PDA

View Full Version : Секс с напълно непознат....



PLEYGIRL
08-23-2010, 12:37
На един купон се "позабавлявах" с едно момче което не познавам ... не го питах за име или години .. абсолютно нищо... правихме секс ,но дори и след това не се запознахме... аз съм на 15.. и се чувствам малко кофти след онази вечер .... ТОВА ПРАВИ ЛИ МЕ КУЧКА?

DaNGeRousLy
08-23-2010, 12:39
Да ! Ти си кучка .. :(

0y7ofCon7roL
08-23-2010, 12:44
PLEYGIRL думата която търсиш не е Кучка, а Мастия и да това те прави точно такава

6sense
08-23-2010, 12:44
не е ли курва. кучка е ако прецака приятел/ка

stelSs21
08-23-2010, 12:54
По-скоро това те прави курва за някои хора (не говоря за себе си).

FeelMyPain
08-23-2010, 12:56
Дреме ти кво мислят за тебе група индивиди в някъф форум..

Backspace93
08-23-2010, 12:57
Хм, ако го повториш, може и да те направи такава. 8)

BloniTka
08-23-2010, 13:17
PLEYGIRL думата която търсиш не е Кучка, а Мастия и да това те прави точно такава

+1

Awesomness
08-23-2010, 13:33
Да ама момичето си е направило кефа и ся не пита "бременна ли съм", както повечето "порядъчни" малоумни създания постващи теми в тоя форум :) Ползвай протекции и си прави кефа, да не ти пука за нищо ;)

Sh@d0w
08-23-2010, 13:37
http://img822.imageshack.us/img822/6610/68929202.jpg

epicfailbg
08-23-2010, 13:46
Дреме ти кво мислят за тебе група индивиди в някъф форум..

Живей на MAX! 8-)

Princessani
08-23-2010, 14:06
На един купон се "позабавлявах" с едно момче което не познавам ... не го питах за име или години .. абсолютно нищо... правихме секс ,но дори и след това не се запознахме... аз съм на 15.. и се чувствам малко кофти след онази вечер .... ТОВА ПРАВИ ЛИ МЕ КУЧКА? На 15 и правиш това ?То да е веднъж да ама гледай да не са много такива случайте,че става зле :? :?

6sense
08-23-2010, 14:06
ако моята приятелка ми разкаже такова нещо, даже и преди да съм я познавал :o

K0rTexXx
08-23-2010, 14:20
О, да такава си :)

babyl0we
08-23-2010, 15:42
за мене не си кучка ами готова к*рва :razz:

Josefinne
08-23-2010, 17:31
Не те прави кучка. Just enjoy the ride ;) Но все пак - да не ти става практика :) е тогава думата е друга 8-)

fakesmiles
08-23-2010, 20:53
принципно няма лошо на мен най-хубавия секс с живота ми беше с мъж когото едва познавах от преди час някъде 8-)
и кво ти пука кво ше ти каже някой оттук? по-скоро ти се чувстваш виновна и чакаш някой да ти каже,че не е курвенско
еми то си е

viqnkababyy
08-23-2010, 20:59
Според мен те прави другата буквичка с К ..

vesSynkaa
08-23-2010, 21:21
мейби 8-)

pepelq64ica
08-23-2010, 21:29
щом е било един път-ДА няма лошо...само да не ти става навик така със всеки срешнат....това вече ще е кървенско.... 8-) :)

Ice_b0x
08-23-2010, 21:34
Следваштия пат като ходиш ниакаде на копон ми се убади :P

SuNsEt
08-23-2010, 21:35
Прави те евтина.

6sense
08-23-2010, 21:51
казвай тарифата щом е евтино

krisss1914
08-23-2010, 21:54
Прави те евтина.
тя направо беспари се е дала :D

K0rTexXx
08-23-2010, 22:09
Следваштия пат като ходиш ниакаде на копон ми се убади :P

И ти следващият път като ходиш на училище ми се обади...

Kry4ma
08-23-2010, 22:18
На един купон се "позабавлявах" с едно момче което не познавам ... не го питах за име или години .. абсолютно нищо... правихме секс ,но дори и след това не се запознахме... аз съм на 15.. и се чувствам малко кофти след онази вечер .... ТОВА ПРАВИ ЛИ МЕ КУЧКА?

Свободен човек си, имаш право да пиеш с непознати, да ядеш с непознати, да говориш с непознати и да правиш секс с непознати, щом си на 15! Защо само с познати трябва да се прави секс? Кой ги измисля тези правила? Нито в конституцията, нито в наказателния кодекс е написано, че хората на 15 трябва да правят секс само с познати. Секс се прави с когото ти харесва, а не само с познати.

xrusinka
08-23-2010, 22:33
Според мен те прави другата буквичка с К ..

+1

umri
08-23-2010, 22:59
На един купон се "позабавлявах" с едно момче което не познавам ... не го питах за име или години .. абсолютно нищо... правихме секс ,но дори и след това не се запознахме... аз съм на 15.. и се чувствам малко кофти след онази вечер .... ТОВА ПРАВИ ЛИ МЕ КУЧКА?
Не. Прави те момиче, което обича забавлението и не го интересува общественото мнение на завиждащите кучки и чикиджии. Лично аз повече уважавам такива като теб, отколкото кyрвалтаци, които се ебат с користна цел - заради пари и власт.

