PDA

View Full Version : Първият ми рожден ден без...



claraa
08-22-2010, 06:33
Не съм сигурна,че темата е за тук,но в другите раздели темите бяха доста ро-ведри от тази.Искам само да споделя,нямам точно изявен проблем и не търся съжаление пишейки тази тема.Е,на рожденния си ден се чувствам ужасно,първият ми рожден ден,на който татко ми няма да присъства.Той просто си замина.Липсва ми ужасно много.Първият месец се справях някак с липсата,но усещам,че става все по-трудно,знаейки,ченикога повече няма да видя този човек.....

soul1199
08-22-2010, 06:48
не ти е точно темата тук,но карай,съжелявам за ба6а ти,но такъв е живота

sweety11
08-22-2010, 07:11
не ти е точно темата тук,но карай,съжелявам за ба6а ти,но такъв е живота

Аз мислех, че е татко й 8-)

BaffaLsc
08-22-2010, 07:14
не ти е точно темата тук,но карай,съжелявам за ба6а ти,но такъв е живота

Аз мислех, че е татко й 8-)
И аз го помислих за грешка преди да видя ,че е 6 :D

sweety11
08-22-2010, 07:16
не ти е точно темата тук,но карай,съжелявам за ба6а ти,но такъв е живота

Аз мислех, че е татко й 8-)
И аз го помислих за грешка преди да видя ,че е 6 :D

хах..ти си видяла маловажната грешка :D

COTU
08-22-2010, 07:34
Ебаси забавното брат хаухахуахух :D :D :D

Айде смейте се още на "правописната грешка", пишлемета такива, още по-гадно да й стане на момичето като ви чете простотийте.

Gllory
08-22-2010, 07:46
Ебаси забавното брат хаухахуахух :D :D :D

Айде смейте се още на "правописната грешка", пишлемета такива, още по-гадно да й стане на момичето като ви чете простотийте.

......

gabi7u
08-22-2010, 07:59
Честит рожден ден.


и съжелвам за баща ти .
опитай се да се разсееш, излез с прителки - почерпи ги, смейте се .. сигурна съм, че баща ти няма да иска да те види на рожденния ти ден тъжна.

LuxurySk0B
08-22-2010, 08:08
само тя си знае кво ѝ е :(

justwondering
08-22-2010, 08:21
Много съжалявам. :(

Може да ти се струва, че е зле, но помни, че трябва да има лоши моменти, за да оценим хубавите. А пък и след всеки дъжд изгрява слънце. :)

3oPuTy
08-22-2010, 09:16
Кретени нещастни ... Ако нещо подобно се беше случило с вас щяхте да хленчите,но нали е на чужд гръб - дай да се посмеем ... Простаци!!!



Авторке,честит рожден ден!
Не мисли за най-лошото,а за хубавите моменти,които сте прекарали.
Той едва ли би искал да си провалиш рождения ден заради него,така че излез с приятели,прекарай си добре и бъди щастлива на Твоят ден :-)

BaffaLsc
08-22-2010, 10:02
Кретени нещастни ... Ако нещо подобно се беше случило с вас щяхте да хленчите,но нали е на чужд гръб - дай да се посмеем ... Простаци!!!



Авторке,честит рожден ден!
Не мисли за най-лошото,а за хубавите моменти,които сте прекарали.
Той едва ли би искал да си провалиш рождения ден заради него,така че излез с приятели,прекарай си добре и бъди щастлива на Твоят ден :-)
Как изобщо обиждате без да знаете за какво се смеем ? :?

sasha_90
08-22-2010, 10:05
Първо-честит рожден ден.Да си жива и здрава.Чрез добрите си постъпки да радваш всички,които те обичат.И второ-съжалявам за баща ти.Мога само да предполагам как се чувстваш.Въпреки това трябва да продължиш да живееш и да жънеш само успехи,за да може баща ти отгоре,като те гледа да е горд,че си му дъщеря.

kalina90
08-22-2010, 10:05
Кретени нещастни ... Ако нещо подобно се беше случило с вас щяхте да хленчите,но нали е на чужд гръб - дай да се посмеем ... Простаци!!!



