PDA

View Full Version : Не е ли малко странно това ?



make_you_mine
08-21-2010, 08:31
Качих снимки с приятеля си във facebook,след което той премахна таговете си от тях,аз го попитах защо и той каза,че искал да са си в негов албум,а не в ''снимки с мен''. Аз се съгласих и днес му казах да ги качи,но той отвърна,че сега не му се занимавало с това. Освен всичко друго-аз му казах,че за мен това е глупаво и доста плитко измислено и че ще кача снимките и ще му сложа таговете пак и ако го махне ще има проблем... той се ядоса и каза,че ще ги качи в понеделник,а според мен,както му казах и аз-да ги качи му отнема една минута и не би трябвало да му е проблем да го направи и сега...той нещо се ядоса,но не виждам причина да не качвам снимките ни или пък да не слагам таговете.. що за поведение ??

SemperFidelis
08-21-2010, 08:36
Човека може да не се харесва на снимките... бахти истерията за едни снимки, мрънкаш все едно ти е изневерил... ай вземи са успокой.

Violenza
08-21-2010, 08:39
Човека може да не се харесва на снимките...
И аз това щях да кажа.
Какъв проблем за някакви си снимки.... :-o

make_you_mine
08-21-2010, 08:46
Не,той не казва,че не се харесва на снимките,а ще ги качи в някой от следващите дни и на мен това ми се стори странно.

Slamdancer
08-21-2010, 08:49
Има си друга приятелка и просто не иска да се издава с тия тагове :(

make_you_mine
08-21-2010, 08:55
От това ме е страх. Освен да го накарам да ги сложи като примерно дойде у нас и му влезем в неговия фейсбук и му кажа-качи ги сега ти. Да му видя реакцията. :) П.С. аз утре заминавам за 13 дни от града..

BakuTo
08-21-2010, 09:00
абе кво са едни снимки...щом не иска да е ги качва,не го юркай

make_you_mine
08-21-2010, 09:04
Просто не виждам логично обяснение за това да не иска да слага наши общи снимки...казва,че му харесват-тогава какво му коства да отдели една минута ? Явно нещо го спира..това ме притеснява.

ludata90
08-21-2010, 09:21
Това са глупости...

make_you_mine
08-21-2010, 09:22
На 20,лятото сме в един град,но след това учим в различни,бивши приятели сме,отново официално сме заедно от края на юни,преди си ходехме на гости в различните градове,в които учим от февруари някъде и така..

make_you_mine
08-21-2010, 09:34
Ако отбележа по някакъв начин,че съм обвързана с него на неговия профил ще му излезе ли нещо ?

make_you_mine
08-21-2010, 09:40
Ами не знам дали са глупости-просто не виждам причина да настоява да не му слагам таговете..

SuNsEt
08-21-2010, 09:40
Ех тоя Facebook и семейства развалял...Просто не се занимавайте с глупости.
И аз като се ядосвах на моя преди и само си променях статуса при "връзки" ама...никва файда нема.
Не се карайте за общественото мнение(facebook).

4o4ina
08-21-2010, 09:51
Офф божеее,да ви имам проблемите! :?

make_you_mine
08-21-2010, 09:51
Просто да ми обяснява,че не искал да му слагам тагове заради това,че снимките му няма да са в правилния албум и да чакам заради това да са в него(и то да отбележа в правилния СПОРЕД НЕГО албум) до понеделник ми се струва доста наивно обяснение за това защо не иска да му слагам таговете..

DeleteThisAccount
08-21-2010, 10:04
Просто да ми обяснява,че не искал да му слагам тагове заради това,че снимките му няма да са в правилния албум и да чакам заради това да са в него(и то да отбележа в правилния СПОРЕД НЕГО албум) до понеделник ми се струва доста наивно обяснение за това защо не иска да му слагам таговете..Ха-ха, напиши под снимките имената ви в фейсбук с някоя програма, pait, photoshop и тн., тогава не може да махне тоя таг. :grin: 8-)