Щи завиждат, ще ти говорят зад гърба, ще мразят дори, но не трябва да ти пука. Приятели и без това няма. Като търсиш забавление отиваш в дискотека с някоя приятелка с твоя начин на мислене, намирате си някои готини пичове и се забавлявате. Винаги има шанс да случиш на някой изверг, но е доста по-малък, отколкото обществото втълпява на хората, пък и ще го прецениш, преди да си тръгнеш с него. Забавлявай се безкористно, не бъди като останалите златотърсачки - мега кyрвотрони.

DqVoLsKoJeLaNiE
08-23-2010, 23:32
Голяма работа, станало квото станало.. Нали на тебе ти беше приятно и не оставяш на момчето напразни надежди? Не го правиш всеки ден?...Ако е така, няма повод за притеснение, безгрешни хора няма и тва са "пубертетски" истории, дето всеки ги е правил и не е нещо чаааак толкова лошо и страшно... :) Само бих те посъветвала тва да не ти става практика, щото тогава вече е лошо. :)

xinfamous
08-24-2010, 00:57
От 1 път куpва или мастия не се става..

Ice_b0x
08-24-2010, 06:28
Следваштия пат като ходиш ниакаде на копон ми се убади :P

Ама да не започнеш да й гледаш дизайна и версията много-много? :D , гледай съдържанието :) ;)
Благодариа за савета, ште и гледам дали има 6 милиона посештения 8)

LadyDy
08-24-2010, 09:11
:shock: :shock: :shock: малко така останах......

ти си отговори сама на този въпрос.......а и.......тц -тц..

BiGBaDWolF
08-24-2010, 09:12
Прай те отвеяна ...

Kry4ma
08-24-2010, 11:23
:shock: :shock: :shock: малко така останах......

ти си отговори сама на този въпрос.......а и.......тц -тц..


Ииии, голЕм праз станал като са се харесали и са го направили по взаимно съгласие; какво толкова се чудите на такива физиологии?! Да не са извършили грабеж или масово убийство я?...

COTU
08-24-2010, 11:26
:shock: :shock: :shock: малко така останах......

ти си отговори сама на този въпрос.......а и.......тц -тц..


Ииии, голЕм праз станал като са се харесали и са го направили по взаимно съгласие; какво толкова се чудите на такива физиологии?! Да не са извършили грабеж или масово убийство я?...

В обществото съществува една догма, приятели (макар и глупава). Тя гласи:
Момче, което спи с много момичета е плейбой.
Момиче, което спи с много момчета е курва.

MakeMeLaugh
08-24-2010, 12:40
Викаш без име, без нищо.
Дори елементарен разговов е нямало, нито си знаела нещо за него от някой приятел/ка. Ей така за кефа с непознатото.

Хвала на СПИН-а, хвала на венерическите болести.
Заради такива патки после форумите са пълни с тъпи теми и не само те де.

В никакъв случаай курва не си - нито печелиш, нито си търсена повече.
По-скоро си лесна и глупава, елементарна. Не знаеща как можеш да си прецакаш живота.
Не се хвали - не знаеш какво може или е можело да броди сега в кръвта ти :x

Точно на такива купони и дискотеки се събират най-големите пропадняци доизживяваще си последните месеци/години стремящи се към това да не са последните... От много места съм го чувал, също имах съученички, които те самите са конатктували (не сексуално) с такива компании (затгова и не ги тачихме особено добре) и си нямаш представа какви гадни истории са разказвали и какви безконтролни ситуации са виждали по такива места.

Имайте си едно наум винаги, че там работата не е като с бебетата - там става отведнъж от първия път, от най-малкото или краткото.

Qnkishhh
08-24-2010, 12:58
За мен, ако това не ти е редовна практика, не си курва. Но ако си го направила, без да вземеш предпазни средства, си безразсъдна.

Princessani
08-24-2010, 13:16
Викаш без име, без нищо.
Дори елементарен разговов е нямало, нито си знаела нещо за него от някой приятел/ка. Ей така за кефа с непознатото.

Хвала на СПИН-а, хвала на венерическите болести.
Заради такива патки после форумите са пълни с тъпи теми и не само те де.

В никакъв случаай к***а не си - нито печелиш, нито си търсена повече.
По-скоро си лесна и глупава, елементарна. Не знаеща как можеш да си прецакаш живота.
Не се хвали - не знаеш какво може или е можело да броди сега в кръвта ти :x

Точно на такива купони и дискотеки се събират най-големите пропадняци доизживяваще си последните месеци/години стремящи се към това да не са последните... От много места съм го чувал, също имах съученички, които те самите са конатктували (не сексуално) с такива компании (затгова и не ги тачихме особено добре) и си нямаш представа какви гадни истории са разказвали и какви безконтролни ситуации са виждали по такива места.

Имайте си едно наум винаги, че там работата не е като с бебетата - там става отведнъж от първия път, от най-малкото или краткото.Ти от къде знаеш ,че не е било с презерватив ?

6sense
08-24-2010, 13:44
абе добре бе ,ама чак пък името да не му знае :razz: няма какво да говорим повече

FeelMyPain
08-24-2010, 15:40
абе добре бе ,ама чак пък името да не му знае :razz: няма какво да говорим повече
Личи си, че никога не си бил пиян.

DarkTemplar
08-24-2010, 15:44
Важното е, че ти е било готино. Остави гузната съвест настрана. 8)

6sense
08-24-2010, 15:49
тя ако е била толко пияна нямала е да помни че и момче е имало=== "интелитенти"

FeelMyPain
08-24-2010, 15:52
Имена се забравят дори и да не си мъртво пиян.

LDto
08-24-2010, 16:52
Прави си кефа ..... само да не станеш накрая "книга с болести" че тогава не кучка ще си ми к***а :? :? :? по добре да познаваш човека и да знаеш дали е здрав от колкото да се е**ш на сляпо :? :? :?

JakesInsanity
08-24-2010, 17:20
Кучка е просто женското на куче. Термина за теб е малолетно к*рвенце и бъдещ парцал.

Qnkishhh
08-24-2010, 19:11
Еее, стига сте го тровили това момиче, де! Ако на нейо място тук беше момчето от въпросната нощ, нямаше да има нито един коментар, изразяващ критика, сигурна съм!

JakesInsanity
08-24-2010, 19:19
Bitches, please! Спрете да се застъпвате всяка за чуждите к*рвенски действия, знаем ви че всичките сте еднакви и за това в тоя случай вместо типичната женска злоба има к*рвенска солидарност. Ама и вие много добре знаете кви сте парцали и то от малки.

Qnkishhh
08-24-2010, 19:26
Maaan, that was rude. Мога единствено да ти кажа, че явно само на курви и парцали си попадал, за да ти е такова мнението...

6sense
08-24-2010, 20:23
JakesInsanity подкрепям го/я

glamouros
08-24-2010, 21:11
Прави те "леко" безотговорна (не спомена дали е било с презерватив) - грижи се за здравето си. Според мен дали си кучка или не би бил последния ти проблем в случай, че са ти лепнали нещо. Иначе не - кучка не си. :)

bla0
08-24-2010, 23:31
Момиче, на 15 си!!! Действията ти са малко или много неправилни за твоята възраст... Разбирам да е с приятеля ти, но с напълно непознат на 15..
Гледай да не се повтаря, пази се, защото ако има бъдещи такива случки ще си не само кучка, ами и курва! :!:

BabyBluee
08-24-2010, 23:51
еееемиии як си, мноу, мноу си як.. :D

Serendipitys
08-25-2010, 08:05
Не разбирам защо те интересува "каква те прави това", защо те интересува мнението на непознати във форум? Струваш ми се малка, за да правиш секс с непознати за една нощ, но в крайна сметка ти си решаваш.

Harmonyy
08-25-2010, 08:26
На мнение съм ,че всеки трябва да опита нещо таковаа през живота си.. ама извинявай на 15 си ? И вече спиш с непознати ?

henrietta
08-25-2010, 09:05
Евтина била! Какво, на недостъпна ли да се прави няколко месеца?
Аз съм защитник на правото да изпитваш удоволствие при всякакви обстоятелства.
Единственото, което ме смущава в случая са годините, тъй като на тази твърде крехка възраст желанието за удоволствие е твърде хаотично и неориентирано.

m1nich3t0
08-25-2010, 10:27
Ако ти е било кеф... какъв е проблема? :? Все пак това си е твоя живот

Sh@d0w
08-25-2010, 13:23
Не си ку*ва споко.Всъщност този етикет се основава на страха от женската сексуалност и нейната тайнственост. Като лепват такъв етикет на едно момиче, тийнейджърите се опитват да убедят сами себе си, че с тях всичко е наред. Те са добрите, а тя е лошата. Те са в безопасност, а тя не е. Те имат правилните желания, а тя – лоши.

Един вид защитна реакция,така че не обръщай внимание на мнението на другите ;)

YouDontKnowMe
08-25-2010, 13:31
Абе,от кога се навъдиха толкова моралисти (тесногърди типове) в този форум. За мен по-страшно е никога да не опиташ , само да даваш мнение от страни , което винаги ще е некомпетентно (като не си минал от там), от колкото тези забавления да ти станат навик. Въпрос на предпочитания е . Sh@d0w започва да ми харесва , и тук е дал много коректно мнение.
Така де, това е тийн форум, сериозни и обективни мнения трудно могат да се намерят.

JakesInsanity
08-25-2010, 15:13
Не си ку*ва споко.Всъщност този етикет се основава на страха от женската сексуалност и нейната тайнственост. Като лепват такъв етикет на едно момиче, тийнейджърите се опитват да убедят сами себе си, че с тях всичко е наред. Те са добрите, а тя е лошата. Те са в безопасност, а тя не е. Те имат правилните желания, а тя – лоши.

Женска сексуалност, жената не трябва ли да има първо - гърди и второ - айде поне на 16 да е? Няккъв педофил ли си и или просто супер тъп подмазвач? Щото и в двата случая нищо не печелиш освен т'ва че ми стана смешно от коментарчето ти.


Те имат правилните желания, а тя – лоши.
Т'ва беше най-вълнуващото. Техните "желания" да и кажат че трябва малко от малко да си придаде стойност и да се усети, че нищо не печели като я тъпчат в ранна детска възраст е някакво лошо грешно нещо явно.

