с приятеля си..Пък може и причината да е в тебе..
Всъщност на колко години си ?

(2) Какво ще рече това: "Родителите ми ме наказват за най-малкото"..
Например за какво..Пък може да е наистина сериозно,а пък ти
да си мислиш,че правят от мухата слон..

(3) Щом осъзнаваш,че правиш глупости - защо не спреш да
ги правиш....Като толкова търсиш решение по "проблема" си..
Престани да се "цупиш" за най-малкото нещо..Споделяй някои
неща с родители или приятели..Недей изчезва без знанието
на родителите ти..Ако това е причината да те наказват,то те са си
с пълното право да го правят..
Времената са лоши..Има ги всякакви типове и е нормално да се притесняват заради тебе..А и като гледам "проблемите" ти
явно не си достатъчно голяма..

xrusinka
08-20-2010, 18:11
Нормално е в пубертета ...

Paramour
08-20-2010, 20:32
Тка,от няколко дни ми се случват много лоши неща.1-о постоянно се карам с прияятелят си,2-о наще ме наказват за най-малкото,3-о правя само глупости(изчезвам за по 2-3 часа без да кажа на никои,крия много неща от родителите си)Ако можете ми помогнете с нещо(защо става така и какво да правя)

Еми седни си на задника, разбери какъв е проблема: за какво се карате с приетелЯ ти, и защо ваш'те те наказват. На теб може да ти се струва нещо малко, но за тях да е важно. После си помисли защо ги правиш тея глупости. Може би страдаш от липса на внимание или просто искаш да привлечеш такова(Защо иначе да изчезваш за 2-3 часа без да кажеш на никоГО.) И за къв чеп криеш тия МНОГО неща от родителите си?

Никой тук не може да ти каже защо аджеба става така, или защо ТИ правиш така. Какво да правиш... ами ако толкова държиш да си оправиш държанието и смяташ, че не можеш сама- отиди на психолог... :)

MidnightTornado
08-20-2010, 20:33
Усмихни се, утре ще е по-зле. :)

BakuTo
08-21-2010, 08:05
Усмихни се, утре ще е по-зле. :)

:D :D :D еййй,оптимисти,оптимисти...

LipSy
08-21-2010, 10:23
Според мено това всичкото е от пубертета, защото човек е най-уязвим точно в тази възраст, характерът се променя много бързо и на моменти на човек му става едно такова безразлично... Мисля, че това е само временно, защото и на мен ми се е случвало! После всичко се оправя от само себе си без някакви усилия!