PDA

View Full Version : Антивирусна?



honey91
08-21-2010, 21:12
Здравейте, IT специалисти!Искам да ви попитам дали има някаква антивирусна програма,която хем да е надеждна хем да не натоварва компютъра,защото паметта ми е дефицитна .Искам да я използвам за Asus eee (notebook) 4 Gb+4 Gb карта памет.Благодаря за съдействието!

doomkillerr
08-21-2010, 22:03
Аз препоръчвам аваст версия 4,8 :)

honey91
08-22-2010, 12:39
Много благодаря за бързия отговор!Свалих си въпросната програма и за да я инсталирам започнах remove на старата(AVG Free 8,5),ноо когато процеса стигна до едно ниво ми изписа uninstall failed->error:action failed for directory scanlogs:setting directory access и до там :( .Та сега не знам какво да направя тъй като компютрите не са ми силна страна.Затова моля отново за помощщ!

gab1tyrulz
08-23-2010, 10:36
Като премахна предишната Аваст махна ли я от Премахване/Добавяне на програми и ресна ли компютъра след това?

Lucho
08-23-2010, 18:44
ЗА да изчистите правилно старата антивирусна, ако примерно в момента имате НОД, реснете компютъра, натиснете F8, стартирайте Windows в save mode. Препоръчително е да сте свалили новата антивирусна. Дръпнете кабела на нета. Свалете изчистващ туул от интернет за съответната антивирусна /нод в нашия случай/. Инсталирайте новата след като изчистите старата. Реснете компютъра. Би трябвало да имате нова антивирусна :)

honey91
08-23-2010, 20:34
Оууу страхотно, получи се!Много Ви благодаряяяяяя :grin:

sp33der
08-23-2010, 22:25
Аз препоръчвам аваст версия 4,8 :)
+1

MegaAlexcho
08-23-2010, 23:56
av-comparatives. org

Тук можеш да погледнеш резултатите от тестовете на по-известните Anti-Virus програми.Аз лично съм с 2 ръце за Avira AntiVir Personal - Free Antivirus. :)

koko95
08-24-2010, 15:21
сложи си Panda Internet Security for Netbooks
Maximum protection against all kinds of threats

Panda Internet Security for Netbooks allows you to get the most of your Netbook for any offline or online activity, like shopping and banking online, with total peace of mind and without any interruption. It protects you from viruses, hackers, online fraud, identity theft and all the other known and unknown threats.

In addition, it keeps your inbox spam-free, and allows you to browse the web privately and securely with the entirely new Panda Safe Browser. With the Parental Control, your children can browse the Internet safely.

Maximum protection against all kinds of Internet threats with Panda Internet Security for Netbooks.


Key features:


Antivirus
Firewall & Identity Protect
Anti-Spam & Parental Control
New! Multimedia/Gaming Mode
New! Home Network Manager
Plus! Safe Browser (Sandboxing)




http://www.pandasecurity.com/homeusers/solutions/internet-security-for-netbooks/

Reaper93
08-24-2010, 15:26
Защо във всяка тема за антивирусни, ти казваш няква ши*ана "Панда"?
Не разбра ли, че никой няма да я сложи?

gab1tyrulz
08-24-2010, 19:35
Защо във всяка тема за антивирусни, ти казваш няква ши*ана "Панда"?
Не разбра ли, че никой няма да я сложи?


Хах :D аз даже не съм чувала за тази Панда ,а иначе знам половината антривирусни и повече :D :D :D