PDA

View Full Version : От какво бихте се трогнали наистина много



SuN15
08-23-2010, 13:52
Въпросът ми е към момичетата .. Какво трябва да направи едно момче за да се трогнете ? :)

vas4e3to0
08-23-2010, 14:03
Да ми каже в очите, че ме обича, да ме прегърне и целуне. Нищо повече:))Мое мнение.

SuN15
08-23-2010, 14:16
Звучи много сладко :mrgreen:

zlonamerena
08-23-2010, 14:29
Да ми каже в очите, че ме обича, да ме прегърне и целуне. Нищо повече:))Мое мнение.

малките неща са най-важни.. малките жестове :)

TheBeliever
08-23-2010, 14:35
Както казаха по-горе - нещо малко. Да ми скъса цветче, докато се разхождаме в парка, да ме прегърне силно без причина, да ме гушне като ми е студено, да ми прати смс за лека нощ, когато е далеч... Всички малки жестове на внимание и загриженост за мен са изключително трогателни.

BaffaLsc
08-23-2010, 14:39
Както казаха по-горе - нещо малко. Да ми скъса цветче, докато се разхождаме в парка, да ме прегърне силно без причина, да ме гушне като ми е студено, да ми прати смс за лека нощ, когато е далеч... Всички малки жестове на внимание и загриженост за мен са изключително трогателни.
Мда .. и мен би ме зарадвало :)

soul1199
08-23-2010, 15:15
аз и на едно цвете бих се зарадвала,обичам цветята :)

Backspace93
08-23-2010, 15:38
Гореспоменатите, ама без цветята O:)

monotonous
08-23-2010, 15:43
Всеки неочакван и мил жест. :)

sasha_90
08-23-2010, 16:37
Бих се трогнала от момче,ако държи на мен,уважава ме и ме обича,заради това,което съм.

mArMaLaDkA
08-23-2010, 16:43
Бих се трогнала от момче,ако държи на мен,уважава ме и ме обича,заради това,което съм.

Именно!

И не знам защо, обаче супер специална бих се чувствала, ако разбера, че ме е избрал не пред някоя друга, а пред някоИ другИ. 8-)

DqVoLsKoJeLaNiE
08-23-2010, 16:45
Едно обаждане ще свърши работа, да му чуя гласа на този дето го харесвам..Ама къде ти такива екстри... :D :D

djipsito
08-23-2010, 17:06
Всичко което изброиха другите момичета ;д

Josefinne
08-23-2010, 18:14
Общо взето момичетата се кефиме на инициативни и импулсивни момчета, които правят такива жестове , че да ни покажат, че мислят за нас. Изтърканите жестове са си универсални истини , просто трябва да са с чувство и да са искрени :)

cherinka
08-23-2010, 18:20
Днес ревнах на "Винаги съм знаел, че обичам теб. Родена си за мен" и още цифра роман.

Та така. Трогателна му работа. 8-)

bebe7o
08-23-2010, 18:34
Ако ми каже: "Обичам те повече от всичко, независимо колко пъти си допускала грешки. Обичам те такава каквато си. Искам само теб."


Мечти, мечтиииииии... :?

z1p0
08-23-2010, 18:52
тука всички некфи от 18ти век хахаха да ви каже, че ви обича, то това и аз мога да ви го кажа ве :razz:

SuN15
08-23-2010, 18:57
А мислиш ли че ще има ефект ?

xXxScreamxXx
08-23-2010, 19:06
Зависи ... от положението ни .. и от самия него ..
преди време само като ми пратеше смс с :* се радвах .. обаче с времето тези неща във връзката отминават ...

последно много се трогнах като ми се изивини за всичките пъти в който ме е карал да се чувствам зле :) ...

guinessgirl
08-23-2010, 19:46
ако ми купи фенек или Х5-ца...

Slamdancer
08-23-2010, 20:01
Някой да докаже , че му пука за мен.

kombarka
08-23-2010, 20:32
Да видя сълзи в очите му.
Не говоря за драматичните лигльвци, а сълзи на моментна слабост-да бъдат породени от дълбоките чувства, които напират в него.

Хаха, може би звучи странно.. :)

mimka1912
08-23-2010, 20:35
Амии ето няколко СМСи които ме трогнаха до сълзи:
Липсваш ми непрекъснато..очите ми взират да те видят, ръцете ми търсят досега ти.. обречен съм на теб.

Този беше в 4 сутринта (заслужаваше си събуждането)

Искам те до мен. Липсваш ми адски много. Чакам с нетарпения да се върнеш, да те гушна и да те цункам. Обичам те.

