PDA

View Full Version : Обърквация...



Pheonix
08-22-2010, 22:26
Имам голям проблем с ориентацията... По принцип съм БИ, но напоследък нещата сякаш клонят повече към момичета.. това по принцип не ми пречи, но искам да разбера каква съм. Ходила съм и с момичета и с момчета, но досега не съм се влюбвала в момче, а в момиче- два пъти. Сякаш момичетата ме привличат повече, но не мога да разбера дали това наистина е така. Някой може ли да ми каже дали има начин да разбера каква съм, защото това объркване ме побърква...

JakesInsanity
08-22-2010, 22:33
Тръгни първо с момче, гледай да избереш точен характер, някой който ще те обича и който и ти можеш да обикнеш. Виж как ще е това, ако не се получи тръгни с момиче и свери "резултатите" накрая.

Няма как да ти е ясно освен ако не пробваш качествено и с двата пола. Т'ва е яко - можеш да опитваш с всякакви хора докато не ти пасне някой.

Реалния начин да разбереш ква си обаче е да се фокусираш върху това кой пол те ВЪЗБУЖДА повече.

darkPaladin
08-23-2010, 05:07
добре как мога да ти кажа би ли си не си ли?

аз казвам че си мъж сега ми вярвай

t0d1t0
08-23-2010, 07:53
станала си гей :shock: :lol:

KumchoValcho
08-23-2010, 08:25
Не се опитвай да си слагаш етикет, само ще се объркаш. Експериментирай :)

BiGBaDWolF
08-23-2010, 08:29
Нема лошо а на колко си ?

Pheonix
08-23-2010, 09:19
19 защо?

henrietta
08-23-2010, 10:04
Я, по-добре вземи да спреш да се опитваш да си слагаш самоопределения. Някакъв протокол ли си водиш? Бъди с когото ти харесва и прави каквото ти харесва. Нещата не са толкова сложни.

Princessani
08-23-2010, 16:22
Имам голям проблем с ориентацията... По принцип съм БИ, но напоследък нещата сякаш клонят повече към момичета.. това по принцип не ми пречи, но искам да разбера каква съм. Ходила съм и с момичета и с момчета, но досега не съм се влюбвала в момче, а в момиче- два пъти. Сякаш момичетата ме привличат повече, но не мога да разбера дали това наистина е така. Някой може ли да ми каже дали има начин да разбера каква съм, защото това объркване ме побърква... Може и просто да не си срешнала момче ,което наистина да те накара да трепне нещо в теб и да си влюбена и той в теб .

Josefinne
08-23-2010, 17:23
По принцип ако имаш сексуално влечение и към двата пола, означава, че си БИ. По мое мнение обаче трябва продължително време да наблюдаваш подобно поведение у себе си, за да си сигурна в това. Имайки предвид, че по принцип тийнейджърството е фаза, в която човек е склонен да експериментира, това поведение трябва да се наблюдава дори след преминаване на пубертета, когато все пак поведението се стабилизира. Мисля, че няма защо да се притесняваш и да мислиш сега дали си Би-, Хомо- или Хетертосексуална, опитвай се да възприемаш хората и влечението си, независимо към кой от двата пола принадлежи обектът на твоето желание като нещо естествено. Ако в един момент желанието ти към единия пол се сведе до чисто платоническо , то тогава ще си наясно каква точно е ориентацията ти.

FunkyBoy
08-23-2010, 20:45
ти като не знаеш к'ва си, кой да знае???

pepelq64ica
08-23-2010, 21:13
съгласна сам с KumchoValcho....експириментирай и може да разбереш....
:) :wink: :)

SuNsEt
08-23-2010, 21:14
Само времето може да покаже.Ако човъркаш прекалено много този въпрос ще се объркаш повече...Дай си време и се успокой. :)

moonlightt
08-23-2010, 21:19
Я, по-добре вземи да спреш да се опитваш да си слагаш самоопределения. Някакъв протокол ли си водиш? Бъди с когото ти харесва и прави каквото ти харесва. Нещата не са толкова сложни.

+1

Pheonix
08-23-2010, 21:20
Като се замисля сте прави за много от нещата, които казахте. Благодаря за съветите и разбирането ;-)

DarkTemplar
08-24-2010, 15:49
Само времето може да покаже. Ако човъркаш прекалено много този въпрос ще се объркаш повече... Дай си време и се успокой. :)
Подкрепям.