PDA

View Full Version : ВЛЕЗ ТУК АКО СЕ ЧУДИШ ДАЛИ ДА ГО НАПРАВИШ



MimEnCeTo0o
08-20-2010, 22:53
ЗНАМ, ЧЕ ТОВА Е КОПИРАНО ОТ ДРУГ ФОРУМ И СЪЖАЛЯВАМ АКО НАРУШАВАМ НЯКОЕ ОТ ПРАВИЛАТА НА САЙТА.. ПРОСТО НЕКА СЕ ЗАМИСЛЯТ ВСИЧКИ КОИТО ПРАВЯТ СЕКС САМО ЗАЩОТО Е МОДНО ИЛИ ЗАЩОТО ГАДЖЕТО ИСКА..

Споделена история от Секс и интимност

НА 23 ГОДИНИ СЪМ, А ВСЕ ОЩЕ СЪМ ДЕВСТВЕНА
преди: 3 години, 4 месеца, прочетена 14413 пъти
НА 23 ГОДИНИ СЪМ, А ВСЕ ОЩЕ СЪМ ДЕВСТВЕНА, НЕ СЪМ ГРОЗНА В НИКАКАВ СЛУЧАЙ ,НО ЖИВЕЯ В МАЛЪК ГРАД И Е ТРУДНО ДА НАМЕРИШ ПОДХОДЯЩИЯ........НЕ СЪМ КАЗАЛА НА НИКОГО , ЗАЩОТО НИКОЙ НЯМА ДА МИ ПОВЯРВА ВСИЧКИ МЕ МИСЛЯТ ЗА МНОГО ОТВОРЕНА И КОМПЕТЕНТНА ВЪВ ВСЯКО ЕДНО ОТНОШЕНИЕ.....,НО УВИ.......:(ИСКАМ ДА БЪДА С ЕДИН МЪЖ НА МОЯТА ВЪЗРАСТ (АКО МОГА ДА ГО НАРЕКА МЪЖ), ХАРЕСВА МЕ СЕ ИСКА МЕ ИМАМ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА БЪДА С НЕГО , ДА ПРАВИМ СЕКС , НЕ МОГА ДА МУ КАЖА ПОРАДИ СЪЩИТЕ ПРИЧИНИ КАКВИТО ВИ ОБЯСНИХ ПО -ГОРЕ,ПЪК И ЕГОТО МИ Е ДОСТА ГОЛЯМО.ИМАЛИ ВЪЗМОЖНОСТ ДА МУ СЕ ОТДАМ БЕЗ ДА РАЗБЕРЕ , ЧЕ СЪМ.........ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!!

<< Предишна Случайна Следваща >>


Коментари

Добави Коментар!
[RSS Feed] Вземи последните коментари по RSS

Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)

Email:
Въведи кода от картинката в ляво! (anty bot)

Въведи код

... ... ...

