PDA

View Full Version : Високи момичета на високи токове



Страници : [1] 2

xXxScreamxXx
08-23-2010, 19:35
От много време се дразня .. и днеска вече беше много култов ден и преля всичко :Д ...

Какво като има момичета които сме високи и носим токове... Никой не е казал че само ниските би трябвало да носят !...


На мен даже ми става много смешно като видя жена/момиче 155/160 на много високи токове ... :lol:

nimfetka7
08-23-2010, 19:38
Не че е грозно, но спрямо нормалните хора изглежда несъразмерен човека - много едър . Иначе на саме не е грозно, всмисал ако ходиш сама и да няма други хора около теб.

rozov0
08-23-2010, 19:38
ти колко си висока...? Аз съм 1.70 и многооооо обичам високите токове.. амаа ми е малкоо гадноо повечето пъти да стърча над всички.. утре напримерр имам рд.. :grin: :grin: ии ще съм на токчета-11 см някъде.. ставам 1.81.. доста е амаа.. :-o :-o

xXxScreamxXx
08-23-2010, 19:41
ти колко си висока...? Аз съм 1.70 и многооооо обичам високите токове.. амаа ми е малкоо гадноо повечето пъти да стърча над всички.. утре напримерр имам рд.. :grin: :grin: ии ще съм на токчета-11 см някъде.. ставам 1.81.. доста е амаа.. :-o :-o


Аз съм 176 и всичките които имам са или 10.5 или 11 :) .... не ме интересува дали съм по висока от някои ... да се оправят :Д

mArMaLaDkA
08-23-2010, 19:42
Да се оправят, ама пускаш тема. :lol:

xXxScreamxXx
08-23-2010, 19:43
Да се оправят, ама пускаш тема. :lol:


дразни ме това старомодно мислене ... :Д .. под да се оправят имам предвид хората около мен които са по ниски :Д

rozov0
08-23-2010, 19:53
ти колко си висока...? Аз съм 1.70 и многооооо обичам високите токове.. амаа ми е малкоо гадноо повечето пъти да стърча над всички.. утре напримерр имам рд.. :grin: :grin: ии ще съм на токчета-11 см някъде.. ставам 1.81.. доста е амаа.. :-o :-o


Аз съм 176 и всичките които имам са или 10.5 или 11 :) .... не ме интересува дали съм по висока от някои ... да се оправят :Д


А така..!! като са нискии.. само ще завиждат на дългите крака :Д

Carmen_Kass
08-23-2010, 19:55
Абе кво ти пука.Аз го намирам за супер яко.По-ниските да се оправят.

А иначе в БГ за много неща хората са с изкривено и старомодно мислене.Няма смисъл да се нервиш.И аз съм се нервила,ама...то тва е манталитет граден с векове и сега да тръгнеш да ги убеждаваш в нещо различно и 30 год.няма да са ти достатъчни да го направиш.

За това-гледай си личния кеф и да не ти пука.

guinessgirl
08-23-2010, 20:01
всъщност момиче 175+ см на токчета 8-10 см и повече,откъдето и да се погледне не е естетически красиво ;)

kombarka
08-23-2010, 20:14
Факт е, че няма нищо по-секси от момиче на високи токчета. Но същот така е факт, че съразмерното е най-красиво.
Вади си изводите.

Unendlich
08-23-2010, 20:20
Ако момичето е с нормални кг за ръста си - защо не ? Аз лично виждам и момичета в порядъка на 1.60 - 1.65 където са приятно закръглени, ама са на токчета, но това се приема като съразмерно, хайде стига. :) Аз съм 1.81 и съм 54 кг, едно токче от порядъка на 7-8 до 10 см наистина ще ме направи още по-висока, но това само би ми доставило удоволствие да гледам втренчените погледи от това, че съм по-висока дори и от доста момчета. В нашата компания всички момичета не падаме под 1.75 :D

teddyx33
08-23-2010, 20:21
Да бати кобили по 2 метра не щете ли?

Biskfitka
08-23-2010, 21:16
Ако можеш да ходиш на тях и ти стоят добре,защо не? Аз съм 1,74 г/д и нося токчета...и приятеля ми е много по-висок от мен ии нямам проблеми ...пак си изглеждам нисичка 8-)

SuperBadSuperFresh
08-23-2010, 21:19
1.68 съм,обожавам високи токчета.С мойте приятелки сме горе-долу на една височина и като сложим токчета... :D Един приятел веднъж ни вика"Абе вие кво,комплексирате момчетата че не са пораснали достаъчно за да се занимават с вас ли?" Тогава просто паднах 8-)

axlbaby
08-23-2010, 23:06
Няма от какво да се комплексираш или дразниш.Няма нищо по-привлекателно от дълги и стройни крака на висок ток.Това може само да ти е в плюс.
Несъразмерно може и да е момиче 1.50 с къси като дакел крака,ама това не им пречи и на такива да ходят на токчета.Айде стига си избивахте всички комплексите.Всеки е различен.

xXxScreamxXx
08-24-2010, 06:09
Ако момичето е с нормални кг за ръста си - защо не ? Аз лично виждам и момичета в порядъка на 1.60 - 1.65 където са приятно закръглени, ама са на токчета, но това се приема като съразмерно, хайде стига. :) Аз съм 1.81 и съм 54 кг, едно токче от порядъка на 7-8 до 10 см наистина ще ме направи още по-висока, но това само би ми доставило удоволствие да гледам втренчените погледи от това, че съм по-висока дори и от доста момчета. В нашата компания всички момичета не падаме под 1.75 :D


Ухууу ето това е компанияяя :-D

Hilary_
08-24-2010, 06:24
Мии не ми харесва как стои .. и честно казано не ме интересува дали е старомодно или не .. :-o
.. НО всеки си решава какво и как да си носи!! (:

RedJeans
08-24-2010, 08:25
Все пак манекенките носят токове,а те са над 170/175см.Поначало токовете са направени,за да изглежда ниските по-високи,а пък едва ли ако си 186 като обуеш токчета някой ще иска мутант за гадже ;/.Затова високите не носят токчета-защото растът им е хубав(говоря 170/175),а ниските носят,защото искат да изглеждат по-високи.

valentinadr
08-24-2010, 10:28
мен пък ми е смешно когато видя някой тапишон 160 на токчета. :shock: Според мен високите токчета са за високи и слаби момичета
за да подчертават дългите им крака.Аз съм 178 и се чувстмам иделно на ток,ако бях 160 никога нямаше да сложа ток,защото кво щеше да ми подчертава късите крака ли :razz:

kombarka
08-24-2010, 10:37
мен пък ми е смешно когато видя някой тапишон 160 на токчета. :shock: Според мен високите токчета са за високи и слаби момичета
за да подчертават дългите им крака.Аз съм 178 и се чувстмам иделно на ток,ако бях 160 никога нямаше да сложа ток,защото кво щеше да ми подчертава късите крака ли :razz:

Пфф... Смешко 8-)

Токчетата са "изобретени", за да правят ниските момичета по-високи. Помисли малко- за какво и е на едно стройно, хубаво момиче да изглежда като жираф? (е, това е моето мнение.. всичко "пресилено" граничи с пълната идиотщина) Идеята ми е, че ниските момичета носят токчета, за да се доближат максимално до представата за високо и стройно.
Дразнят ме мнения от рода на "пф.. крака като тапи да обуе ток.. Цирк". На бас, че е написано от "маркуч" с комплекси. Не съм ли права? О, добре- простете ми.

Просто е факт, че токчетата правят момичето (каквито и мерки и ръст да има) по-секси. Отречете? :lol:

Little_Lady93
08-24-2010, 10:49
Това, че едно момиче е 160, не означава, че има къси крака. Под "къси" крака не се има впредвид дължината им в сантиметри, а дължината им спрямо туловището (ако знаете какво е). Много сте зле. Може да си 180 и пак да си късокрака. Яшно въобще не знаете значението на този епитет.

Иначе 170+ на 10+ токчета на мен лично не ми харесва. На снимка, сама без други хора изглежда добре. Но на улицата някакъв мутант - на мен лично никак не ми изглежда нежно и женствено. На вас като ви харесва - носете си и не правете глупави теми. Като не ви пука и ниските "да се оправят", какви са тези безсмислени полемики

axlbaby
08-24-2010, 11:04
Супер ограничено мислите.Какво значи мутант?Какво значи не е красиво?Какво значи тапишон на токчета? Вие луди ли сте? Това е възможно най-глупавия спор.На токчета момиче изглежда женствено,подчертават се краката и се променя стойката.Няма значение ръста.Не мисля,че някой би имал против манекенките на токчета? Че то даже май мъжете за това и мечтаят.Толкова е глупаво да делите хората спрямо ръста им.Първо,че никой не си го е избрал и второ сме хора и сме различни. Пък в крайна сметка всеки има мнение и вкус.

nimfetka7
08-24-2010, 11:30
Мутант означава несъразмерен спрямо другите хора. И токчетата са за да удължават крака обикновено.

axlbaby
08-24-2010, 11:33
Човек ако ви слуша ще каже,че сте най-перфектните на света.Лесно е да критикуваш хората,особено когато ти самия не си идеален. И не няма мутанти след като сме създадени така.Тука ниските злобеят,че са ниски,а високите,че са високи.Айде радвайте се на това което имате.

Little_Lady93
08-24-2010, 11:49
Не знам за останалите, но аз съм доволна от ръста си и не бих го променила в нито едната посока :) Затова не пускам тъпи теми от комплексарщина

sapphire5
08-24-2010, 12:08
аз съм 1.72 и не ми пука като обуя токове 7 см примепно .. квоо яко е :grin: суперско е напраоооо :grin: :grin:

Lovegood
08-24-2010, 12:34
174 и слагам 10 сантиметра ток когато ми скимне :) и грам не ми пука, че повечето ми приятелки са по 160 8-) аз нося високи обувки не за да се правя на по - висока като тях, а защото ми харесва. 8)

daniGirl
08-24-2010, 12:42
ми аз съм 176 и имам както и високи така и ниски, имам едни с 10см имам и с 5см имам и с по-малко. Изобщо не се притеснямам като съм с високи обувки имам една фр тя е колкото мене висока и си ходиме двете на високо ... :D

Bukmopu
08-24-2010, 13:15
Аз съм 173 и обожавам да нося токчета.Наистина в началото малко се комплексирах,но вече не ми пука.Това е,другите ще те приемат така както ти сама се приемаш.Ако тръгнеш по улицата с високо вдигната глава и гордо си носиш обущата даже ще ти се кефят.Няма нищо по-секси от момиче с токчета.Аз лично харесвам високи жени,а и мисля,че токчетата отиват точно на момичета с дълги крака.
Аз имам няколко чифта високи обувки,но под 12 см нямам токче.
И хич не ми пука,че ставам по-висока от повечето момчета,а за момичетата да не говориме.Жалко за тях,че са тапишони,аз си приличам на манекенка с тая височина.
:D
А и краката не са ми нито кльощави,нито дебели и всички ми казват,че много ми отива да нося токчета.
Все пак за всеки си е индивидуално. :)

Bukmopu
08-24-2010, 13:17
Не знам за останалите, но аз съм доволна от ръста си и не бих го променила в нито едната посока :) Затова не пускам тъпи теми от комплексарщина

Но пускаш тъпи коментари от комплексарщина,ако не забелязваш...
:lol:

francyzoi4ety
08-24-2010, 13:25
ТОВА Е СУПЕР ГРОЗНО!!! Високите токчета по принцип са направени за хора,които са по ниски не за някви мотанти нищо лично, но е много смешно да видиш някое момиче 1,70 или 1,80 с някакъв ток над 10 см направо е смешно! :lol:

pepschy
08-24-2010, 13:26
всъщност момиче 175+ см на токчета 8-10 см и повече,откъдето и да се погледне не е естетически красиво ;)

да бе да ... :) според тебе е по красиво момиче 160 на висок т0к 11 см .. ?!?! аз също съм висока и смятам че е много по добре едно момиче да е високо и да носи обувки на т0кк .. оформят сее страхотни крака .. прави те наистина сехуу .. не кату малките дребосъчета коитоо .. нямам думи :)

Lovegood
08-24-2010, 13:30
аз също съм висока и смятам че е много по добре едно момиче да е високо и да носи обувки на т0кк .. оформят сее страхотни крака .. прави те наистина сехуу .. не кату малките дребосъчета коитоо .. нямам думи :)
Много добре казано, но нека те довърша...
... които и с 10 санта ток пак са с къси краченца :?

lozanovaa
08-24-2010, 13:50
според мен зависи от момичето.Ако е стройно и му отива да носи високо,гледката няма да е зле.Аз също съм висока (1,72м) и обичам да нося високи сандали(с цяла подметка дето са) но не прекалено високи ами към 5-6 см.

mArMaLaDkA
08-24-2010, 14:07
Като кокошки сте, братче.
Темата к'ва беше, вие на каква я обърнахте. :?

RedJeans
08-24-2010, 14:26
Къси крака означава например да е 165 и да има 50 см крака,но као е 165 и има 1 метър крака не е късокрака.Ако една момиче е 175 и има 80 см крака е късокрако и като сложи токчета ще подвертае дългите си крака :-D .Като не знаете какво означават термините не ги използвайте.Според тебе гаджето ти ще иска ли да е 10 см по-нисък от тебе ако например сте на една и съща височина и като сложиш токчета да трябва да се навеждаш ;?.Който иска да ходи с токчета-който не иска да не ходи,о защо трябва да се обиждате?Аз не харесвам високи момичета(над 170) пък камо ли с токчета.

Qnkishhh
08-24-2010, 14:47
Ама как се карате само за глупости, не е истина. Гордея се със своите 158см, кефя се и на по-високите момичета. Всички изглеждат добре на ток, стига да могат да вървят. Човек в крайна сметка нито си избира ръста, нито пропорциите - кой, с каквото разполага... всеки е красив по свой начин!

Minerva
08-24-2010, 15:01
Абе висока ок....става 1,80 ако е и като се окачи на 10 сантиметра ток = 1,90 . Вижда се от далеч, малко стеснява кръга на потенциалните момчета, които биха я харесали, но няма значение.
Но ако е висока и дебела и се окачи на токчета...олеле майкооооо...

nimfetka7
08-24-2010, 15:02
Красотата е в симетрията :-D

OtkrovennoBezrazlichna
08-24-2010, 15:04
аз съм си нисичка, не нося токчета и ми е добре,
краката ми си изглеждат нормално спрямо тялото ми 8)

xXxScreamxXx
08-24-2010, 15:41
Не знам за останалите, но аз съм доволна от ръста си и не бих го променила в нито едната посока :) Затова не пускам тъпи теми от комплексарщина

Но пускаш тъпи коментари от комплексарщина,ако не забелязваш...
:lol:

oo в никакъв случай не съм комплексирана от това че съм 176 ... ехее даже бих добавила още 4 см :-D

teenems
08-24-2010, 16:35
всъщност момиче 175+ см на токчета 8-10 см и повече,откъдето и да се погледне не е естетически красиво ;)

като коне са :? ,ужасТ

Unendlich
08-24-2010, 18:16
Не знам за останалите, но аз съм доволна от ръста си и не бих го променила в нито едната посока :) Затова не пускам тъпи теми от комплексарщина

Но пускаш тъпи коментари от комплексарщина,ако не забелязваш...
:lol:

oo в никакъв случай не съм комплексирана от това че съм 176 ... ехее даже бих добавила още 4 см :-D


Сложи ги да са 5 и ме стигаш :D

axlbaby
08-24-2010, 18:16
http://www4.pictures.gi.zimbio.com/Victoria+Secret+Fashion+Show+Runway+-XFB_G9mK51l.jpg .Да бяха повечето жени такива ''коне'' света щеще да е по-красив!

Little_Lady93
08-24-2010, 18:25
Къси крака означава например да е 165 и да има 50 см крака,но као е 165 и има 1 метър крака не е късокрака.Ако една момиче е 175 и има 80 см крака е късокрако и като сложи токчета ще подвертае дългите си крака :-D .Като не знаете какво означават термините не ги използвайте.Според тебе гаджето ти ще иска ли да е 10 см по-нисък от тебе ако например сте на една и съща височина и като сложиш токчета да трябва да се навеждаш ;?.Който иска да ходи с токчета-който не иска да не ходи,о защо трябва да се обиждате?Аз не харесвам високи момичета(над 170) пък камо ли с токчета.

Абсолютно същото казах и аз, само дето съм пускала "комплексарски" коментари. :lol:
Темата стана - дайте 170+, да се подкрепяме взаимно колко хубаво ни стои 12см ток. За какво въобще говорим? Питайте момчетата дали е красиво и готино. Тяхното мнение ще бъде обективно.

И спрете с това - като манекенка съм, всички много ме харесват, краката ми са перфектни.... просто такива коментари ВОНЯТ на КОМПЛЕКСИ. Тука сте много отворени, ама на лцата 1 момиче не съм видяла, което да е 170 и нещо на 12см ток, а живея в голям град. Теориите ви издишат

Functional1Neighbour
08-24-2010, 18:26
И за какво е тая тема...да се избиват комплекси ли?!Ръстът не е толкова важен колкото пропорциите, токовете просто придават елегантност на момичето независимо от това колко е високо.
Особено момичетата тука като стане въпрос за ръст почва да се коментира като че ли това е от най-голямо значение и все едно красотата на тялото,лицето,стойката все едно изчезват... Едно момиче няма само ръст просто, за да кажеш дали ще му седят токчета.

Minerva
08-24-2010, 18:50
Къси крака означава например да е 165 и да има 50 см крака,но као е 165 и има 1 метър крака не е късокрака.Ако една момиче е 175 и има 80 см крака е късокрако и като сложи токчета ще подвертае дългите си крака :-D .Като не знаете какво означават термините не ги използвайте.Според тебе гаджето ти ще иска ли да е 10 см по-нисък от тебе ако например сте на една и съща височина и като сложиш токчета да трябва да се навеждаш ;?.Който иска да ходи с токчета-който не иска да не ходи,о защо трябва да се обиждате?Аз не харесвам високи момичета(над 170) пък камо ли с токчета.

Абсолютно същото казах и аз, само дето съм пускала "комплексарски" коментари. :lol:
Темата стана - дайте 170+, да се подкрепяме взаимно колко хубаво ни стои 12см ток. За какво въобще говорим? Питайте момчетата дали е красиво и готино. Тяхното мнение ще бъде обективно.

И спрете с това - като манекенка съм, всички много ме харесват, краката ми са перфектни.... просто такива коментари ВОНЯТ на КОМПЛЕКСИ. Тука сте много отворени, ама на лцата 1 момиче не съм видяла, което да е 170 и нещо на 12см ток, а живея в голям град. Теориите ви издишат

Като се замисля и аз не съм видала по улицата или в кафетата много високи момичета на токчета...Повечето са все с балетни пантофки (много грозен тип обувка бтв...) Имам няколко познати по 180 и даже малко нагоре доста нещастни от ръста си.Носят обувки най-много с 5-6 сантиметра ток. Харесат си момче - те все ниски им идват. Доста гадно...

OtkrovennoBezrazlichna
08-24-2010, 18:53
http://www4.pictures.gi.zimbio.com/Victoria+Secret+Fashion+Show+Runway+-XFB_G9mK51l.jpg .Да бяха повечето жени такива ''коне'' света щеще да е по-красив!

от всички манекенки що точно тая?! :(

RedJeans
08-24-2010, 19:08
http://www4.pictures.gi.zimbio.com/Victoria+Secret+Fashion+Show+Runway+-XFB_G9mK51l.jpg .Да бяха повечето жени такива ''коне'' света щеще да е по-красив!

от всички манекенки що точно тая?! :(
Ами нейната професия е да е висока,слаба,красива.Това,ч е си висок не те прави красив.Ти може да си 175см,50кг и да приличаш на кон в лицето.
Пък и тя е топ модел-да не би всяка висока да има такова хубаво тяло?Каквото и да кажете едва ли някой ще иска момичето да е по-високо от него =) + повечето хубави момчета са 170-175 :-P :-P :-P :-P

Minerva
08-24-2010, 19:14
Тя и красива да беше....повечето манекенки стигат до висока и слаба. Натам трудно. Има хубавки момичета, но са малцинство.

OtkrovennoBezrazlichna
08-24-2010, 19:25
^
^
тя има хубаво тяло
ама не е красива fo real!!

TheNewReligion
08-24-2010, 20:04
Слънчица дългокраки, моят съвет е да си отрежете краката. Така ще имате един комплекс по-малко. :)

skissy
08-24-2010, 20:21
За мен лично и по-високите момичета могат да носят високи токове и пак да изглежда супер стига момичето да не е прекалено слабо, защото гледката е ужасна. Прекалено слабо момиче с такива обувки изглежда като маркуч. Според мен много си зависи от телосложението :)

axlbaby
08-24-2010, 20:28
http://www4.pictures.gi.zimbio.com/Victoria+Secret+Fashion+Show+Runway+-XFB_G9mK51l.jpg .Да бяха повечето жени такива ''коне'' света щеще да е по-красив!

от всички манекенки що точно тая?! :(

Щото тя ми попадна най-напред.Сега пък и до там стигнахме манекенките красиви ли са грозни ли са..Исках да ви покажа,че една висока жена не е по-малко елегантна на токчета от една ниска жена.Просто това са предрасъдаци,че токчетата били създадени ниските да изглеждат по- високи..Голяма глупост. Някой казват за ниските,че са трутлести и късокраки,други пък,че високите са кобили..Е няма угодя.Пък в крайна сметка гледайте себе си.Нали вие сте перфектни ;)

radeberger
08-24-2010, 20:40
За мен лично и по-високите момичета могат да носят високи токове и пак да изглежда супер стига момичето да не е прекалено слабо, защото гледката е ужасна. Прекалено слабо момиче с такива обувки изглежда като маркуч. Според мен много си зависи от телосложението :)

Точно . Само ще добавя , че високи и пълни момичета също не ми харесват на токчета. Всеки си има вкус. :)

OtkrovennoBezrazlichna
08-24-2010, 20:46
^
^
мен не ми пречат както си искат да ходят

Sintya
08-24-2010, 21:14
170 см, 10 см токчета - перфектно. По добре слабичко, отколкото по - пълно, според мен. Но токчетата така или иначе издължават човека и ' свалят ' няколко кг.

kombarka
08-24-2010, 21:44
Просто това са предрасъдаци,че токчетата били създадени ниските да изглеждат по- високи..Голяма глупост.;)

Не си информиран/a значи. Токчетата точно затова са създадени. Друг въпрос е, че се носят по различни причини.

Леле, какъв кокошарник развъдихме. 8-) То не бяха комплекси, то не бяха обиди..

OtkrovennoBezrazlichna
08-24-2010, 21:47
^^ тряа интригА :booooomb:

mimsitu
08-24-2010, 21:54
аз съм 173 .. и не нося .. смисъл имала съм с някво малко токче ама с по - голямо не .. не че не ми харесва напротив .. обожавам токчеетаа .. но повечето ми приятели са по ниски .. и гледам да не нося .. смисъл не трябва да ми пука, защото никой не е перфектен .. но мисля, че съм си достатъчно висока за мое голямо съжаление . . :)

axlbaby
08-24-2010, 21:54
[quote=axlbaby]Просто това са предрасъдаци,че токчетата били създадени ниските да изглеждат по- високи..Голяма глупост.;)

[b]Не си информиран/a значи. Токчетата точно затова са създадени. Друг въпрос е, че се носят по различни причини.

Обувката с ток е просто елегантна обувка,позната още от средновековието.Не е предназначена да прикрива комплексите на мислещите се за ниски девойки.Ква е тая глупост да делите обувките за високи и за ниски.Кой обувки са за нормалното момиче след като ги делите само на високи и ниски.Сякаш да си висок е обидно или пък да си нисък е обидно.

Molzinka
08-25-2010, 06:08
Начи висока съм 1.80 и никога няма да сложа токчета, все пак не искам да се ударя някъде, пък и то е смешно, наистина няма да приличам на човек 8-)

XheroineX
08-25-2010, 08:00
Всеки има право да носи каквото харесва 8-)
Висока съм и това не ми пречи да нося токчета...

Темата се превърна в истински кокошарник,място за избиване на комплекси и обиди :-D

GunSnSteelflowers
08-25-2010, 10:07
http://www4.pictures.gi.zimbio.com/Victoria+Secret+Fashion+Show+Runway+-XFB_G9mK51l.jpg .Да бяха повечето жени такива ''коне'' света щеще да е по-красив!

от всички манекенки що точно тая?! :(
Ами нейната професия е да е висока,слаба,красива.Това,ч е си висок не те прави красив.Ти може да си 175см,50кг и да приличаш на кон в лицето.
Пък и тя е топ модел-да не би всяка висока да има такова хубаво тяло?Каквото и да кажете едва ли някой ще иска момичето да е по-високо от него =) + повечето хубави момчета са 170-175 :-P :-P :-P :-P

да бе да бе да бе да, тва, че ти си ниска, не значи, че повечето хубави момчета са високи 1.70 :D:D Спрете да делите хората по ръст. Има момичета по 1.80, чията структура е такава, че не им личи колко са високи и токчетата им стоят перфектно, има и такива, при които наистина стои грозно. +това не може всички жени да бъдат по 1.60, 40 кг с мокри дрехи ;)

brutaLxxbunny
08-25-2010, 10:44
Нямам против това кой как се носи.До сега не съм срещала висока жена с токчета,която да е грозна.Но е въпрос на това дали може да ходи с тези токчета,това за мен също е важно.Като почнат да се клатушкат еднии ..
Иначе и аз съм висока,около 1,70,но си нося токчета съвсем спокойно и всички много ме харесват.А общо везто приятелите ми момчета са високи,а пък тези,които са си по-ниски от мен когато съм без ток,като се кача на ток пак са си по-ниски .. няма голяма разлика :-D

pyxkawataa
08-25-2010, 12:05
Хах, що си мислите, че само "мутантите" изглеждат смешно отстрани? 8-) Смешна е както едната крайност (160 см. и надолу) , така и другата (над 180 см.) .. Много по-красиво и предпочитано от мъжете е ръста м/у 170-175 см. :) Е, има и изключения, де.. Според вас що не избират ниски модели ? 8-)

Иначе нямам нищо против момичетата, които носят токчета, независимо от височината.Мисля, че всеки има право да избира и тва, че е по - висок или обратно няма никакво значение. А и btw токчетата не са само за ниските момичета. ;)

vIKToriYa
08-25-2010, 13:01
на мен пък ми харесват и високите момичета с токчета стои адски стилно ... ! но ми е супер грозно високо момиче на ток .. ии приятеля и до нея 1 глава по-нисък може да си го носи под мишница :razz: .... мен лично ме дразни да видя момиченца на 12-13 / 150 - 155 / см да ходят с токове 12 см .... :-x !

lisi4ety
08-25-2010, 14:06
Иначе на саме не е грозно, всмисал ако ходиш сама и да няма други хора около теб.

хахахахах тва беше най-глупавия пост, който съм чела в тая тема :D:D:D

MissNothing
08-25-2010, 14:58
На мен пък много ми харесват високи момичета на високи токове.Но наистина като стърчат над другите с една глава не толкова. Ама това може да е защото аз примерно не бих се чувставала удобно, извисена над всички. :lol: Това май е, защото преди ми се подиграваха, че съм висока и много се нервех, а съм само 168, пък преди няколко години кой знае колко по-малко съм била. Явно другите са ниски. :lol:

therichbitch
08-25-2010, 18:48
Но ако е висока и дебела и се окачи на токчета...олеле майкооооо...

че е така, така е, ама ако е ниска и дебела= противна бъчва, която ако случайно се качи на ток, изглежда още по- потресаващо

dunce
08-25-2010, 21:52
Но ако е висока и дебела и се окачи на токчета...олеле майкооооо...

че е така, така е, ама ако е ниска и дебела= противна бъчва, която ако случайно се качи на ток, изглежда още по- потресаващо

А пък ти си супер тъпа, глупава, малоумна и все пак без грам мозък в главата :-)

Щеше да е много готино, ако си точно такава противна дебела бъчва, да те гледат хората и да ти се подиграват, но нали знаеш? Бог дал, Бог взел, на теб ти е взел нещо друго :)

therichbitch
08-26-2010, 10:38
тъпата си ти и това личи по просташките ти изказвания, на колко си- 15? и сигурно си 80кг, мал шанс (съдя по начина, по който се засягаш)
права си за Бог- на мен е давал, за да може да вземе на теб 8-)

П.П. Хващате се за думата: ако едно момиче е пълно, ако ще хипопотам да е, не бих му се подиграла, но едно такова момиче да се кичи на токове и в разголени дрехи, вече е липса на самооценка

evernight
08-26-2010, 11:15
Кой висок, кой нисък.Няма значение, на всеки високите обувки седят по различен начин.И кво беше тва, дебелана на токчете?!??! wtf? На някое момиче, което е по-пълно може пък токчетата да седят по-добре отколкото на някое момичето, чието тяло е като пръчка.Ако не сте чули, токчетата правят тялото да изглежда по изваяно и красиво, точно за това по-пълните жени също могат да носят този тип обувки.И високите жени изглеждат още по-хубави с високи обувки, щом се харесват защо да не носят? само защото другите са някси ниски и недорасли ли ?

Violenza
08-26-2010, 14:19
Изводът от темата - всички високи и сравнително слаби момичета са НЕПРЕМЕННО уникално красиви, с уникални пропорции, перфектно тяло и желани от абсолютно ВСЕКИ мъж на тоя свят!

:lol: :lol: :lol:

Ярко впечатление ми прави, че височките избиват доста повече комплекси от дребничките.

xxYOxx
08-26-2010, 14:39
Ама не трябва и прекалено високи момичета с прекалено високи токове. :(

Infinity
08-26-2010, 14:48
За мене супер секси гледка е висока мадама на високи токчета с добро тяло и тесни дънки. Просто мисля , че наистина на повечето мъже би им харесала подобно нещо , НО не казвам , че всички високи момичета са красиви.Просто тези , които са красиви всичко ще им седи добре дори и високи токчета.
Примерно нещо такова е уникално яко според мене :
http://damskamoda.com/wp-content/uploads/2010/02/jiletka-s-kolan-max-azria.jpg

dunce
08-26-2010, 14:52
тъпата си ти и това личи по просташките ти изказвания, на колко си- 15? и сигурно си 80кг, мал шанс (съдя по начина, по който се засягаш)
права си за Бог- на мен е давал, за да може да вземе на теб 8-)

П.П. Хващате се за думата: ако едно момиче е пълно, ако ще хипопотам да е, не бих му се подиграла, но едно такова момиче да се кичи на токове и в разголени дрехи, вече е липса на самооценка

Ма ти наистина си много тъпа и не можеш да четеш ;) Погледни кво пише в подписа ми първо и тогава говори. Ако искаш може и снимка да ти пратя да видиш дали съм 80 килограмов хипопотам? Освен това колкото моя коментар беше злобен, толкова са и твоите, особено към дебелите момичета. А и аз не се засягам, защото първо съм момче и не ходя на токове и второ не съм дебел, просто ме нервят такива смешни путки като тебе, които имат самочувствие до небето(то си личи във втория ти коментар), а е без покритие.

darka1
08-26-2010, 14:57
И мен винаги ме е притеснявал този факт с височината ... на 15 съм и съм 1.70 ... много ми харесва да нося токчета, НОООО ми е некомфортно да застана до съученичките ми по 1.65 и да ги гледам отгоре ... затова все търся ниски обувки и даже ми е кофти като съм с обувки с малко по - висока подметка ... наистиан е кофти .. направо се изгърбих да се навеждам, за да не изглеждам толкова висока :?

Backspace93
08-26-2010, 15:24
Беи, висока съм, към 1.75 и не нося високи обувки. Обаче мноооооого ми харесват момичета, високи с високи обувки, ама аз да обуя - не мога да се престраша :lol:

Shiz0
08-26-2010, 16:47
Аз съм 170 и не си позволявам да нося обувки на токове... харесвам ги, да, но ..просто е грозно да имаш 5 метра крака. Аз по принцип харесвам миньончета момичета така че съм определено пристрастна и не харесвам средния си ръст, наистина предпочитам да съм по-ниска, но няма как. Поне мога да не съм по-висока :) Ток до 5-6см Рядко, но бих носила може би..

Shiz0
08-26-2010, 17:00
За мене супер секси гледка е висока мадама на високи токчета с добро тяло и тесни дънки. Просто мисля , че наистина на повечето мъже би им харесала подобно нещо , НО не казвам , че всички високи момичета са красиви.Просто тези , които са красиви всичко ще им седи добре дори и високи токчета.
Примерно нещо такова е уникално яко според мене :
http://damskamoda.com/wp-content/uploads/2010/02/jiletka-s-kolan-max-azria.jpg

самостоятелно изглежда красиво, да.
но средностатистическата българка е ниска.
и...когато е до нея..вече не изглежда толкова добре..
http://i37.tinypic.com/29njmrm.jpg

vampireee
08-26-2010, 17:12
да и дай 'щото масово момичетата са ниски другите да се комплексират, че стърчат над тях :?

едит: същото се отнася и ниски момичета да се комплексират, че не са високи;;

Shiz0
08-26-2010, 17:33
грозно ми е просто, сорЕ.

Backspace93
08-26-2010, 17:53
Ем Шизо, ти самата снимка си я направила нереална. Смисъл едната е по-голяма, а другата не че самата жена е ниска, ами просто снимката е по-мъничка. Погледни им краката и главите, съвсем различни размери са. 8)

guinessgirl
08-26-2010, 17:54
^приблизително така би изглеждало. и е..зле. 8-)

gab4i7o
08-26-2010, 19:09
Ем мене не ме интересува мн. :Д висока съм си 176 и неска си купих поредните високи 5-7 см убувки :ДАдските са :Д.. :д

bybit0o0
08-26-2010, 22:40
Изоообщо не го мисли.Винаги съм се възхищавала на някоя висока стройна жена с дълги красиви крака и някакви стилни обувки и черна рокля примерно. Много хубаво стои :)

xKiFlA
08-27-2010, 00:49
Тея обувки са за средно високи.
грозно е ниско момиче също и високо да ги носи :?

nekabudelqto
08-27-2010, 07:38
ами според мен става малко смешно високо момиче на високи токчета, защото става мноого висока като кон :lol: няма нищо смешно в това ниските момичета да ходят на токчета,защото по този начин те си уголемяват ръста,ама високите нямат нужда. 8)

therichbitch
08-27-2010, 12:09
...
аре млъкни вече, мислиш ли , че ми дреме дали си момче или момиче,мозъчният ти капацитет пак е под нулата, още по- зле, че си момче и се разправяш като селска клюкарка :-o

Biskfitka
08-27-2010, 12:18
Високите момичета нямали нужда.Токчета не се носят само за да изглеждаш по-висока!
Или само защото момичето е високо...като облече някоя официална рокля (примерно за бала си ) трябва да сложи обувки без ток,че да не прилича на ''кон'' ?!

dunce
08-27-2010, 12:31
...
аре млъкни вече, мислиш ли , че ми дреме дали си момче или момиче,мозъчният ти капацитет пак е под нулата, още по- зле, че си момче и се разправяш като селска клюкарка :-o

По принцип не се меся в такива теми, ама като ти прочетох мнението, ми стана лошо, толкова си тъпа, че няма на къде повече, и между другото тоя ник сто процента ти приляга. А пък ти смятай дебелите момичета за още по-зле с токчета, тебе пък съм сигурен, че те смятат за комплексирана и нетолерантна путка. Може да се разправям вмомента като селска клюкарка, но по-добре от колкото да съм супер ограничен човек като теб.

PinkFloydSound
08-27-2010, 12:36
^приблизително така би изглеждало. и е..зле. 8-)
Ама не за високата...

therichbitch
08-27-2010, 13:00
...
аре млъкни вече, мислиш ли , че ми дреме дали си момче или момиче,мозъчният ти капацитет пак е под нулата, още по- зле, че си момче и се разправяш като селска клюкарка :-o

По принцип не се меся в такива теми, ама като ти прочетох мнението, ми стана лошо, толкова си тъпа, че няма на къде повече, и между другото тоя ник сто процента ти приляга. А пък ти смятай дебелите момичета за още по-зле с токчета, тебе пък съм сигурен, че те смятат за комплексирана и нетолерантна п***а. Може да се разправям вмомента като селска клюкарка, но по-добре от колкото да съм супер ограничен човек като теб.
Да беше прочел мнеието ми към кой пост беше насочено- а именно, че ако е висока и дебела, ставало ужас. Това не е ли също дискриминация и ограниченост според теб? Аз просто изказах мнение, че за мен е по- грозно да е ниска и дебела и да има самочувствието да се качи на тънки токчета примерно.. Да, правят я по- висока, но такива не стоят на пълно момиче и всеки трябва да се облича, да носи това, което му приляга;)

П.П. Спри се с обидите, защото ставаш смешен

Chanceux
08-27-2010, 13:09
Джудже с токчета и кобила с токчета.. пълен смях за мен.
Колкото и да си говорите,красивото не влиза в определени зададени от вас рамки.
Каквото и да е на ръст момичето,няма ли подходяща фигура,за токчета дори не трябва да си помисля.

Аз съм виждал какви ли не крайности. Грозно е да си избивате комплексите тук,да знаете. Най-естетично на мен ми се вижда момиче на среден ръст(+/-170) с кажи-речи съразмерни форми,на едни черни 10 сантиметрови токчета. 8)

therichbitch
08-27-2010, 13:13
^ ахам, тук съм съгласна, че крайностите не са хубаво нещо

Infinity
08-27-2010, 13:19
^приблизително така би изглеждало. и е..зле. 8-)
Ама не за високата...
Мхмм.. то
но !! Дребосъка е смешен .. :lol: 8-)

givemereasontolive
08-27-2010, 14:35
1,75 съм и не ми пука да си нося високите токове.Стига да се харесвам,а аз се харесвам,докато мнението на другите изобщо не ми пука. :?

mArMaLaDkA
08-27-2010, 14:39
Нормалният въпрос сега е "на колко високо момиче викате дребосък". :)

Infinity
08-27-2010, 14:41
За мен / !!!!/ дребно е всяко момиче под 170см. НО според мен !!
Не налагам мнението си на никой. :)

RedJeans
08-27-2010, 14:44
:D :D
1,75 съм и не ми пука да си нося високите токове.Стига да се харесвам,а аз се харесвам,докато мнението на другите изобщо не ми пука.
Нали ходиш на токчета,за да изглеждаш по-"добре"(имам предвит да ти отива на дрехите,....)И как след като ги носиш,за да си по-хубава и по-добре облечена "мнението на другите изобщо не ми пука" :D

Аз наричам дребосъци под 160.Нормално според мен е 165-170,а високо 175+.

givemereasontolive
08-27-2010, 14:50
:D :D
1,75 съм и не ми пука да си нося високите токове.Стига да се харесвам,а аз се харесвам,докато мнението на другите изобщо не ми пука.
Нали ходиш на токчета,за да изглеждаш по-"добре"(имам предвит да ти отива на дрехите,....)И как след като ги носиш,за да си по-хубава и по-добре облечена "мнението на другите изобщо не ми пука" :D

Аз наричам дребосъци под 160.Нормално според мен е 165-170,а високо 175+.


