PDA

View Full Version : три бързи въпрос4ета ...



lexiesummer
08-23-2010, 19:50
не знам къде трябваше да я пусна тази тема,но май улу4их мястото. :)говорихме с една приятелка дали е възможно хименът на моми4ето да се скъса 4рез тампон или спорт.аз съм на мнение 4е с тампон наистина има възможност химена да се скъса,но това със спорта не го разбирам и моля някой да ми го обясни. :-o втори въпрос -след десет дневно плажуване имах нормален слън4ев загар,но сега седмица по-късно виждам 4е на места кожата ми е станала на петна на места съм с тен,но имам и няколко петна,които сякаш преди да съм излязла на слънце съм покрила и са си останали така бели и изглежда много....нашарено :? въпросът ми е с какво мога да си изравня тена,зашото все пак става дума за голяма ''цветова разлика''.и последно кожата ми се бели и изглежда отвратително обшо взето тези дни и не зная с какво да прикрия тези люспи4ки или трябва да си из4акам да си се избеля...(реших тук да попитам,зашото мисля,4е това са един вид кожни проблеми :) )

Di
08-23-2010, 21:51
от тампоните не може да се скъка,спорт-при гимнастичните-не съм сигурен
и моята кожа е така в момента - мажа се с хидратиращ крем и автобронзант от орифлейм за да залича петната :) после евентуално солариум,но не се знае

lexiesummer
08-23-2010, 22:16
мерси за отговорчето :smt003

MissNothing
08-24-2010, 09:03
За беленето използвай хидратиращ крем.

vIKToriYa
08-24-2010, 12:20
с тампон не може да се скъса но със спорт МОЖЕ и на много момичичета се случва ... най-често с гимнастика;балет;акробатик а

а за тена и аз съм така не може да го изравниш освен с автобронзант, но не ти го препоръвам аз изчаках да се обеля... :)

SmilezZz
08-24-2010, 13:56
..(1).. Да,химена може да се скъса и с тампони,но
е малко вероятно..Но е възможно,де..
Спорт - Главно при гимнастичките..

..(2).. Най-добре е да използваш някакъв хидратиращ крем..

..(3).. Освен с автоброзант,с друго не знам..Солариум... ?