PDA

View Full Version : !!! .. Проблем..!!!!



megy
08-22-2010, 08:18
,d

6sense
08-22-2010, 08:34
попринцип то и без хапчето може да ти доиде 2 пъти . а дали специалиста може да разбере :-o

mkio
08-22-2010, 08:34
Лекарят ще те попита за менструациите ти, кога идват, по колко време, и след като му кажеш за последната и за това, че само е "зацапало", ще се усети, че става въпрос за хапче. В листовката пише, че след прием наистина цикълът се обърква.

BiGBaDWolF
08-22-2010, 09:26
Ще разбере че не си дествена ... И от там ще разберат и за Ескапела и майка ти че ти строши главата ... :)

SuNsEt
08-22-2010, 09:33
Може да разбере,че си пила хапче,все пак е специалист.Колкото до тва дали може да разбере,че не си девствена-ще види,че си отворена,обаче тва нищо не означава.В смисъл ако спортуваш нещо по време на тренировки можеш и сама да се отвориш.Вече друг въпрос е дали докато с правила секс е имало триене и т.н.Това се заличава за няколко дена.

megy
08-22-2010, 09:34
Ще разбере че не си дествена ... И от там ще разберат и за Ескапела и майка ти че ти строши главата ... :)






ммдааа, и аз от това се опасявам ;]

SuNsEt
08-22-2010, 09:34
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=357327 чети за Ескапел ако не си чела...

Backspace93
08-22-2010, 11:14
На колко си години, че те е страх майка ти да не разбере?

maistorluk
08-22-2010, 11:24
На колко си години, че те е страх майка ти да не разбере?

+1

6sense
08-22-2010, 11:32
като и гледам аватара на 13-14

FreakBitch
08-22-2010, 11:43
Ай.. кофти, кофти Ескапел..
Няма ли начин да успокоиш майка си, че всичко е наред и няма нужда от специалист? Иначе е много вероятно майка ти да се светне по въпроса .. какви ги вършиш и после едва ли ще е приятно. :)

maistorluk
08-22-2010, 11:46
Според мен двойката трябваше да помисли преди да предприеме полов акт. Само да попитам използвахте ли презерватив или не?

sweety11
08-22-2010, 12:24
Значи, ако отидеш на специалист, той самият ще те попита дали си пила хапче, иначе не може да разбере( ще си помисли че имаш нередовен цикъл).Единственото, което може да разбере е , че не си девствена и майка ти ще разбере.

maistorluk
08-22-2010, 13:09
Предполага че тя точно от това се страхува. Ако е например 13-14 има защо но ако е някъде към 16 според мен няма основание да се притеснява. Половия живот на един тийн според мен е нормално да започне към 16 годишна възраст. Но разбира се има и изключения.

megy
08-22-2010, 16:57
На колко си години, че те е страх майка ти да не разбере?



16 :)

megy
08-22-2010, 16:59
Ай.. кофти, кофти Ескапел..
Няма ли начин да успокоиш майка си, че всичко е наред и няма нужда от специалист? Иначе е много вероятно майка ти да се светне по въпроса .. какви ги вършиш и после едва ли ще е приятно. :)



Благодаря за разбирането, все пак :)

megy
08-22-2010, 17:04
Добре, а ако ме гледат на видеозон, могат ли да разберат, че не съм девствена ?

maistorluk
08-22-2010, 18:55
Добре аз не мога да разбера защо толкова се страхуваш. Да не си дала обет за запазване на девственоста или си християнка??? Щом си на 16 нямаш ни най-малък повод да се страхуваш. Само ни кажи какъв проблем ще ти направи майка ти дето си се е*** :D :D .

sweety11
08-22-2010, 20:25
Добре, а ако ме гледат на видеозон, могат ли да разберат, че не съм девствена ?

Мисля, че да.

faced
08-22-2010, 20:45
Еми, попринцип е трябвало по-рано да мислиш за това, ама айде..

Попринцип и аз, когато ми се наложи да пия Ескапел, се притеснявах майка ми да не се усети, че ми е дошло за втори път (да не говорим, че ми беше свършило миналата седмица) и за това сама си купих тампони и не и казах, че ми е дошло. И не разбра.
А при теб.. наистина, опитай се да я убедиш, че няма нужда от гинеколог. Ако все пак се стигне до там, до колкото знам, той е длъжен да пази тайна, затова просто си издействай майка ти да е извън кабинета и няма да разбере (кажи й, че се притесняваш и ако има нещо ще я викнеш).

maistorluk Просто има някои майки които са по-консервативни по-въпроса, още повече майките на момичета.

BibiKome
08-22-2010, 20:46
Лекарят ще те пита дали си правила секс и ако кажеш не ще го излъжеш и това само ще влоши нещата , защото ако иска да те погледне отдолу , за да види кървенето ( без да те пипа , защото си непълнолетна ) ще разбере , че не си девствена. Затова ако майка ти те заведе на гинеколог не бива да лъжеш

maistorluk
08-22-2010, 22:25
Еми, попринцип е трябвало по-рано да мислиш за това, ама айде..

Попринцип и аз, когато ми се наложи да пия Ескапел, се притеснявах майка ми да не се усети, че ми е дошло за втори път (да не говорим, че ми беше свършило миналата седмица) и за това сама си купих тампони и не и казах, че ми е дошло. И не разбра.
А при теб.. наистина, опитай се да я убедиш, че няма нужда от гинеколог. Ако все пак се стигне до там, до колкото знам, той е длъжен да пази тайна, затова просто си издействай майка ти да е извън кабинета и няма да разбере (кажи й, че се притесняваш и ако има нещо ще я викнеш).

maistorluk Просто има някои майки които са по-консервативни по-въпроса, още повече майките на момичета.

Знам от личен опит. И мойта майка е така. (да уточня че не съм момиче) За това такива работи като секс и тем подобни не желая да споделям с родители въпреки че някои хора ще кажат че не съм прав.