PDA

View Full Version : самотна



burchi581
08-23-2010, 19:56
Здравейте! Нова съм. Моят проблем е, че от скоро приятелите, с които излизаме всяка вечер, не ме забелязват, не им пука за мен. Най-добрата ми приятелка си хвана гадже и даже не ме поглежда. Когато излизаме по принцип се викаме от вкъщи, но те минават покрай апартамента и заминават, аз ги виждам от терасата и ми става много гадно. Незнам какво да правя. Само една приятелка ме вика и ми обръща внимание, аз и казах за това и тя каза, че съм права. Какво да правя???

radeberger
08-23-2010, 20:01
Ако са си хванали гаджета предполагам , че в началото отделят повече внимание на това. И ти щеше да обръщаш повече внимание на приятелят си в началото ако имаше.
Питай ги защо правят така.

kombarka
08-23-2010, 20:01
Чувстваш се виновна, защото вече нямате общи интереси.
Едва ли не за тях си аутсайдер.. В смисъл когато говорят за своите страхотни гаджета, ти се чувстваш тъпо, нали? Е, винаги идва времето да си потърсиш нови приятели.

Стига сте злорадствали с тази твоя "единствена" приятелка, а се огледайте за стойностните неща. Gosh!

king95
08-23-2010, 20:05
То често става така, когато си хванат гаджета. Търси нови контакти със стари познати. Примерно някои, които не си виждала отдавна или пък изцяло непознати. Завържи някакъв разговор и се приобщи към тях. :)

slicky
08-23-2010, 20:13
да,примерно и аз съм така.Търся нови приятели,защото старите сякаш прекалено много се промениха и вече много от тях не ми допадат.Така,че какички много има излез и намери :D

moonlightt
08-23-2010, 20:41
get a life..

DeNNichkA
08-23-2010, 20:43
Потърси ги ти. Излезте няколко пъти .. може просто да им е било тръпка в началото с новите гаджета и малко да са си позабравили приятелите. Пък ако се чувстваш неловко в тяхната компания вече явно наистина ти е време за нови приятели =)

Sladurchoo
08-23-2010, 20:43
еми намери си и ти гадже, върни се към старите приятели, запознай се с нови хора ии такаа нататък [-o<

FunkyBoy
08-23-2010, 23:01
Хвани си гадже и ти и им се надуй [-(

Сериозно по темата: поговори с тях, питай ги, защо правят така... може причината да е в теб :)

Aysell
08-24-2010, 09:17
Потърси ги ти. Излезте няколко пъти .. може просто да им е било тръпка в началото с новите гаджета и малко да са си позабравили приятелите. Пък ако се чувстваш неловко в тяхната компания вече явно наистина ти е време за нови приятели =)

И аз мисля същото.. а колкото до мненията: "хвани си и ти гадже" - то да не става ей така ? да си го извади от задния джоб :lol:

mimka1912
08-24-2010, 10:11
Виж, може да го правят несъзнателно. Когато си хванах гадже също бях така, само че в началото. След това осъзнах, че съм се отделила от приятелите си и нямахме много теми. Но може след седмица или две нещата се нормализираха. Излес с тях рапиитай ги какво е станало, поговори за своите проблеми и преживявания с тях. И скоро нещата ще се върнат по местата си. Ако стане иначе обади се на някой друг не вярвам те да са единствени. Успех!!

SnoOpY15
08-24-2010, 10:24
поговори с твоите приятели ако нищо не се получи се огледай за нови :) :)

BaffaLsc
08-24-2010, 10:28
Според мен най - добре е да поговориш с тях и да ги питаш защо постъпват така ! :)

BlindedAngel
08-24-2010, 11:14
Хвани си и ти гадже и продължавай напред със запознанствата с нови хора 8-)

GregoryHouse
08-24-2010, 13:19
Абе луузър...тя си излиза с гаджето, ти за какво си им? Да им светиш може би? Като си депрес, направи нещо по въпроса или се депресирай там и не досаждай на света...Няма кой да ти оправи живота освен теб...

sasha_90
08-24-2010, 13:41
Права си.И аз съм изпитала абсолютно същото.Само че мен нямаше една приятелка,която да ме вика.И двете минаваха покрай нас и заминаваха.Забрави ги,толкова и приятелки могат да се нарекат,щом така постъпват.Продължи да излизаш само с това момиче,което те вика.