PDA

View Full Version : поредния въпрос



FakeProfil
08-22-2010, 05:53
Има едно момиче което ми харесва , живее до нас , виждам я някой път вечер като излезе на терасата ( на около 20м сме) и навън също я виждам обаче ние не се познаваме само по физиономия. И въпроса ми е кво трябва да и кажа да се завърже някав разговор щото не мога така директно да я питам имам ѝ скайпа ама в доста теми хората казват , че скайпа не е мн удачен вариант . Срамежлив съм ама ако някой ми каже кво да кажа ще съм по- уверен.

до сега не съм се запознавал с момиче и трябва да съм подготвен

COTU
08-22-2010, 06:04
100% няма да го направиш, `щото пак ще се притесняваш, но...
Пишеш по скайпа:
"Имаш ли днес какво да правиш?".
Ако ти отогови с "да" - кофти.
Ако ти отговори с "не" - каниш я на кафе. На кафето почвате да тровите даскалите, лицемерите, предателите, всичко, за което се сетиш. После почвате да си говорите за приятелството, за целта на живота, за музика и филми, такива глупости. След 2 дена излизате пак, почвате да си говорите за литература, любов, пак таква глупости. На третото излизане я целуваш, а след един месец правиш тема "Свърших в нея без презерватив, моля помогнете".

soul1199
08-22-2010, 06:51
като си толкова срамежлив,просто й пиши по скайпа,ама първо да се сети,кой си :D и тогава я покани да излезете и т.н.

LuxurySk0B
08-22-2010, 07:21
ръш на ярд :D

sweety11
08-22-2010, 07:39
И на улицата да я заговориш, и в скайп, най-големия проблем ще ти е притеснението. Така че поработи повече на това, отколкото какво да и кажеш (теми много, а и си идват от самосебе си). Особено ако е лице в лице се забелязва когато един човек е притеснен.А и от срам ще си глътнеш думите.Така че каквото и да й казваш, както и да го направиш, просто се опитай да не си притеснен.

DeathRogue
08-22-2010, 08:10
100% няма да го направиш, `щото пак ще се притесняваш, но...
Пишеш по скайпа:
"Имаш ли днес какво да правиш?".
Ако ти отогови с "да" - кофти.
Ако ти отговори с "не" - каниш я на кафе. На кафето почвате да тровите даскалите, лицемерите, предателите, всичко, за което се сетиш. После почвате да си говорите за приятелството, за целта на живота, за музика и филми, такива глупости. След 2 дена излизате пак, почвате да си говорите за литература, любов, пак таква глупости. На третото излизане я целуваш, а след едн месец правиш тема "Свърших в нея без презерватив, моля помогнете".

+1 :D

justwondering
08-22-2010, 08:25
Просто като я видиш й кажи "Здрасти, не се познаваме лично, аз съм.." и завържи някакъв разговор, който после продължи в скайп. Излезте на кафе/кино/друго и се забавлявайте. Опитай се да не се притесняваш, но, честно казано, някои момичета обичат притеснителните. Мен ако ме заговори срамежливо момче и видя, че се притеснява (личи си) ще реша, че е сладък. :)

notlike
08-22-2010, 09:51
Ако питаш мен, пиши й в скайп понякога да излезете навън. Стига с тези кафета. Гледай да е валяло, нещо от сорта. Много е хубаво да говориш за времето :) Излезте сред природата, а не сред пушека. Ако ти откаже някак си - значи нямаш голям шанс. Успех в завоеванието!

LuxurySk0B
08-22-2010, 10:37
на живо наистина е по - добре // аз не съм мн компетентен по тия работи :D

Josefinne
08-22-2010, 10:41
Напротив, аз смятам, че скайпът е най-удачният вариант. Заговори я , представи й се, че си й съсед и че й имаш от еди - къде си скайпа; иска ли да си поговорите, че в момента нещо си... Примерно чакаш приятел, да дойде да те вземе след час и да ходите някъде. Заговаряй я от време на време по скайпа, после може някой път, например, да й кажеш, че ти е скучно, дали иска да излезнете на кафе ( но е добре да е през деня все пак, не в 12 вечерта ) и след това не мисля, че ще ти е проблем да се познавате и не само по физиономия ;) . Пък като стигнеш до там, пиши пак да те учим как да я свалиш :razz:

