PDA

View Full Version : Какво мислите за този лаптоп



transformable
08-21-2010, 15:12
ASUS K50IJ-SX263L


В понеделник възнaмерявам да си го купя . Какво мислите ще тръгват ли игри като PRO EVOLUTION SOCCER 2010 ? И NBA 2010K

Ще го ползвам за : Филми , музика , игри и чат

doomkillerr
08-21-2010, 15:56
Добре ми се струва лаптопчето, като за игрите предполагам ще вървят, ама няма да са много красиви... Като гледам видео картата е с 64MB собствена видео памет! :)

transformable
08-21-2010, 16:31
Добре ми се струва лаптопчето, като за игрите предполагам ще вървят, ама няма да са много красиви... Като гледам видео картата е с 64MB собствена видео памет! :)Доом , взимам точно този по причината че ще го взимам от VIVACOM , ще си подновявам договора , та реших и да се възползвам . До колкото гледах този е най добър . Другите са c по стари процесори . Какво имаш предид с \" много красиви \" ?

Jus7DreamBoy
08-21-2010, 16:56
Добре ми се струва лаптопчето, като за игрите предполагам ще вървят, ама няма да са много красиви... Като гледам видео картата е с 64MB собствена видео памет! :)Доом , взимам точно този по причината че ще го взимам от VIVACOM , ще си подновявам договора , та реших и да се възползвам . До колкото гледах този е най добър . Другите са c по стари процесори . Какво имаш предид с \" много красиви \" ?

Може би има предвид че графиката няма да е перфектна :)

mlakniwe2
08-21-2010, 17:12
Видеокарта 64MB? :shock: Не знаех, че още се произвеждат такива

пп: Забрави за новите игри!

transformable
08-21-2010, 17:53
Добре ми се струва лаптопчето, като за игрите предполагам ще вървят, ама няма да са много красиви... Като гледам видео картата е с 64MB собствена видео памет! :)Доом , взимам точно този по причината че ще го взимам от VIVACOM , ще си подновявам договора , та реших и да се възползвам . До колкото гледах този е най добър . Другите са c по стари процесори . Какво имаш предид с \" много красиви \" ?

Може би има предвид че графиката няма да е перфектна :)Не ми трябва перфектната графика . Важно е да не забива / лагва :o

transformable
08-22-2010, 18:05
:-)

DarkAngelOfHope
08-22-2010, 23:18
Тая видео карта може да и се share-ва до 1700+ MB (колко е там стандарта не ми се смята), не че има особено голям смисъл да се share-ва толкова :)

btw и аз искам да си взема нещо от тия промоции ама изчаквам още ... може да пуснат някой лаптопче 12" трябва ми за работа на мен :)

transformable
08-23-2010, 08:18
Благодаря на всички. Взех лаптопа, знаете ли колко трябва да го зареждам ?
:-)