PDA

View Full Version : има ли смисъл :д



TheOnee
08-22-2010, 20:44
омръзна ми само аз да търся "принца на бял кон"
мне знам на мен нешо ли ми има, или само на еднакви попадам :roll:
тъпо е, не ми се занимава, защото винаги се получава като предишните пъти :-|
наговаряме си среща, кафенца, паркове блабла, после следващия път прегръдки целувки и не знам си какво 8-) тъпотъпотъпо.
Темата е сериозна / колкото и да не ви се вярва 8-) /
чудя се: да продължавам ли да търся или да чакам някой мен да ме намери :roll:

pentxayc
08-22-2010, 20:49
грозна ли си

soul1199
08-22-2010, 20:49
по-добре чакай,остави се на течението

soul1199
08-22-2010, 20:50
грозна ли сисигyрно не е грозна,по тая логика- ти грозен ли си?

TheOnee
08-22-2010, 20:51
грозна ли си и питаш :(

valdesbg
08-22-2010, 20:56
Авторке я ни опиши как според теб не би било тъпо и би ти било приятно/ново/романтично/забавно/интересно/затрогващо etc.

Иначе може да смениш мястото/средата където намираш еднаквите хубустници.

darkPaladin
08-22-2010, 20:58
хахах аз никога не си хващам грозна жена

може да ти пратя наше клипче да го понадървиш :oops:

xterm
08-22-2010, 20:59
Ами намери си някой и вкарай малко забързан ритъм - кино, театър, зоопарк, басейнчета, клубчета, дискотеки, напийте се, целувайте се, натискайте се, секс (в големи дози), отидете в магазин който никога не сте посещавали, возете се в автобуса който дори не знаете до къде отива, романтични срещи, разговор "на тихо"... Още да изброявам ли, или вече си представи всичко това с момчето, което вероятно вчера/оня ден предположи че може да бъде с теб?

a1a2b3v
08-22-2010, 21:00
Еми защо пък трябва ти да търсиш.. Може пък теб да те намерят, не се знае :wink: Не се отчайвай само :-)

sweety11
08-22-2010, 21:02
по-добре чакай,остави се на течението

+1

TheOnee
08-22-2010, 21:06
Авторке я ни опиши как според теб не би било тъпо и би ти било приятно/ново/романтично/забавно/интересно/затрогващо etc.

Иначе може да смениш мястото/средата където намираш еднаквите хубустници.

Еми, примерно... да излизаме на различни места, да не мисли за ебане всяка секунда, да ме запознае с приятелите си ( евентуално ), да имаме общи интерси . . да не е лигльо, да НЕ МИ казва още на втория ден, че ме обича ии да не ревнува... абе много неща, смисъл.. ако почна да изреждам, ама тва е супер тъпо, отиваме ние на майната си в някой парк/ заведение блабла осле следващия път прегръдки целувки и не знам си ко :roll: мне знам, вече съвсем съм се отказала :-|

pentxayc
08-22-2010, 21:07
грозна ли сисигyрно не е грозна,по тая логика- ти грозен ли си?


много ! приличам на чубака,обръснат

soul1199
08-22-2010, 21:09
грозна ли сисигyрно не е грозна,по тая логика- ти грозен ли си?


много ! приличам на чубака,обръснатбраво на тебе :)

pentxayc
08-22-2010, 21:12
грозна ли си и питаш :(
ела у нас

valdesbg
08-22-2010, 21:15
Не че нещо, ама ти не беше ли мъничка?

И как милиш че стават свалките - 2 месеца чат по скайп/фейсбук/форум и още толкова мъкненици по разни знайни и незнайни места и чак след това да има целувки и ала бала?

А и замисли се - ти можеш ли да отговориш на изискванията поставени от теб? Ама на всичките! Щото ако не - закъде сме тръгнали :)

Порастналите хора хич не обичат да чакат.. една, две срещи максимум и се разбира ще има ли бъдеще с тая девойка или не. Face that reallity.

Секса защо е проблем за теб? Общите интереси се усещат още в първите няколко минути :)

TheOnee
08-22-2010, 21:19
може би, ми трябва време... да опозная човека срещу мен. а не така от 1 - 2 - 3 срещии ии прас / въпреки, че досега всичките са били такива :oops: / Може би искам, някой който ме познава отдавна и така / не говоря за най-добър приятел момче, щото нямам :D / .. .
тъпотъпотъпо ми е така


пп: 15

8-)

valdesbg
08-22-2010, 21:23
Ахааа отчаяла си се. И си дребосъче.

Това ли е всичко? Ми смени средата дето ги намираш тия еднаквите бе девойче :)

То омомковците на тая възраст плюс минус две години търсят как да оправят някоя девойка, щото сега им бушуват хормоните. А много големите батковци пък.. само искат да натопят чушката, предвид че си малко и глупаво според тях.

А само да попитам 3 срещи не са ли ти достатъчни за да опознаеш човека? И какво по дяволите имаш предвид под "опознавам човека"?