Не си момче, нали? Щото ако си, май си голяма п*тка. Въобще не разбрах даже за какъв страх ми говориш обаче ако е нещо за моето мнение, написал съм го с доста добри познания, така че не се притеснявай. А страх нямам от подобни глупости, и стига сте окуражавали малките лапета да правят секс само ей така за гъзария и да стават боклуци от малки, нито им е приятно нито нищо, дори да изпитват привличане, правил съм секс с 14 годишно и знам какво е за нея. Мега тъпи мнения пишете, поне едно дето да не е кухо лапе или г`е`й подмазвач тука ще се намери ли малко да схване че хептен ще повредите вече повредената джонка, а и други които четат? Т'ва че вие евентуално сте станали к*рволяци от малки не значи да предадете щафетата и да ми пишете тука "браво мойто момиче, само така, на 14 вече ти е късно даже!", а да вкарате поне на нея малко акъл за да не става боклук като вас, защото вие, подобни момичета но на вече "по-зряла" възраст добре знаете че сте такива, без чужди мнения и подобни глупости. :)

Sh@d0w
08-25-2010, 15:23
Женска сексуалност, жената не трябва ли да има първо - гърди и второ - айде поне на 16 да е? Няккъв педофил ли си и или просто супер тъп подмазвач? Щото и в двата случая нищо не печелиш освен т'ва че ми стана смешно от коментарчето ти.

Не си момче, нали? Щото ако си, май си голяма п*тка. Въобще не разбрах даже за какъв страх ми говориш обаче ако е нещо за моето мнение, написал съм го с доста добри познания, така че не се притеснявай. А страх нямам от подобни глупости, и стига сте окуражавали малките лапета да правят секс само ей така за гъзария и да стават боклуци от малки, нито им е приятно нито нищо, дори да изпитват привличане, правил съм секс с 14 годишно и знам какво е за нея. Мега тъпи мнения пишете, поне едно дето да не е кухо лапе или г`е`й подмазвач тука ще се намери ли малко да схване че хептен ще повредите вече повредената джонка, а и други които четат? Т'ва че вие евентуално сте станали к*рволяци от малки не значи да предадете щафетата и да ми пишете тука "браво мойто момиче, само така, на 14 вече ти е късно даже!", а да вкарате поне на нея малко акъл за да не става боклук като вас, защото вие, подобни момичета но на вече "по-зряла" възраст добре знаете че сте такива, без чужди мнения и подобни глупости. :)

Стига с това фалшиво държание,на ядосана майка,а?Нито ме познаваш,нито си ми на годините,че да ми държиш такъв тон.Кой си ти,че да казваш кой кога да започва да води полов живот?Къде в поста ми видя че я окуражавам и казвам "Браво,продължавай само така"?Писна ми от някакви самозвани разбирачи,да пускат постове,само и само да изглеждат умни.

Всеки сам решава за себе си,кога е готов да започне,нито ти си човека който ще ги съди,нито някой друг.Секс започва да се парви на все по малка възраст-ок,не подкрепям,защото повечето са необразовани на тази тема.Но е личен избор и хора които крещят насреща като теб к*рва,к*чка са ми адски смешни заради измислената си загриженост.

Princessani
08-25-2010, 15:39
Женска сексуалност, жената не трябва ли да има първо - гърди и второ - айде поне на 16 да е? Няккъв педофил ли си и или просто супер тъп подмазвач? Щото и в двата случая нищо не печелиш освен т'ва че ми стана смешно от коментарчето ти.

Не си момче, нали? Щото ако си, май си голяма п*тка. Въобще не разбрах даже за какъв страх ми говориш обаче ако е нещо за моето мнение, написал съм го с доста добри познания, така че не се притеснявай. А страх нямам от подобни глупости, и стига сте окуражавали малките лапета да правят секс само ей така за гъзария и да стават боклуци от малки, нито им е приятно нито нищо, дори да изпитват привличане, правил съм секс с 14 годишно и знам какво е за нея. Мега тъпи мнения пишете, поне едно дето да не е кухо лапе или г`е`й подмазвач тука ще се намери ли малко да схване че хептен ще повредите вече повредената джонка, а и други които четат? Т'ва че вие евентуално сте станали к*рволяци от малки не значи да предадете щафетата и да ми пишете тука "браво мойто момиче, само така, на 14 вече ти е късно даже!", а да вкарате поне на нея малко акъл за да не става боклук като вас, защото вие, подобни момичета но на вече "по-зряла" възраст добре знаете че сте такива, без чужди мнения и подобни глупости. :)

Стига с това фалшиво държание,на ядосана майка,а?Нито ме познаваш,нито си ми на годините,че да ми държиш такъв тон.Кой си ти,че да казваш кой кога да започва да води полов живот?Къде в поста ми видя че я окуражавам и казвам "Браво,продължавай само така"?Писна ми от някакви самозвани разбирачи,да пускат постове,само и само да изглеждат умни.

