PDA

View Full Version : Въпрос =)



KaLpaZanKaaa
08-21-2010, 13:43
Здравейте :) ! Тази година ще съм 7-ми клас и искам да ви попитам много ли е трудно...? И по-точно математиката много ли е трудна в 7-ми клас защото на мен хич не ми се отдава... 8-) Също така и химията и физиката трудни ли са защото от тази година ще ги уча отделно...И моля без излишни и злобни коментари... :?

LuxurySk0B
08-21-2010, 13:49
ако използваш силата на мазната баница която е намазана с глюкоза няма да е трудно също и мелница и луканка с мед . тази зима е под знака на миксера , което означава , че жълтата каруца без колело губи силата си докато комплекта влючващ 2 кашона бисквити барни , вафла свежест и 2 литра цитронада увеличава своята .

Tempest
08-21-2010, 13:50
много ше е трудно, да.. ше повтаряш сигурно 3 години..

и като ти е трудно, просто си вдигнала ръчички и си казала "не мога".. Щом за 7ми клас питаш трудно ли е, представям си 10-11 кво ше прайш :?

fenasf
08-21-2010, 13:53
Бори се, минала си половината, ще се справиш :)

persii
08-21-2010, 13:54
Не е особено лесно .. 2/3 от матемтиката е геометрия .. и аз имах проблеми с математиката, но курсовете ми помогнаха (Веди) . Физиката не е толкова трудна, но от химията ако не схванеш от началото - нататък си труп .. :D Не искам да те плаша, стига да учиш усилено - ще успееш :)

KaLpaZanKaaa
08-21-2010, 13:55
много ше е трудно, да.. ше повтаряш сигурно 3 години..

и като ти е трудно, просто си вдигнала ръчички и си казала "не мога".. Щом за 7ми клас питаш трудно ли е, представям си 10-11 кво ше прайш :?

Не съм дигнала ръчички... :? Нито съм казала не мога...просто питам!

UnkNoWn12
08-21-2010, 14:53
Ами при всеки е различно,почти всички казват,че физиката е по-лесна от химията,но при мен е точно обратното.Биологията е супер лесна,даже интересна :D А математиката-специално според мен всичко зависи от учителя,но всичко се постига с упоритост,разбира се :)

diksi
08-21-2010, 18:18
Химия, физика, биология - все учени предмети още от 4-5 клас под формата на раздели във учебник "Човекът и природата". Единственото затрудняващо нещо в математиката е, че един урок се взима един ден на следващия правите упражнения и на третия ден взимате нов урок - таа КОЙ РАЗБРАЛ, РАЗБРАЛ =))

Lucho
08-21-2010, 18:20
Мда, в общи линии е трудно в 7 клас. Математиката не е китка за мирисане, ако не ти върви. НО с постоянство - ще стане работата. :)

MattFTW
08-21-2010, 18:26
Отначало по математика изкарвах по 4,5, но след 2 срок всичко стана мешеница .. само геометрия и си е*@ майката .. по химия от начало пак изкарвах 4,5, но като почнахме с уравненията и т.н. ... по биология бях много зле .. ще учите 3 царства мисля, че бяха гъби животни и растения .. за животните и растенията направо ми падна главата .. абе ще се оправиш все някак, щом аз завърших 7 клас :D после в 8 ще си отдъхниш ..

SmilezZz
08-21-2010, 19:13
Не е толкова трудно,както го изкарват и другите..
Но това си си зависи и от теб..
На мен Физиката въобще не ми беше интересна..
Химията е лесна,стига да я схванеш..Както е и с математиката..

vanity23
08-21-2010, 19:46
ами на мен мн ми се отдава геометрия и затова математиката беще мн лесна за мен химята е скучна но лесна а физиката ......... можеш да заспиш но е лесно ако помниш формули :D :D :D :D :D :D :D :D

elito0o0o0
08-21-2010, 19:59
Малеее, "ужас" е ти казвааам!! :shock: :shock: :( Много е "трудно", "ужас"... !!