TheOnee
08-22-2010, 21:27
Нем. 3 срещи НИКОГА не са ми достатъчни :-| 'шото виж сега :д аз се държа различно пред него и различно пред приятели, предполагам и той го прави .. .
искам да познавам всяка негова стъпка ии какво ще направи в даден момент

babity
08-22-2010, 21:29
Като наистина наистина да го познаваш. Точно за същото говорех с приятелка. Уговарям си среща с един сладур и той ми звънва да уточним последни детайли и ми казва, ама ако не си на 100% убедена, че ще има бенги-бенги, изобщо да не тръгвам. А иначе е супер якия тип. Ама аз така не мога, консервативна съм, трябва да ме ухажват първо, да ми спечелят сърцето, пък после може и изобщо да не си вдигам гащите, постоянно да сме на гимнастика. Къде са старомодните мъже, бе? На мен сексът ми е много скъп, напук на модерните нрави!

6sense
08-22-2010, 21:29
е попринциm момчетата търсят момичетата
мене ме запознаха с сегашното ми гадже и аз и казах по телефона че ще е моя тя неискаше да излиза с мен .. и 2 години си е моя вече :D тъи че щете намери някои -за всеки влак си има пътник от къде си междодругото ?

TheOnee
08-22-2010, 21:33
А иначе е супер якия тип. Ама аз така не мога, консервативна съм, трябва да ме ухажват първо, да ми спечелят сърцето, пък после може и изобщо да не си вдигам гащите, постоянно да сме на гимнастика.
точкас.! :smt023

valdesbg
08-22-2010, 21:36
Скъп скъп.. колко да е скъп секса?

Да ще те ухажвам, да ще ти покажа свят който никога нме си виждала и да и ще бъдеш на седмото небе с мен. Обаче и аз искам да получа нещо в замяна и да знам че си струваш и има смисъл да правя всичко това. И ето какво правим - 2-3 срещи ти показвам демото на моя милост и на третата решаваме дали аз искам да съм с теб и ти искаш да си с мен. Щото моите ресурси са изчерпаеми и времето ми е скъпо. Предполагам и при теб е по същия начин. Затова - няма смисъл да си губим времето излишно.

Та.. така. Това че си слагаш маска на срещите е смао в твой минус. Щиото няма начин да очакваш всички да го правят. Моя милост примерно си е точно такъв, какъвто е и със стари приятели. Няма разлика... освен че щом излизам с теб явно имам и други мераци към теб.

Та.. да преразгледай си критериите.

ve4nosamotna
08-23-2010, 09:48
авторке, всъщност на колко години си?

Amorrous
08-23-2010, 10:03
http://www.youtube.com/watch?v=8xg3vE8Ie_E
Нещо такова ли?

пп:Не обичам лигави песни,обаче тази много ми харесва(в началото е тъпа) 8-)

fenasf
08-23-2010, 11:36
Излез с мен, тогава. Гарантирам нещо различно от нещата, които изреди.

bratignat
08-23-2010, 11:54
Да ви бил спечелил сърцето, да ви бил ухажвал, да сте го били опознали и общи интереси. Девойки....спрете да запаметявате Космополитън.

А замиислихте ли се, че с едно хубаво телце, не може да спечелите всеки? Или че и вие трябва да се помъчите малко за една връзка. Да аз съм ловецът, аз свалям, но ако видя срещу себе си една куха лейка няма да има втора среща. Ако момичето е на моето ниво, тя знае, че времето ми е ценно. Тя е също толкова целеустремена. Знае, че игричките й на изчакване или да се правиш на недостъпна ще й струват мястото. Защото има много момчета и момичета.

Просто се замислете и излезте от филмите.

Към авторката - след като все попадаш на лигльовци, които така бързо свалят гарда, значи, нещо в начинът ти на изразяване или характерът ти привлича мухльовци. Замисли се над това, как да се промениш, така, че истинските момчета да имат за какво да ти обръщат внимание.

Относно общите интереси - за да си съвпадат, трябва да имаш собствени.

П.П.
А това за белия кон ми е любимо - не случайно е измислена приказката за Цар Дроздобрад.

TheOnee
08-23-2010, 12:46
авторке, всъщност на колко години си?15

FeelMyPain
08-23-2010, 12:48
да не мисли за е**не всяка секунда,[/i]
Мисията невъзможна. 8-)

sasha_90
08-23-2010, 13:14
Спри да търсиш.Принцът,както го наричаш,ще те намери,когато най-малко очакваш.

babity
08-23-2010, 18:04
Ама как истимаро определени хора си лепнаха етикета "принц" 8-)

Сексът няма къде да иде. Химията налице ли е, пасвате ли си и като личности, има ли добра комуникация дори и да не е цвете самият (толкова важен) секс ще си влезе в релси и ще стане това, което и двамата очакват/искат. 'Ма пък вие много бързате за някъде... Ако за "принцът" е толкова трудно да ме изчака (говорим в рамките на няк'во нормално опознаване, никой не говори за абсурдно дълги периоди), значи съм много "мерси" с него. Нещо такова е част от мен, значи той не ме приема каквато съм, значи по - горе изброеното изобщо го няма и със, и без секс пак няма да ни бъде. Еми... следващия!

