PDA

View Full Version : Запитване за татуировки



Kmet4e
08-22-2010, 22:57
Искам да ви кажа първо едно Здравейте ! Виждам че се пускат какви ли не темички и реших да пусна и аз една и да ви дам една задачка!
Наблюдавам че сега са доста модерни татуировките тип (надпис с ръкописни шрифтове) Та сега съм решил да си направя временна такава ... Ако не ви мързи и искате да ми помогнете поствайте надписчета или снимки с подобни татуси !
Изискванията са :
1-Да са за момче (не някакви дамски за любов или нещо подобно)
2- Да са смислени
3- Да са на английски език (След като ги постнете напишете и превода) !
8)

mgxpower
08-22-2010, 23:07
Не можем така да ти дадем просто хаотично нахвърляни фрази има за всеки по нещо... зависи от какво се интересуваш какво за теб е на първо място?!В какво вярваш, към какво се стремиш..какво търсиш в хората какво мразиш от какво те е страх и така.

Ето например аз обичам да се грижа за тялото си като спортувам и бих си написал колкото и комерсиално да звучи "no pain, no gain"

divacheee
08-23-2010, 09:01
Точно в моментa съм в тaкъФ период - избирaм си тaтос .. И aко някой друг дойде и ми кaже кво дa си прaя ще му се изсмея в лицето :D Кaк може дa чaкaш някой друг дa ти кaже кво дa си прaйш :shock: :lol:


И зa дa не е офф-топик ще ти дaм едно предложение (: I`m stupid !

http://sujuoppa.files.wordpress.com/2008/10/20081004_tattoo_main.jpg

Kmet4e
08-23-2010, 10:42
Знаех си че веднага ще се намери някой който да се изгаври с темата ! Сложете някакви предложения пък аз ще си преценя ! (Ебати простия народ) Човек нещо да пита и вече всеки се прави на играч,на интересен... :X :X :X

YouAteMyHeart
08-23-2010, 11:01
И зa дa не е офф-топик ще ти дaм едно предложение (: I`m stupid and i can't use Google !



Защо не си потърсиш ти,сам? за Google да си чувал?


и да ви дам една задачка!

Къв си те бе?! :lol: Да даде една задачка хаха :lol:

Прав си
(Ебати простия народ) брой се към него! :lol:

divacheee
08-23-2010, 12:46
Знаех си че веднага ще се намери някой който да се изгаври с темата ! Сложете някакви предложения пък аз ще си преценя ! (Ебати простия народ) Човек нещо да пита и вече всеки се прави на играч,на интересен... :X :X :X


Ти май не знаеш кво искаш :lol: Нали съм дала предложения :o

На английски е, надпис е ... и снимка даже ти показвам .. и ти пак недоволен .. :lol:

Inn0cenCe
08-23-2010, 22:05
Знаех си че веднага ще се намери някой който да се изгаври с темата ! Сложете някакви предложения пък аз ще си преценя ! (Ебати простия народ) Човек нещо да пита и вече всеки се прави на играч,на интересен... :X :X :X


Ти май не знаеш кво искаш :lol: Нали съм дала предложения :o

На английски е, надпис е ... и снимка даже ти показвам .. и ти пак недоволен .. :lol:

Up :lol: ....

CupcakeMonster
08-23-2010, 22:13
татуирай си 1 х*й на гъза,мн е модерно :)