PDA

View Full Version : проблеми с родителите



marto4e
08-21-2010, 18:49
zna4i . moite roditeli sa mnogo do dobri no ponqkoi put me vadqt ot relsi zna4i nai redovno me nakazvat bez kompiuter i ne moga da turpq ve4e za nai malkoto me nakazvat no ne e da me nakajat primerno da stoq s vdignati rade 3 ,4,5 4asa ami bez komputer predpo4itam da mi tro6at glavata ot kolko da sam bez komputer az sam admin na edna igra nare4ena lineage i e mnogo vajno da si upravlqvam servera no kak kato ne moga da se doblija do kompa :@ :@ :@ molq vi se ako nqkoi ima takav problem da mi pi6e za6tot nqkoi den na ba6ta mi skapaniq komputeer 6te hvur4i ot 6-tiq etaj PLS Help :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

значи . моите родители са много до добри но понякои път ме вадят от релси значи най редовно ме наказват без компютър и не мога да търпя вече за най малкото ме наказват но не е да ме накажат примерно да стоя с вдигнати раде 3 ,4,5 часа ами без компютър предпочитам да ми трошат главата от колко да съм без компютър аз съм админ на една игра наречена линеаге и е много важно да си управлявам сървъра но как като не мога да се доближа до компа :@ :@ :@ моля ви се ако някои има такъв проблем да ми пише защот някой ден на баща ми скапания компютеер ще хвърчи от 6-тия етаж ПЛС Help :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Кирилицата е задължителна.
Ако имаш трудности, ползвай това- http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php
kalpazanka

Hipitooo
08-21-2010, 19:06
стегни са уе на колко си на 13 или си геймар маниак ...И в двата случая явно няш повече от 13 или 14 години толкова ли неможеш да им се наложиш ...пък и зарежи ги тея игри няма нищо по ужасно от това някъв дето е вманиечен и по цял ден цъка WOW мол и тем подобни може и за тва да те наказват без компютър че да може да видиш истинския свят :D

sasha_90
08-21-2010, 19:17
Чуваш ли се?Щял да хвърчи компютъра и какви ли не други глупости.Стегни се.Щом те наказват има за какво.Не,мен не са ме наказвали по този начин,поради единствената причина,че съм била кротка.Не ми се е налагало да хвърлям компютъра.Само отвреме навреме са ме наказвали с вдигнати ръце,но пак повтарям-беше рядко.

MidnightTornado
08-21-2010, 20:25
За какво толкова те наказват? Излез малко навън, прочисти си мозъка от тези игри :-o

LipSy
08-22-2010, 11:09
[size=1] za6tot nqkoi den na ba6ta mi skapaniq komputeer 6te hvur4i ot 6-tiq etaj [/b][/color]

Ей тука вече ме разби!!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Наистина се засмях! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Ти се стягай, защото с тея твоите игрички не без компютър, ами и без 6-ти етаж може да останеш! :lol: :lol: :lol:

nyxu
08-22-2010, 14:01
Зарибеееееееен :grin: :lol: