PDA

View Full Version : Въпрос за УНСС...



rado0201
08-22-2010, 13:48
Здравейте,
догодина ще кандидатствам и се надявам да ме приемат в УНСС, и по конкретно специалност "Икономика" с поднаправление "Икономика с преподаване на английски език". Имам обаче няколко въпроса и бих бил МНОГО благодарен на всеки, който ми помогне и изясни ситуацията. Ето ги и тях:
1. Интересувам се от този ЕПИ /единен приемен изпит/- знам, че става въпрос за 3 изпита- БЕЛ, Математика, а какъв е третият? Аз ли си го избирам или зависи от специалността. Ако да, много моля някой да ми каже каква алтернатива имам за тази специалност. Английски дали може да ми е?
2. За тази специалност как се образува бала- проверих в сайта, но получавам максимален бал 90 и въобще не съм сигурен дали е така. Моля за малко разяснения как се образува и колко съответно е максималния бал /не че не мога да си го сметна де../.
3. Много полезно би ми било да знам с какъв бал приемат горе долу, за да знам какви шансове имам в края на краищата. Наистина ако някой скоро е кандидатствал и има идея- много ще съм благодарен.
4. За тези предвалителни изпити- колко на брой са? Един, два, или три..? Нямам идея и затова, нито кога се провеждат горе-долу.


Мисля, че е това. Много ще съм благодарен на всеки, който помогне с информация...наистина МНОГОО :)