И още тоневе такива СМСи. Обичам, когато се разнежи и започне да ми обяснява как съм се вплела в сърцето му. Изключително се трогнах, когато ми каза "..имам чувството, че сърцата ни бият в един такт" или пък когато ей така без причина повдигне брадичката ми, погледне ме в очите и ми каже :Ейй любов моя..обичам тее"

Трогват ме малките жестове, които прави за мен.

francyzoi4ety
08-23-2010, 20:35
....... да ме прегърне,целуне и каже, че ме обича пред всички напук на всичко и всички !!

kombarka
08-23-2010, 20:40
mimka1912 .. нищо лично, но.. Едни тъпи смс-и те трогват?! Нима могат та се сравнят с тръпката, която изпитваш на живо?! Защо сте толкова повърхностни, мамка му..

Sladurchoo
08-23-2010, 20:40
да ме прегърне силно и да не ме пуска много време ей така без причина, да ме целуне, да ме събуди през нощта и да ми каже, че ме обича, да ми звънне, когато е далече, да дойде да ме види .. . . .

sweety11
08-23-2010, 20:48
От нещо неочаквано и романтично !

pepelq64ica
08-23-2010, 21:00
това със ,,обичам те ,,ми звучи малко изтъркано....предпочитам да ми го докаже,а не да ми го каже... :wink: :wink: :wink:

TheOnee
08-23-2010, 21:02
много малко неща, почти нищо :)

mimka1912
08-23-2010, 21:13
mimka1912 .. нищо лично, но.. Едни тъпи смс-и те трогват?! Нима могат та се сравнят с тръпката, която изпитваш на живо?! Защо сте толкова повърхностни, мамка му..

Мен лично ме трогна това, че в 4 сутринта се е сетил за мен. А, аз също мисля, че тръпката да чуя от неговата уста тези думи е незаменима..

Lexynnka
08-23-2010, 21:27
досега най-много се трогнах от това, че въпреки че е зверски далеч от мен и нямаме почти никаква връзка, той ми е написал 6 страници писмо.. съдържанието на самото писмо бе още по-трогателно, не спрях да рева, докато го четох...

трогнах се също когато няколко непознати за мен и почти непознати за него човека ми казаха, че той наистина ме обича.. а как са го разбрали не казаха...

vesSynkaa
08-23-2010, 21:32
"Обичам те!" :smt060

umri
08-23-2010, 22:37
ако ми купи фенек или Х5-ца...
Единственият реален отговор, който прочетох. Другото са шменто-капелни историики.

blader
08-23-2010, 22:37
Винаги съм предполагал и съм се надявал че нещо толкова малко би трогнало момиче...надявах се не заради нещо друго а защото аз съм момче което би направило всяко от горепосочените неща...без това с колите де...ама що да не...ако имам възможност :-o и то не защото знам че ТРЯБВА(ужасна дума...ААА!!!...ужас...супер задължаващо и заповеднически звучи...да се изключи от лексикалния набор на българския език...) а защото ми идва отвътре...и винаги съм си мислел че момичетата не оценяват такива неща тъй като много от момчетата с които съм говорил казват че те не биха направили подобно нещо щото било незначително...следователн щом те не го правят заначи няма кой да го оцени...така си мислих...

Но се оказва че не е съвсем така...дори въобще и това ми вдъхва надежда...Мислех също и че момичетата в по-голямата си част наистина са доста повърхностни(моля дамите да не ме съдят...все пак както казах говоря въз основа на наблюденията си :oops: ...) и искат едва ли не нещата да им се случват като по филмите...иначе не са доволни...а всъщност вие сте...земни...истински...не знам...наисина много оценявам начина по който хората се радват на малките неща и как са щастливи от думи...думи които повечето хора просто казват и забравят за тях...но в подходящия момент и обстановка...стават безценни за някого...толкова е хубаво(ъх...извинявайте...от дняколко дни по много болезнен начин установявам как целия ни живот се върти около ШИБАНИТЕ пари и мъчейки се да открия как човек може да бъде щастлив без щастието му да се основава на парите(не е нужно да е пряко...)...и не постигах голям успех...и повечето мацки тука ми показват че все пак човек може да е щастлив с друг човек без това да зависи от финансовото състояние на който и да е от двамата...е...поне временно...)...

Благодаря ви...

О...и vesSynkaa...това в подписа ти от песента на Celldweller ли е?...

