PDA

View Full Version : Въпрос за свършването



TimeForHeadShot
08-21-2010, 20:47
Искам да ви питам нещо,малко необичаен въпрос.(Това няма нищо общо с мен,просто ми стана интересно).Значи ако с една жена решите да си направите дете и правите секс и мъжът свършва в жената не един път т.е при всеки акт мъжът свършва в жената,това може ли да повлияе на нещо свързано с бременността.Надявам се да сте ме разбра ли.

6sense
08-21-2010, 20:50
не може

TimeForHeadShot
08-21-2010, 20:53
А на нещо друго може ли да повлияе?Грешно ли е ако се направи така?

Ice_b0x
08-21-2010, 21:00
Грешно е , при всяко свършване броят на зародишите в жената се увеличават. Ти как мислиш, че се раждат тризнаци,четиризнаци,петзн аци и тн...

На теб приятно ли ще ти е докъто си спиш да те ръчкат с кремвирш в ухото 8-)

zority7
08-21-2010, 21:00
не може на нищо да повлияе нито на плода нито на нещо др :)

TimeForHeadShot
08-21-2010, 21:04
Грешно е , при всяко свършване броят на зародишите в жената се увеличават. Ти как мислиш, че се раждат тризнаци,четиризнаци,петзн аци и тн...

На теб приятно ли ще ти е докъто си спиш да те ръчкат с кремвирш в ухото 8-)


Аз имам в предвид не след като е бременна жената.Пример: Мъжът свършва днес,утре пак,другия ден пак.Има ли последствия и какви са те?

drakon44
08-21-2010, 21:25
Грешно е , при всяко свършване броят на зародишите в жената се увеличават. Ти как мислиш, че се раждат тризнаци,четиризнаци,петзн аци и тн...

На теб приятно ли ще ти е докъто си спиш да те ръчкат с кремвирш в ухото 8-)
добре добре това вече ме разби 8-) :lol: :lol: :lol: :lol:
По темата:ХОрата казват че е полезно ти :razz: :lol:

FreakBitch
08-21-2010, 21:28
Грешно е , при всяко свършване броят на зародишите в жената се увеличават. Ти как мислиш, че се раждат тризнаци,четиризнаци,петзн аци и тн...

На теб приятно ли ще ти е докъто си спиш да те ръчкат с кремвирш в ухото 8-)

е това, че мъжът ще свърши веднъж в жената, не означава, че тя веднага ще забременее.. за да е грешно да свършва там отново..

не мисля, че има нещо грешно в това... хората правят така с месеци докато стане бебчето и едва ли разбират точно в кой ден е станало, ако практикуват всяка вечер например. Практика, практика, практика.. до момента в който жената усети, че ''там има нещо''.. ии край на купона.. :D
бек то кондомс... ор шепичка.. :D

FunkyBoy
08-21-2010, 23:00
да, ще роди стознаци :P

Princessani
08-21-2010, 23:42
Грешно е , при всяко свършване броят на зародишите в жената се увеличават. Ти как мислиш, че се раждат тризнаци,четиризнаци,петзн аци и тн...

На теб приятно ли ще ти е докъто си спиш да те ръчкат с кремвирш в ухото 8-)


Аз имам в предвид не след като е бременна жената.Пример: Мъжът свършва днес,утре пак,другия ден пак.Има ли последствия и какви са те? Не.Няма да има последствия,освен ,че в един от опитите ще забременне.Ти да не си решил да си правиш бебче :D

TimeForHeadShot
08-22-2010, 00:53
Не,просто ми стана интересно и реших да питам.

maistorluk
08-22-2010, 23:26
Грешно е , при всяко свършване броят на зародишите в жената се увеличават. Ти как мислиш, че се раждат тризнаци,четиризнаци,петзн аци и тн...

На теб приятно ли ще ти е докъто си спиш да те ръчкат с кремвирш в ухото 8-)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

По темата: Мисля че няма нищо нередно

t0d1t0
08-23-2010, 07:58
Ходете на училище............................

DarthLord
08-26-2010, 09:15
мисля че не може... само може би е по-голяма вероятността да роди жената близнаци...

rali4ka1
08-26-2010, 09:21
Грешно е , при всяко свършване броят на зародишите в жената се увеличават. Ти как мислиш, че се раждат тризнаци,четиризнаци,петзн аци и тн...

На теб приятно ли ще ти е докъто си спиш да те ръчкат с кремвирш в ухото 8-)
:razz: Ти четеш ли се какво пишеш?Според твоята логика ако мъжът се празни по два пъти на ден в продължение на 30 дни,жената трябва да роди 60 деца.Е те такава глупост не бях чувала.Когато се правят опити за деца е препорачително да се прави секс всеки ден.