Авторке,честит рожден ден!
Не мисли за най-лошото,а за хубавите моменти,които сте прекарали.
Той едва ли би искал да си провалиш рождения ден заради него,така че излез с приятели,прекарай си добре и бъди щастлива на Твоят ден :-)
Така е,мила!Честит Рожден Ден.Да си жива и здрава!И само хубави неща да ти се случват! :-)

Josefinne
08-22-2010, 10:32
Не мога да разбера, баща ти починал ли е или просто са се разделили с майка ти? :-o

Backspace93
08-22-2010, 10:52
И защо темата да не е за тук? Любов няма само между двама млади, любов има и между родители и деца :x

Никой в случая не може да помогне. Освен съжалението на всички, нищо друго не можеш да получиш. :( Честит рожден ден :(

BaffaLsc
08-22-2010, 10:56
И защо темата да не е за тук? Любов няма само между двама млади, любов има и между родители и деца :x

Никой в случая не може да помогне. Освен съжалението на всички, нищо друго не можеш да получиш. :( Честит рожден ден :(
Според мен трябваше да я пусне в '' У дома ''

Di
08-22-2010, 11:06
Кво значение има къде е пусната..
Честито,ще ти тежи,но все пак имаш рожден ден..прекарай си добре :)

glorka94
08-22-2010, 11:11
Честит рожден ден! :)
Знам, че ти е мъчно, че адски много си обичала и продължаваш да обичаш татко си... много е трудно. Когато ти се доплаче - не сдържай сълзите си, споделяй с приятели и/или роднини какво ти тежи. Само така ще ти олекне.
P.S. Знай, че това, че той винаги ще бъде с теб духом и ще те закриля
P.P.S. Честит рожден ден отново :)

sweety11
08-22-2010, 12:07
Кретени нещастни ... Ако нещо подобно се беше случило с вас щяхте да хленчите,но нали е на чужд гръб - дай да се посмеем ... Простаци!!!



Авторке,честит рожден ден!
Не мисли за най-лошото,а за хубавите моменти,които сте прекарали.
Той едва ли би искал да си провалиш рождения ден заради него,така че излез с приятели,прекарай си добре и бъди щастлива на Твоят ден :-)
Как изобщо обиждате без да знаете за какво се смеем ? :?

Даа- не сме се смели на авторката, но то е най-лесно да обиждаш ! + това си помислих, че баща й е заминал някъде. И аз като Josefinne не разбрах нещо..

BaffaLsc
08-22-2010, 12:31
Кретени нещастни ... Ако нещо подобно се беше случило с вас щяхте да хленчите,но нали е на чужд гръб - дай да се посмеем ... Простаци!!!



Авторке,честит рожден ден!
Не мисли за най-лошото,а за хубавите моменти,които сте прекарали.
Той едва ли би искал да си провалиш рождения ден заради него,така че излез с приятели,прекарай си добре и бъди щастлива на Твоят ден :-)
Как изобщо обиждате без да знаете за какво се смеем ? :?

Даа- не сме се смели на авторката, но то е най-лесно да обиждаш ! + това си помислих, че баща й е заминал някъде. И аз като Josefinne не разбрах нещо..
Не само вие 2-те .. :?

fenasf
08-22-2010, 14:57
^ То мнооого трудно за разбиране :?

Съжалявам, че прекарваш рождения си ден така :( Не се отчуждавай, бъди с близките си, в такива моменти трябва да се подкрепяме взаимно...

soul1199
08-22-2010, 17:00
6-то не ми бачка представете си

miminka__94
08-22-2010, 17:46
Оле колко сте зле . . . На каквото и да се смеете в тази тема е неуместно . . . всеки има право да е тъпак, ама проявете малко уважение . . .