FakeProfil
08-22-2010, 12:57
добър сценарий ще стане 8)

LuxurySk0B
08-22-2010, 16:11
той ли определя метерологичните условия? мохитото е подходящо място

lyfche
08-22-2010, 16:28
Просто като я видиш й кажи "Здрасти, не се познаваме лично, аз съм.." и завържи някакъв разговор

".. много често съм те виждал из квартала >. "

sasha_90
08-22-2010, 17:26
Пиши й по скайп.Чрез не прекъснатото ви общуване там,ще се сближите.А това означава,че може да се видите и на живо.

LuxurySk0B
08-22-2010, 18:20
правиш и HS

zwezzdichka
08-23-2010, 18:57
скаип му е майката ... пиши и първо в скаип покани я на кафе, разходка и т.н ако се съгласи излезте ... поговорете си и вс ше ти стане ясно :P 8-)

TheBeliever
08-23-2010, 19:08
И какво излиза? Че ако не беше Skype половината от писалите в тая тема щяха да си умрът девствени.

Стига да преглътнеш притеснението другото е лесно. Заговаряш я, представяш се и я каниш на среща. И да ти откаже - голяма работа. Поне ще си пробвал.

LuxurySk0B
08-24-2010, 06:54
и най-важното е да спамиш като мен

Aysell
08-24-2010, 09:21
Според мен най - добре ще е да й пишеш в скайп.. пишете си известно време, опознайте се.. и виж дали освен на външен вид, ще ти допадне и по характер.. ако да - попитай я да излезете.. ако не - остави нещата както са, защото само с един външен вид не става.. и ако ти откаже да излезете, питай я за причина и т.н., но не настоявай прекалено и не ставай нахален, досаден и т.н. :)

kloely
08-24-2010, 10:17
По-добре по скайп, отколкото да я зяпаш през балкона. Второто до нищо не води. Като и поискаш пълномощно, представи се, поговорете, гледай как тя ти отговаря, щото ако пише само "аха", "да'', "ясно", начи не и е особено интересно. Поопознай я колкото можеш в скайп, пък ако ти хареса не само с гледане, покани я да излезете.

LuxurySk0B
08-25-2010, 05:39
ПРАВИЛО : НЕ СЛУШАЙ НОВАКА :D

BlindedAngel
08-25-2010, 05:56
Абе най - лесното...Кат я засечеш на улицата я молиш за огънче и след това почваш отдалече "Здр,позната си ми отнякъде,май съм те виждал из квартала,някой път искаш ли нещо кафе,да се разходим" и т.н.Варианти много 8)

SemperFidelis
08-25-2010, 06:12
ръш на ярд :D
Врата -> Х, "Follow me" :razz:

awerw
08-25-2010, 08:50
ако си говорите често я попитай за нещо за което сте си говорили по скайп (смисъл по скайп да я питаш щот нали се притесняваш) а ако не си говорите или пък рядко и кажи просто "здр" на скайпа пак и завържи разговор (това са вариантите по скайп за притеснителни хора :D )

awerw
08-25-2010, 08:52
ръш на ярд :D
Врата -> Х, "Follow me" :razz:
"Roger" :smt066

jghgh
08-25-2010, 09:16
Учудвам се как всички са единодушни, че "по-добре" би било по скайп.
Не, няма да е по-добре.

Авторе, като я видиш си поеми въздух и действай. Измитирай кураж. Мотивирай се. Това им е интересното на запознанставата ;)
Може да не се окаже дори толкова яка, за колкото я мислиш (по характер)
Но важното е да има тръпка, нещо ново. Ново усещане.
Стига с тея скайпове. ИМПРОВИЗИРАЙ!


И винаги се питай "Ако не ме беше страх/срам да го направя, какво щях да сторя?" Задай си този въпрос. Какво би направил, ако не беше срамежлив?
Направи това, което отговориш на въпроса.


Стига с тоя скайп. Убива тръпката от живото общуване, от погледите, от усмивките. От сладката победа, че не си се изложил и тя ти се е усмихнала и си успял да направиш готин разговор.

Опитай.
И никога не се отчайвай.