По Литература нищо не правех, както и по Български (е, тук съм си природно умна 8-) ) и изкарвах високи оценки - 5, 6, тук-таме някоя и друга 4-ка (рядки случаи)
По Биология материала е интересен и лесен, същото се отнася и за Химията. ( с кеф слушах в час ). Не съм учила. ( и там съм си природно умна.. к`во да направя, че ми се отдава.. 8-) )
По Математика.. хм, к`во да ти кажа.. лесно е, много при т`ва... 8-)

Абе, к`во ли съм тръгнала да ти обяснявам?!... :lol: 7-ми клас ако не можеш да го изкараш.... к`во остава за 8-9... :?

Материала по Физика не е труден, също...

Абе, ти все едно ще почваш 1-ви клас.. трудно ли е? Зависи кои предмети ти се отдават и са ти интересни, дали учиш и т.н.... Аз примерно ненавиждам История... т`ва като го погледна иии... като знам в учебниците как от Хан Аспарух се стига чак до Георги Първанов... учителките ми бяха едни заспали... на нищо не ни учеха, стимол никакъв.. То това днешното учители ли са? Та тя учителката по-тъпа от ученика.. А като знам примерно, че има учителки по музика, които като ти запеят ии.... ти иде да скочиш от прозореца.. 8-)

....... . . .. ............ . ............ :)

iiordanova
08-21-2010, 20:08
Не е трудно , ако учиш ще видиш , че е лесно.
По БЕЛ е лесно .. малко повече учене , ако не ти се отдава.
По МАТ е малко по-трудно , но ще свикнеш. Не е чак толкова сложно.
По Физика - имаше само няколко урока , които ми бяха интересни. Иначе като цяло Физиката не ми беше интересна.
По Химия - там сигурно ще ти хареса. Интересни неща..
По Биология - същото , на мен ми беше лесно и интересно .. (:
По История - не бях отваряла учебник цяла година и завърших с 6 по История. 8-)
По География - малко е трудна Азия , но не е чак нещо толкова сложно. (:
Като се замисля , няма нищо трудно. За мен 7-ми клас беше най-хубавата ми година с класа и т.н. (:

xWandereRx
08-21-2010, 20:10
ами трудно ще е, ако не учиш...

ellzz
08-21-2010, 20:18
Сега бях 7ми клас. На мене физиката ми беше най-трудния предмет . Химията от началото не я чатках ама втория срок се стегнах и ми стана ужасно лесна. За математиката няма да се притесняваш, стига да знаеш формули а-у всичко ще ти е лесно. : )

gab1tyrulz
08-21-2010, 20:27
Еми нз дали ще ти е трудно тъй като не те познавам и сякои човек е различен но лично на мен математиката ми беше горе/долу трудничка а химията и биологията са лесна ама физиката е много гадна и трудна поне за мен :)

Tempest
08-21-2010, 23:08
7-ми клас ако не можеш да го изкараш.... к`во остава за 8-9... :?

и за 10 и 11.. 7ми даже не го усетих как мина.. а миналата година, с извинение, ми се е*а майката да мисля.. щото повечето ми предмети са свързани с мислене, не с учене :)

Inn0cenCe
08-22-2010, 09:15
Миналата година бях 7ми клас, и не е толкова трудно колкото всички казват. Само гледай да следиш материала, защото ще имаш "НВО" в края на годината (мисля, че си имала и миналата). Математиката не е толкова трудна, а физиката и химията, както и биологията лично на мен ми се отдават, така че не мога да кажа :) . Успеха ми беше 5.75 - не е малко ;дд.

mimssss
08-22-2010, 13:22
Не е особено лесно .. 2/3 от матемтиката е геометрия .. и аз имах проблеми с математиката, но курсовете ми помогнаха (Веди) . Физиката не е толкова трудна, но от химията ако не схванеш от началото - нататък си труп .. :D Не искам да те плаша, стига да учиш усилено - ще успееш :)
+ : )

sunsunsunsun
09-07-2010, 08:26
хаха ако от сега го мислиш тва дали 7-ми клас ще ти е трудно за по горните класове незнам :Д не е чак толкова малко повече сядай да учиш по предметите но и си излизай с приятели не забравяй да учиш само

student456
09-07-2010, 08:39
Лично за мен ученето не беше изобщо трудно.