PDA

View Full Version : въпросче :D



CCooLL
08-23-2010, 08:40
бе като четох там в сайта бб-теам за креатина и видях това

Как се произвежда/изолира?

В промишлен мащаб креатинът се произвежда чрез химичен синтез от две изходни вещества - от цианамид или от тиоурея. Креатинът, произведен от тиоурея, има различни примеси - дихидротриазин, дицианамид, остатъчни количества тиоурея, поради които, ако се приема по-дълго време, може да окаже вредно въздействие върху организма и да предизвика алергии, нарушения във функцията на бъбреците и рак.

Източник: Креатин - повелителят на експлозивната сила http://www.bb-team.org/articles/871/#ixzz0xPt7DsdI


та за колко време става дума ? и наистина ли ако си започнал да го приемаш и да тренираш и го спреш тялото ти става като чувал ?

CCooLL
08-23-2010, 09:28
Последното е глупост
иначе не трябва да се взима повече от месец и половина-максимум 2. Нужна е почивка 1 месец после.

а начи може и със години да го ползвам така ? а и като почка на следващия месец пак ли трябва зареждащ етап ?

d3d0ks7eR
08-23-2010, 09:47
Може цял живот да го взимаш, но внимавай пий много вода, прави почивки от 1 месец между циклите поне.
Всеки път е нуже зареждащ период защото организма ти за този месец се изчиства от натрупания креатин. Само че не ти препоръчвам монохидрат, по-скоро етил естер и кре-алкалин!

Кре-Алкалина е просто :shock: Няма да съжаляваш ако си вземеш такъв ! :)

CCooLL
08-23-2010, 09:52
а кре-алкин се приема като монохидрат нали ? 20-30 грама зареждащ период 4-7 дена и после по 1 - 2 - 5 грама или 0,03 на кило нали ? или ?и откаде мога си го набавя и кви са цените :Д от някоя аптека дали ще има ?

CCooLL
08-23-2010, 10:21
Вземи си на All American EFX другото е компромис!
струва 49лв стига за малко повече от месец
Взима се 2 хашчета преди и 2 след трен
ако не тренираш 2 сутринта!
Няма зареждащ период

в какъв смисал да тренирам ? баскетбол футбол ? или имаш предвитш като стана сутрин там лицеви упори и такиз глупости :Д а и другото е може да съм малко нахален но съм и малко тъп :Д немоа да боравя с гугъл :Д тарся нещо пък намирам напално различно..ако търся да сваля някоя игра ще ми покаже как да сваля мацка....сякви простотии :Д та ща помоля да дадеш някой линк :Д дето мога си го порачам да ми го доставят по куриер :Д

CCooLL
08-23-2010, 10:59
3-4 пъти в седмицата ходя и мисля че е достатачно а като не ходя през устаналите дни от седмицата пак да го зимам нали ?

викам туй да зема http://fitness1.bg/kre-alkalyn-efx-pro/

redbul2
08-26-2010, 10:48
През останалите дни го вземаш половин дневна доза и по-малко.