полезен:
1 2 3 4 5
(3 гласа)
преди: 3 години, 4 месеца
1. Поне аз мисля, че ще разбере. Не винаги има кръв, но все пак се къса ципа и се усеща, че си по-тясна ... по -добре му кажи, не е срамно ....
...
полезен:
1 2 3 4 5
(2 гласа)
преди: 3 години, 4 месеца
2. Здравей, аз съм от много голям град и мисля, че ако не съм красавец, то поне "ставам ", а и не съм неинтелигентен, но точно на твоята възраст имах същия "проблем " :-)
Ако искаш съвет - направи каквото ти се прави, без задръжки и излишен свян. Не мисли за това, че ти е за първи път и той може да го разбере и еентуално да ти се присмее. Девствеността в наше време всъщност не е толкова важно нещо. Бъди себе си, отпусни се и се наслади на момента ако успееш. Надявам се партньорът ди да е по-опитен :-) Успех
...
полезен:
1 2 3 4 5
(5 гласа)
преди: 3 години, 4 месеца
3. от една страна това те прави уникална, защото в днешно време такива момичета са на изчезване. не се притеснявай!!! кажи му.
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(2 гласа)
преди: 3 години, 4 месеца
4. Ми кукло ако толкова много искаш ние с моята приятелка ще ти помогнем ако нямаш нищо против разбира се. Не е чак толкова стращно.А пък и тои щом е чакал толкова мисля че няма да има нищо против да си малко по различна от това което се представяш.Даже ще му е гот така че дажаи смело и не се плаши, е може по не да му кажеш разирасе няма нищо срамно в това даже е похвално.Чао и късмет :)))))))))))))
...
полезен:
1 2 3 4 5
(2 гласа)
преди: 3 години, 4 месеца
5. Ами да ти кажа и аз сжоето мнение,аз сащо имах такаж проблем като теб само че бях на 20г и сащо много се притеснявах как ще реагира момчето с което ще преспя,но накрая го направих с момче което не беше от моя град,но се познавах ме де,но само и сам да го направя.Аз не му казах нищо,направихме го и мисля че тои не разбра понеже не ми каза нищо,но жсе пак не се знае.............После сажалявах и то много,разбрах че наистина трябва да го направиш с човек които обичаш или поне имаш някви чувства кам него.Няма нищо срамно в това да му кажеш,даже е много добре.Ти си прецени,не се притесняваи даваи смело и смахнато напред.Но като му кайеш мисля че и тои ще е по внимателен с теб..........Желая ти УСПЕХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
...
полезен:
1 2 3 4 5
(4 гласа)
преди: 3 години, 3 месеца
6. И какво като си на 23 години? Това че тълпата е правила секс преди 18 не значи, че всички трябва да са го правили
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(1 гласа)
преди: 3 години, 3 месеца
7. Аз го направих на 18 за пръв път и също не казах нищо на приятеля ми. имаше кръв и бях тясна, но той човекът решил,че просто от много време не съм го правила. след известно време му казах и той беше много изненадан и щастлив. смятам, че ако му кажеш, той ще се почувства най-специалният мъж.Все по-рядко има момичета,които след 16 години са девствени, пък какво остава за 23!
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 3 години, 3 месеца
8. здравей!аз също съм на 23 години и бях девствена до преди три месеци. Чаках до сега, защото все не намирах подходящия човек, с когото да споделя този скъпоценен дар-девствеността си. Човекът, когото избрах, не е от моя град. Той е по-голям от мен и по-опитен и затова на 100 % реших да му се отдам, за да разбера какво е. Мисля, че не сбърках. Ние сме си приятели и нищо повече. Но той ми помогна да опозная тялото си и да разбера какво ми харесва. Според мен опитай, нищо не губиш. Важното е мъжът да е нежен и внимателен с теб, за да изпиташ удоволствие от акта. не трябва да се притесняваш!Това е въпрос на избор на избор...кога ще го направиш и с кого. Успех!
...
полезен:
1 2 3 4 5
(3 гласа)
преди: 3 години, 3 месеца
9. Аз бях първата на моя приятел,когато той ми каза неможех да повярвам ,жинаги съм го мислела за много ''Отворен'' и ''отракан'',но сам грешала,няма проблем
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(2 гласа)
преди: 3 години, 3 месеца
10. важното е да има чувства и да те предразположи не е важно на колко си просто намери подходящия не се притеснявай от това
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 3 години, 2 месеца
11. е какво толкоз като си девствена тва си е гордост в днешно време аз съм на 17 а от 15 правя секс ии чесно казано не се гордея че започнах толкова от рано.А ако е толкова зор да минеш за "отворена "-отиди на гинеколог и му кажи да ти махне ципата =)
...
полезен:
1 2 3 4 5
(2 гласа)
преди: 3 години, 2 месеца
12. Ами аз просто искам да ти кажа,че не си единствена, аз съм на 22 и имам същия проблем, на мене честно казано ми е супер гадно, знам какво ти е , но те съветвам не чакай, за съжаление аз никога не съм била обичана - от мьж,много тежко го изживявам, а иначе непрекъснато ми казват , че съм секси - е къде е проблема , мамка му, наистина харесвам мъже, много е гадно да се чувстваш - недоразвит.Не се дърпай, не пропускай поредната възможност.
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(6 гласа)
преди: 3 години, 2 месеца
13. Абе много сте отворени и искате да се чукате, а после защо мъжът до вас е груб и не Ви уважава......Ами защото сте се отдали като курви, на първия срещнат , а после искате уважение от човека до Вас и се правите на обичливи и влюбени.....
...
полезен:
1 2 3 4 5
(14 гласа)
преди: 3 години, 1 месец
14. отвори се сама
...
полезен:
1 2 3 4 5
(1 гласа)
преди: 3 години, 1 месец
15. Странно, аз съм М на 22 год. имам подобен проблем и аз съм девствен ако кажа това на някое момиче ще ми се изсмее ;-) ( смисъл нямам проблем с момичетата зарибявам си ги че и те понягоа мен :-P ) аз ще пробвам с нахалство а ти пробвай със секси дрешки и мръсни погледи но внимавай че всякви ги има :)
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(6 гласа)
преди: 3 години, 1 месец
16. :) ето още една себеподобна. Аз съм на 21 и след няколко седмици ставам на 22, а също съм девствена. Е, какво да се прави....късмет, а и не е болка за умиране. Не един път съм имала възможност да го направя, но какво да направя като тези хора не са били подходящи и винаги нещо ме е спирало. А и какъв е смисълът да преспиш с някой женкар/на каквито често съм попадала/, който на следващия ден ще потъне вдън земя? Важно е да попаднеш на човек, който наистина да ти харесва, той да те харесва и уважава, а не да се стреми само към това...Всъшност един път ми се случи нещо странно...човек, който не ме оставяше на мира, звънеше, канеше ме на срещи, излизахме, кино, планина, кафета, разходки, ресторанти...и един ден аз му казах :) и знаете ли какво стана??? Държа нормално и не даде вид на смутен, каза че ще се чуем на другия ден да се разберем да се видим.......не ми се обади 1 година, както и аз на него де. След още година и нещо седнахме да поговорим и се оказа, че точно заради това е избягал, а тогава бях на 19, а той на 27!!! :) та аз мисля, че няма нищо срамно да си девствена или девствен, защото идеята не е просто да го направиш. Това си е специален момент от живота на всеки човек. На кой каквото му е писано, но когато наистина се появи човек, с който да си заслужава 1 път предполагам се усеща...:)))))) Успех на всички иии не се отчайвайте!
...
полезен:
1 2 3 4 5
(2 гласа)
преди: 2 години, 11 месеца
17. тои ще е щасливец :)))
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 2 години, 10 месеца
18. да определено съм съгласна с 17... и най-вече да се възбуди още повече...
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(3 гласа)
преди: 2 години, 10 месеца
19. Аз съм на 17 и скоро правя 18 и също съм девствена. Страшно харесвана съм, страшно искана съм, нооооо...явно в мен е проблема. Страх ме е да се обвържа с някой мъж. Страх ме е да направя крачката да споделя на дадения човек, че все още съм девствена.

Досега се срамувах от факта че съм на 18 а все още девствена. Но като чет коментари навсякаде, то това даже е гордост! И сега се чувствам много добре като знам,че съм една от малкото непокътнати :) Сега имам 26 годишен приятел... отскоро сме. И смятам че когато дойде момента, ЩЕ ГО НАПРАВЯ!
...
полезен:
1 2 3 4 5
(1 гласа)
преди: 2 години, 10 месеца
20. Всичко, което чета в този сайт ме довежда до мисълта, че явно в днешно време младите хора не са толкова отворени, колкото изглежда на пръв поглед. Само не знам защо девствеността се е превърнала в повод за срам и ще се радвам, ако някой отговори на този въпрос. Аз не смятам, че е нещо ненормално човек да е девствен независимо на колко години е, все пак всеки има право на личен избор и няма смисъл да го прави само заради модата, а да не се чувства достатъчно подготвен за това.
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 2 години, 9 месеца
21. Здраевей! Ооо, знаеш ли и аз имам сьщия проблем.. Аз на 21години, но не сам правила все още секс. Проблема е там, че усешам че вече трябва да го направя-усещам голяма липса. Изнервена сам.. и всичко идва, заради това..

Желая ти успех и скоро да го направиш, дори и с човек към който не изпитваш нищо..
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 2 години, 9 месеца
22. Само да ви питам на 19 години съм и съм все още девствена но тринирам волейбол и използвам тампони - ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ДА СЪМ ОТВОРЕНА ВЕЧЕ ИЛИ НЕ И ДОРИ ДА ВИ ЗВУЧИ ТЪПО И МАЛОУМНО НО КАК ДА РАЗБЕРА ДАЛИ СЪМ ОТВОРЕНА ПРЕДИ ДА ПРАВЯ СЕКС СЪС ПРИЯТЕЛЯ МИ ??
МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
...
полезен:
1 2 3 4 5
(1 гласа)
преди: 2 години, 8 месеца
23. (до 22) Незнам, дали някой ти е отговорил на този въпрос вече, защото от изповедтта ти е минал месец, но искрено се надявам да видиш това, което съм написала. Дано ти помогне :)

На 19 години съм и до преди три месеца бях девствена. Май месец тази година бях на бал в Турция и така стана, че там ми дойде. Преди това не бях слагала тампони, беше ме страх и имах опасения и аз като теб, че може сама да се "отворя". Но реших, че не си заслжава да изпускам, каквото и да било само, защото съм девствена и ме е страх да сложа тампон. Помолих да ми дадат най-малкия размер, сложих го и цопнах в басейна :). Може да ми се смеете, но като го сложих ми беше толкова кофти. Така до преди три месеца, когато загубих девствеността си. Не прокървих. Незнам на какво се дължи. Дали заради тампона или просто аз съм от този тип момичета, който при парвия път не кървят, незнам...
...
полезен:
1 2 3 4 5
(1 гласа)
преди: 2 години, 8 месеца
24. Много е малка вероятността да си отворена,а начина да провериш е да отидеш на гинеколог, там ще погледнат и веднага ще ти кажат :)))

