PDA

View Full Version : приятелка



katya96
08-21-2010, 12:05
Здравейте!Имах една много добра приятелка с която споделях абсолютно всичко,но сега всичко се промени!Тя се промени .. Отиде за две седмици на село и когато се върна ми разказа какво е правила и т.н. но ми каза,че е започнала да пуши.Там се е запознала с две момичета,които са пушили и тя е решила да пробва и и е харесало и сега пуши!Тя не се държи по дръпнато от мен,пак ми е толкова добра приятелка,пак си ме обича,но не знам мен нещо ме спира да бъда толкова близка с нея,а аз много си я обичам и не искам да я загубя!Сега тя не се вижда с тези две момичета.Кажете ми какво да направя!Как да превъзмогна това,което и се е случило там и да няма нищо,което да ме спира пак да сме толкова близки!

UnkNoWn12
08-21-2010, 12:23
ОМГ...Само тва мога да кажа..Какво като пуши нали ти е фр забога :-o

Djuff
08-21-2010, 12:31
Какъв е проблема че пуши?Това на теб не ти вреди, нали?Много ще е тъпо ако я заебеш само защото ПУШИ :lol: .

4o4ina
08-21-2010, 12:39
Голяма работа,че пуши! :?

LuxurySk0B
08-21-2010, 13:52
това е под влияние на бисквитите барни , вафлата свежест и цитронадата трябва да се пречисрти с мазна баница намазана с глюкоза

Tempest
08-21-2010, 14:06
Какъв е проблема че пуши?Това на теб не ти вреди, нали?Много ще е тъпо ако я заебеш само защото ПУШИ :lol: .

ти май не си чувал/а за термина "пасивен пушач"?

UnkNoWn12
08-21-2010, 14:38
Какъв е проблема че пуши?Това на теб не ти вреди, нали?Много ще е тъпо ако я заебеш само защото ПУШИ :lol: .

ти май не си чувал/а за термина "пасивен пушач"?

Ами всички сме малко или много такива,но да изоставиш приятелка затова ,че пуши ми се струва смешно :)

sm_95
08-21-2010, 17:21
Опитай да поговориш с нея.
Наблегни на това че я обичаш и не ти е приятно да я гледаш как си вреди. Но не се опитвай да я изнудваш, най-много да си съсипете приятелството. Ако това е нейното решение, ти, като една истинска приятелка, трябва да я подкрепиш.

Tempest
08-21-2010, 17:30
тя щом си е наумила, че ше пуши.. няма връщане.. за да се хареса на ония там, е пропушила.. сега да ги откаже и да покаже слабост? КАК ТАКА?!

diksi
08-21-2010, 17:57
Не си и родител на твойта приятелка. Щом е решила да пуши не трябва да я съдиш.. Това е личен избор, това са си нейните бели дробове, това си е нейният ЛИЧЕН живот. Ти като приятелка трбва да си с нея независимо каква е.. Защото хората сме като една банкнота - независимо колко смачкана кална и мръсна е една петолевка, тя пак си остава същата по стойност.

YourFavouriteDrug
08-21-2010, 18:04
След 1-2 години ще придобиеш резистентност към пушачи и ще спре да ти пука... личен опит :D
А и тя пуши само от 2 седмици...сега не е на село и е в различна среда, и сигурно ще спре. Ако проблема не се разреши от само себе си, можете да се разберете да не пуши, когато си с нея.

Tempest
08-21-2010, 23:06
След 1-2 години ще придобиеш резистентност към пушачи и ще спре да ти пука... личен опит :D
А и тя пуши само от 2 седмици...сега не е на село и е в различна среда, и сигурно ще спре. Ако проблема не се разреши от само себе си, можете да се разберете да не пуши, когато си с нея.

на сичките, които говорят за тва, как "тва са си нейните дробове"..

ВИЕ МАЙ НЕ СТЕ ЧУВАЛИ ЗА ПОНЯТИЕТО "ПАСИВЕН ПУШАЧ"?! Не е само за нейните бели дробове...


до цитирания/та - ква резистентност си изградил/а? Да вдишваш дима без да ти иде да се изкашляш? Тва не е резистентност ;)

teddyx33
08-21-2010, 23:11
Пропуши и ти.

туко виж вече дошъл края на света.

miskaprizZ
08-22-2010, 07:51
Ако виждаш че вече на сте толкова близки по-добре я остави...Тя е решила така ,след време ще съжалява...А относно това че вече пуши-неин избор вреди на себе си ... :) :) айде Успех ! ;) ;)

YourFavouriteDrug
08-23-2010, 10:41
След 1-2 години ще придобиеш резистентност към пушачи и ще спре да ти пука... личен опит :D
А и тя пуши само от 2 седмици...сега не е на село и е в различна среда, и сигурно ще спре. Ако проблема не се разреши от само себе си, можете да се разберете да не пуши, когато си с нея.

на сичките, които говорят за тва, как "тва са си нейните дробове"..

ВИЕ МАЙ НЕ СТЕ ЧУВАЛИ ЗА ПОНЯТИЕТО "ПАСИВЕН ПУШАЧ"?! Не е само за нейните бели дробове...


до цитирания/та - ква резистентност си изградил/а? Да вдишваш дима без да ти иде да се изкашляш? Тва не е резистентност ;)

нямах предвид буквално. просто казвам, че авторката като порасне малко, и като почнат да я заобикалят все повече и повече хора пушачи, ще спре да й прави впечатление или да съди хората по това.
и аз мразя цигарения дим, но просто спря да ми прави впечатление...

fenasf
08-23-2010, 11:27
И кво като пуши ? Ти пък почни да се напиваш :)

sapphire5
08-23-2010, 11:50
И кво като пуши ? Ти пък почни да се напиваш :)

:razz: емм да .. :razz:

JustUnforgivable
08-23-2010, 17:31
Зарежи я и отивай да си играеш с куклите! 8)