FunkyBoy
08-23-2010, 22:46
тема за момичета, ама полезна за момчетата ;)

GossipGirl89
08-23-2010, 22:52
До сега най-много съм се трогвала на едно любовно писмо от бившия ми приятел :D Още си го пазя даже 8-) Беше по времето, когато още ходех на училище - една сутрин без нищо да подозирам получих смс от него гласящ "Слез до портиерката - имаш да взимаш нещо", като слязох тя ми даде един подаръчен плик и вътре имаше кутия бонбони ама от тази дето е във формата на сърце на Lindt и посмото :D Наистина много се трогнах, защото той попринцип не си падаше много-много по такива неща и за мен това беше огромен жест от негова страна :)

Иначе сега бих си трогнала на някоя романтична изненада или просто на едно цвете без повод

miShle
08-24-2010, 00:01
Като цяло не се оплаквам от мили жестове от страна на човека до мен. Бившият ми приятел в началото на връзката ни правеше наистина уникални неща ... които просто няма как да не ми направят впечатление. Идвал е през нощта, за да ми остави цветенце на прозореца. Един път се бяхме скарали по скайп и както си пишем изведнъж спря да ми пише и само след малко ... се звъни на вратата. Дойде в супер проливен дъжд,за да ми се извини. Подарявал ми е цветенце както сме си вървяли .. да ми откъсне нали лДаже още ги пазя. Писма, смс.и също... като се има на предвид,че не е някакъв супер романтичен, но в такива изблици на любов .. наистина ме е карал да се чувствам перфектно. Има още толкова много неща,които е правил за мен в момента просто не ми идват на ум ...

BladeOfMySoul
08-24-2010, 03:36
Да видя сълзи в очите му.
Не говоря за драматичните лигльвци, а сълзи на моментна слабост-да бъдат породени от дълбоките чувства, които напират в него.

Хаха, може би звучи странно.. :)

!!!

Абсолютно, преди време бих погледнала много скептично на това, но когато се случи реално просто е...

също би ме трогнало да остане искрен докрай, защото само така всичко би било непринудено и истинско...

Hilary_
08-24-2010, 07:31
По - горе споменаха сълзи, но не от някой ревльо .. ето това определено би ме трогнало!! ..

Другото, което се включва е всеки един малък жест от сорта на цвете без причина; в най, най - ужасния ми ден да дойде изненадващо пред нас, само за да ми каже, че всичко ще бъде наред! .. и разни подобни .. (:

LadyDy
08-24-2010, 07:35
Да каже, че все още има чувства към мен........сигурно ще орева света от радост :-D Но......да видим :)

JustUnforgivable
08-24-2010, 09:42
Хх още помня как жестоко се бяхме скарали и вечерта дойде у нас, хвана ме за ръката, на сила ме изкара навън и ме заведе на плажа - на кея (там се срещнахме за 1ви път ) и започна да ми обяснява колко съжалява и колко ме обича, но най се трогнах от сълзите в очите му- беше искрен :).. но не за дълго :?:-k :cry:

zority7
08-24-2010, 16:39
бих се трогнала както си вървим хванати за ръце да извади едно плюшено сърце и да ми го подари или изведнъж да ме стисне силно и да ме гушне и да каже ,че съм всичко за него :oops:

danito369
08-24-2010, 16:41
...или пък когато ей така без причина повдигне брадичката ми, погледне ме в очите и ми каже :Ейй любов моя..обичам тее"...

Това ме наистина би ме трогнало ! Но иначе аз по принцип много се трогвам като стои, се вглежда в мен и ми казва , че ми се радва. Тогава винаги отивам и му се хвърлям :D

VerryBerry
08-24-2010, 17:00
аз бих се трогнала от промяна в отношението му към мен,иска ми се нещо да се промени,да ми покаже най-после,че държи на мен.. :?

a1a2b3v
08-24-2010, 19:33
Като цяло не се оплаквам от мили жестове от страна на човека до мен. Бившият ми приятел в началото на връзката ни правеше наистина уникални неща ... които просто няма как да не ми направят впечатление. Идвал е през нощта, за да ми остави цветенце на прозореца. Един път се бяхме скарали по скайп и както си пишем изведнъж спря да ми пише и само след малко ... се звъни на вратата. Дойде в супер проливен дъжд,за да ми се извини. Подарявал ми е цветенце както сме си вървяли .. да ми откъсне нали лДаже още ги пазя. Писма, смс.и също... като се има на предвид,че не е някакъв супер романтичен, но в такива изблици на любов .. наистина ме е карал да се чувствам перфектно. Има още толкова много неща,които е правил за мен в момента просто не ми идват на ум ...