А за другата мацка на 23, не му казвай, ако не си сигурна, не че има нещо срамно, просто ако не е той човекът, няма смисъл да му се обясняваш.
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(2 гласа)
преди: 2 години, 7 месеца
25. И аз се чувствам така. На 22 съм и съм девствена. Още нямам приятел, но гадното е, че докато съм девствена дори не мога да отида просто ей така да се изчукам за една вечер с някого -много тъпа ситуация.
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 2 години, 6 месеца
26. Над 20 и девственна ! супер си, трябва да си горда дори ... но аз имам други въпросчета в главата, на които не моа си отговоря. Дали това, да си девственна дълго време (20<**) би причинило някакви здравословни проблеми ? защото майката на приателката ми каза нещи подобно, че на нейна позната уж лекарите и се скарали че била дълго време девствена и за това сега имала проблеми "отдолу". Оперираха я но незнам точно за какво. Пък ми си струва малко и тъпо. Тя кат се ожени беше само на 21, а това не ти е 28-30 и нагоре...

Та и аз съм на 20 и девственна и мисля да изчакам първата брачна нощ :) кои знае кога ще беде защото прителят ми е китаец и живее в ХонгКонг и се виждаме много рядко, а само по интернет. Та и той е полу девствен. Правил е само веднъж. Аз му казах, че съм девственна и много го зарадва новината. На мен ми се струва че всеки мъж, малко или мноо цени дали момичето е "недокоснато".
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 2 години, 5 месеца
27. Чета и се чудя... Нищо срамно няма в ''проблема'' ти, така че изобщо не го мисли. Хубаво е, че не си се хвърлила на първия срещнат само, защото другите го правят. Когато дойде моментът, не го мисли, сексът е хубаво нещо, важното е и двамата да почувствате, че е време за него. Няма значение дали се познавате от 100 години или от няколко часа. Ако имаш правилна преценка за хората, няма да объркаш нито човека, нито ще имаш притеснения за реакцията му. Но най-важното е да се пазиш! Наслаждавай се на момента, защото ще го помниш цял живот =)
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(1 гласа)
преди: 2 години, 4 месеца
28. Здравейте, аз съм на 26 г. и допреди една година не бях правила секс. Гордеех се с това, че бях девствена. Няма нищо срамно. Чаках мъжа на живота си и сега имаме дете което е на 10 мес. На мен обаче ми тежи, че преди да бъде с мен той е имал други. Разликата в годините помежду ни е 8г. Много е хубаво човек да се запази за своята половинка, независимо дали ще я чака 20 или 30 години. Защото това, че си бил с други преди това тежи за цял живот. С обич:Б
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 2 години, 3 месеца
29. Здравей незнам дали си всеоще девствена няма от какво да се притесниаваш аз сум на 25 и съм девствена но какво да се прави такава ни е съдбата.
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 2 години, 2 месеца
30. Здр аз сам на 17 и още сам девствена но много исклам да го направя за да видя какво е усещането но ме е страх прекалено много гаджето ми иска да го направим но аз отлагам какво да правя?
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(2 гласа)
преди: 2 години, 2 месеца
31. Здравейте, когато ви прочетох "проблемите" много се учудих защото това изобщо не е срамно. За сужаление някои може да ме помислят за курва или няква такава по простата причина че сам на 16 и съм правила секс! но това не е така просто намерих подходящия човек и го направих. По добре недейте да чакате подходчщото време или подходящия човек защото времето минава ужасно бързо и така ще си минат годините а секса е едно удоволствие от което всеки се нуждае рано или късно;]
...
полезен:
1 2 3 4 5
(1 гласа)
преди: 1 година, 8 месеца
32. Няма нищо срамно !!!
...
полезен:
1 2 3 4 5
(4 гласа)
преди: 1 година, 8 месеца
33. Здравейте, аз съм на 21 и малко отгоре и също съм девствена и не знам дали да се гордея с това или да се срамувам. Имала съм възможности, но не съм го направила. Сега искам да го направя, но няма с кого :-)
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(1 гласа)
преди: 1 година, 8 месеца
34. Емиии аз съм на 16 и половина .. девствена съм ... много искам да намеря някой до себе си, но не срещам такъв човек и това най-вече ми тежи ...
...
полезен:
1 2 3 4 5
(2 гласа)
преди: 1 година, 8 месеца
35. Здравейте. Аз съм на 19 и също съм девствена. Всичките ми приятелки вече са го правили, а аз мисля че никога няма да дойде моя момент. Харесвана съм и съм имала мн възможности, но просто не що ме спираше. Какво да се прави... съдба. Малко се срамувам от това ...нз защо...
...
полезен:
1 2 3 4 5
(3 гласа)
преди: 1 година, 8 месеца
36. Здравейте! Страшно много се зарадвах като намерих този сайт и прочетох коментарите на всички! Вече бях започнала да се шашкам, че съм единствена от изчезваш вид. Преди няколко дни навърших 20 и също още не съм правила секс. Доскоро ми се струваше срамно, но като се замислих причината е в моя избор, а не това това, че досега не съм имала възможност - и това ме успокоява.Смятам че това е нещо специално за всяко момиче и си заслужава да изчаках подходящия човек! На всички момичета с този проблем бих казала за узпокоение, че когато моментът настъпи верояно всяка една ще усети и ще се отдаде без всякакви притеснения!