Имам предвид,че не ми пука мнението на нисичките дето се обаждат ''Аууу колкоо си висока'' и почват да изказват мнението си...
И да,съгласна съм с теб,дребосъци под 160.Нормално 165-170,а високо 175+

Sintya
08-27-2010, 14:51
Дребни са момичетата под 160. Над 160 до 170 см си е нормална височина, а над 175 вече момичето е високо. Естествено, ръста няма особено значение, ако даденото момиче е хубаво. ;)

OtkrovennoBezrazlichna
08-27-2010, 17:51
Аз съм 157 :lol: :grin: :grin:

honeybabe
08-27-2010, 18:09
Аз лично не се комплексирам от височината си,даже я имам за предимство.Не съм от най високите - 173 см съм,но и да бях по-дребничка или закръглена пак не би ми попречило да си нося високи обувки.Все пак всеки носи това,което му харесва.

florence
08-27-2010, 18:36
На най-високите токчетата им отиват най-много!
Иначе, според мен всички момичета могат да носят, стига да не са им в повечко килцата.. тогава вече е смешно!!

p3tinc3t0
08-28-2010, 07:36
Аз съм 1.68-9.Нося си обувки на +-10см токчета и не ме интересува особенно как ще изглеждам в очите на другите.Най-важното е аз да се харесвам :)

nimfetka7
08-28-2010, 07:43
^махни я тая гадна снимка :o

rachel_billson
08-28-2010, 08:50
Сетих за култовото изказване на Веско Гробаря от BB Family:
,,Въобще не ме интересувам какво си мислиш за мене,майна." 8)

Minerva
08-28-2010, 21:20
http://www.youtube.com/watch?v=QRD4d-QILUk


ъъъъ.....

Seducti0n
08-29-2010, 02:11
:) Скъпа авторке, обясни ми кое точно е смешното на това ниските момичета да носят високи токове.Ако се чувстват комфортно и ако могат наистина да ходят на тях, не виждам никакъв проблем.

И колкото и да ти е неприятно да го признаеш, ако си момиче над 1.80 и обуеш токове над 10 см, моите уважения, но не мисля, че който и да е с тази височина би се чувствал добре да стърчи над всички.Не си мислете, че с това си мнение ниските избиват комплексите, защото определено не го правят.Реалността е една, никой не може да я преиначи, когато нещата са видими за всички.Разбира се, това да си висок не те ограничава напълно да не носиш високи обувки, но най-малкото токовете трябва да в разумни граници.Това е. (:

Minerva
08-29-2010, 22:16
^ Много правилно!

MissNothing
08-31-2010, 09:53
http://www.youtube.com/watch?v=QRD4d-QILUk


ъъъъ.....
А казваха нещо за тази веднъж по Нова.
На мен пък и високо, и ниско момиче ми е смешно на токове, ако върви като патка!

TheVoice
09-04-2010, 11:30
аз съм висока 167 - 168, но обожавам високи обувки / + 11 - 12 см / предпочитам да съм по - ниска но няма как .. според мен всички момичета имат право да носят колкото искат високи обувки стига на тях да им е комфортно, та дори и да са прекалено ниски или прекалено високи .. макар че в двете крайности е зле. примерно имам една снимка на Лейди Гага в която тя е с доста високи обувки, но пак изглежда супер ниска..

http://prikachi.com/images/469/2475469i.jpg

bilqnavod
09-04-2010, 13:00
Че кво - та то е модерно! Всички манекенки са в порядъка: 1,76-1,85м съответно какъв е проблема. всеки може да си ходи какато иска демокрация е.... :o

theBADone
09-04-2010, 13:45
:-o за пръв път попадам на такива изказвания - и ниските и високите жени били смешни на токчета :shock: високите казват че ниските били смешни с токчета,а високките ,че ниските били смешни на токчета,няма никаква логика... :) Нали затова са токчетата - и в двата случая да правят фигурата по-елегантна :) Много сте консервативни тия дето слагате такива граници свързани с ръста .. :?

IvUsHkA
09-04-2010, 13:51
http://www.youtube.com/watch?v=QRD4d-QILUk


ъъъъ.....

Ако кажете, че това е много красиво и какво като е толкова висока да си носи 10-12 см ток нищо не и пречи ще станете много смешни. На мен лично момичета по 175-180 като се качат на 10 см ток ми изглеждат неестествено и не ми е красиво.Имам една приятелка, която е доста висока и се изгърби вече да се навежда, а като обуе и ток съвсем.Високите момичета са си красиви с така височина и не трябва да се притесняват от нея,но за мен е по красиво ако са с равни обувки.Ниските имат неностатък, който леко се прикрива с високата обувка.Вчера видях една жена висока около 175 с ток 12 см еми тя се удряше по вратите, ако не се наведе това нормално ли е? :shock:

grivnicHkaa
09-04-2010, 17:27
Мойто мнение е, че всеки може да обуе високи обувки, въпросът е дали наистина изглежда добре с тях. Например аз съм 1.60 и от време на време слагам токове (8см.), но най-често съм с равни обувки. Моята най-добра приятелка е 1.77 и това въобще не ми пречи. Аз харесвам както високи, така и ниски момичета,но много зависи. Ето моята приятелка има съразмерно тяло, нормално тегло и изглежда чудесно. Един път е идвала с 8-9см. токове и на мен много ми хареса визията и. Вярно доста висока стана, но и много добре и седяха токчетата. А има жени високи колкото нея, но с едър кокъл и като сложат и ток става наистина като "кон". Както казах има много голямо значение и самото тяло-съразмерност, килограми, едрина (ширина) на костите. :) :P

honeybabe
09-05-2010, 19:49
:) Скъпа авторке, обясни ми кое точно е смешното на това ниските момичета да носят високи токове.Ако се чувстват комфортно и ако могат наистина да ходят на тях, не виждам никакъв проблем.

И колкото и да ти е неприятно да го признаеш, ако си момиче над 1.80 и обуеш токове над 10 см, моите уважения, но не мисля, че който и да е с тази височина би се чувствал добре да стърчи над всички.Не си мислете, че с това си мнение ниските избиват комплексите, защото определено не го правят.Реалността е една, никой не може да я преиначи, когато нещата са видими за всички.Разбира се, това да си висок не те ограничава напълно да не носиш високи обувки, но най-малкото токовете трябва да в разумни граници.Това е. (:

както и ниските не би им харесало да не се забелязват от тълпата нали?!И защо пък високите да не изглежда добре,ако обуят токчета...и това,че е 180 не е никакъв проблем..Все пак повечето манекенки са именно на по толкова и като гледам много много не им пука а и са си доста харесвани...Не знам защо винаги тр.да правите това разделение - ниски , високи и водите война.Никой не решава какъв да е - висок,нисък,слаб,дебел...вси чко е до ген !!!!!!

xKiFlA
09-05-2010, 20:13
На най-високите токчетата им отиват най-много!
!!

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

180 момиче + 10см ток =190
красиво е мн :razz:

MissNothing
09-05-2010, 20:17
Междудругото имам една позната, която е ниска и пълничка, носи много високи токове, не може да върви на тях и гледката е супер смешна.

Нищо против ниските хора нямам!

tItEufFf
09-06-2010, 10:07
Аз съм висока и нося високи токове. Но все пак се съобразявам. В училище не мога да сложа 10-сантиметров ток, но на някой купон защо не?
Всичко си зависи от момичето. Виждала съм и ниски момичета, на които обувките на висок ток просто не им отиват. На други пък им седят много секси. За високите момичета важи същото.

mey_si
09-09-2010, 18:44
За мен е нормално да се носят токчета ако момичето е 175...не че ако е 180 пак не може,но стига да и е конфортно ....аз съм 172 и не се чувствам добре на токчета {10 см.max }...чувствам се прекалено висока ...

iPurple
09-09-2010, 19:09
Всеки каквото иска да носи, важното е да се харесва. (:

divi4ka
09-10-2010, 19:37
Супер комплексирани хора пишат тук..Вместо да се харесвате такива каквито сте вие храните по-ниските или по-високите от вас.Красиво е да видиш момиче над 1.70 висока и с дълги крака но е и супер сладко да видиш дребничко и крехко момиче с хубави пропорции така че харесвайте се такива каквито сте.Аз съм 1.60 и не бих добавила и сантиметър повече ,защото съм се възприела такава и се харесвам :)

danibebi
09-10-2010, 20:57
Хубаво де, да не мислите,че момиче което е 1.80 и да се качи на 10-15 сантима ток е красиво? :-x Ще изглежда като мутант, освен това едвали на момчето ще му е приятно гаджето му да е по-високо от него. Не отричам,че харесвам високи момичета. 1.70+ 10 сантима ток е готино, както и 1.60+ отгоре 10 сантима :) мен лично идвете си ме кефят, но не да изглеждаме мутанти. Все пак сме момичета.

AnIcHkAtA
09-10-2010, 21:47
Нищо против нямам дори ми харесва.Аз като съм фъстък 160 да не е по добре...
А ако добавим към високата мацка един висок мачорок, двойката става като холивудски звезди, излезли от телевизора.
Не се връзвайте и пълен напред :P

Kallyn4eto
09-10-2010, 22:13
зависи щото ако е 1.70 и ходи с някъв пич 1.75 и на едни токчета ще му стърчи над главата
иначее големи спорове станаха
като си се харесва момичето и не изглежда смешно да си ходи на токове

PinkMojo
09-10-2010, 22:32
аз съм 1.73 и ако трябва да съм честна се чувствам малко височка като си сложа токовете,(може и аз да съм си виновна понеже харесвам само много-високите токове) обаче си зависи много от човека как ще седят обувките, а и от компанията също

pyfpaff
09-10-2010, 22:39
Изчетох първите 1-2 страници и се отказах.Доста от мненията ме озадачихa..
Всъщност аз съм висока 1.75 ,тежа 59-60 кг,бих казала ,че се чувствам идеално на ток от порядъка на 9-10-11 см...Не ги нося всеки ден,но имам доста такива и за бар и вечер за кафе ми е мн готино да си ги сложа.Не виждам нищо лошо-все пак всеки е свободен да се облича както пожелае..Мисля,че е комплексарско изказване от рода на " кобили по 2 метра не искате ли" ..все пак никой не избира колко да е висок ,нали така ;)

Mirk
06-18-2011, 08:05
Виждам, че темата е стара, но нямаше как да не изкажа мнение .. Може ли да попитам аз един въпрос, каква е тази война между високи и ниски, между дебели и слаби? И какви сте вие, че да определяте едно момиче как се облича.. как ходи.. как се държи? Било то за токчета, къса пола, кецове, галоши ако щете.. това си е изцяло личен избор и ако на едно момиче му харесва как му стоят токчета, защо да не носи? Било то 1.78 или 1.40 .. аз не виждам проблем в това, все пак всеки си е свободен ..
Не критикувайте тези хора, за които смятате, че начина на обличане им е смешен .. Както вие го намирате за смешен, така някой друг го харесва и му се възхищава. Всеки си има вкус, и най - важното - никой не избира външността си .. нито ръста, нито килограмите.. нито това дали има големи или малки уши или крив нос .. просто се осъзнайте :)
Изчетох всички коментари .. тук се пита едно, а вие го обръщате на съвсем друго. И не съм някаква злобарка, нито комплексарка.. както може би ще ме нарекат повечето. Така че момиченца .. не ме коментирайте, вижте себе си!

SuNsEt
06-18-2011, 10:11
Еми вчера в даскало е7дна съученичка дойде на 12 см ток.Висока е към 175-180 + още 12 см...съжалявам,но на мен ми е грозно.

Да,грозно е и някоя 150 да е със 12 см ток,защото сякаш си подчертава късите крака,но според мен е по-добре така,от колкото да станеш ебати гиганта.

LoveChocolate
06-18-2011, 10:21
Всеки както си се харесва .. може да е някфа 1,80 с 10 сантиметров ток .. но важното е да се харесва самата тя ;)

Spider4eto
06-18-2011, 10:53
Големи глупости са изписани в тая тема. Това, че една жена е ниска не значи автоматично, че краката и са къси. Всичко е до пропорции на тялото. Дори и пример със снимки ще дам:

Hayden Panettiere- висока 157см:
http://www.realmanmag.com/images/HaydenPanettiere4.jpg
http://www1.pictures.gi.zimbio.com/18th+Annual+MTV+Movie+Awards+Arrivals+gGAjuurW9jHl .jpg
Краката и са късички в сравнение с тялото.

Eva Longoria- отново висока 157см:
http://piperlivo.com/files/u4/eva_longoria_bikini_yellow_01.jpg
http://jerseychaser.com/blog/wp-content/uploads/2009/06/eva-longoria-gq.jpg
Въпреки, че е ниска краката й изглеждат дълги и хубави.

pitfall
06-18-2011, 10:55
То по принцип е важното човек сам да се харесва. Аз съм 1.78 и не нося високи обувки, даже на бала си бях с обувки, които бяха нещо като 5 - 6 см. Не ми харесва момиче 180 например с някакви 12 см ток, но всеки сам си решава.

Pamaa
06-18-2011, 11:10
Грозно ми се струва, но който иска да си ходи като кобила (нищо лично) ;-) .

kalpazanka
06-18-2011, 11:12
Много кисело грозде има в тая тема. :lol:

Писала съм в темата, но ще се повторя. Висока съм, приятелят ми също е висок и спокойно мога да обуя високи обувки, без да се притеснявам от факта, че той ще ми е до рамото. Даже напротив, изравняваме се по височина.

OnlyMeAndYou
06-18-2011, 12:26
Няма лошо, стига да не се прекалява. Ако даденото момиче има дълги и хубави, прави крака наистина е много секси, но съм била свидетелка на такива картинки, че ми е идело да се пръсна от смях.
1) Високо момиче (към 1.75) на 10 санта ток, не може да ходи на тях и се клатушка, докато ходи.
2) Момиче което се разхожда с гаджето си. И двамата са около 1.80, но момичето е на високи токчета,момчето я е прегърнало и тя се е извила като сърп. :D
То не е гаранция, че ако момичето е ниско не могат да се получат такива комични ситуации, но все пак. Стига да имат хубави крака, да могат да вървят на тях и да не стърчат с по1-2 глави от аверите си, няма нищо лошо. :P

GabrielleShayk
06-18-2011, 13:50
Обожавам високите токове,но е жалко,че повечето хора са ниски...Все пак трябва да се съобразявам ,когато излизам с приятелките ми,защото не стига ,че са ниски,а и не искат да носят високи обувки.Иначе за мен няма нищо по-красиво от високо,стройно момиче с безкрайни крака.Не съм съгласна с повечето мнения ,че изглеждало грозно.Все пак почти всички супермодели са над 175 и изглеждат убийствено на токчета :)

bloodyF
06-18-2011, 14:05
Габриеле, между модел на ревю/сесия и мацка отиваща на даскало/работа има разлика ;)


все пак там ги носят за час-два на гладък терен, а в градски условия с дупки по улиците и за цял ден..


иначе не ми е естетически красиво момиче над 1.75 с токове 10 см.

koshtramba
06-18-2011, 14:11
Доста е относително. Виждала съм адски ниски момичета, които са се качили на убийствено високи токчета и някак си... Ми е грозно. Иначе според мен токчетата са за по-ниските момичета, с комплекси за ръста си, а високите - не виждам смисъл да се задушават там във високото от липсата на кислород. :)

babity
06-18-2011, 14:40
Доста е относително. Виждала съм адски ниски момичета, които са се качили на убийствено високи токчета и някак си... Ми е грозно. Иначе според мен токчетата са за по-ниските момичета, с комплекси за ръста си, а високите - не виждам смисъл да се задушават там във високото от липсата на кислород. :)

Съгласна!

Възприемам се като висока, защото всичките ми приятелки са под мен. 1,71 съм но супер рядко нося високи обувки. А и всъщност не са чак толкова високи. Не съм фен на маратонките, защото се стремя да изглеждам по - елегантно и затова обикновено за всеки ден нося нещо с удобен ток до 5-6см. И без това стърча над повечето си завоевания... Иначе обожавам самите обувки. Имам безкрайно много чифтове, които съм си купила само, защото не съм могла да им устоя, но съм с ясното съзнание, че никога няма да ги сложа. Достатъчно много си тежа на мястото за да имам походка като на инвалид с едни 10-сантиметрови токчета, да кажем. Намирам за непростимо жена да не излезе с обувки, с които не може да ходи добре.

lisi4ety
06-18-2011, 15:59
Габриеле, между модел на ревю/сесия и мацка отиваща на даскало/работа има разлика ;)


все пак там ги носят за час-два на гладък терен, а в градски условия с дупки по улиците и за цял ден..


Чакай малко, едни 99% от моделите носят токове и извън подиумите и ревютата.
Не можеш да ми кажеш, че ти се виждат грозни, само защото са високи и на ток?!

Факт е, че ниските момичета (поне повечето от тях) ще казват, че е грозно високо момиче на ток..

Имайте предвид, че всеки си има различен вкус и не може да се водят някакви спорове, само защото един смята така, а друг - иначе.

mimsSss96
06-18-2011, 17:05
Много кисело грозде има в тая тема. :lol:

Писала съм в темата, но ще се повторя. Висока съм, приятелят ми също е висок и спокойно мога да обуя високи обувки, без да се притеснявам от факта, че той ще ми е до рамото. Даже напротив, изравняваме се по височина.

При мен е абсолютно същото аз съм 1,70 приятелят ми е 1,90 и спокойно си нося токчета :) и по ми харесва как изглежда висока жена на токчета, а не някоя 1,50 :D

pressiana
06-18-2011, 17:21
Ниски, високи.. само да са с красиви обувки!
Безкрайно ми е грозно като видя нелепо гадни обувки. Иначе не виждам лошо и ниските, и високите да ходят на токове. Както някой каза, човек не избира ръста си, така че...

Audiophile
06-18-2011, 17:30
Високо момиче/жена + прави, слаби или нормални, стройни крака + високо токче = много секси 8)

FuckingFreak
06-18-2011, 17:49
Не знам какви са вашите представи за ниско. По едно проучване, което гледах наскоро - средната височина за една българка е 163 см. Това, че вие сте високи (например над 170), не значи че под тези граници друго момиче е ниско. Но все пак всеки с критериите си. Аз съм не повече от 160, но си се харесвам. Който както иска да ходи, не ми пречи. Но според мен стърчащ над тълпата е по-грозно отколкото такъв който се губи, ако мога така да го нарека 8-)

Infinity
06-18-2011, 19:31
За мен момиче под 1.65 е ниско !
И да, наистина всеки с мнението си.
Аз съм около 1.74-1.75 вече и не нося токчета, не защото съм бих се комплексирала от височината си, а защото още се не се чувствам достатъчно голяма за токове, но това не означава, че нмам желание.

poolity_vd
06-19-2011, 07:44
Нямам против обувките с токчета, нито към хората, които ги носят. Но замислете се малко.... аз например 180 см съм ги минала( не искам да споменавам точна цифра) и да се окача на "кокили"- все ми се струва, че не отгоре, а направо от небето ще гледам останалите :D За мен това е наистина ГРОЗНО( погледнато само и единствено от естетическа гледна точка). Разбирам да си 170, 175 ако искаш, обаче с ръст като моя да се качвате на токчета- е хванете и отидете в цирка така....

SorrowEyes
06-19-2011, 07:50
Доста е относително. Виждала съм адски ниски момичета, които са се качили на убийствено високи токчета и някак си... Ми е грозно. Иначе според мен токчетата са за по-ниските момичета, с комплекси за ръста си, а високите - не виждам смисъл да се задушават там във високото от липсата на кислород. :)

Защо пък едно ниско момиче трябва да е с комплекси за ръста си, за да носи високи обувки. Може просто да иска да изглежда елегантно.

g0resht0mace
06-19-2011, 21:55
Аз съм 171 някъде и съм 47/48 кг. .. обичам да нося високи токчета.. наистина понякога е малко гадно да стърчиш над другите, но на мен ми харесва това, че съм с дълги слабички крака и когато обуя токчета някакси яко стои.. поне според мен :-) нали сме свободна държава все пак.. всеки да носи каквото му харесва и каквото му е кеф.. не трябва да мислите за мнението на другите :wink:

merito0
06-20-2011, 20:04
По-добре високо и стройно момиче на вискоки токчета отколкото ниско и трътлесто, така че само трябва да се радваш за размерите си.Аз също съм височка (1.70), но не се притеснявам да нося токчета или обувки с платформа :)

bloodyF
06-20-2011, 20:12
Чакай малко, едни 99% от моделите носят токове и извън подиумите и ревютата.
Не можеш да ми кажеш, че ти се виждат грозни, само защото са високи и на ток?!





ама скъпа, те моделите (Поне преуспелите такива) се возят в кола 24/7 и им се налага да ходят пеша по червеното килимче и обратно до колата и евентуално да се завъртят някъде на партито където отиват и да се запознаят с тоя и оня..
а виж, 17 годишни пикли правещи фотосесийка на морето от на някое гадже фотоапарата или най-много някоя мижава агенцийка..не са модели :) а и не можеш да сравняваш тийнейджърка от софия с Адриана Лима примерно :)
аз говоря за момичета, носещи в една ръка лаптоп , в друга чанта с учебници и общо взето непосилни да ходят на 8+ см тънък ток..които нямат кола, евентуално не ходят с таксита навсякъде..и т.н.

Pols
06-20-2011, 20:21
Момиче високо 1.70 и по - нагоре с токчета ми е супер грозно! Аз попринцип не ги харесвам де :D ии не нося пък и съм доста висока, така че няма шанс. :)

blondeVIP
06-20-2011, 20:23
Ммм 1,78 съм... ОБОЖАВАМ високите токове и изобщо вида на едно момиче/ жена на високи токове, и имам няколко чифта, но ги обувам много рядко и винаги по определен случай... Просто ми е неудобно да стърча над всички с по 5-10 см.. минимум. Принципно почти винаги съм най-високата навсякъде, а и с едно 10 см отгоре.... :? ..

justasmile
06-22-2011, 13:43
Аз съм 1.75 и пак си ми харесва да съм на висок ток. Колкокото и да е, какво ни пука ниските дрисли (нищо лично-никой да не се сърди), че завиждат. Аз като съм на вън с токово 8+ (на платформа) събирам очите, а и ме кефи супер много как седят високите обувки :smt003

teenagexdramaxqueen
06-27-2013, 12:07
Еми примерно аз съм 175 и когато се кача на токчета страшно се харесвам..Краката ми стават безкрайни ;д

dark_girl
06-27-2013, 13:56
Високите момичета могат да си позволят и високи,и ниски обувки.
Не мисля,че е смешно или нещо подобно.

nor4eto99
06-27-2013, 14:03
Ако са високи, много слаби и като дъска, е отвратително, имах една такава в класа и... дам :D

bulgvarr
06-27-2013, 14:07
Няма нищо лошо, за съжаление повечето мъже в България са доста ниски.

mimi.1235
06-27-2013, 15:02
Ще ме извинявате, ама аз съм на 17 и съм 1,48... Според мен има и високи и ниски момичета на които не им стоят хубаво токовете. Все още не мога да приема дебелите момичета на токове. Приличат ми на буренца на крачета и е смешно, докато момиче не е казано високо или ниско с хубаво тяло и добре изглеждащи крака изглежда страхотно. Аз например много се харесвам на токове. Не смятам, че съм дебела или слаба, но според мен ми стоят много добре, но за жалост не са ми удобни и за това си ходя с ниски обувки и съм си тапишон. Не ме интересува другите какво мислят аз съм ниска и съм страшно горда с това, пък вие мислете каквото искате. И наистина като си горда със себе си защо пускаш теми, в които обиждаш миньончеата и едва ли не поставяш високите на пиедестал? Не си избивайте комплексите по този глупав и честно казано според мен жалък начин.

Зайче..
06-27-2013, 15:17
какво ни пука ниските дрисли (нищо лично-никой да не се сърди), че завиждат.

АХАХАХАХАХАХ
да, ниска съм, но никога не съм завиждала на високите момичета и искрено се радвам, че аз не съм висока
тъпо е да си мислиш, че всички ниски момичета ти завиждат :lol:

mimi.1235
06-27-2013, 15:43
АХАХАХАХАХАХ
да, ниска съм, но никога не съм завиждала на високите момичета и искрено се радвам, че аз не съм висока
тъпо е да си мислиш, че всички ниски момичета ти завиждат :lol:

Абсолютно съгласна съм с теб. И "ниските дрисли" са по-харесвани от високите "кобили" и "щъркели". И абсолютно никой не ви завижда. Не се мислете за специални.

malkasladka
06-27-2013, 15:47
Факт е, че няма нищо по-секси от момиче на високи токчета. Но същот така е факт, че съразмерното е най-красиво.
Вади си изводите.


съгласна

mimi.1235
06-27-2013, 15:53
А и освен това не всички момчета са по 2 метра, за да можете да си подбирате, докато дребните имаме избор. Ако искам ще е висок колкото мен, ако искам ще е една глава по-висок, даже може две, а вие какво или ще е колкото теб или максимум с няколко сантиметра по-висок. Айде вече престанете да се мислите за облагодетелствани и за нещо повече от нас, защото ващо е по-зле от нащо.

teenagexdramaxqueen
06-27-2013, 16:45
Да така е .. Виж всеки си има вкус ;д Но какво трябва да се лъжем .. момчетата харесват дългите крака .. А за жалост момичета 1.50-1.60 нямат такива ;д Никой не се мисли за облагодетелстван , ти започна с обидите ;) Ти можеш да кажеш,че високите момичета са кобили или щъркели , но няма нищо по красиво от едни стройни прави крака и красиво с женски извивки тяло ;)

mimi.1235
06-27-2013, 17:10
Да така е .. Виж всеки си има вкус ;д Но какво трябва да се лъжем .. момчетата харесват дългите крака .. А за жалост момичета 1.50-1.60 нямат такива ;д Никой не се мисли за облагодетелстван , ти започна с обидите ;) Ти можеш да кажеш,че високите момичета са кобили или щъркели , но няма нищо по красиво от едни стройни прави крака и красиво с женски извивки тяло ;)

Не, не съм започнала аз с обидите. Погледни по-нагоре и ще разбереш. Смяташ, че едно ниско момиче не може да има дълги крака ли? Както още в първа страница беше написало едно друго момиче това не зависи от височината, а от пропорциите на тялото. Може да си 1,80, пък краката ти пак да изглеждат къси. Моите например въпреки, че съм си тапишон изглеждат дълги. И смяташ, че аз, например, нямам нямам красиво тяло с женски извивки или стройни и прави крака? Пак не си права, защото често по-ниските момичета изглеждат по-женствено и невинно от високите, защото високите често изглеждат тромави най-вече ако имат 5 килограма повече върху тялото си. Честно казано за този спор няма верен отговор, защото както ти каза всеки си има вкус. Аз нямам против високите момичета на токове стига да знаят дали им седят добре. Но едно момиче малко по-рано каза, че ниските били завиждали на високите :D Може и такива да има, но аз не завиждам на висок човек по две причини:
1. Често трябва да се навеждат заради клони и ниско стоящи предмето.
2. Момичетата трудно си намират по-високи от тях партньори (най-вече в България).

heartshapedbox
06-27-2013, 17:17
АХАХАХАХАХАХ
да, ниска съм, но никога не съм завиждала на високите момичета и искрено се радвам, че аз не съм висока
тъпо е да си мислиш, че всички ниски момичета ти завиждат :lol:

+
И аз съм нисичка, но изобщо не завиждам, даже в това ми е чара :д

teenagexdramaxqueen
06-27-2013, 17:25
Да ок видях :) Окей представи си тогава момиче 1.55 със дълги крака .. 1-во такова нещо няма ;д говорим за дълги крака 100см примерно хах .. то тва значи че от краката на горе ще е само 55 см ;д не е ли смешно ? Ниските жени са по-склонни към напълняване и за това казах ,че високите момичета имат по-хубави извивки .. И АЗ МОГА ДА ИЗРЕДЯ МНОГО ПРИЧИНИ ПОРАДИ КОИТО НЕ ИСКАМ ДА СЪМ НИСКА,но няма да го направя , защото според мен е тъпо .. Всеки е такъв какъвто си е ..
Е .. НА НЯКОИ БОГ Е ДАЛ ПОВЕЧЕ , ЧАК СЕ Е ЗАБРАВИЛ .. хахах ;)

mimi.1235
06-27-2013, 17:27
Тук доста хора се опитват да ни убедят, че на ниските жени не им отивали токове. http://hotnews.bg/n/minyoncheta--najgolemite-zvezdi-v-sveta.32569.html На тези ниски жени отиват ли им или и те изглеждат грозно :D Смешни сте вече. Според мен в тази тема няма никакъв смисъл (освен може би да си тренираме писането) и трябва да бъде затворена. Тук просто високите "манекенки" си избиват комплексите.

shusha
06-27-2013, 17:28
Всеки да носи това ,к оето харесва. Но не съм съгласна, че ниските жени нямат дълги крака. Всичко е до пропорции и също така има много фотомодели, които са ниски и ине им личи на снимките.
А и пък че ние ниските завиждаме на високите. Перфектният ръст за мен 168-170 см. Нагоре почва да изглежда грубо.

teenagexdramaxqueen
06-27-2013, 17:32
"Кайли Миноуг

Иконата в поп музиката винаги е казвала, че ако има мечта, която никога няма да сбъдне, то това е да бъде ПО-ВИСОКА. Мини-певицата достига едва 154 см, но това не й пречи да бъде гранд звезда. "

Аз нямам какви комплекси да избивам просто ме дразни някой трол да ми говори , че да си нисък е по - хубаво .. ( и аз почвам така шом не разбирате по-друг начин) АРЕ КОМПЛЕКСИРАЙТЕ СЕ И ВИЕ http://wisperhunter.blog.bg/zabavlenie/2011/12/16/nai-seksapilnite-modeli-na-victoria-s-secret.868252

ledenakrasota
06-27-2013, 17:32
Аз съм фен (защото съм едва 1,63) на дългите крака на високи токчета. Момиче със самочувствие и без притеснение рядко съм срещала да ги носи, а повечето над 1,65 имаш много хубави крака. :)

granger
06-27-2013, 17:37
172 см съм и преспокойно си ходя на токчета.Няма лошо, смятам ,че изглеждам добре, пък на който не му изнася няма да ме гледа и толкова.

shusha
06-27-2013, 17:37
"Кайли Миноуг

Иконата в поп музиката винаги е казвала, че ако има мечта, която никога няма да сбъдне, то това е да бъде ПО-ВИСОКА. Мини-певицата достига едва 154 см, но това не й пречи да бъде гранд звезда. "

Аз нямам какви комплекси да избивам просто ме дразни някой трол да ми говори , че да си нисък е по - хубаво .. ( и аз почвам така шом не разбирате по-друг начин) АРЕ КОМПЛЕКСИРАЙТЕ СЕ И ВИЕ http://wisperhunter.blog.bg/zabavlenie/2011/12/16/nai-seksapilnite-modeli-na-victoria-s-secret.868252

Малко са тези , които са високи и не изглеждат грубо. Все пак не всеки 1.80 висок може да е ангел на Виктория Сикрет. Ръстът не дава гаранция за хубаво тяло. И всеки си има недостатък :) Даже и онези на подиума...

mimi.1235
06-27-2013, 17:37
Да ок видях :) Окей представи си тогава момиче 1.55 със дълги крака .. 1-во такова нещо няма ;д говорим за дълги крака 100см примерно хах .. то тва значи че от краката на горе ще е само 55 см ;д не е ли смешно ? Ниските жени са по-склонни към напълняване и за това казах ,че високите момичета имат по-хубави извивки .. И АЗ МОГА ДА ИЗРЕДЯ МНОГО ПРИЧИНИ ПОРАДИ КОИТО НЕ ИСКАМ ДА СЪМ НИСКА,но няма да го направя , защото според мен е тъпо .. Всеки е такъв какъвто си е ..
Е .. НА НЯКОИ БОГ Е ДАЛ ПОВЕЧЕ , ЧАК СЕ Е ЗАБРАВИЛ .. хахах ;)

Няма значение дължината на краката в сантиметри. Има значение тея крака как изглеждат на тялото. Аз съм 1,48, а краката ми са 70см и изглеждат дълги. И ниските момичета не са по-склонни към напълняване. Половината мис България изглеждат като мен в тялото, но заради това, че съм ниска изглеждам по-пълна от тях, въпреки всичко. Ми като не искаш да си ниска има операции за издължаване, а и тъкмо се издължават само краката, та можеш да си спокойна, че ще са ти дълги. Много сте заблудени.

mimi.1235
06-27-2013, 17:42
teenagexdramaxqueen кой ще се комплексира бе лапе. Айде бягай да папкаш да не ти се кара мама. Какво си мислиш, че дълъг крак зависи само от сантиметрите ли? Какво да не мъжете да ходят със шивашки метри в джобовете и като се запознаят с някоя да и мерят краката? Много сте зле на моменти, а и ти както си на 15 и още не знаеш мъжко ли си женско ли си не знам за какво говориш като не разбираш нищо.

teenagexdramaxqueen
06-27-2013, 17:44
Да бе .. нищо не разбирам,споко ;д :*ОТИВАМ ДА ПАПКАМ .. а ти хои по дискотечки , щото се предполага , че на 17 тряя си купонясваш а не да си се забила в някой форум .. нали бе мила?

Christina13
06-27-2013, 17:44
всъщност момиче 175+ см на токчета 8-10 см и повече,откъдето и да се погледне не е естетически красиво ;)
И аз съм на това мнение. :)

Hayashi
06-27-2013, 17:48
Да така е .. Виж всеки си има вкус ;д Но какво трябва да се лъжем .. момчетата харесват дългите крака .. А за жалост момичета 1.50-1.60 нямат такива ;д Никой не се мисли за облагодетелстван , ти започна с обидите ;) Ти можеш да кажеш,че високите момичета са кобили или щъркели , но няма нищо по красиво от едни стройни прави крака и красиво с женски извивки тяло ;)

Аз имам стройни и прави крака и съм 1.57 и не малко комплименти съм получавала.
А това, че ниските хора са по-склонни към напълняване изобщо няма да го коментирам.

mimi.1235
06-27-2013, 17:51
Да бе .. нищо не разбирам,споко ;д :*ОТИВАМ ДА ПАПКАМ .. а ти хои по дискотечки , щото се предполага , че на 17 тряя си купонясваш а не да си се забила в някой форум .. нали бе мила?

За какво ми е по-точно да ходя по дискотеки като знам там кви оргии стават? И за какво ми е да ходя на някъде когато приятеля ми е на работа като си го чакам него. А и не мисля, че е нужно всяка вечер да се ходи по купони. Другото което е купон е място на което може дамо да се напиеш, а ако не се напиеш, то другите ще го направят и има толкова много неща, които могат да ти се случат. Не съм по купоните. Предпочитам си семейството и се стремя към създаване на ново такова с моя любим човек. Впрочем приятелят ми е 1,90 и за него съм като богиня и нито едно от гаджетата му до момента не е било високо.

teenagexdramaxqueen
06-27-2013, 17:55
НА 17 а искаш семейство ;д окей мила .. А тва последното , че той е 1.90 а ти 1.47 .. няма да го коментирам ..

granger
06-27-2013, 17:56
Двете се държите като абсолютни хлапенца, айде да се спрете вече. Като някои селски клюкарки се плюете, ама едно към едно. Едно да запомните - възрастта не е мерило за акъл, нито височината за привлекателност.

ledenakrasota
06-27-2013, 17:57
Двете се държите като абсолютни хлапенца, айде да се спрете вече. Като някои селски клюкарки се плюете, ама едно към едно. Едно да запомните - възрастта не е мерило за акъл, нито височината за привлекателност.

простотията е мерило за престиж. ;)

granger
06-27-2013, 17:58
В един изкривен свят,като този...явно!

shusha
06-27-2013, 18:17
Двете се държите като абсолютни хлапенца, айде да се спрете вече. Като някои селски клюкарки се плюете, ама едно към едно. Едно да запомните - възрастта не е мерило за акъл, нито височината за привлекателност.
Eвалата ти за коментара! Наистина стана грозно и то не е защото сте високи или ниски :д

koteto4
06-27-2013, 19:45
Хахаха какви спорове се водят тук , можете направо да прекръстите темата : ниски с/у високи hahah глупаво е да спорите за височина ,все пак никой не избира колко да е висок .. някои искат да смъкнат някой друг см , за да се чувстват по-комфортно в кожата си , други пък биха направили всичко за да добавят още някой см дължина към краката си , и все пак .. нека се приемем такива каквито сме , високи , ниски , какво значение има ?
по темата , висока съм 175-6 , и допреди 1 година си мислех , че никога няма да сложа висока обувка на крака си .. момичетата в компанията ми , бяха приблизително 1,60-1,70 MAX комплексирах се тоталка .. стърчах без ток, та камоли и с него .. и все пак , се случи така , че си харесах адските обувки , и си казах , че ще си ги взема , дори ако трябва да ги нося само вкъщи без да излизам и никой да не ме вижда ;D да , но се случи така , че компанията ми се промени , имам приятелки 175+ ,приятелка , висока 1,82 МРАЗИ да има по-високи от нея ,когато излизаме с момиче , което ще спомена след малко , тя ЗАДЪЛЖИТЕЛНО обува ток, тази която споменах е 188 и се чувства перфектно в кожата си .. таа така се случи , че когато отидох да си взема тези обувки , бях с един приятел , който е сравнително по-висок от мен - 1,91 см , пропуснах да кажа , че обувките , които си взех , не бяха от най-високите - 6 см. , та като отидохме в магазина ,обух си обувките , и просто се погледнах в огледалото , за съжаление , вместо да се загледам тях , видях продавачката до мен , която не беше по-висока от 1,60 и още толкова се комплексирах , за щастие в същия момент до мен дойде приятеля ми , и всъщност точно той ме накара да си ги купя .. до него , изглеждах сравнително по-добре , и се чувствах доста по-сигурна . Това , което исках да кажа е , че понякога всичко зависи от компанията ти . Ами , ако излизам с хора , които са сравнително по-нисички , обувам си кецовете и това е , но когато ситуацията позволява , нямам против да обуя ток 5-6 см и да се чувствам добре , просто защото знам , че при толкова високи момчета от компанията ми , няма как да се комплексирам за каквото и да било.
Адски глупаво звучат изказванията на някои момичета "когато високо момиче обуе висок ток става като кон" ? Сериозно ли ? Ами в такъв случай благодаря , защото конете са едни от най-красивите животни с най-дългите , стегнати и оформени крака :) същото се отнася и за изказванията от сорта на "тапишоните да се оправят" , ами както още в началото казах , никой от нас не си избира пропорциите , просто някои се примиряват с тях , и дори ги обикват , докато при други се получава така наречения комплекс , просто защото не могат да се приемат такива , каквито са .

lisi4ety
06-27-2013, 20:14
Бате, я се стегнете всичките. Колкото добре изглежда едно красиво момиче 1,78 на ток 10см, толкова добре изглежда и красиво момиче 1,50 на 10см токове. Споровете за "тапишончетата" и "кобилите" малко ми писнаха.

175+ момиче не можело да изглежда естетически красиво на висок ток? ХАХАХАХАХАХА
http://static2.businessinsider.com/image/4fce1930ecad04d84d00000c-1200/victorias-secret-model-candice-swanepoel-looked-sweet-in-a-valentino-dress-and-brian-atwood-heels.jpg
http://www.hotelfashionland.com/wp-content/uploads/2010/03/vs8web.jpg
http://l1.yimg.com/bt/api/res/1.2/o0fOEPNhWql0XpBZO1FIWQ--/YXBwaWQ9eW5ld3M7cT04NTt3PTYzMA--/http://l.yimg.com/os/publish-images/omg/2013-04-12/1cc5a61f-08ff-4dca-899d-5ab273392f2b_kendall-jenner-skinny-thin-weight-diet-size-height-victorias-secret-model.jpg

Извинете ме, моля. ;)

Зайче..
06-28-2013, 08:06
Да бе .. нищо не разбирам,споко ;д :*ОТИВАМ ДА ПАПКАМ .. а ти хои по дискотечки , щото се предполага , че на 17 тряя си купонясваш а не да си се забила в някой форум .. нали бе мила?

дадада, да ти имам разбиранията.
на 14 съм и ходя на дискотеки, и по форума забивам. да не би да има някакво правило, ако си на определен брой години или ходиш на определени места, да не може да 'забиваш' във форума? :lol:

heartshapedbox спомена, че чара ѝ е в това, че е ниска - и аз точно това имах предвид и съм много горда с този факт, наистина 8-)
това, че сме тапошони не значи, че сме за извърляне, ей. ;д

dirtyyy
06-28-2013, 09:40
..което ме стресира, че съм абитуриентка другата година, а съм висока 178...
да фък life защо си лош.

иначе по темата: ако си с перфектно тяло, един висок ток на високо момиче би те направило още по-секси. /стига да не ставаш 200 метра, щото тогава е мъничко гадно./
Аз съм едра и когато се кача на токове ставам още по едра, а по едно време носех много платформи.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/296355_2167316461168_3584759_n.jpg
9ти клас или 10ти. момичето до мен е 165 :Д

Falstad
06-28-2013, 13:13
Хайде и аз да се изкажа...Лично нямам нищо против жени на високи токове,независимо от ръста им.Ето за пример приятелката ми която е около 167 см с 8-9 см токчета пак си е идеална за мен с моите(тъжно въздъхва) 199 см
http://prikachi.com/images/41/6271041g.jpg Аз съм льохмана с чадъра :D

bulgvarr
06-28-2013, 14:02
Хайде и аз да се изкажа...Лично нямам нищо против жени на високи токове,независимо от ръста им.Ето за пример приятелката ми която е около 167 см с 8-9 см токчета пак си е идеална за мен с моите(тъжно въздъхва) 199 см
http://prikachi.com/images/41/6271041g.jpg Аз съм льохмана с чадъра :D

Обръсни се, брат :D

Hayashi
06-28-2013, 22:03
Хайде и аз да се изкажа...Лично нямам нищо против жени на високи токове,независимо от ръста им.Ето за пример приятелката ми която е около 167 см с 8-9 см токчета пак си е идеална за мен с моите(тъжно въздъхва) 199 см
http://prikachi.com/images/41/6271041g.jpg Аз съм льохмана с чадъра :D

Брадата ти е убер радваща! :D

tonssy
06-29-2013, 07:25
Аз имам стройни и прави крака и съм 1.57 и не малко комплименти съм получавала.
А това, че ниските хора са по-склонни към напълняване изобщо няма да го коментирам.

Точно. (аз съм 1.58 )

Много комплекси се избиват в темата. Без коментар съм просто.

tori
06-29-2013, 21:35
Ми нисичка съм, но нямам против високи момичета на токове, нито пък някви по-дребни. Общо взето зависи от излъчването на човека. Има толкова пълнички момичета с токчета, които никак не изглеждат зле. С приятеля ми много ни ебават, че ни трябва табуретка щото той е 182-3 см някъде ама и на това се свиква.

heartshapedbox
06-29-2013, 22:23
^Пхах, и моя е 185+ и аз го карам да се навежда постоянно :д

tori
06-29-2013, 22:33
^Пхах, и моя е 185+ и аз го карам да се навежда постоянно :д
:д Ми така е като си харесват дребнички. Да са гледали горе, не долу като са си избирали.

Mitizaro
06-29-2013, 22:39
Аз съм 193см... никъв проблем... bring the kobili... i love em! ;)

CoockieMonster
06-30-2013, 18:58
Жирафи, седи смешно. :D :(
Ама иначе, на кой както му харесва, така да ходи.

YSMF
06-30-2013, 19:20
То комплекси, то чудо.
Мен ме дразни мисленето, че видиш ли като съм ниска трябва да се радвам, че мога да нося високи токове, да се мъкна с кокили цял живот и да се радвам до небето. И от друга страна, че момиче над 1 и 70 не може да носи токове, било смешно няяняняня. Смешно е когато човек не може да ходи с тях.

teenagexdramaxqueen
07-12-2013, 22:21
И табуретки също ..

tori
07-13-2013, 07:00
И табуретки също ..
Какво имаш в предвид?

teenagexdramaxqueen
07-13-2013, 14:02
CoockieMonster :
Жирафи, седи смешно.
Ама иначе, на кой както му харесва, така да ходи.

Miglena.M
07-13-2013, 14:09
Доста е странно понякога ,аз съм 1,78 и обожавам да ходя на високи обувки ,но приятелките ми на токчета са колко то мен без токове и ми е неудобно ,най-вече ако съм с момче чувствам се ужасно висока,затова започнах да излизам само със спортисти около 2,00 метра и е идеално :D ,но пък съм забелязала ,че ниските момичета страшно много завиждат на по високите заради дългите ни и хубави крака ! Така,че майната им на стереотипите и двойния стандарт ! ;)

heartshapedbox
07-13-2013, 16:17
И да си висок, и да си нисък имат своите предимства и не разбирам защо всеки се опитва да изтъкне своето като "най-доброто".
Всеки да ходи както си иска.

Falstad
07-13-2013, 23:22
Ето аз мразя,че съм 199 см...Всичко бих дал да съм около 185...Но никой не пита :D

BlackDahlia
07-14-2013, 06:47
Аз също съм доста висока ( 1.73 ) и обичам да нося токове. Не смятам, че факта, че останалите хора са ниски, трябва да кара по - високите да не обуват високи обувки. За мен високите момичета са по - привлекателни от по - нисичките.

DeHu
07-14-2013, 08:27
Ами аз съм 178 висока и в интерес на истината не си позволявам да нося много високи токчета,максимум 10 см.Естествено,страшно много си харесвам краката на ток,но просто не се чувствам удобно(да не говорим,че голяма част от приятелките ми далеч не са от най-високите).Единствено,когат съм с приятеля си мога да нося,но пак ставам висока почти колкото него и не ми е особено приятно.Като цяло мисля,че и друг път съм си казвала мнението по темата,а то е,че всеки има правото да обува каквото пожелае и щом се чувства добре,няма никанъв проблем.Изказвания от рода на "Високи момичета на ток изглеждат като кобили"/"ниските момичета на ток са супер смешни и приличат на табуретки" са плод на комплексарщина и злоба.

hipster
07-14-2013, 18:12
Аз също съм 1.78 и обожааавам да нося високи токчета,винаги като излизам няквъде вечер или на по-специално събитие съм с токчета.И всичките ми са около 10-11см.Въобще не слушайте мнението на хората,по тази логика всички модели на Versace,D&G,Chanel,Louis V и т.н. са "кобили" и "мутанти". 90% от моделите са над 1.75 и ако не сте забелязали почти винаги когато са на подиума са с високи обувки.Така че въобще да не ви пука за мнението на хората. :)

lovelywords
07-14-2013, 18:22
Аз също съм 1.78 и обожааавам да нося високи токчета,винаги като излизам няквъде вечер или на по-специално събитие съм с токчета.И всичките ми са около 10-11см.Въобще не слушайте мнението на хората,по тази логика всички модели на Versace,D&G,Chanel,Louis V и т.н. са "кобили" и "мутанти". 90% от моделите са над 1.75 и ако не сте забелязали почти винаги когато са на подиума са с високи обувки.Така че въобще да не ви пука за мнението на хората. :)

+ 1
Аз самата не съм от най-високите, а много ми се иска ;/ Принципно много рядко нося токчета, но дори и да бях 1.70+ отново бих си носила, не мисля, че височината би ме спряла. Стереотипите, които хората са наложили са грешни според мен, защото всеки трябва да си ходи както на него му харесва, без да се притеснява за чуждото мнение. Все пак сме създадени такива и нито може някой да си промени височината, нито нищо.. по- скоро проблема е в хората, които намират странното за грозно, а аз мисля, че е точно обратното.

BEaUty_girl
07-15-2013, 09:01
Аз мног искам да нося токове ама ме е срам защото съм 1,78-1,79 и ще ми се смеят пък като стърча над всички с една глава

dream1707
07-15-2013, 09:07
Странно е малко, защото стърчиш над всички. Но на слабо момиче с хубави крака.. ауу.. изглежда супер добре според мен.
Някак по-странно ми е много ниско момиче с много високи обувки, имам подобни познати .. и като се загледаш колко е обувката и колко е крака и ти става смешно. Въпреки че и аз не мога да си се представя без високите обувки, а съм 160 и малко.

BEaUty_girl
07-15-2013, 11:39
Странно е малко, защото стърчиш над всички. Но на слабо момиче с хубави крака.. ауу.. изглежда супер добре според мен.
Някак по-странно ми е много ниско момиче с много високи обувки, имам подобни познати .. и като се загледаш колко е обувката и колко е крака и ти става смешно. Въпреки че и аз не мога да си се представя без високите обувки, а съм 160 и малко.

Ми аз съм 1,78-1,79 кракат са ми 1,13 и съм 52 кг мн са дълги и направо като ида на море ме хваща срам, че са много дълги ама като кажа на дружките , че искам да си купя токове те направо се спукват от смях и и ми викат да не съм луда, че ще стана 2метра... :( ама те мойте дружки са по 160

valentinadr
07-15-2013, 12:37
Аз също съм 1.78 и обожааавам да нося високи токчета,винаги като излизам няквъде вечер или на по-специално събитие съм с токчета.И всичките ми са около 10-11см.Въобще не слушайте мнението на хората,по тази логика всички модели на Versace,D&G,Chanel,Louis V и т.н. са "кобили" и "мутанти". 90% от моделите са над 1.75 и ако не сте забелязали почти винаги когато са на подиума са с високи обувки.Така че въобще да не ви пука за мнението на хората. :)
+1 и аз съм 178 и си нося високи токчета без да ми прави впечетление и да се притиснявам

mimsssssss
07-15-2013, 12:43
Чудя се ако "дружките" ви имат малки цици, а вие големи - дали си ги криете? Или ако вие сте със сини очи, а те с кафеви - носите лещи ли?
Каква е тази мегаломания за уеднаквяване??? Някои са високи, други ниски, трети средни и т.н. и няма да може всички да сме еднакви. И не виждам никакъв смисъл да се съобразявате с това, че приятелките ви били ниски. Разбирам приятеля ви да е 175, и вие да ставате с токове 185... там ок, може да не слагате толкова високи обувки, ама иначе няма никакъв смисъл да си криете височината. И има някои дрехи, които просто са за официални обувки с ток, независимо дори да е 5см.

nasnedogonyat
07-15-2013, 15:47
Не знам за останалите, но аз съм доволна от ръста си и не бих го променила в нито едната посока :) Затова не пускам тъпи теми от комплексарщина

Именно.

heartshapedbox
07-15-2013, 16:18
Аз също съм 1.78 и обожааавам да нося високи токчета,винаги като излизам няквъде вечер или на по-специално събитие съм с токчета.И всичките ми са около 10-11см.Въобще не слушайте мнението на хората,по тази логика всички модели на Versace,D&G,Chanel,Louis V и т.н. са "кобили" и "мутанти". 90% от моделите са над 1.75 и ако не сте забелязали почти винаги когато са на подиума са с високи обувки.Така че въобще да не ви пука за мнението на хората. :)

Едно е на подиум или за някакво събитие, но съвсем друго в ежедневието. Макар че да, ако се харесват на токчета, си е тяхно право да ги носят.

granger
07-15-2013, 16:20
Чудя се ако "дружките" ви имат малки цици, а вие големи - дали си ги криете? Или ако вие сте със сини очи, а те с кафеви - носите лещи ли?
Каква е тази мегаломания за уеднаквяване??? Някои са високи, други ниски, трети средни и т.н. и няма да може всички да сме еднакви. И не виждам никакъв смисъл да се съобразявате с това, че приятелките ви били ниски. Разбирам приятеля ви да е 175, и вие да ставате с токове 185... там ок, може да не слагате толкова високи обувки, ама иначе няма никакъв смисъл да си криете височината. И има някои дрехи, които просто са за официални обувки с ток, независимо дори да е 5см.

ИИИИИИ да!!!

SWT
07-15-2013, 21:52
дразни ме това старомодно мислене ... :Д .. под да се оправят имам предвид хората около мен които са по ниски :Д

ехооо това не е старомодно мислене
високите и ниските момичета излеждат нелепо и смешно със супер високи обувки 10см+
и не ми спорете това е мое мнение

mimsssssss
07-15-2013, 21:57
Точно, че е твое мнение и изглеждат нелепо в твоите очи. Всеки има вкус, стил, мнение и не винаги се припокрива с останалите хора. Ехо, откри Америка.

dope
07-21-2013, 13:19
Аз съм 1.73 и ако трябва да бъда честна понякога имам комплекси от височината си,тъй като в класа ми аз съм най-високото момиче,а сред момчетата има само двама,които са по-високи от мен.Поради тази причина избягвам високите обувки.Нашите постоянно се шегуват,че за балът ще ми търсят волейболист или баскетболист за кавалер. :)

lidilidi
07-21-2013, 13:33
Аз пък съм 1.71 и се гордея с височината си. Нося си обувки с високи токове и въобще не ми пука ... на който не му харесва как изглеждам да не ме гледа :p

Auriss
07-21-2013, 13:33
Не съм ви чел назад
Това имам да кажа по темата

http://global3.memecdn.com/Horses-gonna-Horse_c_146157.jpg

fenastz
08-28-2013, 10:48
кон

marilyn
08-28-2013, 11:29
Големи глупости говорят някои. Много ниско момиче на много високи токове е смешно, особено ако има някое друго излишно килограмче. Високо момиче на много високи токове, което стърчи над цялата си компания, примерно... също не е приятна гледка. И не всеки завижда за дългите крака, защото дълги, не винаги значи красиви.

Идеята е в пропорцията, а красотата не е само един ръст. Има много симпатични миньончета, има и хубави високи момичета. Просто и много ниски, и много високи като се качат на разни кокили... и будят смях в околните.

OpaSnata_LaDyyy
08-28-2013, 12:22
Аз сам нисичка и винаги ходя на високи токчета и така повече ме заглеждат

Tutmanik
08-28-2013, 16:00
Токчетата удължават крака и правят човека по-строен. Като си 150-160 колкото и високи токчета да сложиш пак си седиш някак си къс и дребен. А ако е високо момиче седи все едно е супер слаба и има прекрасни крака дори да има проблем с килограмите. Седи много красиво, аз съм 175 и винаги ходя на дискотека с токчета по 16 см и се чувствам супер. Винаги привличаш погледи, въпреки че преди имах комплекси за височината , но сега си мисля къде ми е бил ума, та то т'ва е много готино да си висок :Р

IronGirl
03-14-2014, 13:03
И къде пише кое е нормално и кое не е? Тръгнали да обясняват, кое било нормално, кое ненормално... Пълни глупости! Изключително глупаво и ограничено е, да казвате на високи момичета, че не изглеждат добре, защото стърчали над всички. Прави ми впечатление, че хората, които са по-ниски си избиват комплексите на по-високи като казват, че било "неестествено". А КОЕ е естествено??? Момиче кинта и двайсет с 20 см токчета? На мен пък лично това ми изглежда грозно и много далеч от естественото. Особено като не може да ходи на тях пък и смешно става... Всеки е свободен да си ходи както си поиска. Аз съм 1,82 и си ходя на токове. Просто не ми пука! Някои мои приятелки дори са ми казвали, че ми завиждат за височината и знам, че е така, защото по-голямата част от приятелките ми са под 1,70. Еми да, стърча над тях, ама това само ги дразни, а мен изключително ме забавлява! :D Да не говорим, че и по-високите момчета се заглеждат повече в мен, отколкото в тях. Глупаво е да се наричат високите жени "коне" като се има предвид, че всички манекенки са високи и на дълъг крак висок ток стои много по-хубаво. На мен като някой по-нисък ми каже, че съм прекалено висока да нося високи токове винаги отговарям: "Качи се на нещо и ми го кажи В ОЧИТЕ!". Забавно е, пробвайте! :D :D :D :D

Hayashi
03-14-2014, 15:22
^ Изключително плоско мислиш. За съжаление не си единствената.

fUcKsMiLe
03-14-2014, 15:40
...и реши да вдигнеш тема от панти век? Браво!

girlwithblueeyes
03-14-2014, 15:54
Пхаа ми дай ние ниските да умрем тогава .

IronGirl
03-14-2014, 16:51
Визирам тези, които се подиграват на високите хора.

Не съм казала на никой да умира.

Като е стара темата да се изтрие.

Какво ми е плоско в мисленето? Като съм си изказала мнението, че ме дразнят ограничени хора, които обичат да наричат хората с разни имена? Сигурно си ниска и комплексирана и се чудиш с какво да се заядеш без причина. За съжаление не си единствена.

tori
03-14-2014, 17:00
На високо акъл не расте, а на ниско изгнива.

IronGirl
03-14-2014, 17:14
На високо акъл не расте, а на ниско изгнива.

Хахха, това беше добро! :D :D :D :D

girlwithblueeyes
03-14-2014, 18:17
А ти не наричаш хората с разни имена нали ?:lol:

Осъзнай се изглежда комплексираната си ти защото нямаше да повдигнеш толкова стара тема и да изпишеш куп глупости .

И само да вметна 1.82 за момиче си е за комплексиране ;)

IronGirl
03-14-2014, 18:48
Добре, РАЗБРАХ вече, че темата е стара! Оляхте се с това. Даже не видях датата. Защо тази тема ви е толкова болна? Проблем ли имате с нея? Нещо нередно ли се пише? Наистина не мога да разбера като е толкова проблемна защо не се изтрие. Нали все пак това е форум и всеки си споделя мнението. Какво лошо има, че и аз споделих моето?

Това, че ти се комплексираш от височината си, не означава, че и аз го правя. И кое по-точно е за комплексиране? Че не се губя в тълпата и никога не съм дребното момиче или джуджето? Това, че не съм уродливо ниска не означава, че не си харесвам височината. Истината е, че си обожавам ръста (и ти щеше да го обожаваш, ако го имаше, ама шанс...). Самата идея, че както каза вече, темата е СТАРА, но продължаваш да пишеш по нея и да спориш без видима причина, показва, че височината ти е кофти тема за разговор. И да, предпочитам да съм висока, вместо да приличам на градинско джудже.

Къде пише кое е нормално за момиче и кое не? Предполагам, че има някакъв документ в който са описани точните мерки на момичетата и момчетата от определена възраст, в която ясно се споменава, кое е нормално и кое не е нормално. Трябва да е така, щом всички се обясняват кое как трябва да бъде.

Всеки с мнението си. Всеки с ръста си. Това, че преобладават ниските не означава, че другите не са нормални.

Нищо лично към по-ниските, повечето приятели са ниски. Не бих тръгнала да говоря за мерките на хората без видима причина. Имаше причина и си споделих мнението. И да, писах в стара тема, преодолейте го! ;X

Никой не те кара да ми четеш "глупостите" и да пишеш по темата. Това, че не сме на едно мнение не означава, че аз пиша глупости. Доста ограничено мислене имаш, може пък и от това да ти е комплекса, кой знае?

anonymous708973
03-14-2014, 18:55
Нейното мислене е ограничено - "Качи се на нещо и ми го кажи В ОЧИТЕ!"?! Не ми е проблемът, че си възкресила стара тема, просто за да го направиш, наистина имаш стабилен комплекс, колкото и да го прикриваш с подобни "крилати" фрази. Нищо срамно няма в това - всеки има някакви комплекси.
"Не бих тръгнала да говоря за мерките на хората без видима причина. " - да, ама го направи.

И не, не съм джудже и си обожавам височината буквално.

girlwithblueeyes
03-14-2014, 18:55
Ако не беше комплексирана първото ти мнение щеше да бъде много по различно . И не аз със височината нямам комплекси не се тревожи .

Никъде не съм високите не са нормални повечето ми приятели са доста по високи от мен дори и момичетата .

И да впрочем значи ти сръвняваш нас ниските хора с градински джуджета обаче на теб ти става гадно те нарекат кобила .

IronGirl
03-14-2014, 19:14
Добре, разбрах, всеки, който пише в определена тема и си изказва мнението има "стабилен комплекс", т.е. всички тука сме комплексари, щом пишем разни неща по разни теми. Както споменах имаше причина да започна да коментирам, не съм казала, че без причина съм го направила. Това и написах: "Не бих тръгнала да говоря за мерките на хората без видима причина. ИМАШЕ ПРИЧИНА и си споделих мнението." Нека да се четат нещата така, както са написани, а не да се вземат само удобни цитати.

За "крилатите фрази" или както искате ги наричайте споделих, защото ми писна да чета крайно тъпи коментари от сорта на "високите момичета не трябва да носят токове, защото приличат на кобили" и прочие. По-голямата част от тези коментари са писани от ниски момичета (а и момчета), естествено, че ще кажа нещо, за да оборя този "аргумент". Тези изрази са отправени към хората, които намират проблем в ръста на другите, или в нашия случай - проблем с ръста на високите хора, по-специално момичета. Нека да бъдем коректни и нещата, които пишем да са точни.

Всеки си има комплекси - така е, но моят комплекс със сигурност не е във височината. Това, че щом съм момиче и съм по-висока не означава, че това е комплекс. Това е някаква изкривена представа с очите на хората, че щом си много висок и е комплексиран от това. Не е така. При мен поне не е така.

YSMF
03-14-2014, 19:32
"Качи се на нещо и ми го кажи В ОЧИТЕ!".
Пази боже да имам контакт с теб и подобни.

IronGirl
03-14-2014, 19:35
Пази боже да имам контакт с теб и подобни.

И аз се надявам на същото.

malkasladka
03-14-2014, 20:42
На високо акъл не расте, а на ниско изгнива.

yess бее!

katalia3
03-15-2014, 11:08
Аз съм 1.68 или и 69, не съм сигурна и се чувствам много добре в тялото си и с токче и без токче. За мен токчетата са просто да направят жената да изглежда и да се чувства по-секси, а не за нещо друго. И на мен ми прави впечатление като видя момиче което е доста високо и е с токчета, но някои наистина изглеждат добре и секси. Така че е най-важно ти да се чувстваш добре, стига с това хорско мнение :)

kaRamella
03-15-2014, 14:26
" кинта и 20 "

ААААААААААААХАХАХАХ у гетото ли те научиха да говориш така :D

Hayashi
03-15-2014, 16:25
Добре, разбрах, всеки, който пише в определена тема и си изказва мнението има "стабилен комплекс", т.е. всички тука сме комплексари, щом пишем разни неща по разни теми. Както споменах имаше причина да започна да коментирам, не съм казала, че без причина съм го направила. Това и написах: "Не бих тръгнала да говоря за мерките на хората без видима причина. ИМАШЕ ПРИЧИНА и си споделих мнението." Нека да се четат нещата така, както са написани, а не да се вземат само удобни цитати.
За "крилатите фрази" или както искате ги наричайте споделих, защото ми писна да чета крайно тъпи коментари от сорта на "високите момичета не трябва да носят токове, защото приличат на кобили" и прочие. По-голямата част от тези коментари са писани от ниски момичета (а и момчета), естествено, че ще кажа нещо, за да оборя този "аргумент". Тези изрази са отправени към хората, които намират проблем в ръста на другите, или в нашия случай - проблем с ръста на високите хора, по-специално момичета. Нека да бъдем коректни и нещата, които пишем да са точни.

Всеки си има комплекси - така е, но моят комплекс със сигурност не е във височината. Това, че щом съм момиче и съм по-висока не означава, че това е комплекс. Това е някаква изкривена представа с очите на хората, че щом си много висок и е комплексиран от това. Не е така. При мен поне не е така.

Комплексираната си само и единствено ти. Един човек на място никога няма да ръси безпочвени обиди и определения за другите и то за неща, които няма как да променят.
Вместо да се комплексираш за височината си, по-добре си помисли колко ограничено и плиткоумно мислиш. Че това си е за комплексиране.

IronGirl
03-15-2014, 18:56
Безпочвени?! 80% от мненията по тази тема са против момичетата с висок ръст. Значи едни могат да плюят срещу някои, но когато някой им отвърне веднага стават "комплексари" и "плиткоумници". Ето това е безпочвеното. И защо само момичета, които са ниски наскачаха и почнаха да джафкат? Ами това си е от комплекс, не от нещо друго. Ако го нямахте този комплекс дори нямаше да ми отговаряте на нещата, които пиша. А вие не се спряхте, защото мнението ми се различава от вашето. Ето това също е ограничено - щом някой не е на твоето мнение веднага се почват нападките и обясненията колко много е в грешка. Приемете, че не всички хора мислят като вас. Това не означава, че мнението им не бива да бъде чуто и със сигурност е грешно.

Личи си, че височината ви е много болно място и ви е комплекс. Ако не беше - нямаше все още да разискваме написаното от мен. :)

IronGirl
03-15-2014, 19:10
" кинта и 20 "

ААААААААААААХАХАХАХ у гетото ли те научиха да говориш така :D


Да, У гетото ме научиха.

Направо ме удари в емоциите.

Hayashi
03-15-2014, 19:11
Хахаха, значи ти можеш да си позволяваш да обиждаш и това трябва да се приема, защото това ти е мнението, така ли? Изумявате ме понякога, честно. Светът не се върти около теб и твоята персона, така че недей си измисля как трябва да ти се приема мнението, особено след като е обидно.

Виждаш ли, разликата е там, че аз не те нападам, заради ръста ти. Проблема ми е с плоското ти мнение. Момиче, което не е показало нищо друго освен височината си изобщо няма с какво да ме комплексира.

IronGirl
03-15-2014, 19:32
Ама не започнах първа аз обидите, нали? И нищо по-особено не съм казала, освен това, как отговарям за това, какви обувки нося. Къде видя обида??

Не си никоя, че точно пък на теб да ти се доказвам. Ако на теб целта ти е да се доказваш на непознати хора в Интернет, моята не е такава. И не, никой не съм нападнала. Въобще прочете ли ми първото мнение до края та коментираш? Ако не си - прочети го, защото жестоко си се заблудила. Нищо специално към всички ниски хора не съм написала, колкото и да ти се иска да се заядеш с мен за това. Просто говоря за хората, които казват, че било грозно високи момичета да носят високи обувки и било "неестествено". Нищо повече.

Добре, че беше ти да ми кажеш, че света не се върти около мен! Просто никога нямаше да го разбера. Само не знам как така се засягаш, без дори да съм споменала за някой конкретно, още по-малко и за теб. Явно точно заради ръста ми ме нападаш. Ако не беше заради ръста, нямаше да ми говориш за "плоското ми мнение", ей, така, без нищо. Предполага се, че си ниска и това, което съм написала явно въобще не ти изнася. Или се дразниш на по-високите и как така, с тяхното безумие, си позволяват да носят високи обувки. Твой проблем. Мен това не ме касае.

Спирам да отговарям по темата. Комплексите си ги избивайте някъде другаде, не по форумите. Изглежда много жалко.

Лека вечер.

anonymous708973
03-15-2014, 19:44
Ама не започнах първа аз обидите, нали?

Въобще прочете ли ми първото мнение до края та коментираш?

Под "първо мнение" имаш предвид това, с което възроди темата, нали?
Е, шизофреничка ли си? "качи се на нещо и ми го кажи в очите" и "Еми да, стърча над тях, ама това само ги дразни, а мен изключително ме забавлява! Да не говорим, че и по-високите момчета се заглеждат повече в мен, отколкото в тях." Ако тва не е обида и заяждане, не знам...