PDA

View Full Version : Изсветляване на черна коса до сиво рус цвят ;]



inatche
08-21-2010, 12:54
Здравейте... Не знам дали има други такива теми,но исках да ви попитам дали от черна сте си изветлява ли косата до сиво рус цвят . Знаете ли дали има последствия след това.Чувала съм ,че когато подложиш косата си на тва нещо изгаряла адски много.. Естествения ми цвят на косата беше тъмно кестеняв... Опитах се да го изветля но стана оранжево .. и бях типичен Гарфиуд.. беше много смешно. После я боядисах черна.. А сега както ви казах искам да си я направя сиво рус... Ако някой знае нещо да каже моляви.... :oops: :)


И от сега ви казвам без тъпи коментари.. :)

Little_Lady93
08-21-2010, 13:02
От единия кифленски цвят на другия, още по кифленски :smt078
Иначе, да, адски се гори косата и има голяма вероятност или да останеш без или да заприлича на г*з
Аз не бих рискувала

inatche
08-21-2010, 13:13
От единия кифленски цвят на другия, още по кифленски :smt078
Иначе, да, адски се гори косата и има голяма вероятност или да останеш без или да заприлича на г*з
Аз не бих рискувала И защо цветовете да са кифленски ?

Little_Lady93
08-21-2010, 13:40
Защото така се носи всяка кифла може би :razz:
Супер изкуствено е. Не харесвам коси в такъв цвят с оскубани до косъм, заострени в средата вежди, 1 пръст грим отгоре и ... да не продължавам. Просто... не ми харесва. Нищо лично към теб. Но, сигурна съм, че определено повече бих те харесала с естествения ти цвят

Carmen_Kass
08-21-2010, 13:44
Оффф писна ми вече.

Грешката ти е било,че след оранжевото си се направила черна.Оплашила си се от оранжевото.Ама това е нормално- да се получи оранжево/жълто.Бас държа,че със супра(синьо прахче)/блондор си се мацала.Тези неща много скапват косата.Но от 1 път нищо няма да ти стане.

Другата грешка е,че не си разгледала малко темите тук за изрусяване.Писала съм 917489174 пъти.По-добре да се беше разтърсила да си вземеш качествен професионален обезцветител за коса(визирам крема на ЕКS),който е по-малко вреден и по-ефикасен от бабешката супра.Той изсветлява до 7 тона косата...смятай!

След като си придобила оранжев цвят е трябвало да си вземеш тъмно руса боя.За да го покриеш.Демек да имаш пигмент в косъма.И постепено да правиш изсветляването с боя.От един път си е направо магия да станеш почти платинено руса.(направо си е невъзможно)

И сега- взимаш си един римувър да си махнеш черното ла*но от главата.Надявам се да се покаже пак оранжевото.И си намери качествен обезцветител.И след това професионална боя.Тия в магазините са за вече хубаво обработени коси и придобита основа!.

Ако ли не...бягай при фризьор.Дано не те направи още по-зле(виждала съм кофти случаи).
Айде успех!

Fx1
08-21-2010, 16:54
Ти черната боя МНОГО трудно ще махнеш, да не говорим за русо...

Gllory
08-21-2010, 17:00
От единия кифленски цвят на другия, още по кифленски :smt078
Иначе, да, адски се гори косата и има голяма вероятност или да останеш без или да заприлича на г*з
Аз не бих рискувала

Оф като започнете с товааааааааа :-x това било кифленско, онова било кифленско ..кой пък ви научи за тия кифли та само това използвате :shock: хайде пък и за цветовете на косата измисли, че са кифленски тцтцтцтцтц .. черното кифленско, русото кифленско .. ми кое не е?? шареното ли ? :-x леле много се дразня и не мога да се сдържа на такива като теб където са чули един лаф (изтъркващ се вече) и го повтарят за всяко едно нещо ... пфффф


по тематаа .. най-добре отиди на фриз. от който има добри отзиви :)
иначе на скоро едни момичета от моя град се бяха правили от черни на руси ..ама мн светло руси и беше станало, но от фризьoрката знам, че на едното момиче косата му много се съсипала, въпреки че била с мн твърд и хубав косъм .. пък другото момиче е на фриз. дъщерята :D ....

Little_Lady93
08-21-2010, 17:07
к*рвенско устройва ли те? :) :) :)
Грозно е, защото е адски изкуствено. Говоря за гарваново черно и перхидролено русо. А това да се направиш в такова "русо" - за мен това е плъна липса на усет за естетически красивото. А ти както искаш го възприемай :smt051

Gllory
08-21-2010, 17:23
к*рвенско устройва ли те? :) :) :)
Грозно е, защото е адски изкуствено. Говоря за гарваново черно и перхидролено русо. А това да се направиш в такова "русо" - за мен това е плъна липса на усет за естетически красивото. А ти както искаш го възприемай :smt051

а да .. к/рвенско ... ами на някой може да не му отива с кафявии и тн .. а с гарваново черно хаха .. няма да се надпирам .не ме и засяга .. нито съм с гарваново черно, нито с перхидролено русо .. просто ме дразни факта от това, че на всичко казвате кифленско кифленско ..и чак пък вече и на цветовете .... тцтццт русо и черно .. и кафявото ли хаха :lol:

Di
08-21-2010, 17:27
блондор от ряс и после слама завинаги :)

therichbitch
08-21-2010, 19:02
к*рвенско устройва ли те? :) :) :)
Грозно е, защото е адски изкуствено. Говоря за гарваново черно и перхидролено русо. А това да се направиш в такова "русо" - за мен това е плъна липса на усет за естетически красивото. А ти както искаш го възприемай :smt051

ами естествената си ми коса е почти гарваново черна, не си ме виждала, не ме познаваш- кифла ли съм според теб, много сте ограничени :?