Bellatrix
08-21-2010, 10:36
Доста глупаво е да се карате за такива неща. Какво значение всъщност има дали ще имате общи снимки във фейсбук? Задължително ли е някой да ви гледа личните моменти? Аз все си мисля, че като се обичате с някой, това си е нещо много лично и между вас си, а не за споделяне с още 100тина абоната... Имам 1 бивш, с който имах точно 1-единствена снимка в тоя сайт и не сме се и занимавали да я тагваме. Какъв изобщо е смисъла, че и чак такъв зор...?

t1nk3rb3ll
08-21-2010, 11:15
Скъпа, разпадна ти се социалната мрежа! 8-) Не се вживявай толкова много... Може да не му е било на кеф да се занимава.. или наистина да не иска да си качва снимките там.. Gepime определено е по-добро място :D :D

sweety11
08-21-2010, 11:21
Казал ти е, че ще ги качи-изчакай и не се ядосвай за глупости. Но ако изобщо не ги качи-за мен има само 1 обяснение-не иска друго момиче да ви вижда.Мислила ли си, че може да има друга в града, в който учи (казваш, че сте в различни градове) ?

Naive
08-21-2010, 11:31
Бива ли да издребнявате толкова?

TheOnee
08-21-2010, 11:36
Човека може да не се харесва на снимките... бахти истерията за едни снимки, мрънкаш все едно ти е изневерил... ай вземи са успокой.

make_you_mine
08-21-2010, 11:51
Казал ти е, че ще ги качи-изчакай и не се ядосвай за глупости. Но ако изобщо не ги качи-за мен има само 1 обяснение-не иска друго момиче да ви вижда.Мислила ли си, че може да има друга в града, в който учи (казваш, че сте в различни градове) ?
Да има момиче в града,който учи ми се вижда абсурдно,защото той така или иначе цялото лято си е тук,ако имаше-щеше да си остане там вероятно,щото и в нашия град не ходи на работа и няма какво толкова да го задържа(освен мен,родителите и приятелите му и т.н.) Дано да няма намерението като ме няма 13 дни да прави нещо,просто затова аз настоявах толкова,защото ми се стори съмнително..но мисля,че ме харесва прекалено,за да го направи. Дано съм права,май ме хваща параноята.

Elenichkaa
08-21-2010, 12:00
Казал ти е, че ще ги качи-изчакай и не се ядосвай за глупости. Но ако изобщо не ги качи-за мен има само 1 обяснение-не иска друго момиче да ви вижда.Мислила ли си, че може да има друга в града, в който учи (казваш, че сте в различни градове) ?
Да има момиче в града,който учи ми се вижда абсурдно,защото той така или иначе цялото лято си е тук,ако имаше-щеше да си остане там вероятно,щото и в нашия град не ходи на работа и няма какво толкова да го задържа(освен мен,родителите и приятелите му и т.н.) Дано да няма намерението като ме няма 13 дни да прави нещо,просто затова аз настоявах толкова,защото ми се стори съмнително..но мисля,че ме харесва прекалено,за да го направи. Дано съм права,май ме хваща параноята.
да ти е дал някви поводи за ревност? едва ли...така че се успокой и престани да се вкарваш в някви измислени работи!Дребнаво е наистина ;) и няма смисъл,излишни нерви само!

make_you_mine
08-21-2010, 17:12
Не знам, в последно време ми говори някакви глупости от типа на това, че не иска другите му приятелки да знаят за мен и т.н., верно,че и аз му бях говорила простотии от типа,че ще си хвана друг,но тогава му бях ядосана за нещо ( за отношението му) и го бях изръсила това...не мисля,че има повод за ревност,но сега се чувствам неспокойна,защото заминавам,а и той като прави разни такива неща... ух,ще ми се да му вярвам и да знам,че иска да е само с мен,само че той е много странен тип и ми говори особени неща-не си изказва чувствата,даже ми ръси простотии и просто заради това не знам...леко съм объркана...

xrusinka
08-21-2010, 17:44
Може да не се харесва на снимките и за това да е премахнал таговете и да не ги слага .. Знам ли ... :(