Всеки сам решава за себе си,кога е готов да започне,нито ти си човека който ще ги съди,нито някой друг.Секс започва да се парви на все по малка възраст-ок,не подкрепям,защото повечето са необразовани на тази тема.Но е личен избор и хора които крещят насреща като теб к*рва,к*чка са ми адски смешни заради измислената си загриженост.
Ако повечето тук си признаят,колко мъже са ги чукали ще са по зле от авторката ,но въпреки това четат морал.Учевидно авторката изпитва угрезения след случилото се ,за да пуска такава тема .Всеки се учи от грешките си и към авторката ще и каза ,че всеки е правил глупости ,за който по-късно съжалява,но си вземи поука ,защото може да ти стане навик,а последствията могад да са много критични.В днешно време, не е за рискуване.Може от най-обикновенна раничка да хванеш нещо и после за цял живот да страдаш.Не искам да прозвуча като някоя морална майка ,приемиго като приятелски съвет.Пазисе .

thefreak
08-25-2010, 15:47
Ако нея това я прави кyчка/кyрва, какво го прави тази случка момчето? Нали трябват двама за този акт.

0y7ofCon7roL
08-25-2010, 18:14
Ако нея това я прави кyчка/кyрва, какво го прави тази случка момчето? Нали трябват двама за този акт. Късметлия 8-)

7227
08-25-2010, 18:26
за мен си тъпа кучка,сега спокойна ли си? (на 15 ...без думи..)

Slamdancer
08-25-2010, 18:35
Ами от една страна няма лошо , опитала си нещо ново.Много по-добре е това да стане сега , от колкото когат имаш семейство....

JakesInsanity
08-25-2010, 18:49
Стига с това bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla с удебелен текст

Да, виждам че го раздаваш мъдър и супер умен, и ти също не знаеш особено много за другите, не ти ли е ясно? На 22 съм, имам достатъчно личен опит както казах, давам компетентно мнение и не се правя като теб на нещо специално. Ма както и да е, крайно, без много излишни думи:


за мен си тъпа кучка,сега спокойна ли си?

Ако наистина чувствала вина и за тва направила темата евала, значи има надежда, но ме съмнява че това е причината. Тва си е за нея естествено, вината, не за нас, и тя ще съжалява, не ние.


Ами от една страна няма лошо , опитала си нещо ново
Опитай и ти нещо подобно от тоя тертип, като си имаш дете, момиченце, нека когато стане на 12-13 да я изтъпче някой непознат. :)

Sh@d0w
08-25-2010, 18:59
@JakesInsanity виждам го твоето компетентно мнение,половината от постовете ти в темата са нападки на лична основа към момичето.Не си момче нали,щото ако си май си голяма пу*ка.

housse
08-25-2010, 20:55
Хах......Сама прецени щом правиш секс със непознати на 15 год. значи трябва да си наистина зряла и подготвена :shock:

JakesInsanity
08-25-2010, 21:36
Не си момче нали,щото ако си май си голяма пу*ка.
Брей, върнахме се във втори клас :shock: да не си ти тва 14 годишно момиче, вече се замислям...

Neutral
08-25-2010, 23:25
Просто не го прави отново .. Какво ти пука какво казва форума. Гледай да не се повтаря ,защото тогава ще почнат да ти излизат имена ..

krisbeto
08-25-2010, 23:46
На един купон се "позабавлявах" с едно момче което не познавам ... не го питах за име или години .. абсолютно нищо... правихме секс ,но дори и след това не се запознахме... аз съм на 15.. и се чувствам малко кофти след онази вечер .... ТОВА ПРАВИ ЛИ МЕ КУЧКА?

Свободен човек си, имаш право да пиеш с непознати, да ядеш с непознати, да говориш с непознати и да правиш секс с непознати, щом си на 15! Защо само с познати трябва да се прави секс? Кой ги измисля тези правила? Нито в конституцията, нито в наказателния кодекс е написано, че хората на 15 трябва да правят секс само с познати. Секс се прави с когото ти харесва, а не само с познати. на 15 !!!! дайте напрао от 10 годишни да почнат да прават секс , че на 20 вече са са бабички :х:х:х:х:х ДРУСАТЕ ЛИ СЕ БЕ ? КАК МОЖЕ НА 15 ГОДИНИ :х:х:х и да за мен си КУРВА ... а и другото което е , няма как да знаете той какво мисли след като не сте го попитали :smt119 :smt119 :smt119 :smt119 :smt119 :smt119

vanq11
08-26-2010, 07:07
Ами да правите мъстия и курва с извинение за думите.
Как може да правиш такива курвентииски работи,а после се чудим на къде върви този свят,пък тои ето от къде идвало.
Сега като тръгне клуката че си лесна и само за еб..е пак с извинение и всички само това ще искат от тебе и няма да можеш да си намериш приятел които да те обича такава каквато си а само ще искат от теб секс и сигурно ще го получат след като вече си го направила,моя съвет е ,още докато може да спреш с такива простотии и да се държиш нормално,търси си нормален приятел да те обича а другото ще го правиш с него а не с целия град.
Имам приятелка избрала този път и повярваи ми не е ок,коя с дете сама коя с болести,коя с не можене вече да забременее,моята приятелка престана с тези неща но си изпати много.
Така че престани докато е време!!!