Little_Lady93
08-21-2010, 19:07
личи си кое е изкуствено черно и кое не
ако някой не може да направи разлика - лошо за него

bEbsI
08-21-2010, 19:27
Моята коса беше кестенява.Направих се с Гарниер 111 без обезцветяване и веднага се получи цветът , който исках.Води се много,много бежово русо,което не е чак сиво , но мисля,че по - лесно би го постигнала. Но сега с тая черна боя не знам..ако решиш,че ти харесва цветът и снимка ще пусна как ми седи.

LeDa
08-21-2010, 19:50
Моята коса беше кестенява.Направих се с Гарниер 111 без обезцветяване и веднага се получи цветът , който исках.Води се много,много бежово русо,което не е чак сиво , но мисля,че по - лесно би го постигнала. Но сега с тая черна боя не знам..ако решиш,че ти харесва цветът и снимка ще пусна как ми седи.
Безамонячна ли беше боята?

GunSnSteelflowers
08-21-2010, 20:52
к*рвенско устройва ли те? :) :) :)
Грозно е, защото е адски изкуствено. Говоря за гарваново черно и перхидролено русо. А това да се направиш в такова "русо" - за мен това е плъна липса на усет за естетически красивото. А ти както искаш го възприемай :smt051


И що гарвановото черно да е циганско или курвенско ... На жена със светли очи стои страшно добре.. Все едно да наречеш Amy Lee курва :d Набивате се в някви стереотипи мноого яко.. И вярно си знаете едно и само него си повтаряте.

Честно казано за тоя тип русо съм съгласна, че не ми харесва, но косата си я твоя. Обаче като искаш русо си осрала работата като си се стреснала и си я почернила. Всъщност доста разваля косата и ще те принуди да я боядисваш редовно, защото преди да падне русата боя ще приличаш на лисица, сменяща си козината.

bEbsI
08-22-2010, 06:57
НЕ.

iloves3x
08-22-2010, 08:26
личи си кое е изкуствено черно и кое не
ако някой не може да направи разлика - лошо за него
Мога да ти кажа само едно браво от мен. ;) Много си права и точна в думите си. На такива като теб шапка им свалям. :smt023 Както казваш естественият цвят си е най-хубав!

axlbaby
08-22-2010, 09:46
Ако си с боя в момента най-добре ще е да отидеш при фризьор за да не съсипеш косата си.Той ще знае най-добре какво да направи.

Момичето не ви пита за мнението си кое е курвенско и кое не.На всеки човек му харесват различни неща. И не може да слагате под общ знаменател всичко и всички. Човек не се опеделя от цвета на косата,а на наща възраст всеки иска да експериментира с външния си вид в което не намирам нищо лошо. Евала на хора които не се боят да минават от една крайност в друга :)

Sintya
08-22-2010, 09:48
Ако си се боядисвала с черно, по добре си вземи римувър но безамонячен. След това окислител, който примесваш към шампоана.
И слагаш боя, но най добре при фризъор.
Все пак, недей. Махни си черното, но изчакай няколко месеца преди да се боядисаш. Много, повярвай ми, много ще си изгориш косата.

inatche
08-22-2010, 19:02
Благодара Ви за мненията... :) Не уточних това,че черния цвят подщи е паднал от косата ми... Сега надоло е червен... ама не е лошо .. :D Мен ме радва...Сега мисля да почакам.. И ще ида в Хасково има един страшен фризиорски салон Студио 3 се казва (който е от Хасково сигорно се сеща ) И ще видим какво ще стане :)

maimunche1
08-22-2010, 19:36
Как може да прибягвате до такива промени Сами..вместо да отидите на фризьоор...Отиди в студио, където има КОЛОРИСТ... който специално се занимава с цветовете...

Bonita1991
08-23-2010, 09:18
Edna moq priqtelka sa6to se boqdisva6e v 4erno i re6i 4e iska da e rusa :) Tova nemoje da stane ot purviq put :) znam go ot edna profesionalna friziorka i e napulno normalno da stane6 rijava purviq put :) Kogato tazi mi priqtelka se navi da stava rusa xode6e na frizior prez opredelen period neznam kak sa se razbrali s friziora i q pravexa postepenno na ki4uri :) Ako ne jelae6 da se razigrava6 tolkova trqbva pak da ima6 malko turpenie za6toto ne stava ot purviq put :) no da znae6 4e kosata 6te se poizto6ti dosta :) nadqvam se da sam ti bila polezna :)

inatche
08-23-2010, 09:39
Отказвам се хора.... :D :D :D :D Ей ся говорих с доста мой познати и ми казаха ,че черния цвят ми седи най-доре дайе по-добре от естествения ми... Така че никакви русии... цветове.. :)

anonimchetou
08-23-2010, 09:56
Преди седмица и аз реших от черна да се правя златист шоколад или нещо от сорта.. И на коса боядисвана черна преди 2 седмици ,намацах Блондор и очаквах косата ми да стане оранжева както и преди е ставало.. ама много слабо . Блондор-я явно е слаб.. трябваше да сложа супра. Сега косата ми в корените е кафява и си има кафяви отенъци.. ама аз след Блондора се намацах и с много светло русо.. И така. Не стана както очаквах,трябваше да си сложа супра.. И мога а ви кажа ,че косата ми е в много добро състояние.. Даже мисля неска да повторя..

Gllory
08-23-2010, 20:03
Анонимче, Инатче дайде някоя снимка да ви видим де 8-)
дали пък не съм любопитна :lol: мн ми е инт на Анонимчето как ли й е станало след тези изсветлявания ?! :)