PDA

View Full Version : Търси се ...



iceMiss
08-20-2010, 21:06
Аз и мойта sIstEr спешно търсим сексапилен, висок, умен, атлетичен хомосексуален пичага за съветник. Който има информация за такова мъжле (или подръка) , нека ни съобщи НЕЗАБАВНО! Благодаря за отделеното време! :)

PinkFloydSound
08-20-2010, 21:08
:shock:

Canis_Dirus
08-20-2010, 21:09
Информацията струва пари. Покажете ми 500 лева. ВЕДНАГА!

iceMiss
08-20-2010, 21:10
Аааайдее .. почна се с хуленето ... Филм, филм, ама имаме нужда от точно такъв СЪВЕТНИК! ;)

LadyDi
08-20-2010, 21:10
Хомосексуален съветник?

Какви съвети ви трябват??

iceMiss
08-20-2010, 21:12
Просто ни трябва съвет от момче, което се интересува от момчетата. Какво лошо има? ... А 500лв мога да ти ги покажа веднага ... на рисунка.

LadyDi
08-20-2010, 21:14
Нали това те питам - какъв съвет?

WinstonSmith
08-20-2010, 21:15
http://www.facebook.com/profile.php?id=1172785431

Canis_Dirus
08-20-2010, 21:16
ЖЕНИТЕ СА ЗА ПEДEРACИ! :grin: :grin:

Lacey_66
08-20-2010, 21:16
:-o ае хора кво скочихте веднага не прочетохте ли кво се търси ... ако не отговаряте на изискванияте хич не се обаждайте :x

LadyDi
08-20-2010, 21:17
Аз пък имам готин, атлетичен, хомосексуален ПИЧАГА под ръка, но няма да ви го дам, щото не ми казвате за какво ви е.

ПЪК!

shadow4e
08-20-2010, 21:18
А защо трябва да е висок?

Бих ти препоръчала Радо Прашката, обаче е би, а и коефициентът му на интелигентност не е много висок, но си умира да дава съвети, дори и бонус ще ви предложи да го опипате. Добра оферта мисля. :-o Ако желаете, ще ви кажа в кой град трябва да е в момента.

iceMiss
08-20-2010, 21:19
Ми задръжи си го тогава. Ние ще си намерим друг. :);)

iceMiss
08-20-2010, 21:21
Ама хора, на нас ни трябва свестен ... Не като ония по филмите - превзети и лигави. Трябва ни нормално момче, което да си пада по момчета. :)

shadow4e
08-20-2010, 21:23
Не ми отговори на въпроса защо трябва да е висок, само това не ми се връзва с даването на съвети? 8-)

Lacey_66
08-20-2010, 21:23
Ама хора, на нас ни трябва свестен ... Не като ония по филмите - превзети и лигави. Трябва ни нормално момче, което да си пада по момчета. :)

мда нз за кво почнаха с филми да намесват останалите :-o :D :D

iceMiss
08-20-2010, 21:38
Ми окей. Да премахнем височината като изискване ... ии всички останали критерии ... Нека останат само "умен и хомосексуален пичага". Ама се съмнявам, че пак ще помогнете, защото не прочетох нито един полезен пост. Единственото, което забелязвам, че правите напоследък е да се заяждате с хората. Трябва ти съвет а получаваш присмех + бонус една дълга и цветиста псувня ...

И все пак благодаря за "помощта". :)

iceMiss
08-20-2010, 21:41
двете интелектуалки са се хванали на бас, дали могат да конвертнат педал в нормален... 100%

затова имат изисквания за външен вид... :razz:


100% ... грешиш ... :)

Canis_Dirus
08-20-2010, 21:44
Две въздебелички и възгрознички момиченца се чудят, защо не ги харесват момченцата. Сега искат да намерят някой, който да им каже, какво да нарпавят, за да им го пуснат по един път у канеле гранде, я в бежовия салон.
8-)

iceMiss
08-20-2010, 21:54
Две въздебелички и възгрознички момиченца се чудят, защо не ги харесват момченцата. Сега искат да намерят някой, който да им каже, какво да нарпавят, за да им го пуснат по един път у канеле гранде, я в бежовия салон.
8-)

Сладурче, даааалееечко сме от ВЪЗДЕБЕЛИЧКИ и ВЪЗГРОЗНИЧКИ разгонени 12 годишни момиченца. Не мога само да разбера, защо заядливите момченца, бозещи по цял ден (или нощ) във някой форум, са толкова враждебно настроени към всички, които не споделят мисленето им? И по какъв начин определят кой как изглежда и възрастта на която е, след като дори не си дават труда да погледнат и профила на човека, който пише с тях? :)

Canis_Dirus
08-20-2010, 21:59
Забравих да напиша, че сте и възтъпички.

iceMiss
08-20-2010, 22:00
Забравих да напиша, че сте и възтъпички.