Muchacho
08-26-2010, 08:13
Вие не сте наред. Как може да налагате вина и страх от секса, женската сексуалност е нещо, от което трябва да се възхищавате, а не отричате. Жената е създадена за любов, а вие крадете цялата емоция и тайнственост от едно такова преживяване. Направила си е кефа, обаче вас ви е яд, че може да ви използват само за вибратори и сега скачате. Момчето е невинната жертва и е бил зверски изнасилен от малката развратна курва. :shock: Ми младежът е също толкова "виновен" за акта, не се е дърпал, нали? :? Е заради такива като вас някои момичета никога не успяват да се насладят на секса пълноценно и го приемат като нещо, дето трябва да се дава на мъжа, като инжекция дето трябва да изтърпят.
Моят съвет е: Живей си живота. Една тайна, момичетата правят също толкова секс, колкото момчетата, просто са по-добри в прикриването му. Освен това им е по-лесно да се уредят. Просто бъди дискретна и не питай форумните тролове за мнението им. Недей да го правиш със съученици, и гледай да не нараняваш никой. Едно момче, което е в среда, където те позанват, почувства ли се употребен хваща общественото мнение като оръжие и ставаш курва и парцал, заради нараненото му его. ПАЗИ СЪРЦЕТО СИ за някой свестен пич, но си прави кефа, стига да не се разчува. Абе вие, момци, вярвате ли всяка като ви каже, че сте втория :D Една голяма тайна: Жените харесват секса. Просто са по-дискретни, защото историята им е наложила да придобият тези качества.
Не го прави с хора, които са ти в някакъв социален кръг.
Пази се! Не знаеш кво ще ти лепне някой лекотоварен боклук. Презервативите излизат по-евтино от аборта, плюс това.
Не питай форумните чекиджии за мнението им. 90% просто си мечтаят за такъв полов живот.
Ако изпитваш вина или някакъв дискомфорт, първо бъди наясно със себе си и емоциите си, преди да се впускаш в бохемски приключения.
Прави секс само заради красотата на секса, никога заради изгоди или просто за гъзарията. Това опорочава секса.
Преследвай красивите момчета. Освен, по-обясними причини, и защото по-рядко са комплексари.
Имай нещо, което да обичаш. Имам предвид, спорт, музика, някво хоби, куче, нещо, но не мъж. Не че няма да се влюбиш и в мъж. Но имай си нещо твое! Това ще ти даде определена независимост. Иначе ще станеш кал под обувките за мъжете. Защо? Защото без тях ще си нищо.
Не оставяй секса да ти пречи на образованието или мечтите ти.
Не оставяй измисления морал да ти пречи на секса.
Живей СЕГА ! Иначе утре ще се превърнеш в депресирана домакиня-алкохоличка :D Истината е, че трябва да си независима, да не ти пука за това какво ще ти кажат тука, или някъде другаде, да преследваш мечтите си, да търсиш и получаваш секс, да се бориш. Ако нямаш сили за това, сори, наистина ще се превърнеш в безгръбначен парцал.

Поздрави и много оргазми :grin:

Sh@d0w
08-26-2010, 08:15
Ами да правите мъстия и к***а с извинение за думите.


А ти скъпа,си направи още полуголи снимки пред огледалото и продължавай да и четеш морал :?

rali4ka1
08-26-2010, 08:15
Защо трябва да си курва ако направиш нещо непринудено?Няма жена на тоя свят,която да не е имала такава фантазия,а имено секс с непознат.Живота е твърде кратък и трябва да се опита от всичко.

rali4ka1
08-26-2010, 08:21
Защо когато едно момиче спи с много момчета е курва,акогато едно момче спи с много момичета е похвално?По тая логика най-големите курви са мъжете.Един въпрос към момчетата:
Вървите си по улицата и ви среща готино и секси момиче.Спира ви и ви казва:Искам да спя с теб.-Ще откажете ли?
Със сигурност няма да се замиляте дълго и ще приемете.Това прави ли ви курви?
Отивате на купон запознавате се с яка мацка,и тя ви предлага да се изчукате.Ще откажете ли?Разбира се че не.Това прави ли ви курви?

netmon
08-26-2010, 08:22
Секса за една вечер не съществува от вчера или от днес.Ако беше кучка нямаше и да се замислиш по въпроса,а на теб както се вижда ти е кофти.Потърси момчето ако имаш желание.

selqk
08-26-2010, 09:14
shake ya funky ass biatch :grin: :grin: :grin:

JakesInsanity
08-26-2010, 10:03
женската сексуалност
Бе вие кьорави ли сте кви сте, ква "женска" като вчера е станала на 14, вече и от к*рволящината ще изкарате нещо ВЕЛИКО само и само да се извините сами пред себе си, ЖАЛКА РАБОТА.

howland
08-26-2010, 11:02
Тва са глупости. Еби си се на воля, да не ти пука от комплексарските бабешки мнения.

Princessani
08-26-2010, 11:20
[quote="Muchacho" кефиш ме :-) :-) :-) :-) :-)

LDto
08-26-2010, 15:21
Хаахаха То как се изцепи да има гърди :razz: :razz: :razz: :razz: те жени на 20 години имат стотинки под балатом той ми говори че трябвало да имат цици :-x :-x :-x що не вземеш да си разбиеш мозъка някъде баналин си .... JakesInsanity тва че всички те ти приятелки са били курви и са търси ли само как да те преебат не значи че всички сме такива .... и кво кат се е ебала с непознат на 15години нали не е твоя дъщеря че да и държите всички сметка ..... що вие момчетата не сте ли същото и вие сте курварини и смотаняци .... да не говоря че си и скубете веждите по тънки ги правите и от на момиче .... ПЕДЕРАСИ .... носите розови дрехи и слагати пудри .....