Честит рожден ден,пожелавам ти прекрасни моменти, които да заличат болката изпитана до сега . . .
Мойте съболезнования за баща ти, иска ми се да ти кажа, че времето лекува, но това е лъжа . . . винаги ще ти липсва, просто се опитай да мислиш за него като един от най-хубавите ти спомени, усмихни се на живота - сигурна съм, че той би искал точно това :)

sweety11
08-22-2010, 20:19
Оле колко сте зле . . . На каквото и да се смеете в тази тема е неуместно . . . всеки има право да е тъпак, ама проявете малко уважение . . .

Честит рожден ден,пожелавам ти прекрасни моменти, които да заличат болката изпитана до сега . . .
Мойте съболезнования за баща ти, иска ми се да ти кажа, че времето лекува, но това е лъжа . . . винаги ще ти липсва, просто се опитай да мислиш за него като един от най-хубавите ти спомени, усмихни се на живота - сигурна съм, че той би искал точно това :)

А вие кога най-сетне ще осъзнаете, че си помислихме, че баща й е заминал някъде, затова си позволихме, така да се каже, бъзиците.И то дори не бяха към нея !!!

BaffaLsc
08-23-2010, 08:32
Оле колко сте зле . . . На каквото и да се смеете в тази тема е неуместно . . . всеки има право да е тъпак, ама проявете малко уважение . . .

Честит рожден ден,пожелавам ти прекрасни моменти, които да заличат болката изпитана до сега . . .
Мойте съболезнования за баща ти, иска ми се да ти кажа, че времето лекува, но това е лъжа . . . винаги ще ти липсва, просто се опитай да мислиш за него като един от най-хубавите ти спомени, усмихни се на живота - сигурна съм, че той би искал точно това :)

А вие кога най-сетне ще осъзнаете, че си помислихме, че баща й е заминал някъде, затова си позволихме, така да се каже, бъзиците.И то дори не бяха към нея !!!
Остави ги :) Нека мислят каквото намерят за добре ;)

3oPuTy
08-23-2010, 10:05
"Никога повече няма да видя този човек ..."
И не схванахте,за какво става дума?!
А и като сте толкова "заблудени" и чааак след 10-тина поста разбрахте,за какво става дума можехте поне да се извините :?
Тъпо е в подобна тема да присъстват подобни смеещи се емотикони :?
Та дори баща й да беше заминал някъде далеч ... Щом пуска темата и обяснява,колко й е зле няма нужда от смях без значение дали е отправен пряко към нея или към някои от коментарите ... :?
Едва ли на някоя от вас ще й е много приятно да вижда " 8-) :D :-D " и т.н. в нейна тема,свързана с подобна загуба ... :?

BaffaLsc
08-23-2010, 10:21
Ако нещо подобно се беше случило с вас

Откъде знаеш ,че не ми се е случвало :? Много добре знам какво е да изгубиш баща си !!

SisinkaS
08-23-2010, 14:35
Мойте съболезнования към авторката и честит рожден ден на патерици пожелавам ти всичко най-хубаво от сърце! .. Вярно е не знам как се чувстваш, не вярвам много да ти помогнем тук, но все пак колкото се може.. Все пак той винаги ще е до теб и ще те закриля дори и да не го виждаш.Както другите казаха усмихни се колкото и да ти е тежко, излез, забавлявай се с приятелки - все пак това е рожденния ти ден и той със сигурност няма да е доволен ако си го провалиш заради него.Дръж се! До известна степен с времето ще стане малко по-добре.

П.П. А относно някой от останалите които постват в тази тема (и по-точно BaffaLsc и Sweety11- можехте просто да си замълчите от уважение към авторката) - излишно е да се водят подобни малоумни спорове пред очите на някой с такава мъка в момента!

Lian4ety
08-23-2010, 16:26
Съжалявам за загубата мойте съболезнования. Няма да коментирам ''съчувствието'' на някои искам да ти кажа, че след всяка буря изгрява слънце погледни напред и накарай баща ти да се гордее с теб, той ще е винаги с теб :)