Опитваме се да ти правим конкуренция, ама нещо изоставаме. ;)

Canis_Dirus
08-20-2010, 22:04
Забравих да напиша, че сте и възтъпички.

Опитваме се да ти правим конкуренция, ама нещо изоставаме. ;)
Сега разбрахме причината да си търсите съветник. :D
Нямате шанс.

M0l0tovBitch
08-20-2010, 22:07
Две въздебелички и възгрознички момиченца се чудят, защо не ги харесват момченцата. Сега искат да намерят някой, който да им каже, какво да нарпавят, за да им го пуснат по един път у канеле гранде, я в бежовия салон.
8-)

Не мога само да разбера, защо заядливите момченца, бозещи по цял ден (или нощ) във някой форум, са толкова враждебно настроени към всички, които не споделят мисленето им? И по какъв начин определят кой как изглежда и възрастта на която е, след като дори не си дават труда да погледнат и профила на човека, който пише с тях? :)

Поздравления за поста. Явно и други хора взимат да усещат всъщност каква паплач се е навъдила във форума от доста време насам. Същите тези прикриват тоталната си некомпетентност, по всички въпроси, като пускат тънки шеги и се правят на интересни. Жалка картинка, от доста време насам в този форум не може да пишеш като нормален човек без от някоя дупка да изскочи жалко, заядливо човеченце и да започне да те обсипва с помия (не говоря конкретно за чичката Канис)...

Canis_Dirus
08-20-2010, 22:08
Ето. Появи се един пасивен хомосексуалист, но за съжаление е нисичък, пълничък и доволно грозничък.

Ама живот...

iceMiss
08-20-2010, 22:10
Забравих да напиша, че сте и възтъпички.

Опитваме се да ти правим конкуренция, ама нещо изоставаме. ;)
Сега разбрахме причината да си търсите съветник. :D
Нямате шанс.

Да, определено няма да успеем да намерим някой, който да може да те надмине. :) Та, ако отговаряш на по-горе споменатите изисквания, трябваше да кажеш по-рано, че да не занимаваме хората с възтъпичките ти ненужни коментари.

iceMiss
08-20-2010, 22:12
Ето. Появи се един пасивен хомосексуалист, но за съжаление е нисичък, пълничък и доволно грозничък.

Ама живот... ... с ОЧЕВАДНО по-висок коефициент на интелигентност от теб....

M0l0tovBitch
08-20-2010, 22:18
Ето. Появи се един пасивен хомосексуалист, но за съжаление е нисичък, пълничък и доволно грозничък.

Ама живот... ... с ОЧЕВАДНО по-висок коефициент на интелигентност от теб....

Заеби го това девствено чиче, дето по цял ден си развява *** из форума и се прави на интересен пред всички. В реалния живот едва ли някой му обръща внимание, затова си показва на воля магариите тука във форума... :cool:

Canis_Dirus
08-20-2010, 22:18
Е хайде взимайте го за съветник. Хората от малките населени места от селски тип е редно да се поддържате.

M0l0tovBitch
08-20-2010, 22:21
Е хайде взимайте го за съветник. Хората от малките населени места от селски тип е редно да се поддържате.

За съжаление аз покривам само някои от изискванията - сексапилен, висок, умен, атлетичен. Ако търсят хомосексуалист спокойно могат да се обърнат към тебе, наркомана, мангалчока или някой от другите форумни шутове... :lol:

iceMiss
08-20-2010, 22:23
Е хайде взимайте го за съветник. Хората от малките населени места от селски тип е редно да се поддържате.

Ми не сме като селяните отишли в големия град, самозабравили се и почнали да претендират с "класата си" ... Мда, типичните бай Ганювци. "Пази Боже сляпо да прогледа."