Мацка еби се наволя кат искаш .... ние тук ще се избием зарад такива като теб .... за тва първо мисли преди да пускаш темата :) :) :)

kokosety
08-26-2010, 15:31
http://img822.imageshack.us/img822/6610/68929202.jpg
Тва ме изкефи ма ти толко ли си зле сама не можеш ли да се определиш та питаш не съм аз човека който ще те съди ам тва дет си направила е малко смотано

teenems
08-26-2010, 17:18
о Боже ,15 годишна ходи да се натиска с познати и непознати :shock: .. що за поколение

PLEYGIRL
08-26-2010, 20:42
БЛАГОДАРЯ ЗА КОМЕНТАРИТЕ... НЕЗНАМ КАКВА СЪМ В ВАШИТЕ ОЧИ.. НО ВЕЧЕ НЕ СЕ ЧУВСТВАМ ГУЗНО ОТ НАПРАВЕНОТО ОТ МЕН... :-D

YouDontKnowMe
08-26-2010, 20:48
Няма за какво да си гузна ^

JakesInsanity
08-26-2010, 22:54
да не говоря че си и скубете веждите по тънки ги правите и от на момиче .... ПЕДЕРАСИ .... носите розови дрехи и слагати пудри .....
Ти си много просто парче ма, не познвам и един такъв педал който да си скуби веждите или да носи розово, обаче познавам 50000000 момичета които са к*рволяци като теб и тва малкото.

ВЕЧЕ НЕ СЕ ЧУВСТВАМ ГУЗНО ОТ НАПРАВЕНОТО ОТ МЕН...
Честито, значи вече съвсем реално си станала парцал и тъпа к*рва.

Няма за какво да си гузна ^
А тай!

COTU
08-26-2010, 23:04
да не говоря че си и скубете веждите по тънки ги правите и от на момиче .... ПЕДЕРАСИ .... носите розови дрехи и слагати пудри .....
Ти си много просто парче ма, не познвам и един такъв педал който да си скуби веждите или да носи розово, обаче познавам 50000000 момичета които са к*рволяци като теб и тва малкото.

ВЕЧЕ НЕ СЕ ЧУВСТВАМ ГУЗНО ОТ НАПРАВЕНОТО ОТ МЕН...
Честито, значи вече съвсем реално си станала парцал и тъпа к*рва.

Няма за какво да си гузна ^
А тай!

Темата я четох само заради теб :D
Не изпитвам нужда да пиша каквото и да е било, `щото ще се повтаря с твоето :D

zority7
08-27-2010, 10:06
Веднъж си го направила,гледай да не го повториш :)

kokosety
08-27-2010, 10:22
Веднъж си го направила,гледай да не го повториш :)
Точно така :D :D

wolfy86
08-27-2010, 11:09
Дреме ти кво мислят за тебе група индивиди в някъф форум..
+ това тези индивиди си нямат личен живот и седят тук по ден и нощ очакващи следващата тема да се направят на ГОСПОД и да ти кажат Каква си или не си !!!


Ако се повлияеш от мнението на такива хора, значи се принизяваш до тяхното ниво!!!!

Hilary_
08-27-2010, 11:13
сещам се за друга дума, която те описва .. :wink:

LDto
08-27-2010, 14:08
ООО Извинявай "г-н аз не спа с курви" само дето някоя к**ва те е направила на ..... и сега всички сме ти криви .JakesInsanity и като я обиждаш кво постигаш не разберам .... да не е спала с теб че ще и държиш сметка каква е .... я вземи си свери часовника че като те гледам как си говориш глупостите за жените ще вземе да стане че на 40г пак ще си ерген ...... престани да се правиш на Бог .... па тя ако иска да се ебе и да си прай кефа ти какъв си .... поредния комплексар с малка п*шка :? :? :? :?

6sense
08-27-2010, 15:56
БЛАГОДАРЯ ЗА КОМЕНТАРИТЕ... НЕЗНАМ КАКВА СЪМ В ВАШИТЕ ОЧИ.. НО ВЕЧЕ НЕ СЕ ЧУВСТВАМ ГУЗНО ОТ НАПРАВЕНОТО ОТ МЕН... :-Dа така ,сега продължавай с целия град :D
PS: голям ли е града :D

kokosety
08-27-2010, 16:02
Дреме ти кво мислят за тебе група индивиди в някъф форум..
+ това тези индивиди си нямат личен живот и седят тук по ден и нощ очакващи следващата тема да се направят на ГОСПОД и да ти кажат Каква си или не си !!!


Ако се повлияеш от мнението на такива хора, значи се принизяваш до тяхното ниво!!!!
А ти кво правиш тука и ако си ти тва на снимката вземи си облечи една тениска никой не виси по цял ден като гледами ти влизаш чат пат другите поне не говорят за тва кой как си прекарва времето

JakesInsanity
08-27-2010, 16:46
ООО Извинявай "г-н аз не спа с к**ви" само дето някоя к**ва те е направила на .....
Хахахах колко сте придвидливи п*тки, с глупостите от сорта на "сексуалността на ЖЕНАТА", "когато един мъж правел секс не бил к1рва ама жената е омг!", "щом говориш лошо за 1 к1рва значи теб к1рва те е направила на крив".