А що се отнася до това как ще реагира въпросното момче - ако държи на теб няма да е никак срамно да кажеш, напротив ще бъде поласкан че ще е първият :) Успех на всички
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(2 гласа)
преди: 1 година, 8 месеца
37. ДА НО АКО МОМЧЕТО ТИ СЕ ИЗСМЕЕ В ОЧИТЕ... ОТ ТОВА МЕ Е СТАРХ НАЙ МНОГО :S
...
полезен:
1 2 3 4 5
(3 гласа)
преди: 1 година, 7 месеца
38. Здравейте, аз съм на 18 години след няколко месеца ще стана на 19 и аз все още съм девстена, тъй като не съм намерила подходящия човек. Вярно е че в днешно време такива момичета са рядкост, но все пак с това сме уникални, а и това е въпрос на избор за всяка една. Не се притеснявай, ако наистина държиш на този човек, сподели с него. Няма да загубиш! Успех.
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 година, 6 месеца
39. На 13 съм но имам приятел на 21 разликата ни е доста голяма но друг ми е проблема имам усещането че бившият ми приятел ме е отворил с пръст все пак ходихме 8 месеца срамувам се от себе си помогнете ми какво да правя? При първата ми нощт с момче какво да му кажа че са ме отворили с пръст ли?
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 година, 6 месеца
40. Aбе дете ти нормално ли си? Nа 13... та целия живот е пред теб не бързай изобщо. A пък и от отварянето с пръст може вече да няма следа ако е било само 1 път така че си пак девствена но помисли и не бързай ти си само на 13 а според мен гаджето ти е педофил...
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 година, 6 месеца
41. Знам че всичко е пред мен затова след като скъсах с него не се е повторило няма и да се повтори в следващите 3-4 години ноо има ли някакъв начин ципата ми да зарасне отново срам ме е от себе си а да и за тоя на 21 и аз мисля така но не мога да си контролирам чувствата.
...
полезен:
1 2 3 4 5
(2 гласа)
преди: 1 година, 6 месеца
42. Така... значи ако си го правила вече няколко пъти може вече и да не зарастне, но ако решиш да не го правиш както самата ти каза в близките 3-4г вероятноста да зарастне е голяма. Моля те дете осъзнаи се...
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 година, 6 месеца
43. Хей но аз не съм го правила просто имам съмнения че са ме отворили с пръст не мисля да се наеба на 13 смешно е та аз още съм келеш.
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 година, 6 месеца
44. Именно.
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 година, 6 месеца
45. Значи ако не се повтори мястото може да зарастне?
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(2 гласа)
преди: 1 година, 6 месеца
46. Здравейте :) аз съм на 17 и също съм девствена но не ми пука ! според мен ми е рано вярно всеки човек е различен но не се чувствам готова и не ! Всички мои съученички са го правили но не им завиждам за това защото поне 80 % от тях са го направили прсото за да могат да се правят след това да не вредят на имиджа ... верно че понякога се сдухвам но просто съм решила да правя любов с човек на който имам доверие!!! Не се срамувам от това макар на другите пачи да им се струва смешно нека се ебат кат шевни машини ако щат още 5 години и ще замязат ептен на парцаля като го гледам в мутиралите мутри и телосложения. не ми пука девствена съм , млада съм и не бързам за никаде, а на мацката която е на 23 и е девствена незнам какво бих могла да кажа нямам опит :D но и желая успех :):)
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 година, 5 месеца
47. Аз съм на 17 години.. направих го преди 3 месеца.. само 1 път и от тогава не съм, това значи ли че ципата ми е зарастнала и съм девствена?
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 година, 5 месеца
48. Ами аз съм на 17 години и имах подобен проблем... Имах приятел който ме задоволяваше със пръст ... и беше супер.. И преди около седмица пробвах със друго момче, но не можа да проникне и понеже всички си мислят, че съм го права тои се притесни и после казал на негови приятели... че не му е станал... така, че по добре е да се казва.... при такива ситуации. Аз го направих със сегашния си приятел.. на които казах... и беше неверояно... може би и защото всички са против връзката ни... защото има в рода си и цигани... и е много лошо... ВИНАГИ СЕ КРИЕМ.. но си се обича ме!!!
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(1 гласа)
преди: 1 година, 5 месеца
49. Аз съм на 13 и половина проебала съм се вече само не ми е ясно като съм се ебала толкова рано има ли некаф проблем за напред или ??? Ако някои знае нещо да пише.
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 година, 5 месеца
50. Аз също съм на 19 - девствена! Мислех си че съм единствена и много се радвам че има и други като мен :)
Започвам да изпитвам нужда да го направя но не намирам точният човек пък и съм малко притеснена от факта че той може да ми се присмее или дори да ме помисли за ``луда`` защото дори и да не му кажа... той ще разбере - все пак съм неопитна, а и светът е малък а хората имат голяма уста.
Силно се надявам скоро да настъпи моментът и всичко да мине по мед и масло :)

Горда съм със себе си и този факт! (поздрави на всички ``себеподобни`` :P и късмет) :))))
...
полезен:
1 2 3 4 5
(1 гласа)
преди: 1 година, 4 месеца
51. Mиличка аз имах сходен проблем... притеснявах се че съм на 18 (вече 19) и съм девствена... мислех че съм срещнала подходящия, но се оказа че момчето ме нае... и заряза със много тежки думи...
Действай спокойно.. разбирам те .. бях същата ситуация само годинките различни.. Действай смело както са ти казали другите .. и определено това нещо те прави уникална защото е голяма рядкост да срещнеш девствено момиче (казва ти го момиче) ... дори аз ако те познавах бих ти стиснала ръката понеже си като мен чистичка.. толкова дълго време.. аз след този въобще не съм си помисляла за секс.. все пак след като си пазиш толкова първия път... съвет от мен прецени много добре човека .. аз не го прецених моя , заряза ме по най бруталния начин...
Абе стига съм се обяснявала... ДАВАЙ !
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(1 гласа)
преди: 1 година, 4 месеца
52. Еми ела аз да те отворя, ако искаш толкова много да не си девствена.
...
полезен:
1 2 3 4 5
(1 гласа)
преди: 1 година, 4 месеца
53. Аз съм на 25 много притеснителен и стеснителен, затова може би съм още дествен. Търся сериозна жена, която знае поне малко как се чуствам и с която да го направим за първи път.
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 година, 4 месеца
54. От къде си номер 53?
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 година, 4 месеца
55. От Варна, защо се интересуваш ? пиши на илко2@абв.бг на латиница.
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 година, 4 месеца
56. Здравей миличка...аз също съм на 23 години и го направих преди 3 семици със този човек със който мисля да съм цял живот и като му казах че съм девствена и той почна да ме прегръща и целува и мн се зарадва за мене... кaжи му без да мислеш сигурна съм че няма да ти се смеее даже ше се зарадва много!!! Успех миличка !!!
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 година, 3 месеца
57. Здравеите аз съм от тетевен и сам на 14 год. по принцип си падам мръсница ;) отвори ме човек които много обичам и сам готова на всичко за него плс кажете ми тва че сам отворена толкова рано проблем ли е за напред ??
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(3 гласа)
преди: 1 година, 3 месеца
58. Хм аз пък съм момче на 18 и също но това че някой е девствен на 18 а друг на 16 не е не е въпрос само на имидж понякога нещата се нареждат при даден човек много различно и ако някое момиче на 16 не е девствено то не е курва смисъл под загуба на девственост не трябва да се разбира това иначе за такива дето чукат и се махат еми щом сте ги обичали и сте се решили не съжалявайте в крайна сметка ако погледнем секса освен чувствителната страна на всеки това е напълно нормален процес при хората и няам нищо лошо да чакаш човека но и да го правиш за удоволствие стига да не се схаванат нещата по погрешен начин и работата да стане подобна на курволяк както се казва било то момче или момиче
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 година, 2 месеца
59. Здравеите на всички аз сам на 21и сам все още девствена ,но при мен не е проблема че ме е страхма по скоро СРАМл то не от нещо друго а от п.... а ми.защото е малко по не хубава ако мога така да го нарека или поне аз така мисля,и това нещо винаги ме е спирало и притеснявалои имам чувството че няма да мога да го превазмогна ,а времето си лети неусетно.Има и друго нещо което ме притеснява сега ми се налага да отида на гинеколог,а ме е още по срам да им кажа и незнам какво да направя,а моге да се окаже че имам киста недаи си боже.КАЖЕТЕ какво да правя,моля................
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 година, 1 месец
60. Аз също съм на 22 и съм все още девствена, т. е. имам сходен проблем. Никак не съм грозна (не само по мое мнение), не съм и проста. Просто не е дошъл подходящият човек, колкото и банално да звучи това. Някои хора не могат да приемат това за нормално, а всъщност няма нищо по-нормално от това. Не съм лишена от мъжко внимание, но не искам да е който и да е - грозно е.
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 година, 1 месец
61. Много си проста ма, егото ти било голямо, или пък тази тъпня от осмия отговор за "скъпоценния дар". Ако си се осъзнала като жена трябва да го направиш и изобщо няма да мислиш, когато дойде момента ще му е все едно, дали си девствена, или не, стига да те обича. Много сте прави да чакате и да избирате, но когато ви се удаде случай не трябва да го изпускате, иначе само мъчите мъжете с измислената си благодетелност. Всичко е въпрос на психика, трябва да се чувстваш самостоятелен/на и уверена, когато решиш да ти е за първи път и дори да го направиш с някой, на който не му пука за теб, пак ще имаш полза, пък и после може да се влюби в теб. Само гледай да не е някой простак и да знае как да те пази, да слага презерватив и да не си навлечеш някакви болести. Наистина трябва да му имаш доверие, иначе тези неща може да ти се случат. И последно, аз бях девствен до 30г., а съм мъж и това въобще не ме притеснява. Но в крайна сметка е добре да сте истински приятели, мисля че варианта, когато и двамата сте неопитни не е много добре, защото поне единия трябва да знае какво прави.
...
полезен:
1 2 3 4 5
(1 гласа)
преди: 1 година, 1 месец
62. Братко, пожелавам ти в следващия си живот да ти се падне да си жена. Никак не е леко. При нас нещата не стоят така лесно. "Щом си се осъзнала като жена - изчукай се". Е не си ли зле? А ти май твърде късно си се осъзнал като мъж по същата логика, 30-годишен.
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 година, 25 дни
63. Здравейте аз съм вече на 24 и все още съм девствена, не мисля че това е проблем, просто не съм допаднала на такъв човек, на когото да мога да разчитам и да му се предам. Не съм кой знае каква красавица ама и не съм за изхвърляне. Все пак всеки сам си решава как да постъпи, така че...
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(1 гласа)
преди: 1 година, 25 дни
64. Здравейте аз съм вече на 24 и все още съм девствена. Мисля, че все още не съм допаднала на човека, на когото да мога да разчитам изцяло и да му се предам. Според мене всеки сам си решава, но все пак не трябва да се избърза, след като губиш девствеността после не можеш да го възстановиш, така че пмисли си хубаво!
...
полезен:
1 2 3 4 5
(2 гласа)
преди: 1 година, 3 дни
65. Eми айде и аз да се включа ... на 19 - девствена ... и какво от това ? какво се притесняеате бе хора? мислете се за различни не за задръстени .... това не е гордост не е и срам , това е вашия живот ! когато искате го направете а не когато трябва ! някои казват че имат нужда , как ще имате нужда от нещо което не сте опитали ? всеки си е индивидуален , а на теб ще ти кажа .. ако все още не си го направила , кажи на момчето ако мислиш че той те обича , тогава ще те обикне още повече ... но в случай че не си сигурна в чувствата му не го прави с него и не му казвай ... изчакай човек който те обича и ти него . това е моя съвет към теб . надявам се да се замислиш . хайде успех!
...
полезен:
1 2 3 4 5
(5 гласа)
преди: 11 месеца, 25 дни
66. Да бях и аз девствена. :S аз съм на 15г и съжалявам за това 4е съм правила секс на 15г но нямаше нито една капка кръв... след като се омъжа мъжа ми ще разбере ли 4е не съм девствена ?? :(:(:(
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(2 гласа)
преди: 9 месеца, 23 дни
67. ЕДИНСТВЕННИЯТ НАЧИН ДА НЕ РАЗБЕРЕ Е ДА СЕ ОТВОРИШ САМА И ТО НЕ САМО ДА ВКАРАШ НЕЩО И ДА ГО ИЗКАРАШ АМИ ДА ПРОДЪЛЖИШ И ДА МАСТУРБИРАШ ДОКАТО ЗАПОЧНЕ ДА ТИ ХАРЕСВА
ТОВА ВСЪЩНОСТ НИТО Е ТОЛКОВА СЛОЖНО НИТО ПЪК СТРАШНО
АКО СИ МНОГО ГОРДА И СТРАХЛИВА ПРОСТО ЩЕ СИ УМРЕШ ДЕВСТВЕННА
ТАКА ЧЕ ОПОЗНАЙ СЕБЕ СИ , ЗА ДА МОЖЕШ ДА ДОСТАВЯШ УДОВОЛСТВИЕ
ЧОВЕК ТРЯБВА ДА СЕ НАУЧИ ДА ДАВА В СЕКСА ПЪРВО, ЗА ДА СТАНЕ ДОБЪР И ДА МУ ХАРЕСВА ТОВА ДАВАНЕ
ПОЛУЧАВАНЕТО ЩЕ ДОЙДЕ ОТ САМО СЕБЕ СИ, СТИГА ДА СИ ИЗБИРАШ ПАРТНЬОРИТЕ ПОНЕ ДО НЯКЪДЕ С АКЪЛ
ТАКА ЧЕ СЪВЕТА МИ Е : ОПОЗНАЙ СЕБЕ СИ
...
полезен:
1 2 3 4 5
(2 гласа)
преди: 9 месеца, 23 дни
68. Aма аз съм отворена просто не искам когато се омъжа, мъжа ми да разбере, че съм отворена.. знам 4е не е възможно да се затворя след време например след 2-3години.. искам просто да не рабере в никакъв слу4ай 4е съм отворена,, помогнете ми моля.. може ли да не разбере 4е съм отворена,ако мможе как ??
...
полезен:
1 2 3 4 5
(1 гласа)
преди: 9 месеца, 23 дни
69. Ако нямаш средствата за една козметична операция, има и други варианти. Не знам до колоко са здравословни, но съм сигурна, че ги практикуват в някои от арабските страни (поради разбираеми причини).

Непосредствени преди акта си пъхат добре размразени дреболии - сърчица, дробчета.. Мисля, че агнешките пускат най-много кръв и съответно ги ползват най-много.

