PDA

View Full Version : Съвет за филм



BakuTo
08-21-2010, 20:21
мисля в идната седмица да отида с гаджето на кино,като искам нещо по-романтично...Мислех си за новия Здрач филм-тя ги харесва но като му четох резюмето пишеше че ще имам много екшън,а това не ме устройва...някой ако го е гледал да каже дали става за туй-онуй или пък да предложите друг?

w0sh
08-21-2010, 20:22
Да. Здрач е пълен с Екшън. (ако под екшън разбираш безсмислени сцени с индианци без ризи и блещукащи типове)

w0lf
08-21-2010, 20:23
sparkle sparkle
ако харесва останалите филми и книги много ясно че ще хареса и този щото там са и любимите герой
sparkle sparkle

BakuTo
08-21-2010, 20:25
sparkle sparkle
ако харесва останалите филми и книги много ясно че ще хареса и този щото там са и любимите герой
sparkle sparkle
аз нямам мнение за тях,просто ако можете да предложите някой подходящ.... (нали се сещате колко ще гледам) :razz:

zlonamerena
08-21-2010, 20:35
защо не някой романтичен филм? има толкова хубави филми..
The Notebook /Тетрадката
P.S. I Love You (П.С. Обичам те)
Love Actually (Наистина любов)
Serendipity (Знак на съдбата)
Sex and the City (Сексът и Градът)
Message In A Bottle (Писмо в бутилка)
You’ve Got Mail (Имате поща)
Love in the time of Cholera (Любов по време на холера)
Unfaithful (Изневярата)

:) :)

BakuTo
08-21-2010, 20:36
защо не някой романтичен филм? има толкова хубави филми..
The Notebook /Тетрадката
P.S. I Love You (П.С. Обичам те)
Love Actually (Наистина любов)
Serendipity (Знак на съдбата)
Sex and the City (Сексът и Градът)
Message In A Bottle (Писмо в бутилка)
You’ve Got Mail (Имате поща)
Love in the time of Cholera (Любов по време на холера)
Unfaithful (Изневярата)

:) :)

мерси МНОГО.А значи какво казвате-здрача става ли?

ElinoOor
08-21-2010, 20:36
о,да.. Сексът и градът е много романтичен филм :smt040

Neutral
08-21-2010, 21:14
,,Отсреляй бившата" също си е готин ,ама има екшън ..

ScarletBite
08-21-2010, 21:51
Здрача е боза. Цялата шибана поредица е боза - нищо, че имам и четирите книги изредени на лавицата над главата ми. :)
От трита филма, новият е най-слаб. Въобще не се занимавай! По-добре си го дръпни от Замунда и виж за какво става въпрос, преди да дадеш пари за кино. :)

GossipGirl89
08-21-2010, 21:54
w0sh, надявам се че няма да имаш нищо против да си сложа поста си за подпис :D Просто кърти :lol:

А иначе Здрач наистина не струва, поне новата част.

Smrazqvashta
08-21-2010, 22:00
Авторе какво трябва да значи филмът да става за туй, унуй? :-o
Ако смятате да правите секс в киното, какво ти пука какъв е филма? :shock:

По въпроса препоръчвам "Killers".

Antoniq95
08-21-2010, 22:34
"Незабравимата" (A Walk to Remember)
"Тя не ми е по джоба" (Shes.Out.Of.My.League)

jo0zy
08-22-2010, 07:21
мисля в идната седмица да отида с гаджето на кино,като искам нещо по-романтично...Мислех си за новия Здрач филм-тя ги харесва но като му четох резюмето пишеше че ще имам много екшън,а това не ме устройва...някой ако го е гледал да каже дали става за туй-онуй или пък да предложите друг?

щом е фен значи може и да е гледала вече 3-тата част питай я ей така между другото та за филмите мисля, че на който и да е можете да направите "туй - онуй " :lol: :lol: имам предвид който и да е романтичен

LuxurySk0B
08-22-2010, 07:25
Beauty and the Briefcase "Бизнесът на влюбването"

UnkNoWn12
08-22-2010, 08:08
Лично,на мен Затъмнение не ми се струва най-подходящият избор за романтичен филм,но щом ги харесва,по-добре стреляй на сигурно.А и екшъна въобще не е толкова много.

Josefinne
08-22-2010, 10:55
За съжаление дори ходих на предпремиера, да гледам Здрач и останах ужасно разочарована. Има голяма вероятност и тя да остане разочарована от филма, още повече, че вече го качиха в Замундата. Но мисля, че идеята тук е, да се покажеш много печен и добричък пред мацката. Моето предложение е да я оставиш да избере сама филма. Така ем , ако е тъп ти няма да си виновен за избора, ем ще спечелиш плюс точки за това, че си толкова великодушен и отстъпчив, че си й дал да си избере тя, а ти самоотвержено си се съгласил. Надявам се, че разбираш тънкала уловка :) Иначе смятам, че и Отстреляй бившата беше тъп. Аз лично страшно много харесах "inception"

BakuTo
08-22-2010, 13:12
За съжаление дори ходих на предпремиера, да гледам Здрач и останах ужасно разочарована. Има голяма вероятност и тя да остане разочарована от филма, още повече, че вече го качиха в Замундата. Но мисля, че идеята тук е, да се покажеш много печен и добричък пред мацката. Моето предложение е да я оставиш да избере сама филма. Така ем , ако е тъп ти няма да си виновен за избора, ем ще спечелиш плюс точки за това, че си толкова великодушен и отстъпчив, че си й дал да си избере тя, а ти самоотвержено си се съгласил. Надявам се, че разбираш тънкала уловка :) Иначе смятам, че и Отстреляй бившата беше тъп. Аз лично страшно много харесах "inception"
мерси много :)

fenasf
08-22-2010, 14:42
Абе води я на Здрача ве