Кви ли не глупости съм чувал и като цяло се повтарят напълно по същия начин по който ти го каза щото овцете нямате много по-висши мисли (или по-различни и т.н.) Ест че к1рва ме е правила на крив, всъщност повечето момчета сме си патили за дето сме имали доверие на к1рволяк, и не искам и тва лапенце да стане същото щото с к1рвите след това се случват много лоши работи а аз съм адски отмъстителен ;) вече имам точно момиче и се обичаме, но и аз като всяко момче съм попадал на 831768971 к1рволяка щото повечето явно сте такива като гледам и от малки. Нещо лошо има ли че не искам да сте боклуци? Ти добре си станала ама кво провокираш и тва лапе да стане като теб? Че и цяло поколение което се води на вашия п1ткенски чалгарски акъл? Ама а така, повтаряй едни и същи лафове кат си кухо парче, за да се почувстваш по-добре, сякаш нещо ново ми каза...

dPa3HuTeJl
08-27-2010, 17:33
http://img822.imageshack.us/img822/6610/68929202.jpg :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ПТ- защо по дяволите на такива теми започвате да спорите целия сайт ?!? :?

ira90
08-27-2010, 19:48
На един купон се "позабавлявах" с едно момче което не познавам ... не го питах за име или години .. абсолютно нищо... правихме секс ,но дори и след това не се запознахме... аз съм на 15.. и се чувствам малко кофти след онази вечер .... ТОВА ПРАВИ ЛИ МЕ КУЧКА?

Ти пък, кучка .... недей така, това се случва на всяка втора жена. Възбуждащо е ...... но не бих го направила (поне бих се запознала ала бала и тогава)

therichbitch
08-27-2010, 20:46
не те прави кучka, прави те кypвa ;)

Muchacho
08-27-2010, 21:39
Ми вие сами си лепвате тея етикети в крайна сметка... носете си ги като искате. Сексът нищо лошо не е, вие го правите така да изглежда.

bootyboy
11-06-2010, 21:34
безотговорно е, дано поне те е пазил ама се съмнявам

LovEsIckk
11-06-2010, 21:45
Кучка - не, но безотговорна лапетия - да .

Andr0medA
11-07-2010, 07:12
На един купон се "позабавлявах" с едно момче което не познавам ... не го питах за име или години .. абсолютно нищо... правихме секс ,но дори и след това не се запознахме... аз съм на 15.. и се чувствам малко кофти след онази вечер .... ТОВА ПРАВИ ЛИ МЕ КУЧКА?

НИКОЕ самоуважаващо се момиче, ОСОБЕНО на твоята възраст, не би "се позабавлявало" с момче, което не познава! Не знам дали си кучка, но курва със сигурност и то малолетна! :lol: Деградирали деца...

radybt
11-07-2010, 10:05
Ако си нямала гадже, няма нищо лошо в един хубав секс, кво е ку*венското?!
Но ако си имала гадже си ПЪЛЕН БОКЛУК, ако си нямала, извинявам се : ))

azida
11-07-2010, 10:37
Не си кучка, нито к**ва или другите прилагателни, скоито те определят...Няма лошо човек да експериментира с напълно непознат.. :) :)

Psychic
11-07-2010, 11:28
Като я сърби, да чеше, природа е... ебахти моралистите :razz:
Вас като ви сърби носа не се чешете ли ? Ако 1 милион човека, ви кажат, че е грешно да си чешете носа когато ви сърби, какво правиме тогава? Аре мислете самостоятелно малко, пъпчивковци (с извинение).
Ония пък, най-великият моралист, на 22, какво женско било на 15?! Хората са различни, на 15 си е сексуално зряла вече, може би не чак до там психически зряла за секс, но физически е! И то за здрав секс! Чеееешиииииииии!!!!! Не виждам какъв точно е проблема? Нещо държавата ли се ощетили или да са наранили някой друг?

Това е нещо направено с взаимно желание от двамата. Помисли малко. Нито тя му е дала нещо специално и ценно нито той й е дал такова, нито той е взел такова както и тя не е взела такова.
Значи, от 1963 морала, майката си е ебал да знаете!

DarkKisss
11-07-2010, 11:30
Ми не те познавам не мога да кажа каква си,но ако си си изкарала добре да не ти пука.Пък и ако няма да го видиш повече кво ти дреме?!

+1

Andr0medA
11-07-2010, 13:20
Тука повечето сте "К'во ти дреме, еби си се като разпрана, нищо, че си на 15...." :-D Естествено нейна работа си е, но тя иска чуждо мнение, значи осъзнава, че нещо не е наред, щом пита дали е кучка... няма лошо в забавлението, но трябва ли да се "праска" наляво-надясно с непознати...човек трябва да си знае цената. Мое мнение. :-D

radoslav4o
11-07-2010, 13:29
Мале, мале, колко много моралисти има в тази тема, но най страното е повечето от тях в други теми твърдят че са загубили девствеността си на 14-15 години :D