Josefinne
08-21-2010, 18:06
Съжалявам , че ще трябва да го кажа, обаче теб май те гони панароята. На мен доводите на момчето ми се виждат съвсем логични и смислени, пък и може би някои хора не живеят във файсбук и благодарение на снимките си, та...Напълно ми се вижда смислено да не му се занимава точно в онзи момент. Баси, имаш даже страшно търпеливо гадже...

sweety11
08-21-2010, 18:08
Не знам, в последно време ми говори някакви глупости от типа на това, че не иска другите му приятелки да знаят за мен и т.н., верно,че и аз му бях говорила простотии от типа,че ще си хвана друг,но тогава му бях ядосана за нещо ( за отношението му) и го бях изръсила това...не мисля,че има повод за ревност,но сега се чувствам неспокойна,защото заминавам,а и той като прави разни такива неща... ух,ще ми се да му вярвам и да знам,че иска да е само с мен,само че той е много странен тип и ми говори особени неща-не си изказва чувствата,даже ми ръси простотии и просто заради това не знам...леко съм объркана...

охоо...не иска другите му приятелки да знаят за теб ??? Всичко е ясно-толкова ли си сляпа? Демек,, Ние ходим, но само двамата си знаем, а за пред общественоста съм свободен да си развявам ***" Аз мисля, че това момче не е за теб-щом те крие не му е чиста работата. :?

raia338
08-21-2010, 22:36
колко сте спрели,момичето се притеснява и много точно си казва да няма друга вие се правите тука на оригинални :)
ако не си ги качи до обещания ден значи е съмнително ,на живо му кажи да не би някои да не трябва вижда това ? по реакцията ще усетиш ако разбира се каже не го питай защо тогава е обещал и не ги е качил ,толкова ли тряа да е зле да обещае и да не ги качи

didi0804
08-21-2010, 22:55
Опитай се да говориш с него...но ви трябва спокоен разговор

xXxsyndromexXx
08-22-2010, 13:03
Ако ваши приятели/познати/роднити/бившата му не знаят, че сте заедно.. може просто да не иска да знаят. Или не е сигурен във връзката ви и това колко ще издържите.. и да не ги качва напразно.. ндам. -.-


На колко сте? От колко време сте заедно?

точно това и аз мисля..и ебахти истерията..не се обиждай ама тва момче как не ти е теглило една майна като си му бучала така..

bloodfrozen
08-22-2010, 13:33
Джийзъс. Повече от ясно е, че си има друга. ;-)

fenasf
08-22-2010, 14:35
Просто си досадна и го дразниш с глупостите си. :)

Manik96
08-22-2010, 14:42
Май си нямаш работа и тормозиш гаджето си.. :D :D

make_you_mine
08-22-2010, 23:22
Аз като го попитах : преча ли на нещо той се ядоса и каза стига си ми говорила глупости и т.н.

BabyBluee
08-22-2010, 23:37
може би иска анонимност? :D

Auby
08-23-2010, 02:48
Срам го е, че ходите.. знам ли. Имала съм гадже, което пред мене се правеше на ангелче, а всъщност е разправял напред назад, че го е срам да ходи с мен по улиците :) В крайна сметка се разбира.. я си поговори с него.. това държание е гадно.

bebe7o
08-23-2010, 06:24
Оф, ае т'ва е пълната тъпотия. Честно. Не искал вече и т'ва означава, че го е срам от теб, че си има друга приятелка, че ти изневерява и бла, бла, бла. Я, се стегни малко. Ми просто не му се езанимавало тогава бе. То и на мен понякога ми казват "направи еди-какво си", което реално ще ми отнеме 1 мах 2 минути от свбодното време, ама казвам "ааа нееее, сега не ми се занимаваааа, послееее". Стига си се филмирала, иначе ще го издразниш прекалено много с глупостите си. :?

amnessia
08-23-2010, 08:45
Ох тези снимки :lol: с моя сме същата работа :lol: Направил си нови снимки и му казвам прати ми ги и той почва : ааа стига с тези снимки писна ми вече само снимки искаш мрънкало :lol: Ама си ги получавам разбира се , нали съм нахална :D Иначе ,съмнява ме .. някой не иска да ги вижда и си търси оправдание , че ще ги сложи еди си кога . Или не се харесва на тях :)

3oPuTy
08-23-2010, 08:59
Моя преди няколко дена беше качил наши снимки от морето (без да ме е тагвал) и още щом ги видях го помолих да ги махне,защото не се харесвам на тях ... К'во толкова е станало?!
Е ако нямате нито една обща снимка ... Това е кофти.
Ако не сте се отбелязали на "Обвързан с ..." е още по-кофти,но ако е само заради тия снимки ... Не виждам нищо лошо :?

Wednesday666
08-23-2010, 09:39
Ми вариянтите са два според мен - или го е срам, че ходите или просто не се харесва на снимките .. В единия случай е гадно, но съдейки по прочетеното ( от кога сте заедно, различни гардове и т.н. ) смятам, че просто не се харесва на снимките и не иска да ти каже :) Недей да правиш толкова голяма работа за едните снимки, направете си нови, на които да се харесвате и двамата и ги качете и двамата и толкова :)

XheroineX
08-23-2010, 09:42
Има си друга приятелка и просто не иска да се издава с тия тагове :(

:lol: :lol: :lol:

vas4e3to0
08-23-2010, 10:38
Я поговорете и си изяснете всичко. Няма кфо да се крие.. ;]] ;)

xXxScreamxXx
08-23-2010, 19:19
същата 'параноичка' като теб съм ... от най малкото такова нещо бих почнала да си вадя изводите .. странно е наистина не мисля че би било проблем да имате снимки заедно ... ние например сме заедно от 9 месеца и половина и за това време имаме снимки заедно и въпреки това той не си е отбелязал семейното положение... Но все пак това си е само глупавияр фейсбук и няма смисъл от излишни нерви :) :)

lyfche
08-23-2010, 19:37
може просто да не иска да ви виждат другите ..

ShtrudeL
08-23-2010, 19:42
ХАХАХАХАХАХАХХАХАХХАХАХ ХА ХААААА ХААААААХХАХАХАХАХАХХАХАХА АХАХАХАХАХАХАХХААХАХАХАХА АХ
ХАХАХХАХАХА

Ох...

ХАХАХАХАХА! ^^

Я скъсайте по-добре,щото си е махнал таговете.

ХАХАХАХАХАХАХАХХ ОМГ!
Човеко ти си супер зле.
Бива ли да те тревожи нещо толкова глупаво/елементарно?
ХАХАХАХАХАХАХ ох ХАХАХАХА ^^

Pascal
08-23-2010, 19:58
Да не са голи снимки,че само това придава някъв смисъл на простотийте ви с невротичното ти гадже. :)

umri
08-23-2010, 22:47
Качих снимки с приятеля си във facebook,след което той премахна таговете си от тях,аз го попитах защо и той каза,че искал да са си в негов албум,а не в ''снимки с мен''. Аз се съгласих и днес му казах да ги качи,но той отвърна,че сега не му се занимавало с това. Освен всичко друго-аз му казах,че за мен това е глупаво и доста плитко измислено и че ще кача снимките и ще му сложа таговете пак и ако го махне ще има проблем... той се ядоса и каза,че ще ги качи в понеделник,а според мен,както му казах и аз-да ги качи му отнема една минута и не би трябвало да му е проблем да го направи и сега...той нещо се ядоса,но не виждам причина да не качвам снимките ни или пък да не слагам таговете.. що за поведение ??
Хуу, че не съм ти аз приятел. Майните ти бяха гарантирани. Щял съм да си иам проблеми, ако съм махнел таговете :lol: :lol: :lol:

FunkyBoy
08-23-2010, 22:53
да ви имам проблемите :?

GossipGirl89
08-23-2010, 23:03
При нас го имаше същия проблем щото и моя човек не си качва наши общи снимки и в началото много се дразнех и мислех, че ме крие от някого, но сега вече не обръщам внамание, защото разбрах, че той си е такъв... Не обича личния му живот да е на показ и всеки да знае всичко, а фейсбука си е един голям клюкарник... Така че по-добре не се карайте за глупости - дори и да не качи снимките кво ти пука? Важното е, че сте си заедно и ви е хубаво-голяма работа, че няма да има снимки във фейсбук...