PDA

View Full Version : Любов + егоизъм = ?



ElinoOor
08-21-2010, 20:24
Наскоро имах една любовна драма,с един доста егоистичен младеж. И както гледах началната страница и статията 'Можем ли да живеем с егоист ?',реших да направя тази тема.

Какво мислите вие,ако се влюбите в човек притежаващ това не чак толкова хубаво качество,ще се откажете ли?
Аз например точно това направих,просто защото видях,че с толкова себичен човек не може да има разбирателство.

Ами ако и двамата във връзката са егоисти,какво се получава? Могат ли да просперират отношенията между такива хора?

:arrow:

w0lf
08-21-2010, 20:26
без секрефеси(дет викаше стоичков) не става нищо

Backspace93
08-21-2010, 20:28
Сички сме прикрити егоисти! O:) Лека нощ, деца :smt010

zlonamerena
08-21-2010, 20:29
аз не бих търпяла егоист до мен.. незнам ако се съберат двама егости.. колко ще е забавно от страни :( но има всякакви хора.. за жалост ..

w0sh
08-21-2010, 20:29
Нездраво е да не си егоист.

SuNsEt
08-21-2010, 20:30
Аз съм си егоист,но в момента съм с момче,за което давам толкова много...И...егоизъмът ми не се проявява особено често.Въпреки,че го има,но си го държа в мен,все пак той не е длъжен да ми слуша глупостите.

А колкото до това дали двама егоисти биха могли да са заедно,това е равно на "Два остри камъка брашно не мелят". :)

scheni
08-21-2010, 20:31
в какво точно се изразява егоизма му?
То е вярно че всеки е егоист time to time . Аз в една връзка винаги примерно се чувствам зле ако не ми обръща вни8мание известно време или има приятелки момичета. Това дали е егоизъм :?

Whoopdedoo
08-21-2010, 20:31
без секрефеси(дет викаше стоичков) не става нищо

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ту партс


Иначе, да, без компромиси (които са може би най-важното в една връзка), не може.

Hilary_
08-21-2010, 21:07
Зависи до колко го има този егоизъм .. :-o

LuxurySk0B
08-22-2010, 05:35
= любоизъм

soul1199
08-22-2010, 06:53
то всичко е до хората и тяхните отношения един към друг,аз например не съм попадала в такава ситяция и нз дали бих го изтърпяла

kalina90
08-22-2010, 09:33
Зависи до колко го има този егоизъм .. :-o

GossipGirl89
08-22-2010, 09:48
Зависи в каква степен е тоя егоизъм и в какво точно се изразява. Ако например момчето мисли единствено за себе си и не се съобразява по никакъв начин с мен и желанията ми не бих го търпяла, но и не бих се сърдила ако да речем в момента не ми е обърнал внимание, защото си има някаква ралота или е предпочел днес да излезе с приятели, вместо с мен :)

А колкото до двама егоисти на куп - според мен такава връзка е невъзможна, защото всеки ще гледа само себе си и по никакъв начин няма да прави другия щастлив.

SunShinePearl
08-22-2010, 13:46
Аз съм си егоист,но в момента съм с момче,за което давам толкова много...И...егоизъмът ми не се проявява особено често.Въпреки,че го има,но си го държа в мен,все пак той не е длъжен да ми слуша глупостите.

А колкото до това дали двама егоисти биха могли да са заедно,това е равно на "Два остри камъка брашно не мелят". :)
и аз мисля така и аз си падам егоистка но ако много държа на даден човек не се проявява често

fenasf
08-22-2010, 14:25
Ако не си егоист, не си в ред.

Valento
08-22-2010, 15:22
ако ме задушава няма начин ! :grin:

Dyvkaaa
08-22-2010, 15:35
Всеки гледа да огуди първо на себе си това не го прави огромния егоист,но щом изискваш нещо от човека до теб,а ти не даваш това от което той има нужда тогава отношенията стават по-оптегнати

RomantiCBoY
08-22-2010, 19:48
= любоизъм
Ае братле, ок напомпал си се, кога най- после ще спреш да се фукаш, че ми умръзна да ти гледам тъпата физиономия и да се правиш на корав и какъв ли още не ....
По темата: Ако се обичат и се харесват значи си пасват, а ако си пасват ако ще и най- големите егоисти да са няма проблем. Така мисля Аз :)

mimka1912
08-22-2010, 20:21
Аз лично си обеснявам егоизма като някакво чувства за самосахранение. Всички имаме чувство за самосахранение, защото това е заложено в същността ни. При някои то е по-засилено, при други не. Не бих търпяла някой голям егоист до себе. Аз съм готова да изпълнявам желанията на човека до себе си, но ако не усетя същото от другата страна се ядосвам.