Един въпрос, религията ли те задължава да си девствена до сватбата си?
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(1 гласа)
преди: 9 месеца, 23 дни
70. Оуу как ще пъхам такива работи няма ли да се разбере..сложна работа няма ли друг на4ин..емм няма как да си направя тази операция никой незнае 4е съм отворена :S:S:S с тези дреболии пък незнам как ше стане..ДА,за съжеление такава ни е религията,но не за вси4ки важи,ама за мене важи..такава е религията няма кво да се прави за съжеление:S:S no trqbva da ne razbere nikoy, 4e az ne sym devstvena ina4e nqma da me vzemat za jena.. i v momenta imam seriozna vryzka.. lo6o 6te stane :S:S
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 9 месеца, 4 дни
71. Скоро стигнах до извода, че повечето хора на земята са самотни, незадоволени, непроявени и т.н. и се чувстват така сякаш са единствените загубеняци, дори тези които демонстрират стил и поведение.

Относно девствеността.. познавам повече девствени хора, отколкото не. Аз също съм, но мастурбирам от 6 клас. Сега съм на 20 години. Може да се каже, че имам трудност да общувам с хора и че който се е доближавал до мен е било по негово желание, а не по мое.

Някак не се спомена много за мастурбирането по-горе. Аз знам, че тези дълги години при мен са довели до деформация или поне изменение. Знам, че всеки генеколог ще прозре това. Ако има нещо, от което ме е срам, то е именно това безумно мастуриране, понякога няколко пъти на ден. Но от месеци спрях, или поне го правя 2-3 на месеца.

Но мисълта ми е, че аз отдавна не мисля за това какво ще си помисли мъжът, с който ще бъда някой ден за това, че съм девствена, а вече и за това как ще реагира ако реша да му споделя колко години аз не съм можела да заспя без да мастурбирам и как силно съм била пристрастена. А може би не се водя девствена... все едно.
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 9 месеца, 4 дни
72. Здравейте!
Аз също съм девствен. Мъж съм на 26. В повечето отношения съм като 71. Имам трудности в общуването можеби защото съм по притеснителен. Мастурбирам но според мен това е нещо нормално и няма защо човек да се срамува от това. Притеснението ми не е че съм девствен а дали ще намеря жена
която да разбере това че съм девствен и с която да създам семеиство... деца.... . нормалните неща за едно човешко същество.
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(1 гласа)
преди: 8 месеца, 28 дни
73. Здравейте и от мен!
Аз също съм на 22 години като повечето,които са писали тук и СЪМ ДЕВСТВЕНА!!!Много се гордея с това,защото смятам,че момичета като нас са голяма рядкост,а аз винаги съм се стремяла да съм по-различна от сивата тълпа и да се откроявам.Смятам,че до 30 години не е лошо,ако запазиш девствеността си,но след тази възраст вече настъпват психически проблеми и щеш не щеш ще започнат да се появяват комплексите и въпросите от сорта на:"Дали наистина съм хубава?","Защо всичките ми приятелки си имат половинки,а аз съм сама?"."Цял живот ли ще е така?","Дали няма да остана стара мома?" и т.н.Моят съвет е да продължиш да се пазиш чиста и много да внимаваш,защото повечето мъже са гадняри,но когато срещнеш идеалния да се отпуснеш и да изживееш любовта си.Дори и след време да се окаже,че не е бил чак толкова прекрасен не бива да съжаляваш.В крайна сметка всички сме хора и всички рано или късно започваме да имаме сексуални нужди,които трябва да задоволим,ако не искаме да станем кълбо от нерви.Важното е да чешем тази краста с подходящия,а не с когото и да било.Вярвам,че всички вие знаете това прекалено добре щом сте се запазили толкова време.Може да си направим групичка и да си комуникираме.Застрашен вид сме и трябва да се подкрепяме,защото да си девствен не е нито срамно,нито страшно.
...
полезен:
1 2 3 4 5
(1 гласа)
преди: 8 месеца, 25 дни
74. Aз съм на това мнение ,4е ако се оттдам на един мъж до гроба ще съм с него....
...
полезен:
1 2 3 4 5
(1 гласа)
преди: 8 месеца, 25 дни
75. Колко сте закостенели!
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(2 гласа)
преди: 8 месеца, 24 дни
76. Hякои ще ми каже ли колко струва една операция за възстановяване на девствена ципа т.е (да ми сложат ципа).. И къде става тази операция,, ако някои знае да ми каже, да ми помогне :)
...
полезен:
1 2 3 4 5
(2 гласа)
преди: 8 месеца, 22 дни
77. ... Момче съм , четох какво пишат момичетата и много грешите ако си мислите ,че ако кажете на едно момче , че сте девствена то ще ви се смее , само искам да кажа , че не е правилно на първият срещнат да се отдадете , а ако мислите че човека до вас е подходящ и ви се иска да е той и го обичате , аз за първи път когато правих секс и моята приятелка беше девствена , беше на 18
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 8 месеца, 17 дни
78. Ами търся си девтсвена защото никога не съм спал с такава
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 8 месеца, 16 дни
79. Кой мъж няма да е щастлив да ти е първият??? Ако знаеш как се кефят при тая мисъл, хич няма да го мислиш.
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 7 месеца, 28 дни
80. Aми и аз съм на 19 скоро 20 и съм в същата ситуация..... имах приятел 2 години и сме се опитвали много пъти и в крайна сметка незнам какво ми има и каква съм ходих на генеколог ни6то не ми каза по този случай а щом ме допусна и гледа значи няма проблем незнам наскоро имах и един друг приятел 4 месеца и с него се опитвах ама явно съм станала мн тясна аз и преди това не съм била мн отворена де и сега и аз незнам какво ми има..............и как да постъпя и дали да се държа нормално както аз си знам или да казвам че съм.......
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 6 месеца, 22 дни
81. А случайно името ти да е Грозната Бети :д
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 5 месеца, 22 дни
83. Аз съм на 18 имам приятел от почти 2 години първоначално имах същите проблеми защото ме беше срам да му кажа че съм девствена но когато събрах съвест и му казах истината той се зарадва много ама много така че не чакай повече и ти кажи истината и го накарай да се почувства най щастливия мъж...
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 5 месеца, 18 дни
84. Аз съм на 23г и още съм девствен и се комплексирам от това. Някакси имам страх от първият път, защото знам, че ще се изложа. Малко съм и срамежлив, поради което съм решил да отида в "публичен дом" и там да го направя за първи път. Вие по-опитните какво ще кажете за идеята?
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 5 месеца, 16 дни
85. Здравейте, аз съм на 15 (след 8 месеца прявя 16) .. девствена, но мастурбирам. Кръв не е имало, но съм се самозадоволявала (с дръжка на четка за зъби цялата вкарана) и не знам девствена ли съм.
Кажете ми моля ви?
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 4 месеца, 28 дни
87. Aз съм номер 71. Към 84: Това, което аз мисля, че помага, е да анализираш страха си. Не би трябвало да правиш нещо от страх. Няма начин да няма жена, която ти харесва, към която изпитваш някакво чувство на уважение и привличане. Може би страхът ти е от това, че не умееш да търсиш компанията на хората, които ти харесват, така тълкувам аз срамежливостта и мисля, че самата аз я имам. Не мисля, че ходенето в публичен дом ще помогне на този страх. А относно непохватността- поставен в ситуацията човек бързо става наясно кое как става, дори от първия път. Няма нищо кой знае колко сложно, очите на страха са големи.