Това с дъжда ...бих се трогнала от такова нещо :oops:

HardlyAwakened
08-24-2010, 19:35
Да ми каже в очите, че ме обича, да ме прегърне и целуне. Нищо повече:))Мое мнение.
Как ти е скайпа, фб, туитер, лично съобщение ми прати ! .. хаха, е стига просто ЖЕНА да го каже това ... евала 8)

Kole
08-24-2010, 19:41
Да ми каже в очите, че ме обича, да ме прегърне и целуне. Нищо повече:))Мое мнение.
Как ти е скайпа, фб, туитер, лично съобщение ми прати ! .. хаха, е стига просто ЖЕНА да го каже това ... евала 8)
Нали, и аз не мога да повярвам. :D

PinkPussy94
08-24-2010, 20:59
Общо взето момичетата се кефиме на инициативни и импулсивни момчета, които правят такива жестове , че да ни покажат, че мислят за нас. Изтърканите жестове са си универсални истини , просто трябва да са с чувство и да са искрени :)

Annity
08-24-2010, 23:20
нещо искрено, без превземки.. :)

SunShinePearl
08-24-2010, 23:21
аз пък искам да съм щастлива смисъл винаги съм си мечтала с някое момче да се лигавим под някой фонтан и абе искам да правим готини неща заедно луди неща незнам как да го обесня това би ме трогнало

FreakBitch
08-24-2010, 23:25
Наречете ме кучка, но нещото, което може най-силно да ме трогне, е това да се разплаче. 8-) Малките мили жестове не ме впечатляват толкова, колкото една искрена сълза. :) Просто съм честна.

TheOnee
08-25-2010, 08:26
на мене ми е гадно, ако се разплаче пред мене и НЕ МЕ трогва :D а да каже, че ме обича.. нека го прави, но не когато му хрумне.. това също НЕ МЕ трогва, пък за смс-и писма мили думи въобще да не говорим :lol:

iiordanova
08-25-2010, 08:46
Трогвам се от нещата , които прави от сърце. ((:
Малките неща , които правят живота ми по цветен.

FuckedUp
08-25-2010, 12:44
Искате момчето да се разплаче пред вас/нек'фи глупости И ТОВА ЩЕ ВИ ТРОГНЕ? О, за бога..

TheOnee
08-25-2010, 13:29
Искате момчето да се разплаче пред вас/нек'фи глупости И ТОВА ЩЕ ВИ ТРОГНЕ? О, за бога..и аз това викам ама :razz:

spyro
08-25-2010, 15:12
Наречете ме кучка, но нещото, което може най-силно да ме трогне, е това да се разплаче.

и защо,ей богу,трябва да те наричаме кучка в тоя случай :/

kombarka
08-26-2010, 11:36
Искате момчето да се разплаче пред вас/нек'фи глупости И ТОВА ЩЕ ВИ ТРОГНЕ? О, за бога..и аз това викам ама :razz:

Добре де, не става въпрос за преиграното циврене. Лично аз говоря за специален момент, когато това е резултат от напирането на чувствата. Това не може да стане ей така.. Отречете?

Казано е, че истинските мъже не плачат. Представете си колко искрен и дълбок е този, който не се страхува да покаже чувствата си. Самият момент ще бъде супер силен, особено като каже готини неща като "никога не съм срещал момиче като теб".. бла бла.. Сълзите в очите му ще покажат, че това не е поредното тъпо клише.

Bonita1991
08-28-2010, 09:53
преди няколко дни приятелят ми ми каза че е най - големият късметлия че ме има до себе си :oops: :oops: :oops:

XTREMEFREERIDE
08-28-2010, 10:08
Както споменаха по-горе - с времето много неща омръзват. Така сме устроени просто.
Но пък последното нещо, което ме разчувства беше много истинско. Каза ми: "Идея си нямаш какво означаваш за мен, караш ме да се чувствам слаб и силен, не искам да те загубя", което доста ме трогна и ме накара да се чувствам наистина специална.
:)

FiRe_LaDy
08-28-2010, 10:16
От малките неща, които той прави за мен.

AliceSw
08-28-2010, 10:23
един телефонен разговор "Кво става" "Скучая и ми липсваш. Идвам да те видя" и за 3 часа минава шибаните 170 км...

elfinka
08-28-2010, 10:24
Най-много би ме трогнал малък жест, да си личи че е от сърце, и да бъде когато най-малко очаквам :)
Но аз като цяло се трогвам лесно :-D

mynichka
08-28-2010, 11:53
Да ми се обади само да ми каже как си, или просто да ме чуе. Да ме гледа в очичките докато сладко сладко се обеснявам. Миличко да каже или покаже, че му липсвам.