Josefinne
08-23-2010, 18:10
Абе, не знам. Аз лично имам доста странен житейски път - моя принц на бяла кобила нещо ми се изтърси много лесно и бързо. Без да съм го очаквала, без да съм го искала. Беше перфектно, нали знаеш - любов от пръв поглед, аз виждам само него, той вижда само мене - еби й майката на претъпканата стая. Но точно за това не успях да го оценя и се разделихме. След това много си бих главата, че съм го изпуснала, че не съм знаела какво имам, точно щото след това идваха все МАГАРЕТА!
Истината обаче е, че принцовете на коне не винаги изглеждат като принцове и ние не винаги ги виждаме веднага. Но успеем ли - то тогава не само един принц ще видиш. Аз знам, че вторият вече е при мен :oops:

xXxScreamxXx
08-23-2010, 19:09
по-добре чакай,остави се на течението

съгласна съм .. :)

Аз така направих и се намерихме много случайно на един рожден ден ;д

kombarka
08-23-2010, 19:16
Винаги има смисъл! Не се отказвай да търсиш, а промени гледната си точка! Ще видиш как по този начин всичко ще се промени. :]

lyfche
08-23-2010, 19:41
Ами намери си някой и вкарай малко забързан ритъм - кино, театър, зоопарк, басейнчета, клубчета, дискотеки, напийте се, целувайте се, натискайте се, секс (в големи дози), отидете в магазин който никога не сте посещавали, возете се в автобуса който дори не знаете до къде отива, романтични срещи, разговор "на тихо"... Още да изброявам ли, или вече си представи всичко това с момчето, което вероятно вчера/оня ден предположи че може да бъде с теб?

хахах доста добър отговор . +1 :D

guinessgirl
08-23-2010, 19:42
защо пък трябва да ти пука,че нямаш гадже...
някво безсмислено е да се сдухваш и да се ядосваш точно пък заради тва..

monotonous
08-23-2010, 20:09
П.П.
А това за белия кон ми е любимо - не случайно е измислена приказката за Цар Дроздобрад.[/b]

Адмирации за добрия аргумент, евала =D> :-D
***
Авторке, не бързай да растеш... На 15 години истинска обич няма... Аз имах едно гадже като бях на 15, и си мислех, че го обичам, но след 4 месеца ми омръзна, и след още един-два го скъсах (и пак много съм издържала :D ).
Перфектен няма да намериш, защото перфектни хора няма.
Трябва да се научиш да обичаш човек с недостатъците му.
Освен това е малко глупаво да си изграждаш някакви илюзии за това как искаш да изглеждат срещите ти с момчетата, защото нали знаеш - никога нищо не се случва точно така, както си мечтаем да се случи.
Не му е цаката в търсенето - обикновено тия неща си идват, когато човек престане да ги очаква.

Обърни внимание на тези постове. =>

...моя принц на бяла кобила нещо ми се изтърси много лесно и бързо. Без да съм го очаквала, без да съм го искала.

Спри да търсиш.Принцът,както го наричаш,ще те намери,когато най-малко очакваш.

Аз също срещнах сегашния ми приятел съвсем случайно, точно когато вече се бях отказала да търся насила каквото и да било "по-такова" отношение с момче и си бях казала, че ще си живея "Single and Fabulous", докато не ми дойде гръм от ясно небе... и така и стана. Бързо и неусетно.
***
И като говорим за принцове, помисли малко над всички приказки, които си чела.
Да се сещаш за някоя, в която принцесата да гони/търси принца?
Принцът намира спящата красавица случайно, принцът изпраща слугите си да търсят Пепеляшка... а в много приказки принцът дори не е принц, а е обикновен селяк, който извършва велико дело и така получава принцесата и половината кралство и те "заживели дълго и щастливо".
Надявам се да схванеш смисъла на думите ми. :)
Някой, някога, някъде ще те грабне с нещо... съвсем неочаквано.
Но не очаквай този неочакван момент. Той ще дойде изведнъж.

П.П. : Не спирайте да бъдете деца... поне до 18 ;-)

TheOnee
08-23-2010, 20:22
Благодаря ^ Толкова си права, пък да, защо да бързам?!

Sladurchoo
08-23-2010, 20:35
monotonous, евала за поста, аз също съм на мнението, че трябва да се оставиш на течението, а принцът сам ще те намери :-|

LuxurySk0B
08-24-2010, 08:11
ами аз съм принц , само че не съм на бял кон ами на бяло pagani zonda

monotonous
08-24-2010, 08:14
Радвам се, че съм помогнала :oops: