PDA

View Full Version : моля помогнетее



zwezzdichka
08-23-2010, 16:46
значи аз съм на 16 и имам сестра на 15 ... тя си има гадже което е на 19 и кату идват в нас той само чака тя да иде някъде и започва да ме сваля :? .. а проблема е че и аз малко го харесвам ... сестрата ми е казвала че вече не изпитва нищо към него но не иска да го наранява ... :shock: той ми казва същото че вече не я харесва ... не е проблем да тръгнем ама е гадно заради сестрата все пак :( ... не знам какво да правя снощи дори ме целуна :oops: ... но как да и кажа какво да направя знам че ще ме намрази ... :? :-k и най лощото имам си гадже :neutral: ... моля помогнетее ](*,)

sasha_90
08-23-2010, 16:48
В началото като четох,че и двамата нямали чувства един към друг,щях да те посъветвам да действаш.НО ти си имаш приятел.Не го наранявай!В прочем имаш ли чувства към гаджето си?

BaffaLsc
08-23-2010, 16:48
Според мен е най - добре да поговориш с нея ,но го направи деликатно ,за да не те намрази както казваш ти :)

kalina90
08-23-2010, 16:51
пунктуация :wink:

mArMaLaDkA
08-23-2010, 16:57
Тая па! :lol: Естествено, че момчето ше каже, че не изпитва нищо към нея, защото знае, че ще се вържеш на номера. Какъв по-голям кеф от това да минеш и двете сестри?

zwezzdichka
08-23-2010, 16:58
В началото като четох,че и двамата нямали чувства един към друг,щях да те посъветвам да действаш.НО ти си имаш приятел.Не го наранявай!В прочем имаш ли чувства към гаджето си? никакви аз тръгнах с него да се каже за бройка .. абе и аз нз що
:D :D

Manik96
08-23-2010, 16:58
1.Ти си имаш приятел
2.Според мен е много подло да тръгнеш със доскорошното гадже на СЕСТРА СИ..Най-добре говори със сестра си и и кажи какви са чувствата ти към него и че те е целунал и ако тя няма нищо против,вече можеш да действаш...Но проблема е приятелят ти..Някои беше попитал в по-горните коментари,та и аз питам същото - имаш ли чувства към сегашния си приятел??

djipsito
08-23-2010, 16:59
Кво беше... който има балдъза ебе два гъза...

zwezzdichka
08-23-2010, 17:00
Тая па! :lol: Естествено, че момчето ше каже, че не изпитва нищо към нея, защото знае, че ще се вържеш на номера. Какъв по-голям кеф от това да минеш и двете сестри? така така ... то се вижда че нищо не чувства към нея .. омг
:razz:

zwezzdichka
08-23-2010, 17:03
1.Ти си имаш приятел
2.Според мен е много подло да тръгнеш със доскорошното гадже на СЕСТРА СИ..Най-добре говори със сестра си и и кажи какви са чувствата ти към него и че те е целунал и ако тя няма нищо против,вече можеш да действаш...Но проблема е приятелят ти..Някои беше попитал в по-горните коментари,та и аз питам същото - имаш ли чувства към сегашния си приятел?? СЕГАШНОТО гадже на сестра ми
:-o

Mi6inka
08-23-2010, 17:08
тръгна ли с гаджето на сестра си ?! Долно... смешно и гадно :) Винаги съм презирала подобни постъпки, ама мое си мнение, не значи че е правилно :) Вие като сестри трябва да се подкрепяте и да натриете носа на този самовлюбен "плейбой" Много добре можехте да го направите...сега хем той е доволен, че ви е имал и двете, хем на сестра ти малко или много и е странно и гадно, хем ти излизаш гадната кучка :)
Nevermind, в крайна сметка моето мнение няма значение :)

Pascal
08-23-2010, 17:22
Аз мисля,че човека е мухлйо и понеже никоя 19годишна не се е навила е тръгнал да се възползва от желанието на една 15 годишна, да си пождига самочувствието, но като е разбрал,че има и 16 годишна сестра е решил за да е по-малко педофилско да избомби теб :) .

zwezzdichka
08-23-2010, 17:30
Аз мисля,че човека е мухлйо и понеже никоя 19годишна не се е навила е тръгнал да се възползва от желанието на една 15 годишна, да си пождига самочувствието, но като е разбрал,че има и 16 годишна сестра е решил за да е по-малко педофилско да избомби теб :) . ехооо става въпрос за 3-4 години кво педофилство
:razz:

LeDa
08-23-2010, 17:36
пунктуация :wink:
Всъщност и двата начина са правилни. :)

А иначе,не мисля,че тя ще те намарзи,ако поговорите и изясните ситуацията,че той също вече не изпитва нищо към нея.

mArMaLaDkA
08-23-2010, 17:37
Кой, каквото и да ти каже, различно от "хвани гаджето на сестра си", получава 20 истерични емотиконки под поста си и жалки опити да го убедиш, че не е прав.
За какво изобщо писа темата?

sasha_90
08-23-2010, 18:01
В началото като четох,че и двамата нямали чувства един към друг,щях да те посъветвам да действаш.НО ти си имаш приятел.Не го наранявай!В прочем имаш ли чувства към гаджето си? никакви аз тръгнах с него да се каже за бройка .. абе и аз нз що
:D :D
Е,направила си си бройката.Защо вече не го зарежеш?Защо си играеш с човека,сигурна съм,че не заслужава?

Josefinne
08-23-2010, 18:05
Извратено... :-o

Но все пак предлагам да:
1) говориш със сестра ти и да изясниш със сигурност, че тя вече не си пада по гаджето си;
2) да й кажеш тактично, че го харесваш и би искала да ходиш с него, ако тя е съгласна;
3) да не й споменаваш, че той те е целунал и че ти знаеш, че той те харесва или че е флиртувал с теб;
4) ако тя няма абсолютно нищо против и това е сигурно, да говориш с него, а междувременно предполагам, че и тя ще говори с него, но разговор от типа " ние тримата" не ми се вижда удачен;
5) като са уредени тия неща, да скъсаш с гаджето си, за да може официално да тръгнеш с момчето, което харесваш.

Но по мое мнение семейните отношения и особено тези със сестра ти трябва да са на първо място.