PDA

View Full Version : театрален кръжок



slicky
08-23-2010, 08:34
Тази година ще бъда 9 клас,а в нашото училище има театрален кръжок.Аз искам да се запиша и много хора казват че ще се оправя в актьорството,но аз съм леко притеснителен и това ме спира да се запиша.Дайте 1 съвет-ако се запиша там ще преодолея ли страха и лесно се преупява като актьор?

Sham
08-23-2010, 10:32
1) всичко зависи от теб, и все пак - да, мисля, че средата разчупва и с времето ще се отпуснеш
2) не се преуспява, ще дойде време, ще осмислиш и наредиш приоритетите в живота;
//внимавай, театърът е краста

slicky
08-23-2010, 19:10
да прав си.това е една прищявка,ще се пробвам,пак после ще реша накъде ще тръгна.Мерси за съвета :)

Nadq18
09-06-2010, 22:03
Ako iskash da se zanimavash seriozno s teatar trqbva da sviknesh sred hora i da ne te e sram... Az mnogo iskam da se zanimavam i se sreshtnax s uchitelka koqto mi dade razni uprajneniq da pravq i mi kaza che e mnogo vajno da ne te e sram a za da sviknesh mi kaza che shte e dobre da se zapisha na nqkakv vid tanci, za da svikvam sred hora... :)A da si pitam ako nqkoi znae nqkakvo uchilishte v Plovdiv , v koeto da se provejdat5 uroci po aktiorsko maistorstvo :) :-)

Naive
09-07-2010, 10:48
^ http://www.montfiz.com/directory/31

slicky
09-08-2010, 17:05
Ako iskash da se zanimavash seriozno s teatar trqbva da sviknesh sred hora i da ne te e sram... Az mnogo iskam da se zanimavam i se sreshtnax s uchitelka koqto mi dade razni uprajneniq da pravq i mi kaza che e mnogo vajno da ne te e sram a za da sviknesh mi kaza che shte e dobre da se zapisha na nqkakv vid tanci, za da svikvam sred hora... :)A da si pitam ako nqkoi znae nqkakvo uchilishte v Plovdiv , v koeto da se provejdat5 uroci po aktiorsko maistorstvo :) :-) мен по принцип по танците никак не ме бива,но първо ти не излизаш пред голяма публика,а правиш там някакви малки сценки или там както ги наричат.Мисля си,че не трябва да ти пука какво говорят другите и да се стараем,пък ще видим какво ще излезе.МОже пък в България да се намери новият Робърт Де Ниро : :D :D

MartyParty
09-13-2010, 18:34
тоя монтфиз ще ви изяде главите :lol:

slicky
09-14-2010, 06:51
тоя монтфиз ще ви изяде главите :lol: що?

MartyParty
09-14-2010, 08:20
Не пада сериозна работа там ,но пък зависи при кого попаднеш...

FlowerPower
09-18-2010, 16:28
Да питам в темата- къде мога да се запиша на театрален кръжок само за удоволствие ( за сега ), а не за професионална подготовка?

MartyParty
09-19-2010, 11:16
Където и да е. Те тези школи (като гореспоменатата) попринцип не се водят като някакво специално обучение. Отиваш ,виждаш ,играеш ,но предимно за удоволствие.
http://www.studiabu.de.tl/ мисля ,че в славянска беше това
http://www.dksredets.com/index.php?go=teatur
иначе монтфиз, да.

FlowerPower
09-20-2010, 14:44
^ оооо, много ти благодаря за линка!!! :-)

slicky
09-21-2010, 16:29
a някой за Русе нещо да ми предостави,примерно подобни школи

adelina1996
09-24-2010, 18:03
^ Ами аз от октомври мисля да ходя на актьорско майсторство в Младежкия дом. Намира се близо до часовника, до Биг Боб (заведението :D ) точно. За Русе става въпрос, де. :D

slicky
09-25-2010, 08:55
^ Ами аз от октомври мисля да ходя на актьорско майсторство в Младежкия дом. Намира се близо до часовника, до Биг Боб (заведението :D ) точно. За Русе става въпрос, де. :D аз това го знам 1 мой фр ходи,но не било много добро там и явно не е било,щом се отказа от актьорството
:D :D :grin: :grin:

adelina1996
09-25-2010, 11:56
^ Ами аз от октомври мисля да ходя на актьорско майсторство в Младежкия дом. Намира се близо до часовника, до Биг Боб (заведението :D ) точно. За Русе става въпрос, де. :D аз това го знам 1 мой фр ходи,но не било много добро там и явно не е било,щом се отказа от актьорството
:D :D :grin: :grin:
Еми ще го видим. :D

divaneee
10-07-2010, 18:30
^ Ами аз от октомври мисля да ходя на актьорско майсторство в Младежкия дом. Намира се близо до часовника, до Биг Боб (заведението :D ) точно. За Русе става въпрос, де. :D аз това го знам 1 мой фр ходи,но не било много добро там и явно не е било,щом се отказа от актьорството
:D :D :grin: :grin:
Еми ще го видим. :D
Може ли малко повече инфо за тази школа, защото и аз съм от Русе и силно ме вълнува това. Има една школа "Артистисимо" към Военния клуб, но мен малко не ме устройва и търся други варианти. Ако искаш пиши на лично.

slicky
10-08-2010, 18:09
^ Ами аз от октомври мисля да ходя на актьорско майсторство в Младежкия дом. Намира се близо до часовника, до Биг Боб (заведението :D ) точно. За Русе става въпрос, де. :D аз това го знам 1 мой фр ходи,но не било много добро там и явно не е било,щом се отказа от актьорството
:D :D :grin: :grin:
Еми ще го видим. :D
Може ли малко повече инфо за тази школа, защото и аз съм от Русе и силно ме вълнува това. Има една школа "Артистисимо" към Военния клуб, но мен малко не ме устройва и търся други варианти. Ако искаш пиши на лично. за школата знам,че се провежда в младежкия дом от 2 госпожи и е безплатно.Лошото е ,че ходят доста пробутани хора...

divaneee
10-08-2010, 19:16
^^ ок, де ами някакъв телефон за връзка имаш ли? Или поне знаеш ли кога репетират? Как мога да се свържа с тях.

slicky
10-09-2010, 18:07
моят фр се записа,като доидоха в моето вече бившо даскало и те му казаха кога да идва,но това беше миналата година.Иди във младаежкия дом и разпитай там,няма как да не ти кажат,пък и мисля ,че постоянно там има някой

Vikito0o
11-13-2010, 12:25
Аз ходя от 5 години!!! Мога да ти кажа,че е невероятно.. :grin: . Правим представления ходим по фестивали,костюми,декори,р квизити :D
Няма да съжаляваш!!!То си зависи и от преподавателите де,но все пак ще ти хареса! :)

Nqkuf
11-16-2010, 18:38
Кажете във Варна къде има актьорско майстворство?

MuMuuu
11-28-2010, 17:36
Кажете някоя школа или курсове по актьорско майсторство във Варна.От известно време търся,но нищо не мога да намеря.Твърдо съм решила да кандидатствам НАТФИЗ,но ми трябва подготовка и мисля,че сега е времето.МОНТИФЗ нищо не разбирам от него има някакви кастинги,които са 2-3 дена в годината,а аз искам сега да се запиша...кажете някоя школа или преподавател....