PDA

View Full Version : Идеалът и реалността



FlowerPower
08-23-2010, 10:18
Споделете за вашия любовен идеал и за връзките ви в действителност!

При мене например винаги се получава така, че по- често се влюбвам в различен от моя идеал човек. Имате ли и вие такива впечатления?

SolemnityOfDeath
08-23-2010, 10:44
То да ти кажа това няма как да бъде избегнато.

В смисъл - идеалът затова е идеал...каквото и да имаш до себе си, то ще е далеч от него, защото той е недостижим. Човекът до теб обаче - е.

Иначе като цяло приятелките ми са били горе-долу в близост до това, което си представям в едно момиче..

TheBeliever
08-23-2010, 11:01
Никога не съм имала идеал за мъж. Не съм си представяла как би изглеждал "перфектния" и т.н.
Сегашният ми приятел обаче притежава всички качества, които ценя у един човек. Държанието му към мен е такова, за каквото би мечтало всяко момиче. А и външността му е близка, до тази, по която въздишах в пубертета ( 8-) ). За момента приятелят ми е олицетворение на идеалният за мен мъж. :)

BlindedAngel
08-23-2010, 11:20
Аз лично нямам идеал за момиче.Каквото ме привлече това е :)

Qnkishhh
08-23-2010, 11:25
Никога не съм имала идеал за мъж. Не съм си представяла как би изглеждал "перфектния" и т.н.
Сегашният ми приятел обаче притежава всички качества, които ценя у един човек. Държанието му към мен е такова, за каквото би мечтало всяко момиче. А и външността му е близка, до тази, по която въздишах в пубертета ( 8-) ). За момента приятелят ми е олицетворение на идеалният за мен мъж. :)
Абсолютно едно към едно, с тази разлика, че аз все още съм в пубертета (макар и вече към края му). :-)

monotonous
08-23-2010, 11:34
За момента приятелят ми е олицетворение на идеалният за мен мъж. :)

+1

И за мен няма идеал - когато срещнеш някой, който е за теб, ти просто виждаш и усещаш това... Даже в повечето случаи се получават така нещата, че този/тази, който/която харесваш, се оказва противоположен/а на всичко, което някога си харесвал/а, и все пак чувстваш неудържимото привличане към него/нея.
Така че...

SuNsEt
08-23-2010, 11:46
При мене поговорката "Внимавай какво си пожелаваш" почти винаги е в действие и много често си патя от това.Правя си някакъв модел на момче в съзнанието и до сега винаги се е случвало да намеря това,което търся,но се оказва в последствие,че всъщност този човек и този модел,който съм искала далеч не са толкова страхотни за колкото съм ги мислела.С момчето,което съм сега ...дълго време исках нещо като него,за това отговорих с "да" но и същевременно виждам,че едно нещо не е само добро или само лошо.

PePeLePew
08-23-2010, 11:52
Предпочитам определен тип момичета,които отговарят на моя стил, не мога да кажа, че половинката ми на 100% процента отговаря на изискванията ми но поскоро бих отговорил на анкетата с Да.А мисля,че не е много разумно да нямаш изисквания към човека до себе си .... както искате ме разбирайте :D

LadyDi
08-23-2010, 11:55
Никой не е идеален, докато не се влюбиш в него.

Клише, знам, че ги обичате :D

lubomirky
08-23-2010, 12:07
^ лЬобими са ни.

иначе не знам как ше прозвучи, ама момичето, с което съм в момента, искам да ми стане жена и нЕма съжалявам ако след нея няма друга, даже ного ше се радвам

soul1199
08-23-2010, 15:23
в момента си нямам приятел,не ми трябва де,ама все пак момчето,което ме кефи и не само,съвпада с моя идеал :)

SunShinePearl
08-23-2010, 15:35
Аз лично нямам идеал за момиче.Каквото ме привлече това е :)
и аз нямам идеал за момче винаги са различни

sasha_90
08-23-2010, 16:43
Няма идеални хора.
Нямам идеал за момче(за външност).Но като се замисля и двете ми гаджета са с кестеняви коси.Може би именно кестеняви ми харесват.За характера-харесват ми свестните.Под свестни разбирам:по възможност да не пушат и да пият малко,да ме уважават,обичат,ценят,защи ават,да са ми упора в трудни моменти,да са ми верни,да не са егоисти и мамини синчета.....Ще спра да изброявам,че доста станаха.И да не се окаже,че много искам и да остана стара мома. :D

strave
08-23-2010, 18:57
Имам ли идеал за момиче,ще следвам един стереотип и ще опозная само един вид момичета,такъв какъв аз искам.Нямайки идеал имам шанса да открия,човек който е достатъчно различен от мен и към който да се науча да приемам със всички неща,които принципно не търся в момиче.

guinessgirl
08-23-2010, 19:51
не съвпада,просто защото моят идеал е напълно нереален.

иначе имам определен тип,но обикновено се получава така,че само една точка от списъка е изпълнена - да бъде боклук :o :o

FlowerPower
09-06-2010, 21:31
Хмм... в момента имам големи шансове да ми потръгне с едно момче, което доста се доближава до идеала ми... Дано Дано Данооо :grin:

ScarletBite
09-06-2010, 21:35
Аз лично нямам идеал за момиче.Каквото ме привлече това е :)
+++

bebe7o
09-06-2010, 21:57
Нямам идеал.

mynichka
09-07-2010, 07:43
При мене поговорката "Внимавай какво си пожелаваш" почти винаги е в действие и много често си патя от това.Правя си някакъв модел на момче в съзнанието и до сега винаги се е случвало да намеря това,което търся,но се оказва в последствие,че всъщност този човек и този модел,който съм искала далеч не са толкова страхотни за колкото съм ги мислела.С момчето,което съм сега ...дълго време исках нещо като него,за това отговорих с "да" но и същевременно виждам,че едно нещо не е само добро или само лошо.
точно

cherinka
09-07-2010, 08:36
Моите гаджета, пък, винаги си един и същи.

Красиви, умни,чаровни, нали tuzaro хааха.

Сега сериозно по темата - идеала ми винаги съвпада с човека до мен. :::