PDA

View Full Version : Helpp



Nqmatakuv
08-20-2010, 20:51
Имам 1 проблем и ако можете да ми отговорите.Като говоря с някое момиче получавам отговори от 1-2 думи от сорта на "да" "ахам" и някви такива искам да знам в мен ли е проблема ? Ще ви дам 1 пример запознах се с 1 момиче и зех и скаип и на др ден и пиша." Хи там ли си :) "получавам отг "да" "Кво правиш" "Ам нищо ти?" "Ем ся се прибирам и си викам да те видя кво пр. " отг АХАМ и тук приключва нито тя пише нито аз мога да се сетя какво да и кажа за да започна някакъв разговор. междодругото сам на 15

AnninNkaaAa
08-20-2010, 21:21
хммм...питай я как е...какво е правила през деня..или какво мисли да прави...аа ако това ще те успокои това е най-дългото изречение което съм писала на момче попринцип като ме питат нещо отговарям така... "да","не","нз","ддз","няма" ... ;]] .... отговарям така,защото не ме интересуват и не ми се пише с тях..или пък имам някакъв проблем и не ми е до тях ; ))

MidnightTornado
08-20-2010, 21:32
Оф и аз много мразя като не получавам никво внимание от другата страна. Преди се опитвах да завържа някакъв разговор, ама като попаднеш на такова дърво квото и да каеш няма смисъл.

Slamdancer
08-20-2010, 21:34
Не зависи от тебе.. и аз мн мраза така

Paramour
08-20-2010, 21:40
Има няколко варианта:
1) Не си й симпатичен и не иска да има нищо общо с теб.
2) Отегчаваш я.
3) Има работа.
4) Не иска да се занимава да се обяснява на теб какво прави и т.н.
5) Прави се на яка кифла ;д

Иии май това е.
Ще си запазя впечатленията от правописа 8-)

MidnightTornado
08-20-2010, 21:42
^^ при мене винаги е 5) Прави се на яка кифла ;д , но в мъжки род :-o коя дума би била мъжкия род на 'кифла'? :D :?

Paramour
08-20-2010, 22:01
^^ кифльок :lol: :lol: :lol:
може би козунак... 8-)

mnogoznaikO
08-20-2010, 23:03
Има няколко варианта:
1) Не си й симпатичен и не иска да има нищо общо с теб.
2) Отегчаваш я.
3) Има работа.
4) Не иска да се занимава да се обяснява на теб какво прави и т.н.
5) Прави се на яка кифла ;д

Иии май това е.
Ще си запазя впечатленията от правописа 8-)


Защо всичките ти предложения са " в против него " ?
Тя , нито го реже нито нищо. Важното е момчето , да я заинтригува с нещо и разговора ще си върви :)

xrusinka
08-21-2010, 08:59
Проблема не е в теб, а в момичето ..

Nqmatakuv
08-21-2010, 09:08
Оф и аз много мразя като не получавам никво внимание от другата страна. Преди се опитвах да завържа някакъв разговор, ама като попаднеш на такова дърво квото и да каеш няма смисъл.
Мда ама лошото е че се попадам на такива дърва :(

LipSy
08-21-2010, 11:26
Мисля, че проблемът въобще не е в тебе, защото и на мен ми се е случвало да не получавам отговори от другата страна. Съответно и на мен ми става много гадно и неприятно!

Paramour
08-21-2010, 13:18
Има няколко варианта:
1) Не си й симпатичен и не иска да има нищо общо с теб.
2) Отегчаваш я.
3) Има работа.
4) Не иска да се занимава да се обяснява на теб какво прави и т.н.
5) Прави се на яка кифла ;д

Иии май това е.
Ще си запазя впечатленията от правописа 8-)


Защо всичките ти предложения са " в против него " ?
Тя , нито го реже нито нищо. Важното е момчето , да я заинтригува с нещо и разговора ще си върви :)
Съдя по това, което аз правя 8-) Когато някой ми е симпатичен или искам да го опозная, дори той да е започнал разговора аз го поддържам, а ако не ме кефи човека... отговарям му с по една дума примерно, колкото да се отегчи и той и да ме остави на мира. 8-)
Не казвам, че това въпросното момиче съм аз- скоро не съм правила нещо такова (:

SmilezZz
08-21-2010, 19:17
Има няколко варианта:
1) Не си й симпатичен и не иска да има нищо общо с теб.
2) Отегчаваш я.
3) Има работа.
4) Не иска да се занимава да се обяснява на теб какво прави и т.н.
5) Прави се на яка кифла ;д

Иии май това е.
Ще си запазя впечатленията от правописа 8-) Съгласна съм.

sasha_90
08-21-2010, 19:57
Проблемът е и в двамата.Има толкова много теми за разговор.

MidnightTornado
08-21-2010, 21:24
Проблемът е и в двамата.Има толкова много теми за разговор.

Не бих казала, че проблема винаги е и в двамата. Той какво може да направи, ако тя се държи супер ледено и отговаря само с едносрични думи.

bla0
08-22-2010, 00:52
Понеже съм момиче и знам как седят нещата.. Случва ми се и на мен доста често да ми пишат такива съобщения.. И точно заради това те стават отегчителни и банални и отговорът винаги ще е с едносрична думичка. :wink: Трябва по някакъв начин да й грабнеш вниманието и да й покажеш, че си по-различен от останалите. Говори по различни теми, грабни й вниманието, не позволявай на разговора да западне и всичко ще е ОК. :wink: :)

Nqmatakuv
08-22-2010, 15:08
Понеже съм момиче и знам как седят нещата.. Случва ми се и на мен доста често да ми пишат такива съобщения.. И точно заради това те стават отегчителни и банални и отговорът винаги ще е с едносрична думичка. :wink: Трябва по някакъв начин да й грабнеш вниманието и да й покажеш, че си по-различен от останалите. Говори по различни теми, грабни й вниманието, не позволявай на разговора да западне и всичко ще е ОК. :wink: :)
Някакви идеи как да и грабна вниманието? :(

bla0
08-22-2010, 21:17
Ами питай я, споделяй интересни неща за себе си, разбери какво харесва, подхвърли й някой друг комплимент.. И един съвет - не започвай разговора винаги със "Здравей, как си, какво правиш?" , защото това не те прави по-различен от останалите. :wink:

zwezzdichka
08-23-2010, 17:00
според мен или се прави на важна .. или нещо не и е на ред и не знае кво да каже ... или просто не си и симпатичен ... както каза bla0 грабни и вниманието с нещо ...
8-) 8-) 8-)

purehate
08-28-2010, 21:04
Емм виж не мисля,че е в теб проблема хар момчета който правят първата крачка,но виж има различни типове момичета..някой са разговорливи др не.. тя сиг е към не разговорливите недей веднага да търсиш вината в себе си ;/