Wasilewaa
08-28-2010, 21:23
Да ми каже в очите, че ме обича, да ме прегърне и целуне. Нищо повече:))Мое мнение.

дам дам...

wheeliemaster
08-28-2010, 21:34
тука всички некфи от 18ти век хахаха да ви каже, че ви обича, то това и аз мога да ви го кажа ве :razz:
Сериозно ли говориш, "ве"? :?
Нали се сещаш, че момичето ще се зарадва, ако го мислиш наистина! Или по-важно е да отидеш във фитнеса с мисълта как ще станеш мулти-машина и ще оформиш мускули, за да привличаш момичетата... и за какво? В това "привличане" няма нищо истинско.
Личи си, че не можеш да разбереш, че "обичам те" не е просто израз за някои хора - казват го с чувство и си имат причина, а не просто за отбиване на номера... или ти живееш в бъдещето и такива старомодни лиготии не те интересуват...

Аман от ограничени хора... :x

playhard1
08-28-2010, 22:03
добре де, защо мен всички момичета ме ресват, без дори да мога да им кажа здравей :D камо ли да се стигне до "обичам те".. та те не ми дават възможност да се представя.. рофл

Lexynnka
08-28-2010, 22:23
добре де, защо мен всички момичета ме ресват, без дори да мога да им кажа здравей :D камо ли да се стигне до "обичам те".. та те не ми дават възможност да се представя.. рофл ииии тва как е свързано с темата :-o

Smrazqvashta
08-28-2010, 22:36
Да бъде себе си.

FancyGirl
08-28-2010, 23:17
Точно в този момент бих се трогнала ако за секунда се постави на мое място и направи нещо да не се чувствам с дупка в тялото.. точно в този момент това би ме изпълнило .. жалко :)

umri
08-28-2010, 23:33
Ако някоя ми направи рано сутрин свирка, преди още да съм се събудил и като отворя очи, да видя члена ми в устата и. Нищо не би ме трогнало повече от това... може би.

missapple
08-29-2010, 08:35
Както казаха по-горе - нещо малко. Да ми скъса цветче, докато се разхождаме в парка, да ме прегърне силно без причина, да ме гушне като ми е студено, да ми прати смс за лека нощ, когато е далеч... Всички малки жестове на внимание и загриженост за мен са изключително трогателни.

Абсолютно :-)

NeverTheSame
08-29-2010, 10:01
Ми лично съм се трогвала от много работи.Най-много,когато приятеля ми ме е изненадвал така без причина без нищо...

obichamgo
08-29-2010, 11:05
Думи не биха ме трогнали толкова ,колкото действия.. целувката е идеална..просто да е поднесена нежно и на място :) :grin: :-) :-) :-) :-)

rachel_billson
08-29-2010, 12:37
Ако разбере по какъв начин се държи...все още не губя надежда.

ilovesummer
08-29-2010, 16:33
да чуя думите Обичам те просто без причина,да е до мен в най трудните моменти ,да ми се обади просто така ...такива неща :---)

the^one
08-29-2010, 17:43
Да ми построи втори Тадж Махал :P

3motion
08-29-2010, 19:35
Да ме гушне по неговия си сладък начин е напълно достатъчно да се разтопя.. <3

HeavensMaiden
08-29-2010, 20:37
хмм вчера едвам не се разплаках.. приятелят ми принципно рядко показва чувствата си, но когато го направи го прави по много сладък начин. Днес просто докато гледахме едно филмче се обърна към мен, погали ме по коса и стоя около 20 сек гледайки ме в очите. След като го попитах :'' Какво става, тъп ли ти е филма?'' той ми каза :''ми не просто си те гледкам мило'' и ме целуна по челото... :smt007 :smt008 Това е едно от най-милите неща, които е правил :smt007 МИло да знаеш много те обичам :oops: :-) :smt007

estrellademar
08-29-2010, 21:10
И най-малкото нещо би ме направила мен специално много щастлива. Дори и една усмивчица :grin:

one
08-29-2010, 21:29
винаги ме е трогвала истината.нищо друго.

Gorgeous7
08-30-2010, 01:43
Аз на думи не вярвам , макар че пак ми става хубаво като чуя Обичам те или нещо друго , но за мен не е важно да кажеш нещо, а да го докажеш.Според мен очите могат да кажат много повече от устните , така че дори една нежна ласка , една целувка по челото дори , един невинен и искрен поглед могат да ме трогнат много повече от примерно цветя,думите Обичам те или нещо такова ...

crazybebe
08-30-2010, 10:38
Всеки неочакван и мил жест. :)

Съгласна . :) [/b]