Към 85: Кръв няма да има най-вероятно. Четката за зъби е много тънък предмет и това, че си я вкарала докрай няма голямо значение. Какво значи да си девствен?Поне аз го разбирам като дали си правил секс с друг човек. Може би питаш дали си "отворена"? Аз мисля, че не си. Според моето разбиране би била ако можеш да си вкараш два или три пръста. Но ако искаш да си отворена и си решила да го правиш, прави го внимателно и постепенно и ако използваш предмети ти препоръчвам да ги сложиш в презерватив, за да си осигуриш чистота и да си сигурна, че предметът няма да остане вътре. Предимството на пръстите е, че усещаш какво има вътре в теб и е някак по-вълнуващо : )
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 4 месеца, 11 дни
88. И ти се срамуваш от това ??????? аз го отчитам като най голямата си грешка в живота да легна с мъж за който не съм омъжена ! на 25 съм и го направих преди 3 години....... проклиням си дните защото това не беше голямата ми любов, ............... а голямата любов сега дойде и това да съм девствена е много важно за него , той е мюсюлманин !!!! така че ако ме питаш мен, първо не се срамувай и второ изчакай докато срещнеш любовта, толкова са се изкривили разбиранията днешно време че направо ми се повдига от порнография............ и на 13 год. момиче където си задава глупавите въпроси, ще му отговоря- Не няма да ти бъде гот скоро и не след дълго горчиво ще съжаляваш !!!!
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 4 месеца, 11 дни
89. Мн ви моля да ми помогнете не съм девственна а майками иска да ми направи тест освен чрез полов акт как по др начин можеш да загубиш девствеността си моля ви кажете ако знаете нещо ;(
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 4 месеца, 11 дни
90. Като се наденеш на кол номер 89 !!!! не искам да знам на колко години си :(
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 4 месеца, 10 дни
91. Hа 17 съм и не ми е до шеги моля ви за помощ :(
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 4 месеца, 10 дни
92. Кажи й, че използваш тампони редовно и така се е получило. Може и да мине. Успех!
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 4 месеца, 8 дни
93. Благодаря ти 92 (hug)
...
полезен:
1 2 3 4 5
(1 гласа)
преди: 4 месеца, 7 дни
94. Здравейте! (аз съм 36) Искам да ви кажа че до преди месец все още бях девствена, а вече съм на 21. От няколко месеца имам връзка - първата истинска в живота ми и реших, че той е подходящия човек и не сбърках. Не мога да ви опиша какво удоволствие му достави факта, че преди това не съм била с друго момче...Това го направи много по-отпунат и го накара да ме иска още повече. Сега секса е част от живота ми и е страшно вълнуващо да знаеш, че човека до теб заслужава "подаръка" ти. Затова моя съвет е да не се притеснявате от годините си и решението да запазите девствеността си - в крайна сметка имате цял живот правите секс... Просто преценете човека до себе си, за не сте ужасно наранени после
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 4 месеца, 3 дни
95. Благодаря ти мн си мила (hug)
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 3 месеца, 2 дни
97. Здравейте!Аз съм на 16 и никога не съм си имала приятел;(Хубава съм и ссички ме харесват,ноо още не съм срещнала подходящото момче...Не съм се целувала дори;(Надявам се когато го открия да съм щастлива и да се насладя на любовта:)Според мен няма нищо по-хубаво момчето до теб да знае,че той ще ти е първият...
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 2 месеца, 16 дни
98. А въобще някой да си е завирал някакви работи там долу... вие добре ли сте... то за това си има специално нещо?
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 2 месеца, 7 дни
99. Здравей! Искам да ти кажа изобщо не се притеснявай аз съм на 26 и до преди 6 месеца бях в твоето положение. Много се притеснявах от това как той ще реагира когато му кажа и да ти кажа стана му много приятно че е първия човек. В момента имаме прекрасна връзка и супер много си го обичам. Така че ако мислиш че той е подходящия дерзай.
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 2 месеца, 5 дни
100. Хора, моля ви! Защо се притеснявате, че сте девствени. Това вобще не е срамно и бих казала на тези момичета, които са решили да ходят на генеколог, че за мен лично това е една простотия. Само и само да се направиш на по-опитна или нещо от сорта? Не си струва. Според мен даже на мъжа/момчето ще му стане мн по приятно, ако разбере. че той е първият. Ще се почувства специален, ще е по-нежен, ще е по-внимателен. Даже това ще сплути връзката много повече. Какво остава ако отидеш на доктор и направиш това с някакъв "механизъм", когато може да е много хубаво изживяване? Не знам лично за мен е много хубаво да си девствен на такава възраст и в това няма абсолютно нищо ама нищо срамно. Даже е похвално....
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 месец, 24 дни
101. Е, минали са от твойта тема 3г. Сигоуно вече и деца дундуркаш, така че ...
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 месец, 14 дни
102. На 22 съм, и още съм девствен, но имам голямо желание да го направя, но все още не съм намерил подходящата... Дали съм прекалено срамежлив, или момичетата не ме харесват...?
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 месец, 12 дни
103. До номер 31, абе ти нормална ли си, да не чакаме подходящото време и подходящия човек ахаха, нещо е двусмислено, та нали ти си го направила, защото си открила точния човек. За всичко си има време, при едни е по - рано, при други по - късно. Направо ти се чудя на акъла, много тъпо си писала, може да си на 16, но определено мислиш като 13 - 14 годишна, даже и по - малка ахахаха........
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 месец, 12 дни
104. 102 леле не мога да повярвам ,че все още има момчета, които са девствени на тази възраст. Браво, това е похвално, как така си успял. Всеки чеовек е красив - по свое му и винаги се намира, друг който да го забележи, така че и ти ще намериш момичето с което да го направиш!
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 месец, 11 дни
105. Че какво му е лошото на това да загубиш девствеността си късно? След 2 месеца и аз ставам на 23 и все още не съм се дала на никого, защото не съм срещнала точния човек. Ако пък смятате,че сте единствените- грешите. Световноизвестният футболист Кака е спал за пръв път с приятелката си на 23 години и то чак след сватбата им. Супер моделът Адриана Лима я загуби на 27 години със сръбския си съпруг, от когото има хубаво и сладко момиченце. И двамата могат да имат всеки, защото са готини и известни и въпреки това са се запазили толкова време, а вие сте тръгнали да хленчите. Наскоро пък бях чела интервю на една много хубава и сладка девойка на 24, която се пази за подходящия. Спокойно,това е нещо нормално. Няма от какво да се тревожите. Има хора като нас от цял свят и пак си живеят спокойно без да им пука. Има време за всичко. Явно просто още не е дошло
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 месец, 11 дни
106. Здравейте, искам и аз да се присъединя, значи аз съм на почти 19 и съм девствена. Прочетените коментари ме успокоиха, че не съм единствена. НО при мен проблемът е , че до сега никога не съм имала приятел, даже НИКОГА не съм се целувала. Не се дължи на външния ми вид, даже хората ме смятат за хубава и съм слаба, може би се дължи на това, че съм срамежлива не знам. Има ли и други момичета като мен или съм единствна?
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 месец, 11 дни
107. Да, има! Аз съм момичето, което написа коментар № 105. По-голяма от теб съм с 4 години и никога досега не съм имала истински приятел. Ходила съм само с 1 момче и то бяхме гаджета за 1 ден-на следващия ме заряза. Тогава бях на 14 и не разбирах какво става и не го броя. Целували сме се,но всичко беше просто детска игра. Беше ми интересно да видя какво е,но до там. Игра,която продължи ден и оттогава с никого не съм била вече почти 9 години. И мен ме харесват и то не един и двама.Просто сърцето все още мълчи,но мен този факт не ме притеснява. Искам когато се отдам да е на точния човек. Да съм го проучила,опознала и първо да съм му дала душата си, а след това да му подаря и тялото. Повечето момичета на моята и твоята възраст вече за изхабени. Те са давали, давали и когато срещнат подходящия са празни. Телата им са износени, а душите-празни. А когато аз и ти срещнем Човека ще го залеем с любов, страст, чувства и невероятни преживявания.
...
полезен:
1 2 3 4 5
(1 гласа)
преди: 1 месец, 11 дни
108. Аз съм тази, която написа коментари 103 и 104. До 107 - каза много вярни неща, които днешното поколение не разбира, за тях да си модерен означава - да пушиш, пиеш, псуваш и да правиш секс. И какво на 4 годишна възраст децата знаят всевъзможни ругатни и псувни, на 13 знаят всички видове алкохолни напитки, на 13, 14 или най - късно на 15 вече са пушачи, на 14 вече са се ебали няколко пъти...... И какво да кажа, значи те започват един живот който преди не се е водел на тази възраст, на тази възраст децата са си играели на вън и не са мислили за такива неща...... Всъщност псуването става един вреден навик, от който трудно можеш да се откажеш, пиенето може да те отведе до болницата с почти нефункциониращ черен дроб, а пушенето може да причини какви ли не болести и по този начин да пукнеш на 30, а колкото за секса има толкова много време за да се прави, че не е нужно да се бърза.
Аз съм на 17 години и съм девствена, не съжалявам и не бързам, защото все още не съм открила човека, на който мога да разчитам, който да чувствам близо до себе си, на който мога да споделя всичко и който да ме подкрепя.
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 месец, 7 дни
109. Аз съм на 17 и също съм девствена. Но мисля , че съм намерила човека , че може би съм влюбена. ОБАЧЕ не съм сигурна дали той изпитва това към мен и се страхувам , че ако му се отдам за него всичко ще бъде просто секс. Иначе не се срамувам или притеснявам както пишат повечето момичета , смятам че съм готова , но не искам да съжалявам. Ако има момичета с подобен проблем нека пишат.
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 1 месец, 6 дни
110. 109 изчакаи поне до 21, освен ако този човек не чака 2 или 3 години за да ти докаже 4е те оби4а истински ! това е единственото нещо което ви прави наистина специални !
...
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 11 дни, 1 час
112. Казвам ви го от личен опит, мили момичета. Не го правете за пръв път с човек, на когото му е все едно за вас, само защото бил красив или изглеждал добре,а не го е грижа как ще се чувствате и му е все едно за вас.Казвам ви го от личен опит.От цялата сътуация само вие ще си страдате.Аз също го направих за пръв път на 22 с крайно неподходящ човек, който само ме нарани.Успех:)
... горе^
полезен:
1 2 3 4 5
(0 гласа)
преди: 9 дни, 6 часа
113. 106, и аз никога не съм имал приятелка, точно поради същата причина като твоята - и аз съм си срамежлив...
Аз съм, дето написах коментар 102

SuNsEt
08-20-2010, 23:02
Авторке ти нормална ли си ? 8-)
Ъм...извинявай...обаче вместо да копираш цяла тема,можеше да кажеш какво мислиш ти по въпроса за годините. :) Пък и всъщност какъв е замисъла на темата?Да покаже,че не трябва да се бърза или точно обратното?А може би,че всеки си решава сам кога трябва да започне?Не разбрах какво искаш да ни кажеш,а ако са ти направили впечатление някои мнения(а не всичките) можеше да копнеш само тях.

Ииии...ебаати големите букви. 8-)

БТВ:познавам една жена,на която първия й път беше на 37 смятааааай.

FunkyBoy
08-20-2010, 23:03
бах, т'ва да не съм луд да го чета... :shock:

kaishence
08-20-2010, 23:05
Авторке ти нормална ли си ? 8-)
Ъм...извинявай...обаче вместо да копираш цяла тема,можеше да кажеш какво мислиш ти по въпроса за годините. :) Пък и всъщност какъв е замисъла на темата?Да покаже,че не трябва да се бърза или точно обратното?А може би,че всеки си решава сам кога трябва да започне?Не разбрах какво искаш да ни кажеш,а ако са ти направили впечатление някои мнения(а не всичките) можеше да копнеш само тях.

Ииии...ебаати големите букви. 8-)

БТВ:познавам една жена,на която първия й път беше на 37 смятааааай.

И аз не можах да схвана какво точно иска да каже авторката с тази тема...

Smrazqvashta
08-20-2010, 23:07
И, ако някой я прочете цялата......

Lexynnka
08-20-2010, 23:18
TLDR! :shock:

Hilary_
08-21-2010, 06:24
Авторке виждам, че си нова тука .. нека ти изясня някои неща:

1во малко хора ще седнат да четат толкова дълга тема ..
2ро не виждам зададен въпрос, тема, а само копирано от някъде си, в което никакъв смисъл не виждам ..
3то ако някой е решил да го направи на 13 никой не може да му помогне, същото се отнася и ако решил да умре девствен .. :-o

hamilcar
08-21-2010, 08:07
Не виждам особено голям смисъл от темата. Може би, ако авторката пусне нова, в която има някакво обяснение ще я оставя. Също така мисля, че ще има много flood.