PDA

View Full Version : Кошмари



kristito3
08-22-2010, 08:52
Здравейте! 2-3 дена подред сънувам много гадни сънища - убийства, глава на умрял човек и още някои други, които не са чак толкова страшни, но все пак неприятни. Питах се дали някой знае на какво се дължи да сънуваш кошмари? Значи ли това нещо? Чувала съм само че, когато сънуваш нещо означава, че си отпочинал физически. Когато бях на училище, не сънувах, но сега през ваканцията всеки ден. И за съжаление през тези дни и кошмари :? Та знае ли някой каква е причината за това? И само да кажа, че не съм гледала horror филми, които биха могли да са причината.

KumchoValcho
08-22-2010, 09:04
Всяка вечер човек сънува сънища..

Иначе може да се дължи на 1001 неща. Гледала ли си страшни филми/чела ли си страшни книги наскоро. Претърпяла ли си някаква стресова ситуацияяя и т.н. и т.н.

Аз преди 2-3 седмици ми казаха, че много често съм крещял на сън и т.н.
И много ми помогна преди да си легна да си казвам утвърждения. Примерно повтаряш около 20 пъти "Тази вечер ще сънувам спокойни и приятни сънища" като се замисляш за това, което казваш, не го казваш машинално..

dark_wings
08-22-2010, 09:41
Провери в съновник кво означават /убийство например/
Преди не вярвах в тия неща, но съм проверявала 1-2 пъти за някви странни неща и наистина има нещо вярно.

Serseri91
08-22-2010, 10:00
Всяка вечер човек сънува сънища..

Иначе може да се дължи на 1001 неща. Гледала ли си страшни филми/чела ли си страшни книги наскоро. Претърпяла ли си някаква стресова ситуацияяя и т.н. и т.н.




Общо взето нещо се е забило в подсъзнанието ти.

slicky
08-23-2010, 21:11
абе спокойно-тва е само сън.Аз по принцип съм сънувал кошмари,но някак си осъзнавам,че сънувам и знам че нищо няма да се случи.Така че се опитай да си втълпиш ,че сънуваш,пък ако кошмарите станат много си земи 1-2 дена пълна почивка и ще се оправиш

DimovB
08-23-2010, 21:16
Имала си много емоции през деня и в главата ти е станала бърканица.

purehate
08-27-2010, 20:30
И аз сънувам такива неща постоянно ,а напоследък не гледма такива филмии ;/

StolenBliss
08-27-2010, 20:33
Е аз когато сънувам кошмари (което не е често де) винаги се получава така, че искам да крещя а като си отворя устата и не излиза звук и искам да бягам, но бягам на едно място :shock: Случвало ли се е и на някой от вас ?

December
08-27-2010, 20:50
Е аз когато сънувам кошмари (което не е често де) винаги се получава така, че искам да крещя а като си отворя устата и не излиза звук и искам да бягам, но бягам на едно място :shock: Случвало ли се е и на някой от вас ?Мдамм ://
Винаги падам отнякъде си,опитвам се да избягам...и оттам нятатък не помня.Иска ми се поне веднъж,историята да завирши.Чудя се какво става с мен,къде се губя...
А иначе аз и много бълнувам.Спахме веднъж с майка ми в една стая и тя каза,че съм говорела много.Попитах я какво съм казала,а тя се опитваше да смени темата и вика"аа,не не помня,някакви измишльотени"..чудя се какво ли говоря.Защо думите ми остават нечути ://
Абеее голяма каша.Преди дори съм ставала от леглото.Сумнамбул ли се казваше :-o
Последно сънувах как плача в някаква тоалетна и идва някакъв да ме убива със нож,но после ми се губи умрях ли кво стана...Доста ми е гадно.И никога във сънищата си не виждам лицата на хората,само тялото им,от главата надолу а пък знам кои са.Какво е това обърканото?

Егати филмите :?

StolenBliss
08-27-2010, 22:11
:shock: :shock: :shock:

Аз не съм ствала на сън, тва може да бъде и опасно....... Дано не се случи нищо..Иначе и мойте са некви ненормално странни, но от много отдавна не съм сънувала нищичко :Х. Аз пък много скърцам със зъби.Наште ми викат,че е толкова силно че напрао шси строша зъбите. Рядко бълнувам а ако го правя си мрънкам нещо под носа ама иначе баба ми един път на село ми каза че съм избълнувала 'дееба майка му' :-D :-D